کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-01-03 ساعت 11:49)msr839 نوشته:  در نظرسنجی برگزار شده از خوانندگان پرسیده شد که شهرهای آمریکا را بر اساس "دوست داشتنی بودن" آنها رتبه بندی کنند. نتیجه این نظرسنجی به قرار زیر است.

دوست داشتنی ترین شهرها:

غیردوست داشتنی ترین شهرها

خداوکیلی این دوست داشتنیا که همشون خونگرم با غذاهای خوشمزه بودن !
غیر دوست داشتنیا هم نا امن و کثیف ! Big Grin

فقط ساکرامنتو رو درست گفته بود که اصلاشبیه مرکز ایالت نیست و جای بی کلاسیه ...

×فک کنم این نوشته یا مشکل ترجمه داشته ! یا کلا از بیخ کذب بوده !

البته بازم ممنون که بفکر مطالب متنوع بودین :x <3
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz
(2016-01-03 ساعت 14:22)mohammad_esf59 نوشته:  دقیقا چهار ماه مونده به اعلام نتایج...نبود 120 روز دیگه.................
نمیدونم چرا استرس دارم الکی.........

اميدوارم واسه بچه هاي مهاجرسرا نتايج با سال هاي قبل فرق كنه و آمار قبوليا بالا باشه بين بچه ها
می گذرد ...
تشکر کنندگان: mohammad_esf59 ، alirezanz ، taptan ، sheghi ، jsmlz
(2015-12-31 ساعت 14:44)azimi1368 نوشته:  
(2015-12-31 ساعت 14:10)mojtaba01 نوشته:  سلام دوستان
یه سوال:
ما که حالا برای لاتاری 2017 ثبت نام کردیم و با توجه به اینکه تازه داریم وارد 2016 میشیم؛ اگر در ماه می 2016 انشاا... برنده شدیم، کی باید وارد آمریکا شد؟ نکنه باید همان 2017 یعنی 1 سال بعد وارد شد؟
ماجرا چیست؟ چرا جواب لاتاری 2016 را در ماه می 2015 داده اند؟

بله تا پایان 2017 وارد آمریکا میشید، در صورت برنده شدن و در بهترین حالت در ماه آگوست و در حالت نرمال در ماه ژانویه تا می 2016 به مصاحبه دعوت میشید البته منظور کیس های زیر 7500 هست نه بالاتر ،در صورتی که روز مصاحبه ویزا رو یکضرب بگیرید اعتبار ویزای مهاجرتی شما شش ماهه است و باید تا پایان اعتبار ویزا وارد آمریکا بشید.

سپاس از پاسختون
سوال دیگرم اینه که نحوه شماره کیس ها چه جوریه؟ مگه لاتاری به صورت رندم نیست؟ پس را بین شماره کیس ها فرق هست؟
در کل فرق بین شماره کیسها چیه؟ و باید چه کرد؟
تشکر کنندگان:
(2016-01-03 ساعت 14:22)mohammad_esf59 نوشته:  دقیقا چهار ماه مونده به اعلام نتایج...نبود 120 روز دیگه.................

تعداد شرکتات تو لاتاری که از 10 بار بگذره به این روزات میخندی دیگه Big GrinWinkCool
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: msr839 ، mohammad_esf59 ، alirezanz ، jack87 ، taptan ، mehrdad.mohajersara ، jsmlz
(2016-01-03 ساعت 15:46)LORDAmiroo نوشته:  

تعداد شرکتات تو لاتاری که از 10 بار بگذره به این روزات میخندی دیگه

آره میدونم. ولی آدم کسایی رو که اطرافش میبینه لاتاری به اسمشون در اومده امیدوار میشه.احتمال قبولی حدود 0.007 درصد.یعنی باید خود خدا اسمتو بکشه بیرون.یعنی باید بخوادت.
به قول اون جوکه مجبورم لاتاری قبول شم می فهمی مجبورمTongue
خدایا مرا آن (سیاتل) ده که آن به... Rolleyes
تشکر کنندگان: sheghi ، نسل سوخته ، jsmlz
(2016-01-03 ساعت 15:30)mojtaba01 نوشته:  
(2015-12-31 ساعت 14:44)azimi1368 نوشته:  
(2015-12-31 ساعت 14:10)mojtaba01 نوشته:  سلام دوستان
یه سوال:
ما که حالا برای لاتاری 2017 ثبت نام کردیم و با توجه به اینکه تازه داریم وارد 2016 میشیم؛ اگر در ماه می 2016 انشاا... برنده شدیم، کی باید وارد آمریکا شد؟ نکنه باید همان 2017 یعنی 1 سال بعد وارد شد؟
ماجرا چیست؟ چرا جواب لاتاری 2016 را در ماه می 2015 داده اند؟

بله تا پایان 2017 وارد آمریکا میشید، در صورت برنده شدن و در بهترین حالت در ماه آگوست و در حالت نرمال در ماه ژانویه تا می 2016 به مصاحبه دعوت میشید البته منظور کیس های زیر 7500 هست نه بالاتر ،در صورتی که روز مصاحبه ویزا رو یکضرب بگیرید اعتبار ویزای مهاجرتی شما شش ماهه است و باید تا پایان اعتبار ویزا وارد آمریکا بشید.

سپاس از پاسختون
سوال دیگرم اینه که نحوه شماره کیس ها چه جوریه؟ مگه لاتاری به صورت رندم نیست؟ پس را بین شماره کیس ها فرق هست؟
در کل فرق بین شماره کیسها چیه؟ و باید چه کرد؟

سلام
روال لاتاری اینه که بین کل شرکت کننده ها به صورت راندوم تعدادی انتخاب میشن و بهشون به ترتیب کیس نامبر یا همون شماره پرونده میدن.معمولا برای ایران تا ده هزار این عدد هست و بینش هم گپ هست.
هر چه قدر این عدد کمتر باشه در صورتی که فرم ds-260 به موقع ارسال شده باشه فرد زودتر به مصاحبه میره و طبیعتا هر چه قدر این عدد بیشتر باشه فرد دیرتر به مصاحبه دعوت میشه.
تشکر کنندگان: azimi1368 ، jack87 ، jsmlz
(2016-01-03 ساعت 18:41)mohammad_esf59 نوشته:  

آره میدونم. ولی آدم کسایی رو که اطرافش میبینه لاتاری به اسمشون در اومده امیدوار میشه.احتمال قبولی حدود 0.007 درصد.یعنی باید خود خدا اسمتو بکشه بیرون.یعنی باید بخوادت.
داداش چجوری حساب کردی شد 0.007 درصد ؟!!!!!!! با فرض شرکت کردن یک میلیون نفر از ایران و انتخاب شدن دقیقا همون 3500 نفر شانس هر نفر میشه 0.35 درصد که معمولا بیشتر از ظرفیت ویزا برنده اعلام میکنن ، مثلا پارسال 4500 نفر برنده شدن که احتمال زیاد 3500 نفر ویزا خواهند گرفت شما میتونی رو احتمال 0.45 درصد هم حساب کنی Big Grin

خیلی هم نا امید نباش Big Grin واااااااااااااااااااااااای چه توهمی 0.45 درصد شانس واسه هر نفر چه شانس بزرگی!!!!!!!!!!!!!!!!!!Big Grin
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان: jack87 ، mohammad_esf59 ، نسل سوخته ، jsmlz
(2016-01-02 ساعت 22:37)jack87 نوشته:  سلام هموطنان ایرونی خودم(ایران نه ها همون ایرووون) Cool
تصویر منو از در تعطیلات سال نو در کوه راشمور با مجسمه های ابرام آقا لینکولن، مَش تئودور روزولت، توماس خان جفرسون و حاج جرج واشنگتن خودمون مینگرید Smile
نمیدونم چرا گردنم انقدر دراز افتاده فقط که امیدوارم به بزرگواری خودتون ببخشیدBig Grin
انشالله پا بده سال بعد همگی با هم با این دسته چوبا همینجا سلفی بگیریم Wink

(اگه انجمن آپلود سنتر اختصاصی داره آدرس بدید همینجا اپلود کنم! خودم ندیدم)

[عکس: 79b_cxvzdvzdv.jpg]

عکس خیلی باحال بود همچنین اون قسمت ایروووون Big GrinBig Grin
وبلاگ جدیدم:
من و همسرم در اروپا
http://weineurope.blogsky.com

تشکر کنندگان: jack87 ، elahe mousavi ، jsmlz
(2016-01-03 ساعت 20:15)azimi1368 نوشته:  
(2016-01-03 ساعت 18:41)mohammad_esf59 نوشته:  

داداش چجوری حساب کردی شد 0.007 درصد ؟!!!!!!! با فرض شرکت کردن یک میلیون نفر از ایران و انتخاب شدن دقیقا همون 3500 نفر شانس هر نفر میشه 0.35 درصد که معمولا بیشتر از ظرفیت ویزا برنده اعلام میکنن ، مثلا پارسال 4500 نفر برنده شدن که احتمال زیاد 3500 نفر ویزا خواهند گرفت شما میتونی رو احتمال 0.45 درصد هم حساب کنی Big Grin

خیلی هم نا امید نباش Big Grin واااااااااااااااااااااااای چه توهمی 0.45 درصد شانس واسه هر نفر چه شانس بزرگی!!!!!!!!!!!!!!!!!!Big Grin

البته من شرکت کننده ها رو 500هزار گرفتم ولی خرف شما صحیحه.احتمال 0.007 معادل 0.7 درصد.خیر سرم تا خرخره ریاضی خوندم مثلاBig Grin
طبق اطلاعات سالهای گذشته فکر کنم تعداد کیس ها حدود 500هزار و با زیرمجموعه هاشون بیش از 1 میلیون باشن
خدایا مرا آن (سیاتل) ده که آن به... Rolleyes
تشکر کنندگان: jsmlz
چرا پست های این تاپیک پاک شد ؟
تشکر کنندگان:
سلام
بچه ها من يه سوال داشتم..من ديپلم فني دارم (١١ سال)و سه سال سابقه تو يه شركت ،،،آيا به مشكل برميخورم براي تكميل مدارك؟ناگفته نماند چند ترم دانشگاه خوندم ولي رها كردم و سه تا مدرك فني و حرفه اي..ميشه بگيد شرايطشو دارم برا لا..ري
تشكر
بازم من سر شبی تو فکرم مهاجرت کردن از ایران افتاد کلی سایت گشتم کلی مطلب خوندم اما دیگه نه با ذوق و شوق ب حالت نیش خند ب این دنیا و اینکه دیگه با اینکه 27 سالمه و حس میکنم دیگه از من گذشته این کارا واقعیتش از بس سختیم کشیدم تو زندگیم دیگه حال و حوصله سختی کشیدنم ندارم ک بخام با مشکلات مهاجرت دست و پنجه نرم کنم خلاصه همینجور ول میچرخیدم یادم افتاد م تو لاتریم انگار ثبت نام کردم امدم تو این سایت خدمتتون عرض سلام و ادب و احترامی داشته باشم.میبینم ک هستن هنوز دوستانی ک انقد ذوق و شوق قبول شدن دارن ک همش انلاینن اینجا مثل سال اول ثبت نام خودم.ب هر حال ب امید موفقیت همه.یا علی
نفسم گرفت ازاین شهر در این حصار بشکن در این حصار جادویی روزگار بشکن
تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz
(2016-01-04 ساعت 03:56)hamed8151 نوشته:  سلام
بچه ها من يه سوال داشتم..من ديپلم فني دارم (١١ سال)و سه سال سابقه تو يه شركت ،،،آيا به مشكل برميخورم براي تكميل مدارك؟ناگفته نماند چند ترم دانشگاه خوندم ولي رها كردم و سه تا مدرك فني و حرفه اي..ميشه بگيد شرايطشو دارم برا لا..ري
تشكر

نه مشکلی پیش نمیاد چون سابقه کار دارید
می گذرد ...
(2016-01-04 ساعت 04:27)mehrdad.mohajersara نوشته:  بازم من سر شبی تو فکرم مهاجرت کردن از ایران افتاد کلی سایت گشتم کلی مطلب خوندم اما دیگه نه با ذوق و شوق ب حالت نیش خند ب این دنیا و اینکه دیگه با اینکه 27 سالمه و حس میکنم دیگه از من گذشته این کارا واقعیتش از بس سختیم کشیدم تو زندگیم دیگه حال و حوصله سختی کشیدنم ندارم ک بخام با مشکلات مهاجرت دست و پنجه نرم کنم خلاصه همینجور ول میچرخیدم یادم افتاد م تو لاتریم انگار ثبت نام کردم امدم تو این سایت خدمتتون عرض سلام و ادب و احترامی داشته باشم.میبینم ک هستن هنوز دوستانی ک انقد ذوق و شوق قبول شدن دارن ک همش انلاینن اینجا مثل سال اول ثبت نام خودم.ب هر حال ب امید موفقیت همه.یا علی

من كاملا شما رو درك ميكنم
ديگه حتي شوق و ذوق گذشته هم نداريم
می گذرد ...
(2016-01-04 ساعت 12:34)msr839 نوشته:  
(2016-01-04 ساعت 03:56)hamed8151 نوشته:  سلام
تشكر

نه مشکلی پیش نمیاد چون سابقه کار دارید

با سه سال سابقه تو شركت ميشه و يه گواهي از اون شركت؟ بدون هيچ آموزش و گواهي آموزشي،چون يه كارمند اداري بودم
تشکر کنندگان: msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان