کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2016-10-21 ساعت 08:48)Sbadvi نوشته:  
(2016-10-20 ساعت 22:50)vchip نوشته:  
(2016-10-20 ساعت 11:02)مهر٢٠١٧ نوشته:  https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do

سلام . ارور رفع شده و گرین کارتها تولید و پست شدند . پس جای نگرانی نبود . ممنون

خوش بحالتون مال من كه هنوز ارور مي ده

سلام دوستان تو سایت الان به من این پیام دو میده از ده روز پیش به نظر شما چند روز دیگه طول میکشه تا بیاد
‎On February 28, 2017, we ordered your card to be produced. We will mail your card to the address you gave us.
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
سلام دوستان من و همسرم تا سه هفته دیگه به امریکا میریم. ایا اگر مبلغی بیشتر از 10000 دلار همراه داشته باشیم مشکل جدی پیش میاد؟ توی فرم declare که اعلام کنیم بعدش چه مدارکی ازمون میخان؟
پاسخ
سلام دوستان.من از برندگان لاتاری 2015 هستم.سپتامبر 2015 یکی دوماهی اقامت داشتیم تو امریکا و بعد با گرفتن پاس سفید برگشتیم ایران.حالا تا اکتبر 2017 برای برگشت وقت داریم.مساله اینه که گرین کارت همسرم بعد از 1 سال و با کلی پیگیری صادر شد ولی گرین کارت خودم هنوز نیومده و گویا نیاز به پیگیری حضوری داره.پرسشم اینه که آیا با در دست داشتن پاس سفید به تنهایی میشه بلیت تهیه کرد و مشکلی برای ورود وجود نخواهد داشت؟نکته دوم این که با توجه به ممکن نبودن ارسال پستی گرین کارت آیا با ارائه کپی گرین کارت میشه اقدام کرد برای بلیت؟ممنون
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
پاسخ
سلام دوستان
یه سوال دارم من 22 جون 2016 وارد خاک آمریکا شدم و بعد از دو ماه به ایران برگشتم یعنی تو آگوست 2016 حالا میخوام ذوباره وارد آمریکا با گرین کارتم بشم میخوام بدونم این 364 روز که میشه خارج از خاک بود آیا از تاریخ ورودم محاسبه میشه یا از تاریخ خروجم از آمریکا؟
و اینکه آیا الان که میخوام برگردم به نظرتون ممکنه مشکلی برام پیش بیارن یا بگن که خروجم بیشتر از شش ماه شده یا نه با توجه به اینکه یکسال هنوز پر نشده ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید؟
مشکل فکرهای بسته این است که دهانشان پیوسته باز است . Shy
پاسخ
سلام دوستان امروز دو ماه شد که گرین کارت من نیامد چی کار کنم لطفا
پاسخ
دوستان به نظر شما اون مقدار پولی که با خودمون به امریکا میبریم زمان حساب باز کردن توی بانک بهتره که همه ی پول رو توی یک حساب از یک بانک گذاشت یا نه مثلا دو تا حساب توی دوتا بانک مختلف ؟؟
چون اینجوری از دوتا بانک مختلف کردیت داریم؟؟
پاسخ
(2017-04-05 ساعت 12:08)alex.66 نوشته:  سلام دوستان امروز دو ماه شد که گرین کارت من نیامد چی کار کنم لطفا

شما الان امریکا هستید یا ایران؟
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
پاسخ
(2017-04-18 ساعت 15:46)HTQ نوشته:  
(2017-04-05 ساعت 12:08)alex.66 نوشته:  سلام دوستان امروز دو ماه شد که گرین کارت من نیامد چی کار کنم لطفا

شما الان آمریکا هستید یا ایران؟

man iran hastam
پاسخ
(2016-05-20 ساعت 11:33)behjan نوشته:  
(2016-05-19 ساعت 22:04)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-05-19 ساعت 00:28)behjan نوشته:  باسلام وعرض ادب خدمت دوستان وپیشکسوتان بزرگوار که کارهای مهاجرتی رادر ابوظبی انجام دادند آیا قسمت امور مهاجرتی  در هرساعت شبانه روز مثلا ساعت یازده شب تا ساعت شش صبح هم به امور مهاچرین وانجام کارهای اولین ورود به آمریکا را  رسیدگی می کند( با پرواز الاتحاد) اگر راهنمایی بفرماییدبسیار  سپاسگزارم

بله دوست گرامی
موفق باشید

باسلام وعرض ادب  دوست بزرگوار ومحترم  خیلی ممنون از راهنمایتون من همیشه مدیون راهنمایهای مفیدتون هستم با آرزوی موفقیت جنابعالی وخانواده محترمتان

سلام
وقت بخير
براى انجام کارهای مهاجرتی در ابوظبی (با پرواز الاتحاد) [اولين سفرم به امريكا هست] بايد به كدام قسمت فرودگاه مراجعه نمود؟
لطفاً يه توضيح كامل بدين و من رو راهنمايى كنين
ممنون
اگر روزی دشمن پیدا کردی،بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند،بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی،بدان قیمتت بالاست.
سفرنامه

CN: AS 51XX → FIRST LETTER: MAY 3 → DS-260: May 26 →‎ SECOND LETTER: MARCH 28 → PERSON: 1 → Embassy: ANKARA Changed to Yerevan, Armenia → CURRENT: FEBRUARY 9 → INTERVIEW: MAY 18 → VISA ISSUANCE:  MAY 18
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در آنکارا_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در ایروان_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان گرامی
مدت پنج ماه میشه که ما وارد آمریکا شدیم ،دو هفته سیاتل بودیم و بعد به دالاس اومدیم ،سه ماه پیش برای گرین کارت سایتو چک کردم پیامی بود مبنی بر اینکه گرین کارتمون حاضر شده،واینکه سئوال کرده بود که میخواهید آدرستونو عوض کنید?ما هم چون شهرمونو تغییر داده بودیم ،آدرس محل سکونت در شهر دالاس رو دادیم ولی بعد از اون دیگه هیچ خبری از گرین کارت نشد که نشد.و هر چه هم که به اداره ایمیگریشن زنگ میزنیم ،جواب درستی نمیدن و جالبتر اینکه اصلا دیگه دسترسی به سایت هم نداریم که بفهمیم پروسه کار تا کجا پیش رفته،دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه که چکار باید بکنیم،ممنون از لطفتون
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان گرین کارت من بعد 3 ماه نیامده جی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
وقتتون بخیر
آیا قبل از ورود به امریکا میتوان مراحل صدور گرین کارت رو به جریان انداخت؟
(من دو ماه دیگه میام امریکا، میتونم از الان فعالسازی گرین کارت رو انجام بدم که تا میرسم امریکا گرین کارتم بیاد به آدرسی که دادم؟)
اگر روزی دشمن پیدا کردی،بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند،بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی،بدان قیمتت بالاست.
سفرنامه

CN: AS 51XX → FIRST LETTER: MAY 3 → DS-260: May 26 →‎ SECOND LETTER: MARCH 28 → PERSON: 1 → Embassy: ANKARA Changed to Yerevan, Armenia → CURRENT: FEBRUARY 9 → INTERVIEW: MAY 18 → VISA ISSUANCE:  MAY 18
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در آنکارا_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در ایروان_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
یکی از دوستان بنده ارواین زندگی می کنه و خونه دوخوابه شون رو برای دوماه اجاره میدن
alireza.r444@gm
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود بر دوستان

خبری را در ارتباط با هزینه گرین کارت به اطلاع می رسانم . از ابتدای ماه May سال 2017 میلادی هزینه صدور گرین کارت و خدمات اداری مربوطه موسوم به  USCIS Immigrant Fee از 165$ به 220$ افزایش پیدا کرده است . البته شمار دیگری از موارد هم با افزایش روبرو شده که از طریق وب سایت USCIS با نام Our Fees قابل مشاهده می باشد.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-18 ساعت 20:41)alonak نوشته:  سلام
وقتتون بخیر
آیا قبل از ورود به آمریکا میتوان مراحل صدور گرین کارت رو به جریان انداخت؟
(من دو ماه دیگه میام آمریکا، میتونم از الان فعالسازی گرین کارت رو انجام بدم که تا میرسم آمریکا گرین کارتم بیاد به آدرسی که دادم؟)
شما می تونین هزینه گرین کارت رو پرداخت کنین امامراحل کار صدور با وارد شدن شما به خاک آمریکا شروع میشه.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: alonak

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان