کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
آنکارا.سربازی معاف.هردو پزشک متخصص

فرستاده شده از C6602ِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان: lotfe.kh ، victor2016 ، asal1372 ، matin86 ، behjan ، Interuniversal ، smpf ، farrokh33 ، Siamak ، Hana2015 ، sepideh1234 ، A2000
(2015-10-05 ساعت 01:08)ماندانا.م نوشته:  سلام.مگه موقع مصاحبه رزومه هم میخوان؟
بیشتر برای افرادی که کارشناسی ارشد و دکترا دارن پیش میاد. ممکنه ازشون بخوان. بهتره روز مصاحبه همراهشون باشه. همراهشون هم نباشه میگن بعدا بفرستید.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: matin86 ، smpf ، farrokh33
سلام به دوستان عزیز
خوشحالم که اولین کیس مصاحبه شده در آنکارا ی ضرب گرفت من دیروز از آنکارا برگشتم و برای ادای دین به دوستان همچنان در کنارتون هستم متاسفانه بجز من و رامین باقی دوستان دست خالی از آنکارا برگشتند من باقی دوستان رو اونجا دیدم و برای آم.ری.کا و شهروندانش متاسفم که انسانهای فهمیده و فرهیخته ای رو از دست دادند. برخی از دوستان۲۰۱۶رو تو آنکارا دیدم که آرزو می کنم همه دست پر برگردن. دوستدار شما فرهاد.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
(2015-10-05 ساعت 12:19)SAMBAR نوشته:  سلام به دوستان عزیز
خوشحالم که اولین کیس مصاحبه شده در آنکارا ی ضرب گرفت من دیروز از آنکارا برگشتم و برای ادای دین به دوستان همچنان در کنارتون هستم متاسفانه بجز من و رامین باقی دوستان دست خالی از آنکارا برگشتند من باقی دوستان رو اونجا دیدم و برای آم.ری.کا و شهروندانش متاسفم که انسانهای فهمیده و فرهیخته ای رو از دست دادند. برخی از دوستان۲۰۱۶رو تو آنکارا دیدم که آرزو می کنم همه دست پر برگردن. دوستدار شما فرهاد.

آقاي سامبار خيلي خوشحا شدم كه شما ويزاتونو گرفتيد. من با خوندن تاپيك كليرنس 2015 كاملا در جريان طولاني مدت شدن كيرنستون و چگونگي گرفتن ويزاتون بودم. به اميد خدا انشاالله كه زندگي توام با موفقيتي در سرزمين جديد داشته باشد. براي من هم مه مصاحبم نزذيكه دعا كنيد.
شماره کیس:2016AS26xx /تاریخ رویت قبولی: 8 مي/کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/ برنده : خودم/  ارسال فرمds260  : ١١ مي/ كارنت شدن: ١٢ آگوست/ دريافت نامه دوم:25 اگوست/تاريخ مصاحبه: 15 اكتبر/دريافت ويزا: AP و یک مارچ آپديت شبانه همسر ( سربازی معاف و مهندس مكانيك در فيلد نفت و گاز شاغل در شرکت خصوصی) وکلیری ایشون ٢ مارچ / خودم (مهندس مكانيك کارشناس ارشد شاغل در شركت دولتي فيلد نفت و گاز)آپديت شبانه ٢١ مارچ و مجددا آپديت شبانه ٢٤ مارچ / كلير ٢٥ مارچ بعد از 162 روز/دريافت ويزا: ١٥ اپريل به لطف خدای مهربون Big Grin
تشکر کنندگان: smpf ، farrokh33 ، SAMBAR ، behjan ، میثم هاشملو ، sheinos ، Caspian_Wave
(2015-10-05 ساعت 03:55)ramin.b نوشته:  سلام دوستان عزیز من یک سوال داشتم
من برنده اصلی هستم با کیس حدود 3800 و معاف از سربازی و مدرک فوق دیپلم صنایع در کل مشکل خواصی ندارم ولی چیزی که احتمال میدم مشکل بشه اینه که من بعد از اعلام قبولی و قبل از ارسال فرم ( یک هفته قبل ) با نامزدم عقد کردیم که به مدت ۵ سال با هم آشنا بودیم که عکس هاش هم هست که به سفارت نشون بدم میخواستم ببینم این مورد میتونه باعث چک خوردن بشه یا نه اگه کسی این تجربه داشته ممنون میشم کمک کنه با سپاس از همه دوستان و به امید ویزا یک ضرب برای همه و انرژی مثبت یادتان نره
سلام دوست عزیز اگرتوی فرم ثبت نام متاهل رو انتخاب کردی ولی اون موقع عقد نکرده بودی... من هم دقیقا شرایطم مثل شماست ولی کیس نامبر من حدود 1500 هست. و مدرک لیسانس معماری... خدا یاور همه بچه های 2016 هست انشاالله که همه ویزا بگیرن.
شماره کیس 2016AS1###
سفارت ابوظبی 2نفر
ارسال فرم 260 نهم جولای 2015
نامه دوم 17 نوامبر 2015
تاریخ مصاحبه ژانویه 2016
اپدیت سفارت 11Jan  (ویزامون رو هم گرفتیم ولی هنوز نامه کلیری جایگزین نشده) Cool
اپدیت سیس  ,12,14,15,20,21,25 Jan اپدیت کلی#17 may نفر دوم#19 may اپدیت کلی و نفر دوم تبدیل بهor
14 JUL فقط نفر اصلی#18 جولای اپدیت کلی نفر اصلی هم or شد
کلیر: 194 روز ، ایمیل کلیری 18 جولای عصر
26 جولای issued  دریافت ویزا 28 جولای
ورود به یو اس آ  25 اکتبر
دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: asal1372 ، smpf ، farrokh33 ، SAMBAR ، میثم هاشملو
(2015-10-03 ساعت 14:02)rbrb-2015 نوشته:  برادرزاده من اول اکتبر در ایروان مصاحبه داشت و خوش‌بختانه ویزا یک‌ضرب گرفت.
امیدوارم سال بسیار خوبی برای همه برنده ها باشه . .

میشه لطفا تجزبه روز مصاحبشون رو با بقیه به اشتراک بزارن.و اینکه چه سوالاتی مطرح شده و غیره
CN: 2016AS46XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 4 >>PERSON: 3 >
 Abu Dhabi>>> CURRENT: 25 Jan                                   E
تشکر کنندگان: smpf ، farrokh33 ، Hana2015
(2015-10-05 ساعت 08:44)Behinaz نوشته:  
(2015-10-05 ساعت 08:20)Scorsizi5374 نوشته:  ۱ اکتبر مصاحبه داشتیم و ویزای یک ضرب گرفتیم.شماره کیس 47

فرستاده شده از C6602ِ من با Tapatalk

تبريك ميگم بهتون
انشاالله يه زندگى جديد عالى داشته باشين!
ممكنه لطفا شرايط كيس و محل مصاحبه تون رو بگين؟
ممنون و خيلى انرژى زا بود پستتون سر صبحى ?☺️

تبريك ميگم
میشه لطفا تجزبه روز مصاحبشون رو با بقیه به اشتراک بزارن.و اینکه چه سوالاتی مطرح شده و غیره
کیس نامبر: 2016AS0004nnn
نفرات : 1
سفارت : ایروان
رویت قبولی : 5 may
ارسال فرم :23  jun
تاریخ مصاحبه 24 مارچ
اولین اپدیت 29 مارچ و 28 اپریل و 16 می و27 جولای و 2 اگوست
کلیر : 3 اگوست
تشکر کنندگان: mfarazz ، smpf ، farrokh33 ، SAMBAR ، Hana2015
(2015-10-05 ساعت 13:20)سعید... نوشته:  
من برنده اصلی هستم با کیس حدود 3800 و معاف از سربازی و مدرک فوق دیپلم صنایع در کل مشکل خواصی ندارم ولی چیزی که احتمال میدم مشکل بشه اینه که من بعد از اعلام قبولی و قبل از ارسال فرم ( یک هفته قبل ) با نامزدم عقد کردیم که به مدت ۵ سال با هم آشنا بودیم که عکس هاش هم هست که به سفارت نشون بدم میخواستم ببینم این مورد میتونه باعث چک خوردن بشه یا نه اگه کسی این تجربه داشته ممنون میشم کمک کنه با سپاس از همه دوستان و به امید ویزا یک ضرب برای همه و انرژی مثبت یادتان نره
سلام دوست عزیز اگرتوی فرم ثبت نام متاهل رو انتخاب کردی ولی اون موقع عقد نکرده بودی... من هم دقیقا شرایطم مثل شماست ولی کیس نامبر من حدود 1500 هست. و مدرک لیسانس معماری... خدا یاور همه بچه های ۲۰۱۶ هست انشاالله که همه ویزا بگیرن.

دوست عزیز امیدوارم شما و همسر گرامی بدون مشگل ویزا بگیرید فقط به دلیل اینکه کیس شما پایین تر از من هست و زودتر به مصاحبه میرید ممنون میشم من رو هم در جریان پرونده خودتون بزارید با سپاس از شما دوست عزیز و به امید ویزا یک ضرب
تشکر کنندگان: smpf ، farrokh33 ، Hana2015
(2015-10-05 ساعت 22:09)ramin.b نوشته:  
(2015-10-05 ساعت 13:20)سعید... نوشته:  
سلام دوست عزیز اگرتوی فرم ثبت نام متاهل رو انتخاب کردی ولی اون موقع عقد نکرده بودی... من هم دقیقا شرایطم مثل شماست ولی کیس نامبر من حدود 1500 هست. و مدرک لیسانس معماری... خدا یاور همه بچه های ۲۰۱۶ هست انشاالله که همه ویزا بگیرن.

دوست عزیز امیدوارم شما و همسر گرامی بدون مشگل ویزا بگیرید فقط به دلیل اینکه کیس شما پایین تر از من هست و زودتر به مصاحبه میرید ممنون میشم من رو هم در جریان پرونده خودتون بزارید با سپاس از شما دوست عزیز و به امید ویزا یک ضرب

دوست گرامی اگر هنگام پر کرذن فرم 260عقدتان به ثبت رسیده باشد و مشخصات همسرتان را وارد فرم کرده اید ولو اینکه در ثبت نام اولیه مجرد بوده باشید هیچ مشکلی پیش نمیاد .در مصاحبه با خانم گرو در این خصوص صحبت شد خیلی ها هستند ثبت نام میکنن ودر این فاصله زمانی ازدواج میکنن .در این صورت اگر فرم 260 رو پر نکرده باشند میتونن نام همسرشان را به عنوان همر اه بنویسند و اگر فرم رو پر کرده باشند تا قبل از کارنت شدن میتوانند تقاضا بدن تا فرم براشون آنلاک بشه و نام همسرشون رو به عنوان همراه وارد کنند .در غیر این صورت شما باید به آمریکا بروید و تقاضا بدهید که همسرتان به شما ملحق بشه.
تشکر کنندگان: smpf ، farrokh33 ، imanHosseini ، A2000
(2015-10-04 ساعت 23:04)kone نوشته:  دوستان با تجربه،یک سوال
اگه خانم برنده اصلی باشه و شغل خصوصی (لیسانس مهندسی عمران) داشته باشه چند درصد شانس ویزای یکضرب داره؟بدون سابقه کار دولتی وهر مورد شک برانگیز دیگری!!!
سلام دوست عزیز به احتمال زیاد یکضرب هستند.سربازی -کاردولتی -رشته تحصیلی حساس =کلیرنس
تشکر کنندگان: matin86 ، smpf ، sepideh1234
سلام دوستان عزيز در لاتاري ٢٠١٦
ضمن عرض ادب و احترام خدمت يكايك شما عزيزان. اميدوارم تاپيك كليرنس سال ٢٠١٦ از همه سالها خلوت تر باشه و هيچكدومتون رو در اين تاپيك نبينيم.
لازم مي دونم جهت برآورد احتمالي دوستان از مدت زمان انتظار در كليرنس شرايط خودم رو عنوان كنم هر چند كه ممكنه كساني باشند با شرايط بنده اصلاً كلير نشن و شايد هم بيست روزه كلير بشن. چون نظر افيسر و انجام مصاحبه اي خوب بسيار در روند كليرنس تاثير گذاره.
من: سربازي س. بسيج. رشته تحصيلي غير حساس. شغل، شركت خصوصي حساس. سفر به كشورهاي حساس.
مدت زمان انتظار ١٥٢ روز
پاينده باشيد و يك ضرب
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

(2015-10-05 ساعت 12:37)asal1372 نوشته:  
(2015-10-05 ساعت 12:19)SAMBAR نوشته:  سلام به دوستان عزیز

آقاي سامبار خيلي خوشحا شدم كه شما ويزاتونو گرفتيد. من با خوندن تاپيك كليرنس ۲۰۱۵ كاملا در جريان طولاني مدت شدن كيرنستون و چگونگي گرفتن ويزاتون بودم. به اميد خدا انشاالله كه زندگي توام با موفقيتي در سرزمين جديد داشته باشد. براي من هم مه مصاحبم نزذيكه دعا كنيد.
آقا بنده هم تبریک میگم فکرمیکنم شما احساس کسی رو دارید که در مارتن برنده شده باشه .امید وارم ما بچه های 2016 بتونیم از تجربیات ارزنده شما استفاده کنیم .
تشکر کنندگان: SAMBAR ، smpf ، Hana2015 ، Interuniversal ، moh@m@d
سلام و صبح زیبای پاییزی بخیر
خیلی دلم میخواست این پست رو اپریل یا می بزارم و داد بزنم بگم من با سربازی س و خدمت تو دا ن ش گاه ا م ام حس ین کلیر شدم ولی نشد. راستش می خوام به بچه هایی که مصاحبه نرفتن بگم دوستان به افیسر دروغ نگین ولی اصلا لازم نیست مثل من همه چی رو بگین. وقتی به افیسر گفتم کن دا نش گاه ا ما م حس ین خدمت کردم برق از سرش پرید و چشاش گرد شد, پرسید اموزش میدیدی یا آموزش میدادی, گفتم هیچکدوم سرباز بودم خلاصه فکر میکردم علت طولانی شدن کلیرنسم این موضوع باشه. من میتونستم بگم نیروی زمینی و مثلا تو پادگان جارو میزدم چایی می آوردم شاید این طوری کمتر زمان میبرد.
ولی اگه راستش رو بخواین الان به حرفهای بالام اعتقاد ندارم و صد در صد اعتقاد دارم خدا خواست و من ویزا گرفتم و به هیچ چیز دیگه ربط نداره. نمیخوام معلم دینی و قران بشم و به خاطر همین موضوعات بالا رو گفتم شاید که به درد دوستان بخوره.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
تشکر کنندگان: sahar2016 ، lighthouse ، asal1372 ، matin86 ، Rira_1982 ، smpf ، Hana2015 ، Interuniversal ، chakavakl ، hamidzxc ، ghobad2121
(2015-10-06 ساعت 11:08)SAMBAR نوشته:  سلام و صبح زیبای پاییزی بخیر
خیلی دلم میخواست این پست رو اپریل یا می بزارم و داد بزنم بگم من با سربازی س و خدمت تو دا ن ش گاه ا م ام حس ین کلیر شدم ولی نشد. راستش می خوام به بچه هایی که مصاحبه نرفتن بگم دوستان به افیسر دروغ نگین ولی اصلا لازم نیست مثل من همه چی رو بگین. وقتی به افیسر گفتم کن دا نش گاه ا ما م حس ین خدمت کردم برق از سرش پرید و چشاش گرد شد, پرسید اموزش میدیدی یا آموزش میدادی, گفتم هیچکدوم سرباز بودم خلاصه فکر میکردم علت طولانی شدن کلیرنسم این موضوع باشه. من میتونستم بگم نیروی زمینی و مثلا تو پادگان جارو میزدم چایی می آوردم شاید این طوری کمتر زمان میبرد.
ولی اگه راستش رو بخواین الان به حرفهای بالام اعتقاد ندارم و صد در صد اعتقاد دارم خدا خواست و من ویزا گرفتم و به هیچ چیز دیگه ربط نداره. نمیخوام معلم دینی و قران بشم و به خاطر همین موضوعات بالا رو گفتم شاید که به درد دوستان بخوره.

دوست عزیز شما همون کیسی هستید که بیست سال پیش سرباز بودید و یک دختر 19 ساله هم داشتید؟به هر حال تبریگ میگم.واقعا توکل به خدا.هر چی افریدگار مهربون صلاح بدونه؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: smpf
دوستان عزیزم من ی موضوع مهم رو میخوام عرض کنم.
متاسفانه هر ساله تعدادی از دوستان ویزای نصفه و نیمه میگیرن و اکثرا خانم ها مجبور میشن با بچه ها قبل از اتمام تاریخ ویزا وارد یو اس بشن که واقعا کلر سختی هست. خلاصه اینکه ما احتمالا فوریه ۲۰۱۶وارد امریک ا میشیم و من و خانمم اونجا صد در صد در خدمت دوستان هستیم مخصوصا کیس های نصفه و نیمه و عزیزان تا هر زمانی که دلشون بخواد و کارهاشون راست و ریس بشه میتونند پیش ما بمونند و رو ما حساب کنند حتی میتونیم تو ایران هم با همدیگه آشنا بشیم و ... دوستان فقط لطف کنید این موضوع رو به اطلاع تمام دوستان برسونید البته من این پست رو تو بقیه تاپیک ها هم میذارم و شما هم به بقیه دوستان در هر سال که برنده میشن اطلاع بدید.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان