کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکــس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
سلام به دوستان.ایا عکس اقایون با ریش و سیبل گرفته شده ممنوعیتی داره.
تشکر کنندگان:
(2015-10-06 ساعت 15:38)sajedeh نوشته:  سلام به دوستان.ایا عکس اقایون با ریش و سیبل گرفته شده ممنوعیتی داره.

خیر مانعی نداره
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: amin_j ، sajedeh
(2015-10-04 ساعت 23:15)victor2016 نوشته:  
(2015-10-04 ساعت 16:31)nahal_64 نوشته:  میشه بگین عکس ۳*۴ و چجوری میشه سایزش و عوض کرد؟
بذارید یه توضیح کامل برای همه دوستانی نیاز دارن بدم.
به این آدرس مراجعه کنید: http://travel.state.gov/content/visas/en...hotos.html
سمت راست صفحه دکمه Start Photo Tool رو بزنید. یه صفحه باز میشه که پایینش ۳تا دکمه هست، دکمه Choose Photo رو بزنید و عکسی که گرفتید یا اسکن کردید رو انتخاب کنید، با تغییر اندازه (به کمک نواری که پایین عکس میاد) و جابجا کردن عکس میاد سر فرد رو در محدوده بین دوتا بیضی سبز تنظیم کنید. و دکمه crop رو بزنید. عکس برش خورده رو بهتون نشون میده. ضربدر بالا سمت راست عکس رو بزنید و ببندینش و دکمه Save photo رو بزنید تا عکستون با اندازه و مشخصات مناسب ذخیره بشه. در آخر هم برای من و سایر دوستان دعا کنید Wink

من یه مشکلی دارم عکس رو که انتخاب می کنم و دکمه کراپ رو میزتم اتفاقی نمیفته و دکمه سیو هم خاموش هست
نکته دیگه اینکه نمی دونم اینکه موها از اون بیضی بیرونی بیرون باشه عکس غیر قابل قبول هست یا خیر یعنی ایا حتما موها باید داخل اون بیضی بیرونی باشه یا اینکه فرقی نمیکنه ؟
تشکر کنندگان:
سلام خدمت همگی
عکس پارسال رو میخوام بفرستم ُ‌ سوالم اینه که متوجه میشن همین عکس سال گذشته هم بوده ؟‌
چون اصلا چهره تغییری نداشته
(2015-10-06 ساعت 23:14)bigjust نوشته:  سلام خدمت همگی
عکس پارسال رو میخوام بفرستم ُ‌ سوالم اینه که متوجه میشن همین عکس سال گذشته هم بوده ؟‌
چون اصلا چهره تغییری نداشته
من جای شما باشم دوباره عکس میگیرم
نوشتن که عکس مال حداکثر 6 ماه قبل باشه
اینکه بفهمن یا نه نمیدونم ولی خوب یک درصد هم احتمال فهمیدن باشه ارزش نداره
به علاوه اینکه میتونین خیلی راحت با موبایلتون عکس بگیرین و تو سایت خودشون ادیت کنین
تشکر کنندگان: bigjust
دوستان اگر قسمتی از موها از بیضی خارجی بیرون باشه عکس قبول نمیشه ؟
چون تو سایت تو سمپلی که گذاشته کل موها در قسمت بالای سر داخل دو تا بیضی هست
تشکر کنندگان:
عکسی که می گیرید 600 در 600 پیکسل همان 6 در 6 خودمون هست وقتی اسکن می کنید با دستگاه اسکنتان آنرا به 300 Dpi تغییر دهید شما هر عکسی را که با هر سایزی ارایه می دهید به همان سایز حجمش تغییر می کنه

دیگه نیازی به تغییر حجم نیست .
تشکر کنندگان:
(2015-10-07 ساعت 01:41)khatarnak نوشته:  عکسی که می گیرید 600 در 600 پیکسل همان ۶ در ۶ خودمون هست وقتی اسکن می کنید با دستگاه اسکنتان آنرا به 300 Dpi تغییر دهید شما هر عکسی را که با هر سایزی ارایه می دهید به همان سایز حجمش تغییر می کنه

من رفتم عکاسی عکس گرفتم اما وقتی با برنامه تست کردم با اینکه سایز و رزولوشن اش درست بود اما تو محدوده بیضی ها قرار نمی گرفت
شانسی که اوردم این بود بهش گفته بودم سایز اصلی رو هم بهم بده
خودم عکس اصلی رو با سایز 600 در 600 با رزلوشن 300
جوری که دقیقا با سمپل یکسان باشه ادیت کردم
درست شد
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
اگه تو اصفهان ادرس عکاسی خواستید خصوصی بگید آدرس بدم
کاملا با لاتاری اشناست
البته صرفا قصدم راهنماییه نه تبلیغ
امیدوارم کمکی کرده باشم
تشکر کنندگان:
(2015-10-07 ساعت 02:02)alibati نوشته:  
(2015-10-07 ساعت 01:41)khatarnak نوشته:  عکسی که می گیرید 600 در 600 پیکسل همان ۶ در ۶ خودمون هست وقتی اسکن می کنید با دستگاه اسکنتان آنرا به 300 Dpi تغییر دهید شما هر عکسی را که با هر سایزی ارایه می دهید به همان سایز حجمش تغییر می کنه

من رفتم عکاسی عکس گرفتم اما وقتی با برنامه تست کردم با اینکه سایز و رزولوشن اش درست بود اما تو محدوده بیضی ها قرار نمی گرفت
شانسی که اوردم این بود بهش گفته بودم سایز اصلی رو هم بهم بده
خودم عکس اصلی رو با سایز 600 در 600 با رزلوشن 300
جوری که دقیقا با سمپل یکسان باشه ادیت کردم
درست شد

دوست عزیز وقتی می رید عکاسی معمولا می پرسن عکس را برای کجا می خواهین تمام عکاسا با فرمت عکس پاسپورت جمهوری اسلامی ایران اشنا هستند شما یک عکس برای پاسپورت بخواهید اما بهشان بگید سایز عکس 6 در 6 باشد برای اسکنش هم بهترین راه اینه که مغازه دارانی که

دمو دستگاه اسکن دارند ببری و بهشان بگی این بزرگ نمایش را 300 dpi براتون انجام بده و اسکن کنه .

اما اینکه می گید در چهارچوب نیست دیگه در تخصص من نیست اما هر عکسی رو که می خواهید بگیرید با فرمت پاسپورت اما با سایز 6 در 6

به هر حال موفق باشید
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان هرکس با تنظیم دقیق عکس و یا بک گراند سفید مشکل داره میتونه پیغام خصوصی بده تا من مشکلشو حل کنم
تشکر کنندگان:
(2015-10-06 ساعت 23:55)alibati نوشته:  دوستان اگر قسمتی از موها از بیضی خارجی بیرون باشه عکس قبول نمیشه ؟
چون تو سایت تو سمپلی که گذاشته کل موها در قسمت بالای سر داخل دو تا بیضی هست

دوست عزیز مهم این هستش که سر شما 60 درصد قاب عکس رو پر بکنه و بخشی از کادر سفید بالای سر شما هم دیده بشه. به 2 تا عکسی که به عنوان نمونه توی خود سایت ثبت نام گذاشتن دقت کنید مشکلتون حل میشه. زیاد سخت نگیرید. مهم عکسی هست که بعد از قبولی باید به سفارت ارائه بدید. زیاد درگیر وسواس نشید. عکستون مشخصات گفته شده اصلی رو داشته باشه مشکلی نیست.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: amin_j ، alibati ، ehsan TT
سلام دوستان
من کلا وقتی Start Photo Tool رو می زنم هیچ پنجره دیگه ای نمی یاد ( که گفتید سه تا دکمه داره) باز نمیشه... بنظرتون مشکل چیه؟؟
2015: تسلیم رضای او شدم!
2016: تسلیم رضای او شدم! Shy
2017: راضی هستم به رضای او!Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2015-10-07 ساعت 23:14)آرادایمان نوشته:  سلام دوستان
من کلا وقتی Start Photo Tool رو می زنم هیچ پنجره دیگه ای نمی یاد ( که گفتید سه تا دکمه داره) باز نمیشه... بنظرتون مشکل چیه؟؟

با یه مرورگر دیگه امتحان کنین
با اینترنت اکسپلورر یا گوگل کروم یا فارفاکس
مطمئن بشین که Flash Player رو سیستمتون نصبه
باید یه همچین صفحه ای باز بشه:

[عکس: 5clga3c6g1nsbn9ycg1e.jpg]
تشکر کنندگان: آرادایمان ، behjan ، eagla
عکس هایی که ما سال گذشته گرفتیم توی این کادر جا نمی شه و حتی وقتی خیلی هم کوچیکش می کنم باز هم صورت همسرم توی دایره سبز جا نمیشه یعنی کمی بزرگتره و دیگه کوچکتر هم نمیشه و حجم عکس هم کمتر از 240 یعنی 190 و عکس دیگرمون هم حدود 90 kb . یعنی سال گذشته عکس هامون مشکل داشته؟؟؟؟؟؟؟
با این لینک باز شد فرقی که نمیکنه http://travel.state.gov/content/visas/en...l#yourself
از کجا بدونم که 5 *5 گرفته (عکاسی) dpi 600 *600 یعنی اینکه 5*5 یا فرق داره...
2015: تسلیم رضای او شدم!
2016: تسلیم رضای او شدم! Shy
2017: راضی هستم به رضای او!Rolleyes
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان