کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2016-12-12 ساعت 20:01)amirrezat نوشته:  سلام دوستان عزیزم . من دیروز رفتم اداره سوشیال  و  درخاست دادم اما افیسر قبول نکرد و بهم گفت ویزای شما 9 روز مونده!   بهش توضیح دادم ک روز ورود پاسپورت من مهر خورد و تاریخ یکساله ثبت شده . تمت گفت ابن مهر گمرکه و شما باید برید اداره مهاجرت و ویزای جدید تمدید کنید .   دوستان لطفا راهنماییم کنید . خیلی خیلی سپاس گزارم.
دوست عزیز نگران نباش سیستم اداری امریکا روی سیستم اداری خودمون و سفید کرده. ویزای شما از زمانی که مهر ورود خورد بمدت یکسال از تاریخ ورود اعتبار داره و بمدت یکسال در حکم گرین کارتتون هستش تا زمانی که گرین کارت دستتون برسه.... حتما اون کارمند از این موضوع اطلاع نداشته....

موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: amirrezat ، milad.abadani
(2016-12-12 ساعت 21:11)mfarazz نوشته:  
(2016-12-12 ساعت 20:01)amirrezat نوشته:  سلام دوستان عزیزم . من دیروز رفتم اداره سوشیال  و  درخاست دادم اما افیسر قبول نکرد و بهم گفت ویزای شما 9 روز مونده!   بهش توضیح دادم ک روز ورود پاسپورت من مهر خورد و تاریخ یکساله ثبت شده . تمت گفت ابن مهر گمرکه و شما باید برید اداره مهاجرت و ویزای جدید تمدید کنید .   دوستان لطفا راهنماییم کنید . خیلی خیلی سپاس گزارم.
دوست عزیز نگران نباش سیستم اداری آمریکا روی سیستم اداری خودمون و سفید کرده. ویزای شما از زمانی که مهر ورود خورد بمدت یکسال از تاریخ ورود اعتبار داره و بمدت یکسال در حکم گرین کارتتون هستش تا زمانی که گرین کارت دستتون برسه.... حتما اون کارمند از این موضوع اطلاع نداشته....

موفق باشید

مرسی از پاسختون. لازم نیست اداره مهاجرت برم برای تمدید ویزا؟؟؟
چکار باید انجام بدم
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
(2016-12-12 ساعت 22:40)amirrezat نوشته:  
دوست عزیز نگران نباش سیستم اداری آمریکا روی سیستم اداری خودمون و سفید کرده. ویزای شما از زمانی که مهر ورود خورد بمدت یکسال از تاریخ ورود اعتبار داره و بمدت یکسال در حکم گرین کارتتون هستش تا زمانی که گرین کارت دستتون برسه.... حتما اون کارمند از این موضوع اطلاع نداشته....

موفق باشید

چکار باید انجام بدم
اگر مهر ورود روی ویزای کل اعضای خانواده خورده باشه بهیچوجه نیازی به تمدید ویزا ندارید و تا یکسال از تاریخ ورود به خاک امریکا شما ویزای اقامت دارید.

موفق باشید
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، milad.abadani
(2016-12-13 ساعت 13:08)mfarazz نوشته:  
(2016-12-12 ساعت 21:11)mfarazz نوشته:  دوست عزیز نگران نباش سیستم اداری آمریکا روی سیستم اداری خودمون و سفید کرده. ویزای شما از زمانی که مهر ورود خورد بمدت یکسال از تاریخ ورود اعتبار داره و بمدت یکسال در حکم گرین کارتتون هستش تا زمانی که گرین کارت دستتون برسه.... حتما اون کارمند از این موضوع اطلاع نداشته....

موفق باشید

چکار باید انجام بدم
اگر مهر ورود روی ویزای کل اعضای خانواده خورده باشه بهیچوجه  نیازی به تمدید ویزا ندارید و تا یکسال از تاریخ ورود به خاک آمریکا شما ویزای اقامت دارید.

موفق باشید

سلام  amirrezat عزيز
لطفا نگران نباشيد، براي من هم اتفاق مشابهي افتاد. تجربه خودم رو مي نويسم تا شما مثل بنده دچار نشويد .
من روز چهارشنبه وارد ?? شدم و روز پنج شنبه ( فرداي روز ورود ام )  به اداره social security ? براي اولين بار مراجعه كردم كه دراداره سوشيال سكيوريتي خانوم كارمند ?  ؛ تقاضاي صدور كارت سوشيال سكيوريتي من رو نپذيرفت و از من خواست كه اينكار رو اينترنتي و با مراجعه به وبسايت اداره بصورت آنلاين انجام بدهم  و علاوه بر اين آدرس محل سكونت ام  را هم به عنوان آدرس ام براي صدور كارت نپذيرفت.
كه من هم طبق توصيه ايشان به سايت  اداره social security ? مراجعه كردم و درخواست صدور social security card & number ? ? آنلاين دادم و هزينه 47 $ ? ناقابل هم پرداخت كردم.
دوشنبه صبح اول وقت براي بار دوم دوباره به  همان اداره social security ? مراجعه كردم و نوبت گرفتم . نوبت من به همان باجه قبلي خانوم كارمند ? قبلي كه روز پنج شنبه براي بار اول مراجعه كرده بودم افتاد و مدارك پرينت گرفته شده تقاضاي كارت ام رو كه آنلاين ثبت نام كرده بودم و رسيد پرداخت پول 47$ ? ناقابل به أضافه ديگر مدارك به ايشان دادم كه خانوم كارمند گفتند چه كسي به شما گفته اينترنتي ثبت نام كنيد ؟
من هم گفتم خود شما روز چهارشنبه به من گفتيد به آدرس سايت مراجعه كن و ثبت نام كن .!!!!!!!!!!!!!  !!!!!!!!!!! !!!!!!!!
اين برگه هم دست خط خودتان هست . !!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
خانوم كارمند ? اينبار گفت : نه احتياجي به ثبت نام اينترنتي نيست و به بانك تان مراجعه كنيد و پول تان را پس بگيريد ! !!!!!! !!!!!!! !!!!!!!!
من هم گفتم اي به تخم چشم هام ?
حالا لطفا مرحمت بفرماييد بنده را ثبت نام بفرماييد ??
خانوم كارمند ? با مشاهده پاسپورت بنده به نكته ظريفي پي بردند ?️‍♀️ و اونهم اينكه نام فأميل بنده دو قسمتي است .
اي دل غافل ??‍♂️
من به ايشان توضيح دادم كه تمام اين " نام فأميل  " بنده است .  ولي ايشان نمي پذيرفت و مي گفت اين با نام صادر شده در ويزاي تان يكسان نيست !!!!!!! !!!!!! !!!!!!!!!
از بنده اصرار و از ايشان إنكار ?
اين در صورتي بود كه سفارت محترم ويزا ? را صادر نموده بودند و كاملا صحيح بود .
بنده سراپا تقصير از ايشان ? پرسيدم: لطفا راهنمايي بفرماييد چگونه اين مطلب را مي توان حل نمود ؟ كه ايشان راهنمايي فرمودند : شما به  Home Security مراجعه بفرماييد و فرم Form I 94 را تكميل بفرماييد. بنده هم پرسان پرسان ? به اداره Home Security كه زير مجموعه اداره فدرال FEDERAL GOVERNMENT واقع در فدرال بيلدينگ Federal Building  هست مراجعه نمودم .  و در طبقه دوم به أفسر مربوطه ? توضيحا و مفصلا مطلب را شرح دادم كه ايشان هم راهنمايي فرمودند كه تمام فرم ها در اين قفسه هست ولي Form I 94 ? ندارم ( يك چيزي مثل اينكه نسل فرم مربوطه منقرض شده ) در عِوَض آش فرم Form I -102 داريم كه به كارت مياد ?
بنده با رضايت قلبي و شور وصف ناپذير فرم هفت صفحه اي مذكوره را دريافت نمودم و در جهت اطمينان قلبي بيشتر از ايشان درخواست وقت مصاحبه و سوْال و جواب از مسول عالي رتبه تَر نمودم
(يعني ز ايشون خواستوم پياي گپشون رو ببينوم. أيدوني چي ايگوم )
ايشان هم بنده رو به دستگاه نوبت دهي ⌨️ إرجاع دادند و من از دستگاه براي سه روز بعد نوبت مصاحبه گرفتم.
و دوباره دوان دوان؛  براي بار سوم به اداره social security ? مراجعه نمودم و نوبت گرفتم .
تمام مدارك ام را آماده نمودم كه شماره من را قرائت نمودند و وقتي به باجه رفتم خانوم كارمند قبلي ? نبودش ، فكر كنم رفته بود ساعت ناهاري . پس بنده به كارمند ديگري إرجاع داده شدم ??‍♀️ . اينبار من هيچ توضيحي ندادم و ايشان ??‍♀️ فقط از من پاسپورت و آدرس را پرسيد و در مدت سه دقيقه همه كارها رو انجام داد و يك برگه رسيد بهم داد كه آدرس ام بالآي برگه نوشته ( همان آدرس قبلي كه نَفَر قبل نمي پذيرفت ) و گفت شما بعد از ١٤ ( چهارده روز ) روز كارت تان را دريافت مي كنيد .
كه خوشبختانه من social security card & number ? ? را بعد از ٤ روز ( چهار روز ) درب محل سكونت دريافت نمودم .  ???????
يعني از روز اول نه پول إضافي ? مي خواست . نه آدرس ام مشكل داست . نه اسم فأميل ام  داخل ويزا ام مشكل داشت نه احتياجي به تكميل فرم إضافي داشتم.
نتيجه گيري كلي داستان :
قبل از هر چيز ريلكس باش ?‍♂️ و به حكمت خداوند اميدوارم باش .
اول دوباره به اداره social security مراجعه نماييد ولي اينبار به يك كارمند ديگر مراجعه كنيد ترجيحا جوان ?  تا از لحاظ اطلاعات آپديت باشد و اگر در همان اداره به نتيجه نرسيديد لطفا به اداره social security ديگري مراجعه نماييد.
به اميد خداوند بدون نياز به هيچ فرم أضافه و يا مدركي كارتان انجام خواهد شد .

دچار يعني عاشق
و فكر كن كه چه تنهاست
اگر ماهي كوچك ، دچار آبي بيكران باشد .
پاسخ
تشکر کنندگان: lingni ، mrlzdh ، pishtaz611 ، ed2008 ، sazami ، ijamaatlou ، santaclara ، milad.abadani ، نیم سیم
[/quote]

سلام  amirrezat عزيز
لطفا نگران نباشيد، براي من هم اتفاق مشابهي افتاد. تجربه خودم رو مي نويسم تا شما مثل بنده دچار نشويد .
من روز چهارشنبه وارد ?? شدم و روز پنج شنبه ( فرداي روز ورود ام )  به اداره social security ? براي اولين بار مراجعه كردم كه دراداره سوشيال سكيوريتي خانوم كارمند ?  ؛ تقاضاي صدور كارت سوشيال سكيوريتي من رو نپذيرفت و از من خواست كه اينكار رو اينترنتي و با مراجعه به وبسايت اداره بصورت آنلاين انجام بدهم  و علاوه بر اين آدرس محل سكونت ام  را هم به عنوان آدرس ام براي صدور كارت نپذيرفت.
كه من هم طبق توصيه ايشان به سايت  اداره social security ? مراجعه كردم و درخواست صدور social security card & number ? ? آنلاين دادم و هزينه 47 $ ? ناقابل هم پرداخت كردم.
دوشنبه صبح اول وقت براي بار دوم دوباره به  همان اداره social security ? مراجعه كردم و نوبت گرفتم . نوبت من به همان باجه قبلي خانوم كارمند ? قبلي كه روز پنج شنبه براي بار اول مراجعه كرده بودم افتاد و مدارك پرينت گرفته شده تقاضاي كارت ام رو كه آنلاين ثبت نام كرده بودم و رسيد پرداخت پول 47$ ? ناقابل به أضافه ديگر مدارك به ايشان دادم كه خانوم كارمند گفتند چه كسي به شما گفته اينترنتي ثبت نام كنيد ؟
من هم گفتم خود شما روز چهارشنبه به من گفتيد به آدرس سايت مراجعه كن و ثبت نام كن .!!!!!!!!!!!!!  !!!!!!!!!!! !!!!!!!!
اين برگه هم دست خط خودتان هست . !!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
خانوم كارمند ? اينبار گفت : نه احتياجي به ثبت نام اينترنتي نيست و به بانك تان مراجعه كنيد و پول تان را پس بگيريد ! !!!!!! !!!!!!! !!!!!!!!
من هم گفتم اي به تخم چشم هام ?
حالا لطفا مرحمت بفرماييد بنده را ثبت نام بفرماييد ??
خانوم كارمند ? با مشاهده پاسپورت بنده به نكته ظريفي پي بردند ?️‍♀️ و اونهم اينكه نام فأميل بنده دو قسمتي است .
اي دل غافل ??‍♂️
من به ايشان توضيح دادم كه تمام اين " نام فأميل  " بنده است .  ولي ايشان نمي پذيرفت و مي گفت اين با نام صادر شده در ويزاي تان يكسان نيست !!!!!!! !!!!!! !!!!!!!!!
از بنده اصرار و از ايشان إنكار ?
اين در صورتي بود كه سفارت محترم ويزا ? را صادر نموده بودند و كاملا صحيح بود .
بنده سراپا تقصير از ايشان ? پرسيدم: لطفا راهنمايي بفرماييد چگونه اين مطلب را مي توان حل نمود ؟ كه ايشان راهنمايي فرمودند : شما به  Home Security مراجعه بفرماييد و فرم Form I 94 را تكميل بفرماييد. بنده هم پرسان پرسان ? به اداره Home Security كه زير مجموعه اداره فدرال FEDERAL GOVERNMENT واقع در فدرال بيلدينگ Federal Building  هست مراجعه نمودم .  و در طبقه دوم به أفسر مربوطه ? توضيحا و مفصلا مطلب را شرح دادم كه ايشان هم راهنمايي فرمودند كه تمام فرم ها در اين قفسه هست ولي Form I 94 ? ندارم ( يك چيزي مثل اينكه نسل فرم مربوطه منقرض شده ) در عِوَض آش فرم Form I -102 داريم كه به كارت مياد ?
بنده با رضايت قلبي و شور وصف ناپذير فرم هفت صفحه اي مذكوره را دريافت نمودم و در جهت اطمينان قلبي بيشتر از ايشان درخواست وقت مصاحبه و سوْال و جواب از مسول عالي رتبه تَر نمودم
(يعني ز ايشون خواستوم پياي گپشون رو ببينوم. أيدوني چي ايگوم )
ايشان هم بنده رو به دستگاه نوبت دهي ⌨️ إرجاع دادند و من از دستگاه براي سه روز بعد نوبت مصاحبه گرفتم.
و دوباره دوان دوان؛  براي بار سوم به اداره social security ? مراجعه نمودم و نوبت گرفتم .
تمام مدارك ام را آماده نمودم كه شماره من را قرائت نمودند و وقتي به باجه رفتم خانوم كارمند قبلي ? نبودش ، فكر كنم رفته بود ساعت ناهاري . پس بنده به كارمند ديگري إرجاع داده شدم ??‍♀️ . اينبار من هيچ توضيحي ندادم و ايشان ??‍♀️ فقط از من پاسپورت و آدرس را پرسيد و در مدت سه دقيقه همه كارها رو انجام داد و يك برگه رسيد بهم داد كه آدرس ام بالآي برگه نوشته ( همان آدرس قبلي كه نَفَر قبل نمي پذيرفت ) و گفت شما بعد از ١٤ ( چهارده روز ) روز كارت تان را دريافت مي كنيد .
كه خوشبختانه من social security card & number ? ? را بعد از ٤ روز ( چهار روز ) درب محل سكونت دريافت نمودم .  ???????
يعني از روز اول نه پول إضافي ? مي خواست . نه آدرس ام مشكل داست . نه اسم فأميل ام  داخل ويزا ام مشكل داشت نه احتياجي به تكميل فرم إضافي داشتم.
نتيجه گيري كلي داستان :
قبل از هر چيز ريلكس باش ?‍♂️ و به حكمت خداوند اميدوارم باش .
اول دوباره به اداره social security مراجعه نماييد ولي اينبار به يك كارمند ديگر مراجعه كنيد ترجيحا جوان ?  تا از لحاظ اطلاعات آپديت باشد و اگر در همان اداره به نتيجه نرسيديد لطفا به اداره social security ديگري مراجعه نماييد.
به اميد خداوند بدون نياز به هيچ فرم أضافه و يا مدركي كارتان انجام خواهد شد .

دچار يعني عاشق
و فكر كن كه چه تنهاست
اگر ماهي كوچك ، دچار آبي بيكران باشد .
[/quote]

احسنت. بسیار خوب و کامل توضیح دادید. و باعث آرامش دوستان خوهید شد. موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: AMIRI1 ، bargak ، amirrezat ، pishtaz611 ، ed2008 ، قرباني ، milad.abadani ، نیم سیم
ما حدود یک ماه و نیم قبل وارد USشدیم و هزینه گرین کارد رو 4 روز قبل از ورود پرداخت کردیم.
گرین کارت همسرم دو روز پیش به دستمون رسید ولی پروسه صدور گرین کارت من که نفر اصلی هستم هنوز شروع نشده و وضعیت گرین کارت من در سایت uscis دریافت پول رو نشون میده. ممکنه بگید آیا تمام اعضای خانواده گرین کارت رو در یک زمان دریافت میکنن و پروسه صدور ویزا از چه زمانی بعد از ورود شروع میشه؟ راهی برای تماس برای پیگیری صدور گرین کارت وجود داره
پاسخ
تشکر کنندگان: milaveh ، pishtaz611 ، milad.abadani
سلام
سوال من اینه كه دقیقا كجا پاكت زرد و تحویل بدیم مثلا تو استاپ خواستن ندیم؟ یه وقت باز نكنن ، بعد كه رسیدیم فرودگاه امریكا بخوان بگن چرا باز شده پاكت؟
پاسخ
(2016-12-14 ساعت 12:47)simigil نوشته:  سلام
سوال من اینه كه دقیقا كجا پاكت زرد و تحویل بدیم مثلا تو استاپ خواستن ندیم؟ یه وقت باز نكنن ، بعد كه رسیدیم فرودگاه امریكا بخوان بگن چرا باز شده پاكت؟
دوست عزیز با سلام
در ابوظبی و کلیه فرودگاه های ورودی به امریکا پاکت شما را تحویل و باز می کنند و در سایر مکان ها فقط آن را چک می کنند .

When you receive your visa it will arrive stamped in your passport and with a sealed envelope of documents to be carried with you on entry to the USA. DO NOT OPEN THIS ENVELOPE! If the envelope gets damaged in some way, contact your embassy before travel to get the envelope resealed. The envelope must be presented along with your visa to an immigration official at your Port of Entry (POE). The POE is typically the first place you land on US soil, although in some cases this can also be a US immigration checkpoint on foreign soil (Abu Dhabi for instance).
سفارت : آنکارا
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، milad.abadani
دوستان عزیز
یا سلام
این سایت اطلاعات خوبی در باره اولین ورود به آمریکا و اعتبار ویزا مهاجرتی شما ذر اختیارتان قرار می دهد :
http://britsimonsays.com
سفارت : آنکارا
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، milad.abadani
(2016-12-14 ساعت 06:20)sasha_ka نوشته:  ما حدود یک ماه و نیم قبل وارد USشدیم و هزینه گرین کارد رو 4 روز قبل از ورود پرداخت کردیم.
گرین کارت همسرم دو روز پیش به دستمون رسید ولی پروسه صدور گرین کارت من که نفر اصلی هستم هنوز شروع نشده و وضعیت گرین کارت من در سایت uscis  دریافت پول رو نشون میده. ممکنه بگید آیا تمام اعضای خانواده گرین کارت رو در یک زمان دریافت میکنن و پروسه صدور ویزا از چه زمانی بعد از ورود شروع میشه؟ راهی برای تماس برای پیگیری صدور گرین کارت وجود داره

جالبه برای من هم توی سایت اپروو شده ولی برای همسرم که برنده اصلی هست خیر ، نگرانم نکنه مال ما هم اینجوری شه دوستان اگه کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه لطفا
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
پاسخ

موفق باشید

چکار باید انجام بدم

نه فقط برید ی اداره سوشیال دیگه و کارهای مربوط رو پیگیری کنید
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
پاسخ
سلام دوستان . روز دوروز اول بعد از پرداخت هزینه گرین کارد مینوشت پرداخت شما تایید شده . اما الان ک رسیپت نامبرو میزنم. مینویسه : error. User not definded
ایراد از چیه؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
(2016-12-15 ساعت 07:39)amirrezat نوشته:  سلام دوستان . روز دوروز اول بعد از پرداخت هزینه گرین کارد مینوشت پرداخت شما تایید شده . اما الان ک رسیپت نامبرو میزنم. مینویسه :    error. User not definded
ایراد از چیه؟؟
باسلام
دوست عزیز نگران نباشید. ظرف چند روز آینده گرین کارتتون ارسال خواهد شد.
ما هم همین مشکل رو داشتیم. بعدا متوجه شدیم گرین کارتها وقتی صادر و ارسال میشوند همین پیام error توسط سیستم داده میشود.
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: sazami ، amirrezat
سلام به همه عزیزان
امیدوارم که در کارها موفق باشین فقط خواستم بگم شاید ایرلاینهای بد زیاد باشه بین این همه ایرلاین ولی چون ما با پرواز آذربایجان اومدیم میخواستم بگم حیف اون پولی که پرداخت کردیم و با این ایرلاین اومدیم .فکر نکنم گدا تر از این دیگه پیدا بشه سرویس دهی افتضاح این همه ساعت پرواز منوی غذاشون که اصلا معلوم نیست چی هست و بدتر از همه صندلیهاشه که کوچیک و خیلی خشکه که فقط شانش آوردیم ردیف اول بودیم و تو این شانزده ساعت پرواز من نصفشو ایستاده بودم چون واقعا آدم کلافه میشه .با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
پاسخ
تشکر کنندگان: ed2008 ، sahar2016 ، sheghi
سلام دوستان . من شیش روز دیگه بیشتر امریکانیستم و هنوز گرین کاردم نرسیده. دوتا سوال داشتم. ایا فرستادن گرین کارد با پست از امریکا به ایران مطمینه؟؟
و اینکه با مهره تاریخ دار یکساله ای که رو پاسپورتم خورده ایا میتونم دوباره بیام امریکا یا حتما باید باگرین کارد بیام؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان