کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کارت اعتباری یا کردیت کارت چیست؟
(2013-11-01 ساعت 23:52)Saeedv13 نوشته:  
(2013-11-01 ساعت 10:50)soheilbadami نوشته:  سعید جان با این پست موافق نیستم چون کردیت کمپانی همان اخرین استیتمنت شما رو گزارش میکنه حتی اگر چندین روز بعد از تاریخ دو دیت شما باشه یا نباشه و اگر ریپورت کردیت خودتون رو ببینین درش مشخص هست این حرف من. در ضمن لزومی به پرداخت قبل از تاریخ سر رسید یا دو دیت نیست و تاثیری نداره و هر قبضی یک سر رسید داره که میتونه حد اکثر در اون روز پرداخت شه ...
(2013-11-01 ساعت 16:03)yami نوشته:  ...اولا دیودیت اصلا اهمیتی نداره بلکه شما باید بدونی که روز که حسابهای هر ماه رو میبندن چه روزی هست. من شخصا نمیدونم اما از روی احتیاط واجب در تقویم گوگلم تنظیم کردم که یک هفته قبل از روزی که استیتمنت صادر میشه (تاریخ روی استیتمنت از فلان روز تا فلان روز) بهم اطلاع میده و من حسابم رو صاف میکنم. معقول به نظر میرسه که روزی که حساب رو میبندن که چند روز بعدش استیتمنت صادر بشه همان روزی هست که ریپورت میکنن. ...
قبل از این که وارد مطلب اصلی بشم، اول یه چیز بی ربط با موضوع رو مطرح کنم. من یک Cambridge Advanced Learner’s Dictionary روی کامپیوترم دارم که علاوه بر معنی هر کلمه و مترادف هاش، تلفظ های انگلیسی و آمریکایی اون کلمه رو هم پخش می کنه. این کلمه Due از اون دسته ای هست که تلفظ انگلیسی و آمریکاییش فرق می کنه. انگلیسی ها بهش میگن "دیو" (/djuː/) و آمریکایی ها میگن "دو" (/duː/). الان که من پست های سهیل و یامی رو می خوندم دیدم تلفظ سهیل آمریکایی و مال یامی انگلیسی هست. پس یامی جان اگر آمریکاهستی (که اطلاعات من نشون میده ساکن HALLANDALE فلوریدا هستی! Tongue) تلفظت رو تصییح کن پدر جانBig Grin!
اما من از پست های شما دو نفر اینطور نتیجه گرفتم که دو-دیت اصلاً مهم نیست. پس من از این به بعد دو-دیت رو رد می کنم و پرداخت بدهی رو تا شب قبل از صدور استیتمنت بانک بی خیال میشم. فقط گفته باشم اگر اسکورم این ماه به خاطر این موضوع مثل موشک های بعضی ها سقوط کنه من می دونم با شما دو تا! TongueBig Grin

هاااا!!! از قضا من اینجا از قصد از روز اول سعی میکنم که تلفظ هام انگلیسی باشه!! اوایل اونقده سر به سرم گذاشتن و ایراد ازم گرفتن که عقده ای شدم!! بعدش گفتم من میدونم و شما. الان هم مدتهاست که سعی میکنم همش لهجه ام بریتیش باشه که وقتی ایراد هم میگیرن و من میگم بریتیش هست، حسابی میخوره تو ذوقشون!!
آقاجان چی چی پرداخت بدهی رو تا شب قبل از استیتمنت بیخیال میشی؟
آقا توجه کن... برای مثال اینها روز 25 ماه حسابها رو میبندن و روز 28 ماه استیتمنت ها صادر میشه که حالا اگه الکترونیکی ثبت نام کرده باشی همان 28 ام یا نهایت فرداش در حسابت نشون میده.
شما باید قبل از 25 ام حسابت رو پرداخت کنی که وقتی حساب رو میبندن و ریپورت میکنن و در عین حال استیتمنتها شروع به درست شدن میشه، نسبت دبیت به کردیت خیلی پایین باشه. مثلا باشه 20 به 1000 یعنی از هزار دولار کردیتت وقتی 20 دولار بدهی داری. حالا اگه اون باشه مثلا 550 به هزار، و ریپورت بشه این خوب نیست برات چون نسبته زیاده.
در ضمن معمولا اکثر موسسات در روز خاصی از ماه حسابها رو میبندن و مثلا دو یا سه یا چهار روز بعدش هم استیتمنتها ساخته میشه. اون روز بستن رو اگه تونستی بپرس. من حالش رو نداشتم بپرسم و حتی گفتم ممکنه یک چیزی از معده بگن، یک هفته قبل از روز صدور استیتمنتها، همه بالانسم رو پرداخت میکنم. معمولا استیتمنهام یا صفر دولاره یا نهایت چند دولاری که در فاصله بین پرداخت بالانس و بستن حسابها استفاده کردم.
پاسخ
(2013-11-02 ساعت 01:24)yami نوشته:  هاااا!!! از قضا من اینجا از قصد از روز اول سعی میکنم که تلفظ هام انگلیسی باشه!! اوایل اونقده سر به سرم گذاشتن و ایراد ازم گرفتن که عقده ای شدم!! بعدش گفتم من میدونم و شما. الان هم مدتهاست که سعی میکنم همش لهجه ام بریتیش باشه که وقتی ایراد هم میگیرن و من میگم بریتیش هست، حسابی میخوره تو ذوقشون!!
آقا توجه کن... برای مثال اینها روز 25 ماه حسابها رو میبندن و روز 28 ماه استیتمنت ها صادر میشه که حالا اگه الکترونیکی ثبت نام کرده باشی همان 28 ام یا نهایت فرداش در حسابت نشون میده.
شما باید قبل از 25 ام حسابت رو پرداخت کنی که وقتی حساب رو میبندن و ریپورت میکنن و در عین حال استیتمنتها شروع به درست شدن میشه، نسبت دبیت به کردیت خیلی پایین باشه. مثلا باشه 20 به 1000 یعنی از هزار دولار کردیتت وقتی 20 دولار بدهی داری. حالا اگه اون باشه مثلا 550 به هزار، و ریپورت بشه این خوب نیست برات چون نسبته زیاده.
در ضمن معمولا اکثر موسسات در روز خاصی از ماه حسابها رو میبندن و مثلا دو یا سه یا چهار روز بعدش هم استیتمنتها ساخته میشه. اون روز بستن رو اگه تونستی بپرس. من حالش رو نداشتم بپرسم و حتی گفتم ممکنه یک چیزی از معده بگن، یک هفته قبل از روز صدور استیتمنتها، همه بالانسم رو پرداخت میکنم. معمولا استیتمنهام یا صفر دولاره یا نهایت چند دولاری که در فاصله بین پرداخت بالانس و بستن حسابها استفاده کردم.
خوب منم که اول همینو گفتم. وقتی شما دو-دیت رو ملاک قرار بدی میشه یه چیزی حدود 5 روز قبل از بستن حساب دیگه. منتهی شما گفتین اصلاً دو-دیت مهم نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، sce ، azar1348 ، sib 24 ، خانه ، behfaza ، noobnoobi ، مریم فتوحی ، آلیس-1980
(2013-11-01 ساعت 09:18)Saeedv13 نوشته:  من به پیشنهاد دوست خوبمون افشین (afs) در سایت creditkarma عضو شدم.
...
بعد تا روز بعد از reporting date از کردیت کارتتون هیچ استفاده ای نکنین. با حساب من Due date تکلیفش معلومه ولی reporting date رو نمی دونم چه جوری باید به دست بیارم.....

عمو سعید جان نمی دونم با این صحبتهایی که شد هنوز هم می خواید reporting date رو بدونین یا نه
اما اگه هنوز لازمش دارید
سمت چپ صفحه تون اونجایی که اسم و کردیت اسکورتون هست
قسمت پایین یه جایی داره که اسم بانکتون رو نوشته
اون رو باز کنید,Reported Balance رو پیدا کنید, جلوش تاریخ ریپورت رو زده
برای من الان 23 اکتبر هست
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: afs ، Saeedv13 ، bayat_r ، amin arefi ، amir82 ، azar1348 ، sib 24 ، AFSHIN-PIC ، خانه ، behfaza ، msnfx ، noobnoobi ، آلیس-1980 ، milade
"
اما من از پست های شما دو نفر اینطور نتیجه گرفتم که دو-دیت اصلاً مهم نیست. پس من از این به بعد دو-دیت رو رد می کنم و پرداخت بدهی رو تا شب قبل از صدور استیتمنت بانک بی خیال میشم. فقط گفته باشم اگر اسکورم این ماه به خاطر این موضوع مثل موشک های بعضی ها سقوط کنه من می دونم با شما دو تا! TongueBig Grin
"
...........................................................................
نه قربون دو دیت رو رد نکن ! و همه بالانست رو اگر میخوای ماه بعدش بهره ندی بپرداز ام قصه اش کلی اینه که
تا جایی که من میدونم و تا حالا عمل کردم گزارش مالی هر شخص رو یکماه دیرتر میدن یعنی این ماه استیتمنت ماه پیش شما رو ریپورت میکنن و اینکه چقدرش رو در دو دیت بعد اون پرداخت کردی و چقدر بدهکاری و این منطقی هم هست چون اول باید صورتحسابی تهیه بشه به اسم استیتمنت که به شما بدن و در قدم بعد شما پرداخت کنی یا نکنی و در قدم بعد گزارشت کنن که این اقا پرداخت کرد یا بد حساب بود و پرداخت نکرد ! ولی صرف اینکه شما چقدر خرج کردی رو کسی گزارش نمیکنه تا ماه بعد که معلوم شه از اون قرض (کردیت) چقدرش رو پس دادی. پس هر چی بخوای تا تاریخ استیتمنت میتونی خرج کنی به شرطی که در تاریخ سر رسید بعد اون پس بدی. منطقا گزارش مالی شما باید یکهفته بعد از دو دیت و مشخص شدن عملکرد باشه و به نظرم اصلا مهم نیست که کی هست فقط چیزی که مهمه اینه که شما بدهی ات رو در سر رسید بپردازی. حالا تکلیف مخارج بعد استیتمنت چیه ؟ معلومه میره برای استیتمنت بعدی و دو دیت بعد تر.
در ضمن این که شما مقداری مقروض باشی و احیانا بهره هم بدی به خودی خود چیز بدی برای کردیت شما نیست البته اگر کردیت لاین شما بیس از معمولا 5 هزار دلار باشه و شما مثلا 5 درصدش رو مقروض بشی.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
(2013-11-02 ساعت 00:29)2013selectee نوشته:  تو این لینک یک سری کارها رو واسه بالا بردن کردیت عنوان کرده. به یک بار خوندن میارزه.
این لینکی که 2013selectee معرفی کرده خیلی جالبه ها. جالبیش اینجاست که گویا طرف در Forex هم دستی بر آتش داره. من تا حالا 3 نفر کاربر مهاجرسرای فعال در زمینه فارکس پیدا کردم. یکی در رالی، یکی در آتلانتا و یکی هم در ایران که احتمالاً بیاد رالی تا تیمی کار کنند. تعدادشون بیشتر که بشه می خوام یه تاپیک مجزا برای فارکس درست کنم از تجربیات این بچه ها استفاده کنیم. اگر کسی رو پیدا کردین خبردارم کنین. ملت تو خونه شون گرفتن خوابیدن حساب بانکیشون هر لحظه قلمبه تر میشه. با این کارهای ساعتی 8 دلار و 10 دلار تو این مملکت همیشه هشتمون گروی نه مونهSad.
پاسخ
(2013-11-02 ساعت 08:45)Saeedv13 نوشته:  
(2013-11-02 ساعت 00:29)2013selectee نوشته:  تو این لینک یک سری کارها رو واسه بالا بردن کردیت عنوان کرده. به یک بار خوندن میارزه.
این لینکی که 2013selectee معرفی کرده خیلی جالبه ها. جالبیش اینجاست که گویا طرف در Forex هم دستی بر آتش داره. من تا حالا 3 نفر کاربر مهاجرسرای فعال در زمینه فارکس پیدا کردم. یکی در رالی، یکی در آتلانتا و یکی هم در ایران که احتمالاً بیاد رالی تا تیمی کار کنند. تعدادشون بیشتر که بشه می خوام یه تاپیک مجزا برای فارکس درست کنم از تجربیات این بچه ها استفاده کنیم. اگر کسی رو پیدا کردین خبردارم کنین. ملت تو خونه شون گرفتن خوابیدن حساب بانکیشون هر لحظه قلمبه تر میشه. با این کارهای ساعتی 8 دلار و 10 دلار تو این مملکت همیشه هشتمون گروی نه مونهSad.
فکرش رو هم نکن Cool
کسی رو پیدا نخواهی کرد که از فارکس حسابش قلنبه شده باشه ! هر چی هست ضرره و یکجور به قول اینا فراده. در ضمن به این شکل که در ایران یا قبرس یا امریکای جنوبی فارکس انجام میشه در امریکا غیر قانونی هست که البته قصش مفصله.
پاسخ
تشکر کنندگان: mhb161 ، gol1 ، mrhj50 ، Saeedv13 ، afs ، amir82 ، azar1348 ، sib 24 ، AFSHIN-PIC ، خانه ، behfaza ، msnfx ، noobnoobi ، آلیس-1980 ، milade
(2013-11-03 ساعت 09:37)soheilbadami نوشته:  
فکرش رو هم نکن Cool
کسی رو پیدا نخواهی کرد که از فارکس حسابش قلنبه شده باشه ! هر چی هست ضرره و یکجور به قول اینا فراده. در ضمن به این شکل که در ایران یا قبرس یا آمریکای جنوبی فارکس انجام میشه در آمریکا غیر قانونی هست که البته قصش مفصله.

ممکن است بیشتر توضیح دهید یا سایتی را برای راهنمایی معرفی کنید
شماره کيس: 2012AS00027xxx
کنسولگري: آنکارا
تاريخ ارسال فرمهاي اوليه: 2011
تاريخ دريافت فرمها توسط Kcc :
تاريخ اعلام کارنت شدن کيس: April
تاريخ مصاحبه:
تاريخ دريافت کليرنس:
تاريخ دريافت ويزا:
تعداد نفرات کيس : 3 نفر
جمع تقريبي هزينه ها:7000عکس،50500 DHL،ترجمه مدارک 180
پاسخ
تشکر کنندگان: nedaba ، milade
در مورد کردیت یه نکته رو عنوان کنم که اگر روزی روزگاری مجبور شدید بیشتر از ۳۰ درصد کردیت رو استفاده کنید (مثلا نصف یا بیشتر) به امید اینکه بعدا زودتر از موعد میرید و دوباره میرسونیدش به ۳۰٪ احتمالا دارید ریسک میکنید. یه مورتگیج بروکر به من گفت که من وقتی کردیت اسکور و هیزتوری شما رو چک میکنم به بالانس کردیت نگاه میکنم. حالا اگر در اون لحظه بالانس شما بیشتر از ۳۰ درصد باشه این براتون خیلی بد میشه. توجه داشته باشید که خیلی از مؤسسات مالی ممکنه بدون خبر شما هیزتوری شما رو چک کنند. پس خیلی مهمه که این قانون حداکثر ۳۰ درصد رو هرگز ازش تخطی نکنید. حتی برای مدت کوتاه.

سعید جان تصور نمیکنم عملی باشه. نمیدونم میدونی یا نه؟ ولی فعالیت در بازار فارکس در ایران ممنوعه و در نتیجه تصور میکنم میتونه برای مهاجرسرا هم دردسر ساز باشه.

من دو سال پیش یه دوره آنلاین دیدم و یه کلاس خصوصی رفتم و چند تا جزوه و مقاله هم خوندم و بعد از اینکه خیلی احساس حرفه‌ای شدن بهم دست داد وارد ترید واقعی شدم و وقتی ضررم رسید به ۱۰۰۰ دلار، بالانس حسابم رو سویفت کردم به حسابم تو کانادا و برای همیشه اومدم بیرون.
مهمترین نتیجه‌ای که از این تجربه گرفتم این بود که با فارکس باید به شکل یک رشته دانشگاهی حداقل ۱۴۰ واحدی برخورد کنی تا بتونی بعد از اینکه این دوره رو با موفقیت و نمره عالی گذروندی تازه به عنوان یک مبتدی واردش بشی. توی دنیا خیلیها از فارکس مولتی میلیونر شدند. ولی تعداد متضرر شده‌های فارکس ۱۰ برابر اونهاست. شاید هم بیشتر.
پاسخ
(2013-11-03 ساعت 11:26)gol1 نوشته:  
(2013-11-03 ساعت 09:37)soheilbadami نوشته:  
فکرش رو هم نکن Cool
کسی رو پیدا نخواهی کرد که از فارکس حسابش قلنبه شده باشه ! هر چی هست ضرره و یکجور به قول اینا فراده. در ضمن به این شکل که در ایران یا قبرس یا آمریکای جنوبی فارکس انجام میشه در آمریکا غیر قانونی هست که البته قصش مفصله.

ممکن است بیشتر توضیح دهید یا سایتی را برای راهنمایی معرفی کنید
مختصرش اینه که بازار لحظه ای ارزها در اختیار بانکهای مرکزی هست و چیزی که شما انجام میدید در به اصطلاح فارکس یک بازی مجازی با یک شرکت واسطه هست حساب کنین چیزی مثل کازینو ! مثلا شما اگر به بازی هولدم (پوکر امریکایی تکزاس) مسلط باشید احتمال اینکه در کازینو برنده شید هست چون با افراد بازی میکنین اما اگر تو بازی که خود کازینو یکطرفش هست بازی کنین امکان برد شما نزدیک به صفر هست. این همان داستانه.
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، mhb161 ، sce ، amin arefi ، amir82 ، azar1348 ، sib 24 ، خانه ، behfaza ، noobnoobi ، آلیس-1980 ، nedaba ، milade

شرکتهای کارگزاری Forex برای سود خودشون هست که تبلیغ میکنن که اشخاص بیان حساب باز کنن وگرنه همه فعالان حوزه Forex میدونن که Institualization بر این بازار حاکمه و فقط شرکتهای بزرگ در حال سود بردن هستن. برای اشخاص طبق آماری که من در کتابهای خودشون دیدم درصد موفقیت 10درصد هستش که عملاً در طولانی مدت جز ضرر چیزی نداره. گول اینکه بعضیها میگن ما فلان روز 1000درصد سود کردیم رو هم نخورین، طرف بیاد بگه توی یک سال چیکار کرده حسابه.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sce ، amin arefi ، azar1348 ، sib 24 ، AFSHIN-PIC ، خانه ، behfaza ، noobnoobi ، آلیس-1980 ، dd7472003 ، milade
(2013-11-02 ساعت 01:29)Saeedv13 نوشته:  
(2013-11-02 ساعت 01:24)yami نوشته:  هاااا!!! از قضا من اینجا از قصد از روز اول سعی میکنم که تلفظ هام انگلیسی باشه!! اوایل اونقده سر به سرم گذاشتن و ایراد ازم گرفتن که عقده ای شدم!! بعدش گفتم من میدونم و شما. الان هم مدتهاست که سعی میکنم همش لهجه ام بریتیش باشه که وقتی ایراد هم میگیرن و من میگم بریتیش هست، حسابی میخوره تو ذوقشون!!
خوب منم که اول همینو گفتم. وقتی شما دو-دیت رو ملاک قرار بدی میشه یه چیزی حدود 5 روز قبل از بستن حساب دیگه. منتهی شما گفتین اصلاً دو-دیت مهم نیست.

ددم جان، دیو-دیت (!!!) مهم نیست. دیو-دیت میگه تا فلان روز ماه بعد میتونی پرداخت کنی. ما با اون اصلا کاری نداریم؟
ما باید حدود 5 تا 7 روز قبل از تاریخ صدور استیتمنت بالانسمون رو بدیم. تاریخ صدور استیتمنت.
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، amin arefi ، ffrfar ، azar1348 ، sib 24 ، AFSHIN-PIC ، خانه ، azadeh2014 ، behfaza ، noobnoobi ، nedaba ، milade
(2013-11-02 ساعت 08:22)soheilbadami نوشته:  "
"
...........................................................................
نه قربون دو دیت رو رد نکن ! و همه بالانست رو اگر میخوای ماه بعدش بهره ندی بپرداز ام قصه اش کلی اینه که
تا جایی که من میدونم و تا حالا عمل کردم گزارش مالی هر شخص رو یکماه دیرتر میدن یعنی این ماه استیتمنت ماه پیش شما رو ریپورت میکنن و اینکه چقدرش رو در دو دیت بعد اون پرداخت کردی و چقدر بدهکاری و این منطقی هم هست چون اول باید صورتحسابی تهیه بشه به اسم استیتمنت که به شما بدن و در قدم بعد شما پرداخت کنی یا نکنی و در قدم بعد گزارشت کنن که این اقا پرداخت کرد یا بد حساب بود و پرداخت نکرد ! ولی صرف اینکه شما چقدر خرج کردی رو کسی گزارش نمیکنه تا ماه بعد که معلوم شه از اون قرض (کردیت) چقدرش رو پس دادی. پس هر چی بخوای تا تاریخ استیتمنت میتونی خرج کنی به شرطی که در تاریخ سر رسید بعد اون پس بدی. منطقا گزارش مالی شما باید یکهفته بعد از دو دیت و مشخص شدن عملکرد باشه و به نظرم اصلا مهم نیست که کی هست فقط چیزی که مهمه اینه که شما بدهی ات رو در سر رسید بپردازی. حالا تکلیف مخارج بعد استیتمنت چیه ؟ معلومه میره برای استیتمنت بعدی و دو دیت بعد تر.
در ضمن این که شما مقداری مقروض باشی و احیانا بهره هم بدی به خودی خود چیز بدی برای کردیت شما نیست البته اگر کردیت لاین شما بیس از معمولا 5 هزار دلار باشه و شما مثلا 5 درصدش رو مقروض بشی.

نه سهیل جان، منم اولش اینجوری فکر میکردم. بعدا یک بانکدار بهم بعنوان یک نکته کنکوری گفت. گفت یکی از مهمترین نکات این ریپورت ماهانه درصد دبیت یعنی پول خرج شده توسط شما نسبت به اعتبار یا کردیت تو هست. هر چقدر این نسبت بالاتر باشه یعنی نسبت به کردیتت پول بیشتری خرج کرده باشی، امتیاز منفی حساب میشه!! با عقل جور در نمیاد چون عاقلانه هست که اونا دلشون بخواد ما بیشتر خرج کنیم. ازش اینو پرسیدم و گفت علتش اینه که وقتی کسی تا سقف بالاتری از کردیتش رو استفاده میکنه، نشون میده که این فرد نسبت به کردیتش مخارج بالاتری داری و امکان اینکه نتونه یک روزی سر وقت پرداخت کنه یا اصلا اعلام ورشکستگی کنه زیاده!!!!! اما کسی که مثلا از هزار دولار کردیتش هر ماه صد دویست دولارش رو استفاده میکنه، مشخصه که این آدم مدیریت مالی داره و همش دم مرز نیست. برای همینه که گفت به هیچ وجه بیش از سی درصد کردیت لاینت رو استفاده نکن و اگه مجبور شدی قبل از اینکه حساب ماهانه رو ببندن یعنی حدود 5 تا 7 روز قبل از صدور استیتمنت، همه تا بخش بزرگی از بالانست رو بده که این نسبته بیاد پایین.
البته دوستان مختار هستن که هر طوری دلشون خواست تصمیم بگیرن اما جهت اطلاع منی که نه کار داشتم و نه پول درست حسابی به همین روش کردیت اسکورم به نزدیکی 800 رسید!! و تونستم هر کردیت کار محبوبم رو بگیرم.

(2013-11-04 ساعت 15:07)itex نوشته:  

شرکتهای کارگزاری Forex برای سود خودشون هست که تبلیغ میکنن که اشخاص بیان حساب باز کنن وگرنه همه فعالان حوزه Forex میدونن که Institualization بر این بازار حاکمه و فقط شرکتهای بزرگ در حال سود بردن هستن. برای اشخاص طبق آماری که من در کتابهای خودشون دیدم درصد موفقیت 10درصد هستش که عملاً در طولانی مدت جز ضرر چیزی نداره. گول اینکه بعضیها میگن ما فلان روز 1000درصد سود کردیم رو هم نخورین، طرف بیاد بگه توی یک سال چیکار کرده حسابه.

تایید میشه. بازار فارکس وارد شدن، خودکشی مالی هست. یکی از علل اصلی اون هم اینه که به علت نوسان ناچیز ارزش ارزهای خارجی معتبر نسبت به هم، باید سرمایه گذاری بسیار زیادی بکنین تا پول دندان گیر دست آدم بیاد. هر کسی هم این همه پول نداره بنابرین باید از بروکر Margine بگیره. مثلا 500 برابر موجودی خودش. در این حالت با کوچکترین نوسان منفی، به محض اینکه ضرر شما به اندازه سرمایه تون بشه، سرمایه شما رو برداشته و حسابتون رو خواهند بست. مشکلی که برای دوست تا حدی حرفه ای من پیش اومد. حالا اگه با همان پول سهام بورس خریده بود، حتی اگه قیمتش هم پایین میومد، الان چیزی دستش بود.
اگه واقعا به سرمایه گذاری فکر میکنید، بورس خیلی خیلی بهتره. البته باید با تحقیق و حساب کتاب و وارد شد. اصلا هم دنبال شرکتهای تازه وارد به بورس و شرکتهایی که سهامشون زیر پنج دولار هست و یا معروف نیستن نرین.
خیلی سخته ولی یاد بگیرین اندازه یک حقوق قانون کار اینجا راحت میشه ماهانه در آورد با سرمایه حدود 50000 دولار.
پاسخ
(2013-11-04 ساعت 18:01)yami نوشته:  ...به همین روش کردیت اسکورم به نزدیکی 800 رسید!! و تونستم هر کردیت کار محبوبم رو بگیرم.
کردیت کارت محبوبت چیه که همچین اسکوری می خواسته؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، azar1348 ، خانه ، behfaza ، noobnoobi ، ad_jojo ، milade
(2013-11-05 ساعت 02:33)Saeedv13 نوشته:  
(2013-11-04 ساعت 18:01)yami نوشته:  ...به همین روش کردیت اسکورم به نزدیکی 800 رسید!! و تونستم هر کردیت کار محبوبم رو بگیرم.
کردیت کارت محبوبت چیه که همچین اسکوری می خواسته؟

من کلا ویزا و مستر و دیسکاور داشتم، میخواستم کلکسیونم کامل بشه و آمریکن اکسپرس هم داشته باشم حالا از هر نوعش!! تحقیقاتم هم به آنجا ختم شد که به این راحتی ها نمیده. خلاصه اونقدر به روشهایی که قید کردم اینجا با کارتام بازی کردم که آخرش اسکورم وقتی به نزدیکهای 800 رسید تقاضا دادم و گرفتم. البته بعدش چون چند تا کارت از قبل داشتم مثل استیت فارم و والمارت و بیل می لیتر و آمازون و اینجور چیزا که دیگه لازم نداشتم همشونو یک جا بستم و در عرض دو سه روز کردیت اسکورم با کله اومد نزدیکهای هفتصد! البته عین خیالم نبود، دیگه کارم رو کرده بودم Smile
الانم طرفهای 750 یا 770 هست. گفتم که هر کدام از این سایتها یک رقمی میدن حتی یکیش برام 680 نشون میده!
پاسخ
(2013-11-05 ساعت 02:37)yami نوشته:  من کلا ویزا و مستر و دیسکاور داشتم، میخواستم کلکسیونم کامل بشه و آمریکن اکسپرس هم داشته باشم حالا از هر نوعش!! تحقیقاتم هم به آنجا ختم شد که به این راحتی ها نمیده. خلاصه اونقدر به روشهایی که قید کردم اینجا با کارتام بازی کردم که آخرش اسکورم وقتی به نزدیکهای 800 رسید تقاضا دادم و گرفتم. البته بعدش چون چند تا کارت از قبل داشتم مثل استیت فارم و والمارت و بیل می لیتر و آمازون و اینجور چیزا که دیگه لازم نداشتم همشونو یک جا بستم و در عرض دو سه روز کردیت اسکورم با کله اومد نزدیکهای هفتصد! البته عین خیالم نبود، دیگه کارم رو کرده بودم Smile
الانم طرفهای 750 یا 770 هست. گفتم که هر کدام از این سایتها یک رقمی میدن حتی یکیش برام 680 نشون میده!
من چند روز پیش بنا به توصیه یک بنده خدایی می خواستم کردیت کارت ایرلاین یونایتد رو بگیرم. از داخل سایت یونایتد وصل شد به بانک Chase. بعد 3 روز هم Chase نامه فرستادند که کردیت هیستوریت رو چک کردیم و شما مدت زیادی نیست که حساب باز کردی. بنابراین شرمنده بهت نمیدیمSad. اگر رعایت این 30 درصد کردیت اینقدر در هیستوری تاثیر داشته باشه بهتر نیست چند تا کردیت کارت داشته باشیم و از هر کدوم فقط 30 درصدش رو در هر دوره استفاده کنیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، mhb161 ، amin arefi ، azar1348 ، AFSHIN-PIC ، خانه ، behfaza ، noobnoobi ، آلیس-1980 ، milade

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان