کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکــس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
با سلام
چطور تاریخ ذخیره سازی عوض کنیم؟

تشکر کنندگان: almasalmas
تاریخ مهم نیست. انشالا برنده که شدید عکس جدید بگیرید. حالا برای این که خیالتون راحت بشه: راست کلیک روی عکس> properties > تب details > روی date taken کلیک کنید، قابل تغییره. با photo tool سایت خودشون هم عکس رو ذخیره کنید تاریخش به روز میشه. البته همونطور که گفتم تاریخ مهم نیست.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: faaezeh ، javad.111
سلام بر دوستان عزیز
من میخوام برم دم عکاسی بگم عکس رو بگیره

باید بگم چند در چند بگیره

پیکسلش چی باشه
تشکر کنندگان:
(2015-10-10 ساعت 12:11)almasalmas نوشته:  سلام بر دوستان عزیز
من میخوام برم دم عکاسی بگم عکس رو بگیره

باید بگم چند در چند بگیره

پیکسلش چی باشه

5*5
600 پيكسل در 600 پيكسل
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: faaezeh ، almasalmas
دوستان توجه کنید برای عکس فقط خودتون باید عکستون رو ببینید که با مشخصاتی که در سایت گفته شده انطباق داره یا خیر و توجه کنید که اون سیستم تست عکس که در سایت لاتاری هست به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست چون فقط سایز و حجم عکس شما رو بررسی و به محتوا هیچ کاری نداره قبلاً تستش کردم که میگم.
In GOD We Trust
تشکر کنندگان: storagemeter ، dd7472003
بچه ها عکس ۳ در ۴ من رو عکاسی یه خورده روتوش کرده.
مشکل خاصی که نداره ؟
چون چهرم تفاوتی با چهره واقعیم نکرده
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-10-10 ساعت 18:59)Dead Space نوشته:  بچه ها عکس ۳ در ۴ من رو عکاسی یه خورده روتوش کرده.
مشکل خاصی که نداره ؟

در صورتی که خیلی تغییری در اصل عکس بوجود نیاد روتوش در حد معقول بلامانع هست
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
شما از عکس 3 در 4 نمی توانید استفاده کنید. زیرا سایت فقط عکس های مربعی(لااقل 600 در 600 پیکسل) را می گیرد. با تبدیل عکس 3 در 4 به عکس مربعی در واقع عکس کش می آید و قابل قبول نیست. بهتر است با دوربین دیجیتال یک عکس از خود با پس زمینه خنثی بگیرید، سپس در Microsoft Office Picture Manager ابتدا آن را به یک عکس مربعی(مضارب 600 در 600)، Crop کنید و در نهایت آن را به عکس 600 در 600 پیکسل Resize کنید. در نظر داشته باشید که عکس بقیه مشخصات مانند وجود شانه ها در عکس، نسبت طول صورت و ارتفاع چشم به ارتفاع کل عکس را داشته باشد.

(2015-10-10 ساعت 18:59)Dead Space نوشته:  بچه ها عکس ۳ در ۴ من رو عکاسی یه خورده روتوش کرده.
مشکل خاصی که نداره ؟
تشکر کنندگان: عمو سام
(2015-10-10 ساعت 17:01)عمو سام نوشته:  دوستان توجه کنید برای عکس فقط خودتون باید عکستون رو ببینید که با مشخصاتی که در سایت گفته شده انطباق داره یا خیر و توجه کنید که اون سیستم تست عکس که در سایت لاتاری هست به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست چون فقط سایز و حجم عکس شما رو بررسی و به محتوا هیچ کاری نداره قبلاً تستش کردم که میگم.

دوست عزیز سال های قبل اینجوری بود که فقط سایز و حجم عکس رو چک می کرد. دوستان عکس 600×600 یه ماشین رو بهش داده بودن گفته بود ok هست! اما امسال چک نمیکنه بلکه بهتون این امکان رو میده که خودتون انلاین اندازه عکس و جای سر و... رو تنظیم کنید و عکس جدید رو ذخیره کنید.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: عمو سام ، javad.111
(2015-10-10 ساعت 19:51)victor2016 نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 17:01)عمو سام نوشته:  دوستان توجه کنید برای عکس فقط خودتون باید عکستون رو ببینید که با مشخصاتی که در سایت گفته شده انطباق داره یا خیر و توجه کنید که اون سیستم تست عکس که در سایت لاتاری هست به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست چون فقط سایز و حجم عکس شما رو بررسی و به محتوا هیچ کاری نداره قبلاً تستش کردم که میگم.

دوست عزیز سال های قبل اینجوری بود که فقط سایز و حجم عکس رو چک می کرد. دوستان عکس 600×600 یه ماشین رو بهش داده بودن گفته بود ok هست! اما امسال چک نمیکنه بلکه بهتون این امکان رو میده که خودتون انلاین اندازه عکس و جای سر و... رو تنظیم کنید و عکس جدید رو ذخیره کنید.

تا پارسال اینطوری بود الآن شما گفتی رفتم چک کردم چقد پیشرفت کرده این امریکای جهانخوار Big Grin
In GOD We Trust
تشکر کنندگان: storagemeter
من فکر میکنم قابلیت چک عکس و نوع و تاریخشو داره
تشکر کنندگان:
(2015-10-11 ساعت 00:09)javad.111 نوشته:  من فکر میکنم قابلیت چک عکس و نوع و تاریخشو داره

اصلاً برنامه چک رو فهمیدن به کار نمیاد برش داشتن جاش یه سیستم خوب گذاشتن که میتونی خودت با چشمای خودت(و نه اینکه کامپیوتر بهت بگه) از استاندارد بودن عکست مطمئن بشی و اگر استاندارد نیست با این سیستم تغییرش بدی تا استاندارد بشه چقدم کار باهاش راحته
In GOD We Trust
تشکر کنندگان: victor2016
سلام دوستان یه سئوال داشتم امسال برای اولین بار دخترم هم قراره اسمش رو تو قرعه کشی بنویسم ولی موندم عکسش رو چجوری بگیرم چون الان 9 ماهشه و نمیشه اونجوری که تو سایتش زده عکس گرفت. در ضمن من فکر میکنم همه عکس هارو کنترل میکنند بعد از اینکه تایید شد به لیست قرعه کشی اضافه میشه چون یه خانومه میگفت که باید حتما دقت کنید که عکس و اطلاعاتتون رو درست وارد کنید در غیر اینصورت اسمتون خط میخوره.
شماره کیس:  ????
تاریخ رویت قبولی: ????
کنسولگری: ????
تعداد افراد منظور در کیس : 3
ارسال فرمهای سری اول: ????
کارنت شدن کیس: ?????
مصاحبه: ????
دریافت کلیرنس: ????
دریافت ویزا:  یک ضرب
ورود به آمریکا: ????
دریافت گرین کارت: ????
DV2014=> Has Not Been Selected
DV2015=> Has Not Been Selected
DV2016=> Has Not Been Selected
DV2017=> Has Not Been Selected
DV2018=> Has Not Been Selected
تشکر کنندگان: kkr1373
سلام دوستان

من در خصوص عکس خیلی جاها تحقیق کردم و خیلی سایت های ثبت نامی هم دیدم

مهم ترین اطلاعات در مورد عکس اینا بودن

600×600 پیکسل باشه
تمام رخ باشه
صورتتون بین 50-70% تصویر باشه

این دو مورد رو رعایت کنین بقیه موارد به خودیِ خود درست میشن
تشکر کنندگان: pouya007
(2015-10-11 ساعت 15:01)mrlzdh نوشته:  سلام دوستان یه سئوال داشتم امسال برای اولین بار دخترم هم قراره اسمش رو تو قرعه کشی بنویسم ولی موندم عکسش رو چجوری بگیرم چون الان ۹ ماهشه و نمیشه اونجوری که تو سایتش زده عکس گرفت. در ضمن من فکر میکنم همه عکس هارو کنترل میکنند بعد از اینکه تایید شد به لیست قرعه کشی اضافه میشه چون یه خانومه میگفت که باید حتما دقت کنید که عکس و اطلاعاتتون رو درست وارد کنید در غیر اینصورت اسمتون خط میخوره.

با ارزوی موفقیت و قبولی برای شما

وبسایت لاتاری امریکا 2 روش رو پیشنهاد داده برای عکاسی از کوچولو ها

یکیش اینه که روی زمین به پشب بخوابونیدش روی یه پارچه یا ... سفید رنگ و ازش عکس بگیرین موقعی که رو به دوربین هست ( توجه کنین که سایه خودتون توی عکس نباشه

روش دوم که پیشنهاد دادن این بود که روی صندلی خودرو یه پارچه سفید بذارید و دختر خانومتون رو به صندلی تکیه بدین و ازش عکس بگیرین

امید وارم کمک کنه
تشکر کنندگان: victor2016 ، mrlzdh ، faaezeh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان