کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام
دوستان كسي ميدونه اگه گرين كارت به اون آدرسي كه داديم بياد و اون شخص خونه نباشه چي ميشه؟ چون آدرسي كه دادم طرف تا شب خونه نيست و سر كاره!
بعد ميخواسم ببينم براي اينكه آدرسا توي همون ايالت عوض كنم(مثلا آدرس محل كارشا بدم) هم بايد اون چهار مرحله اي كه گفته شده را انجام داد؟
خيلي ممنون
كيس نامبر: 2016as2xxx / تاريخ رؤيت قبولي : 5may / تاريخ ارسال فرم٢٦٠ :28may
زمان مصاحبه: هفته اول نوامبر/ محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا: شكر خدا يك ضرب
آرزوي ويزاي يك ضرب براي همگي
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-03 ساعت 19:07)kian_parsi نوشته:  سلام
دوستان كسي ميدونه اگه گرين كارت به اون آدرسي كه داديم بياد و اون شخص خونه نباشه چي ميشه؟ چون آدرسي كه دادم طرف تا شب خونه نيست و سر كاره!
بعد ميخواسم ببينم براي اينكه آدرسا توي همون ايالت عوض كنم(مثلا آدرس محل كارشا بدم) هم بايد اون چهار مرحله اي كه گفته شده را انجام داد؟
خيلي ممنون

دوست عزیز اینجا که مثل ایران نیست که پستچی نامه را به شخص تحویل بده.اینجا هر خانه یه صندوق ریافت نامه داره که پستچی نامه را میندازه داخلش و میره.بنابراین درصورت نبودن افراد هم مشکل خاصی پیش نمیاد.
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

پاسخ
تشکر کنندگان: kian_parsi ، behjan ، Ali Sepehr ، j.modarres ، matin86 ، sepideh1234 ، Hana2015
(2016-01-03 ساعت 19:48)امیررضا.س نوشته:  
خيلي ممنون

دوست عزیز اینجا که مثل ایران نیست که پستچی نامه را به شخص تحویل بده.اینجا هر خانه یه صندوق ریافت نامه داره که پستچی نامه را میندازه داخلش و میره.بنابراین درصورت نبودن افراد هم مشکل خاصی پیش نمیاد.

آخه از يكي پرسيدم گفت رسيد بايد تحويل بگيره اين طور نيست مگه؟
كيس نامبر: 2016as2xxx / تاريخ رؤيت قبولي : 5may / تاريخ ارسال فرم٢٦٠ :28may
زمان مصاحبه: هفته اول نوامبر/ محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا: شكر خدا يك ضرب
آرزوي ويزاي يك ضرب براي همگي
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-03 ساعت 22:34)kian_parsi نوشته:  
(2016-01-03 ساعت 19:48)امیررضا.س نوشته:  
خيلي ممنون

آخه از يكي پرسيدم گفت رسيد بايد تحويل بگيره اين طور نيست مگه؟

خير خيالتون راحت
برنده لاتاري ٢٠١٥/دونفر/ورود به امريكا اكتبر٢٠١٥/ ميامي فلوريدا
پاسخ
تشکر کنندگان: kian_parsi ، sepideh1234
سلام
اگر خانومي هست كه براي ايالت تگزاس، شهر دالاس دنبال همخونه ست
پيام خصوصي بده
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان اگه کسی که ویزای خودش و خانوادش رو بگیره و اول فقط شخص برنده بخواد بره آمریکا آیا باید پاکت زرد بقیه افراد هم همراش باشه یا نه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان با پرواز اتحاد که در ابوظبی کارهای مهاجرتی انجام میشه چه مدت زمان نیاز هست آخه پروازهاش حدود 2:30ساعت توقف در ابوظبی داره
CN: 2016AS00003*** --ANKARA--> ABU DHABI -- 1 PERSON -- DS260: 8 May -- Unlock and re-submit : 1 Aug --CURRENT: November 9th --2ed Letter: November 17th -- INTERVIEW:First Week Of Jan visa :OK --  Enter US:March- 11 - 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-04 ساعت 19:41)miyu نوشته:  سلام
اگر خانومي هست كه براي ايالت تگزاس، شهر دالاس دنبال همخونه ست
پيام خصوصي بده
ممنون
سلام براتون پیام خصوصی گذاشتم
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگه کسی برای هم خونه توی شیکاگو یا نیویورک یا لس انجلس هست لطفا اطلاع بده. شماره تماس بده پیام شخصی

من ۳۰سالمه و مجردم
شماره کیس: 14xx
تاریخ رویت قبولی: 9 may
کنسولگری: انکارا>>>>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس : 1
ارسال فرمها: 30 may
کارنت شدن کیس:12 August
تاریخ دریافت نامه دوم :29 September
تاريخ مصاحبه:هفته دوم نوامبر
دریافت ویزا:یک ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.آیا خروج از آمریکا با گرین کارت بیشتر از 6 ماه مشگلی در برگشت(بجز قضیه سیتیزن شیپ) ایجاد نمیکنه؟من موردی رو شنیدم که بعد 7 ماه برگشته و گرین کارت توسط افسر مرزبان گرفته شده.چون در این تایپیک امکان خروج رو تا یکسال نوشته بودن.ممنون میشم از راهنمایی و اگر تجربه ای از خروج بیش از 6 ماه دارید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-13 ساعت 17:58)Scorsizi5374 نوشته:  سلام.آیا خروج از آمریکا با گرین کارت بیشتر از 6 ماه مشگلی در برگشت(بجز قضیه سیتیزن شیپ) ایجاد نمیکنه؟من موردی رو شنیدم که بعد 7 ماه برگشته و گرین کارت توسط افسر مرزبان گرفته شده.چون در این تایپیک امکان خروج رو تا یکسال نوشته بودن.ممنون میشم از راهنمایی و اگر تجربه ای از خروج بیش از 6 ماه دارید.

تا جایی که من اطلاع دارم و خوندم شما می تونید 6ماه خارج از امریکا باشید نه بیشتر ولی اگرم بیشتر شد باید یک دلیل خوب و قانع کننده داشته باشید که ازتون نگیرن
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-13 ساعت 17:58)Scorsizi5374 نوشته:  سلام.آیا خروج از آمریکا با گرین کارت بیشتر از 6 ماه مشگلی در برگشت(بجز قضیه سیتیزن شیپ) ایجاد نمیکنه؟من موردی رو شنیدم که بعد 7 ماه برگشته و گرین کارت توسط افسر مرزبان گرفته شده.چون در این تایپیک امکان خروج رو تا یکسال نوشته بودن.ممنون میشم از راهنمایی و اگر تجربه ای از خروج بیش از 6 ماه دارید.

سلام
قضیه خروج بیش از 6 ماه با گرین کارت در درجه اول ربطی به سیتیزن شیپی نداره، اگر شما برای غیبتتون دلیل قانع کننده نداشته باشید و مدارک کافی و قوی ارائه ندید گرین کارتتون باطل میشه برادر.
برای سیتیزن شیپی شما باید از زمانی که درخواست میدید، از 57 ماه اخیر، 30 ماه در امریکا ساکن بوده باشید و در هر سال هم حداقل 6ماه در امریکا بوده باشید. البته رعایت موارد شهروندی و عدم سوء پیشینه و حتی الامکان استفاده نکردن از کمک های دولتی هم در پذیرفته شدن سیتیزن شیپی شما موثر خواهد بود.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
پاسخ
تشکر کنندگان: ehsan TT ، matin86 ، victor2016
دوستان اگه این چند روز کسی‌ از ایران میاد LA یا اطرافِ لوس آنجلس لطفا خبر بده قبل از اومدن به‌‌‌ من خیلی‌ ضروریه. جبران می‌کنم حتما
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان محترم من گرین کارت دارم ایران هستم میخواهم برم امریکاه طبق این لایحه جدید باید بروم سفارت یا مثل دفعات قبل مستیم برم امریکاه لطفا اگر اطلاعی در این مورد دارید مرا راهنمایی کنید بیشتر از شش ماه هم خارج از امریکاه نبودم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-16 ساعت 16:48)omid2014 نوشته:  سلام دوستان محترم   من گرین کارت دارم ایران هستم میخواهم برم آمریکاه  طبق این لایحه جدید باید بروم سفارت یا مثل دفعات قبل مستیم برم آمریکاه لطفا اگر اطلاعی در این مورد دارید مرا راهنمایی کنید بیشتر از شش ماه هم خارج از آمریکاه نبودم
واااااات؟
كدوم لايحه،چه قانوني،چه ...
اميد جان سرتو با افتخار بگير بالا،گرين كارت دست راستت،بليط و بوردينگ كارت دست چپ برو به امون خدا و از گيت رد شو برادر
اين چه حرفيه ميزني هنوز هيچ اتفاقي نيوفتاده
البته دوس داري بري از اول پروسه رو انجام بدي و هيجانات رو تجربه كني من نظري ندارم
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، lighthouse ، nimashariat ، Siamak ، پرسپولیس6 ، matin86 ، Danoosh ، LORDAmiroo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان