کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-10-06 ساعت 13:29)sara20e نوشته:  
(2015-10-06 ساعت 13:11)SAMBAR نوشته:  Saraی عزیز شما در ۲سایت کیستون قابل بررسی هست یکی سایت سفارت که زمانیکه کلیر شدین اعلام میکنه دیگری سایت ceas که کیس ها اونجا بعد از ژانویه شناخته میشن و هر بار که پرونده شما بررسی میشه توی این سایت کیس نامبرتون به تاریخ زمان بررسی اپدیت میشه و دوستان ما با بررسی زمان اپدیتها قبل از اعلام کلیری از سفارت کلیری دوستان رو اعلام میکردند. و به قول دوستان اپ دیت شبانه کیس نوید کلیری هست به تمام دوستان توصیه میکنم ۱۰صفحه اول تاپیک کلیرنس ۲۰۱۵رو مطالعه کنند.
با تشکر از شما. بنابراین به نظر شما تا قبل از ژانویه احتمال کلیر شدن وجود نداره؟
والا اطلاعات کافی در این مورد ندارم ولی ی جا خوندم اگه کسی قبل از ژانویه کلیر بشه با ایمیل خبرش میکمند جواب این سوال رو اگه مدیر جان بده. بهتره.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: Siamak ، tamana2016 ، shahabjafari ، sara20e ، chakavakl ، smpf ، matin86 ، mfte.teacher
سلام به همه

ما اين هفته ابوظبي مصاحبه داشتيم
همسرم كه معاف بودن و شغل ازاد به عنوان نفر اصلي يه ضرب گرفتن اما من با شغل خصوصي ap خوردم
به نظرتون كي كلير مي شم ظاهرا برخي پيشكسىوت هاي عزيز اعلام كردن تا ژانويه
ممنون مي شم راهنمايي كنيد
تشکر کنندگان: behjan ، SAMBAR ، smpf ، Matin625 ، matin86 ، آلیس-1980 ، humsun ، لطف اله
اصلا زمان مشخص نداره. اما با شرایطی که میگید انشالا خیلی زود.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: smpf ، nara
(2015-10-08 ساعت 09:14)ghazal2016 نوشته:  سلام به همه

ما اين هفته ابوظبي مصاحبه داشتيم
همسرم كه معاف بودن و شغل ازاد به عنوان نفر اصلي يه ضرب گرفتن اما من با شغل خصوصي ap خوردم
به نظرتون كي كلير مي شم ظاهرا برخي پيشكسىوت هاي عزيز اعلام كردن تا ژانويه
ممنون مي شم راهنمايي كنيد

به نظر من شما جز اولین سری اعلام کلیر شده ها هستید و زود میرید .
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: smpf ، nara ، matin86
سلام دوستان من کیس ام حدود 3500 هست و دیر فرم d 260 رو پر کردم به نظرتون کی برای مصاحبه دعوت میشم

فرستاده شده از SM-G360Hِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان: smpf
(2015-10-08 ساعت 11:43)Majidkh نوشته:  سلام دوستان من کیس ام حدود 3500 هست و دیر فرم d 260 رو پر کردم به نظرتون کی برای مصاحبه دعوت میشم

دوست عزیز اینجایی که شما این سوال را کردین اصلا به موضوع مرتبط نیست.خواهشا ابتدا به تاپیک ها دقت کنید و بعد سوالتون را بپرسید.
این بار من به سوالتون ماسخ میدهم ولی خواهشا دیگر تکرار نشه.بستگی به کیستون داره و زمان ارسال فرم.فرمتون را کی ارسال کردین؟
جوابم را در تاپیک انتظار برای مصاحبه بدین.
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان: smpf ، ستوده
ببخشید حواسم نبود اشتباه اینجا نوشتم
من 26 سپتامبر پر کردم 😐

سلام
به همه دوستان عزيز از امروز كنتور كليرنس ما داره ميندازه بنابراين كوچ كرديم اينجا.
امروز مصاحبه بود اصلاً برگه سفيد رو با خودش نياورده بود. گفت برو ٣ ماه ديگه بيا تمام
از امروز ما اينجا ساكنيم.
زود كلير بشيم صلوات.
سفرنامه در دست تهيه مي باشد.

CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,485)
عزيزم يعني هيچي بهتون ندادن
هيچ برگه اي ؟

2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

(2015-10-08 ساعت 14:48)ho_tasha نوشته:  سلام
به همه دوستان عزيز از امروز كنتور كليرنس ما داره ميندازه بنابراين كوچ كرديم اينجا.
امروز مصاحبه بود اصلاً برگه سفيد رو با خودش نياورده بود. گفت برو ٣ ماه ديگه بيا تمام
زود كلير بشيم صلوات.

خیلی دپرس شدم.امیدوارم همین فردا کلیرتون کنند.موفق باشید.
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان: smpf ، behjan
زود كلير بشيم صلوات.

اگه امکان داره لطف کنید شرایطتونو بگید.
کیس نامبر: 2016AS000065XX
نفرات کیس: 2

سفارت: ایروان
رویت قبولی: 8 May
ارسال فرم: 22 May

مصاحبه:May 19
سربازی معاف.کار شرکت خصوصی.دانشجوی ارشد عمران
یییییییییکضربببببببب Big Grin  Big Grin
مقصد: به امید خدا  Houston,Tx
(2015-10-08 ساعت 14:56)ghazal2016 نوشته:  عزيزم يعني هيچي بهتون ندادن
هيچ برگه اي ؟

بدون برگه نميشه كه،به حسين برگه صورتي دادن،اين البته رنگ مورد علاقه خانوم هاس،حالا چرا به آقايون ميدن نميدونم Big GrinTongue
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: smpf ، humsun
اخه ظاهرا ap خوردن
و اشاره كردن بدون هيچ برگه اي

2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

زود كلير بشيم صلوات.

ایامشالله به زودی جواب کلیرتون بیاد. Rolleyes
کیس نامبر:2016AS0000046xx
رویت قبولی: May 2, 2015
ارسال فرم: May 28, 2015
کارنت شدن: january 09 .2016
تعداد افراد: ۱  خودم تنها
نامه ی دوم:  2016 january 26
محل سفارت: ایروان توسط kcc تغییر داده شد به ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 2016 8 march
دریافت ویزا: یکضرب 10/03/2016
تاریخ کلیرنس: ....
دریافت گرین کارت: بعد از ورود به آ م ری ک ا
اولین ورود به آمریکا: نهایتا تا august 2016
مقصد : UTAH
جمع تقریبی مخارج تاحالا : محاسبه نکردم

(2015-10-09 ساعت 00:01)ghazal2016 نوشته:  اخه ظاهرا ap خوردن
و اشاره كردن بدون هيچ برگه اي

شما بايد بجاي "ظاهرا " از "قطعا" استفاده كنيد Tongue
ايشون گفتند برگه سفيد رو با خودش نياورده بود(واسه يكضرب ها اين برگه معمولن داده ميشه) نه اينكه برگه اي نگرفته باشه!
با دقت مطالعه كنيد سوال پيش نخواهد امد Big Grin
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: smpf ، matin86

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان