کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
بعد از مدت ها اومدم مهاجرسرا و سری به تاپیک شمارش معکوس ... زدم ولی تا الان فقط 5 صفحه است فکر می کردم بیشتر از اینا اینجا شلوغ باشه.
سال جدید میلادی رو به کسانی که با این تقویم کار و زندگی می کنن تبریک می گم امیدوارم امسال اسم کسانی که واقعاً هدفشون زندگی در آمریکاست و برای کار و زندگی شون در اون کشور برنامه درست و حسابی دارن و فقط به خاطر تفریح و فان ثبت نام نکردن دربیاد.
وبلاگ جدیدم:
من و همسرم در اروپا
http://weineurope.blogsky.com

تشکر کنندگان: hesam.sd ، Danoosh ، jsmlz
(2016-01-01 ساعت 22:14)alirezanz نوشته:  
(2016-01-01 ساعت 21:00)Danoosh نوشته:  
(2016-01-01 ساعت 17:02)alirezanz نوشته:  کلا اون جو باحال بهم ریخت اینجا خلی با حال بودSad

دوباره همون روند باحالو پیش بگیریدBig GrinSmile

سلام
اومدم یه چیزایی بنویسم که دیدم عه.. حرف های خودمو که قبلن زدم نقض میکنه
یه پست زدم که آقا فقط درمورد مهاجرت صحبت بشه
حالا هم از یک دید دیگه میگم
قبلن توی این تاپیک هر نفر میومد یه چیزی میگفت ...از بحث تخصصی تا جوک و عکس و.. که بقیه افراد هم دنبال بحث رو میگرفتن... اینجوری تاپیک شلوغ بود و سر زنده
ولی حالا یجورایی رشته صحبت ها پاره شده... خب معلومه دیگه کسی دل و دماغ نوشتن نداره
یکسری برنامه ها داشتم که همزمان توی این تاپیک و تاپیک همه ایالت ها یکسری اطلاعات رو وارد کنم... ولی ... مهم نیست
حالا شما یه صحبتی رو شروع کن... شاید موتور تاپیک راه افتاد!!

موفق باشید

ی لیمو رو در ذهنتون تجسم کنیدWink

ا چرا خوردینشSad

لیمو چی؟
لیمو خشک ... لیمو ترش... لیمو شیرین... لیمو ملس ...
البته وجدانی پست مورد نظر رو نخونده بودم .. ولی یادمه بحثش روی تمرکز اعصاب و اینا بود

همفرومی ها یه پرسش دارم
آیا اینجا کسی مدیتیشن کار میکنه؟

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: alirezanz ، jsmlz
(2016-01-01 ساعت 22:46)امی نوشته:  بعد از مدت ها اومدم مهاجرسرا و سری به تاپیک شمارش معکوس ... زدم ولی تا الان فقط 5 صفحه است فکر می کردم بیشتر از اینا اینجا شلوغ باشه.
سال جدید میلادی رو به کسانی که با این تقویم کار و زندگی می کنن تبریک می گم امیدوارم امسال اسم کسانی که واقعاً هدفشون زندگی در آمریکاست و برای کار و زندگی شون در اون کشور برنامه درست و حسابی دارن و فقط به خاطر تفریح و فان ثبت نام نکردن دربیاد.

سلام
فکر کنم شما امی خانم هستید... یه پرنسس کوچولو هم به جمعتون اضافه شده بود .. که دیگه فکر کنم 3 سالش شدهSmile
من هم برای شما سال خوب و پر از موفقیت آرزو میکنم

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: امی ، jsmlz
(2016-01-01 ساعت 22:32)someonelikeyou نوشته:  خدایی دیوار آدامسی سیاتل باحال تره اونو تصور کنید ولی از آدامسای روی دیوار نخورید کثیفه
ایییییی حالم بهم خورد

عکسش رو هم اگه بذاری دیگه عالی میشه
البته شما که این دیوار رو دوست داری چندتا عکس ازش بذار

راستی طراحی داخلی ...چیزی برای قلیونسرا نداری؟
من تو فکر یه آب نمای کوچولو هستم ... فقط در همین حد Big Grin اگر نمای داخلی چیزی به ذهنت میرسه بگو
همفرومی ها اگر چیزی میتونید طراحی کنید (برای فان) بیایید و یه عکس بذارید برای نمای داخلی یه قلیونسرا... چیز جالبی میشه... سنتی ایران با سیاتل قاطی بشه ببینیم چی از آب درمیادCool

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: alirezanz ، Interuniversal ، jsmlz
(2016-01-01 ساعت 23:24)Danoosh نوشته:  
(2016-01-01 ساعت 22:46)امی نوشته:  بعد از مدت ها اومدم مهاجرسرا و سری به تاپیک شمارش معکوس ... زدم ولی تا الان فقط 5 صفحه است فکر می کردم بیشتر از اینا اینجا شلوغ باشه.

سلام
فکر کنم شما امی خانم هستید... یه پرنسس کوچولو هم به جمعتون اضافه شده بود .. که دیگه فکر کنم 3 سالش شدهSmile

موفق باشید
سلام بله من امی هستم با همون پرنسس کوچولو که الان 3/5 سالشه ... شما من رو می شناسید؟ اما من شما رو نمی شناسم از خوانندگان وبلاگم هستید؟
وبلاگ جدیدم:
من و همسرم در اروپا

تشکر کنندگان: Danoosh ، jsmlz
(2016-01-01 ساعت 23:36)Danoosh نوشته:  
(2016-01-01 ساعت 22:32)someonelikeyou نوشته:  خدایی دیوار آدامسی سیاتل باحال تره اونو تصور کنید ولی از آدامسای روی دیوار نخورید کثیفه
ایییییی حالم بهم خورد

من تو فکر یه آب نمای کوچولو هستم ... فقط در همین حد Big Grin اگر نمای داخلی چیزی به ذهنت میرسه بگو
همفرومی ها اگر چیزی میتونید طراحی کنید (برای فان) بیایید و یه عکس بذارید برای نمای داخلی یه قلیونسرا... چیز جالبی میشه... سنتی ایران با سیاتل قاطی بشه ببینیم چی از آب درمیادCool

موفق باشید

ایده من برای قلیون سرا اینه که صندلیاش ازینا باشه پشتیش بره بره پایین اون قسمتش که زیرته بیاد بالا مث کاسه بشه
بعد رو هر میز یه سماور و قوری کوچیک نفتی باشه که چایی بخورن
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: Danoosh ، alirezanz ، Interuniversal ، jsmlz
(2016-01-01 ساعت 23:55)امی نوشته:  

سلام

موفق باشید
سلام بله من امی هستم با همون پرنسس کوچولو که الان 3/5 سالشه ... شما من رو می شناسید؟ اما من شما رو نمی شناسم از خوانندگان وبلاگم هستید؟

سلام
بله ... شما رو میشناسم
تازه دختر کوچولوتون به دنیا اومده بود که گفتید عکس پرنسس رو میذارید توی فیS بوK و دلیلی شد برای ادامه خاندن صفحه فیSبوک شما ...
یکی از عکس های دخترتون که یادم مونده ... توی صندلی مخصوص کودک ماشین گذاشته بودید... خیلی هم کمربند ایمنی ش سفت بسته شده بود!!Smile
البته اسم FیسبوKم با ایدی اینجا فرق داره
هر چند بیش از یکساله دیگه سمت صورت بوک نرفتم ...
امیدوارم هر روزتون درکنار خانواده تون به شادی بگذره

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان:
(2016-01-01 ساعت 23:59)someonelikeyou نوشته:  
(2016-01-01 ساعت 23:36)Danoosh نوشته:  
ایییییی حالم بهم خورد

موفق باشید

ایده من برای قلیون سرا اینه که صندلیاش ازینا باشه پشتیش بره بره پایین اون قسمتش که زیرته بیاد بالا مث کاسه بشه
بعد رو هر میز یه سماور و قوری کوچیک نفتی باشه که چایی بخورن

میگما... از این کاشیکاری مخصوص هم باشه خوبه!
همینا که یه ردیف حاشیه قاب آبیه و وسط ش یه تصویر هستBig Grin چی گفتم ... نمایندگی رو ازم نگیری
ولی جدی .. سوای از خیلی دیگه قدیمی شدنش
یکبار قهوه خونه رفتم... بجز قلیون و چایی... آش هم میداد
فضای داخلیش هم فوق العاده بود... خیلی ساده ... با کاشیکاری جذاب و یه آب نمای فانتزی
متعسفانه به این زودی ها بهش دسترسی ندارم ..وگرنه عکس میذاشتم

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: jsmlz
(2016-01-02 ساعت 01:02)Danoosh نوشته:  
(2016-01-01 ساعت 23:55)امی نوشته:  

سلام

موفق باشید

سلام
بله ... شما رو میشناسم
تازه دختر کوچولوتون به دنیا اومده بود که گفتید عکس پرنسس رو میذارید توی فیS بوK و دلیلی شد برای ادامه خاندن صفحه فیSبوک شما ...
یکی از عکس های دخترتون که یادم مونده ... توی صندلی مخصوص کودک ماشین گذاشته بودید... خیلی هم کمربند ایمنی ش سفت بسته شده بود!!Smile
البته اسم FیسبوKم با ایدی اینجا فرق داره
هر چند بیش از یکساله دیگه سمت صورت بوک نرفتم ...
امیدوارم هر روزتون درکنار خانواده تون به شادی بگذره

موفق باشید
چه دقیق اون عکس رو یادتون مونده! آره اون کمربند رو پرستار بیمارستان موقع ترخیصمون بسته بود فکر کنم زیاد از حد وظیفه شناس بود!!
وبلاگ جدیدم:
من و همسرم در اروپا

تشکر کنندگان: alirezanz ، Danoosh ، jsmlz
(2016-01-01 ساعت 23:22)Danoosh نوشته:  
(2016-01-01 ساعت 22:14)alirezanz نوشته:  
(2016-01-01 ساعت 21:00)Danoosh نوشته:  
(2016-01-01 ساعت 17:02)alirezanz نوشته:  کلا اون جو باحال بهم ریخت اینجا خلی با حال بودSad

دوباره همون روند باحالو پیش بگیریدBig GrinSmile

سلام
اومدم یه چیزایی بنویسم که دیدم عه.. حرف های خودمو که قبلن زدم نقض میکنه
یه پست زدم که آقا فقط درمورد مهاجرت صحبت بشه
حالا هم از یک دید دیگه میگم
قبلن توی این تاپیک هر نفر میومد یه چیزی میگفت ...از بحث تخصصی تا جوک و عکس و.. که بقیه افراد هم دنبال بحث رو میگرفتن... اینجوری تاپیک شلوغ بود و سر زنده
ولی حالا یجورایی رشته صحبت ها پاره شده... خب معلومه دیگه کسی دل و دماغ نوشتن نداره
یکسری برنامه ها داشتم که همزمان توی این تاپیک و تاپیک همه ایالت ها یکسری اطلاعات رو وارد کنم... ولی ... مهم نیست
حالا شما یه صحبتی رو شروع کن... شاید موتور تاپیک راه افتاد!!

موفق باشید

ی لیمو رو در ذهنتون تجسم کنیدWink

ا چرا خوردینشSad

لیمو چی؟
لیمو خشک ... لیمو ترش... لیمو شیرین... لیمو ملس ...
البته وجدانی پست مورد نظر رو نخونده بودم .. ولی یادمه بحثش روی تمرکز اعصاب و اینا بود

همفرومی ها یه پرسش دارم
آیا اینجا کسی مدیتیشن کار میکنه؟

موفق باشید

متاسفانه شما اموزش جذب انرژی مثبت منو مسخره کردین من دیگه ادامه نمیدمBig GrinBig Grin

این فروم اصن خودش مدیتیشنهWink
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: Interuniversal ، jack87 ، jsmlz
مهرداد کجایی؟؟؟؟؟Shy

بیا تبلیغ واسه لیست کنSmile

دوسال پیش شهریار (کینگ ایگل) بدجور فعال بود، داشت واسه سی ای ای جمع میکرد فک کنم.Cool

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: Danoosh ، Interuniversal ، jack87 ، jsmlz
سلام
نه ... حالا خارج از شوخی... پرسشم جدی بود
چند ماهی میشه که مدیتیشن کار میکنم... اثر خوبی روی زندگی م گذاشته
گفتم اگه کسی دوست داره با هم کار کنیم ...

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: Interuniversal ، alirezanz ، jack87
رفتن که بهانه نميخواهد ،
يک چمدان ميخواهد از دلخوريهاى تلنبار شده
و گاهى حتى دلخوشيهاى انکار شده ...
رفتن که بهانه نميخواهد
وقتى نخواهى بمانى ،
با چمدان که هيچ، بى چمدان هم ميروى !

"فروغ فرخزاد"
می گذرد ...
تشکر کنندگان: رامشه ، alirezanz ، mohammad_esf59 ، jack87 ، نسل سوخته ، sheghi ، jsmlz
سلام به مدیران و دوستان محترم
ازاینکه سایت مجددا را ه اندازی شده خوشحالم
اینجا تنها جایی هست که می توان اطلاعات درست و دقیق مورد نیاز طی پروسه لاتاری را دریافت کرد و واقعا حیف هست که از دست بره
بنابراین فکر می کنم بهتر ما کاربران با احتیاط بیشتری مطلب بگذاریم
ضمننا این سایت برای من طی سال 2015 واقعا سنگ صبور بود و من در این جا می توانستم دل نگرانیهاو ناراحتیهای خودم را از وضعیت کارنت نشدن و غیره بازگو کنم
مجددا از مدیران محترم بی نهایت سپاسگزارم
تشکر کنندگان: jack87 ، roadhog ، jsmlz
ا من مثبت اندیش شدم دسته هرکی بوده درد نکنه فک کنم مدیر جان بودWink

(2016-01-02 ساعت 02:15)Danoosh نوشته:  سلام
نه ... حالا خارج از شوخی... پرسشم جدی بود
چند ماهی میشه که مدیتیشن کار میکنم... اثر خوبی روی زندگی م گذاشته
گفتم اگه کسی دوست داره با هم کار کنیم ...

موفق باشید

اون لیمو بیچاره هم تو همین مایه ها بود دیگه، کسی به بنده خدا امون ندادSmile

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: jack87

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان