کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای کلی پروسه لاتاری
سلام تا كي فرصت هست كه فرم أوليه رو فرستاد؟ و اينكه مجرد باشي والآن ميخواي عقد كني مدارك روًكي بايد فرستاد ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
من امسال لاتاری برنده شدم
شماره کیس هم **67
هر عزیزی که میتونه کمک کنه
لطف کنه ایمیلش رو پیام خصوصی کنه
محبت میکنید به بنده راهنمایی بدید
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: sherwean001
(2016-05-08 ساعت 01:57)Bahar55 نوشته:  سلام تا كي فرصت هست كه فرم أوليه رو فرستاد؟ و اينكه مجرد باشي والآن ميخواي عقد كني مدارك روًكي بايد فرستاد ممنون

هر چی سریعتر فرم رو پرکنی بهتر ، اگه حدود شماره کیست رو بگی بهتر میشه راهنماییت کرد
فرصت هست برای پر کردن فرم اما بسته به شماره کیست هرچی دیر بفرستی دیرتر مصاحبه میشی

برای عقد هم اگه آمادگی عقد رو همین الان داری قبل از پر کردن فرم 260 بهتره ک عقد کنی و همسرت رو هم ب کیس از اول اضافه کنی ( که اون هم
مراحل خودش رو داره )
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان، اگه یکی از فرزندان در زمان ثبت نام زیر 21 باشه و در زمان مصاحبه، 21 رو رد کنه، آیا هنوز به عنوان فرزند زیر 21 محسوب میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-08 ساعت 23:41)hedrachesko نوشته:  سلام دوستان

ميخواستم بدونم فقط يكبار ميشه نتايج لاتاري را در سايت چك كرد ؟ يا ممكنه در طي چند مرحله قرعه كشي بشه ونياز به دوباره چك كردن هست؟

ممنون ميشم جواب بديد
نتایج رو در یک مرحله و یکبار اعلام میکنن
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان: Interuniversal
(2016-05-08 ساعت 21:18)boss نوشته:  دوستان، اگه یکی از فرزندان در زمان ثبت نام زیر 21 باشه و در زمان مصاحبه، 21 رو رد کنه، آیا هنوز به عنوان فرزند زیر 21 محسوب میشه؟

خیر
چون در زمان دریافت ویزا باید زیر 21 باشن
برای اطمینان با دوستان پاریز تماس بگیرین راهنماییتون میکنن دوست عزیز
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: boss ، matin.sh ، sherwean001
(2016-05-07 ساعت 01:25)matin.sh نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 01:22)SaEiD_MaFiA نوشته:  سلام دوستان خسته نباشید

من برای یکی از دوستانم اقدام به ثبت نام لاتاری کردم
متاسفانه جای نام و فامیل رو جابجا نوشتم... میخواستم بدونم برای مصاحبه مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟؟

بجای فامیل اسم رو نوشتم
و بجای اسم فامیل رو نوشتم
مرسی...
میتونید توی فرمDS-260 درستش کنید مشکلی نیست

دوست عزیز واقعا ممنونم بابت پاسخگویی اما یه سوال دیگه واسم پیش اومده!
من دارم به دوستم کمک میکنم این فرم رو پر کنه ولی یه شب تا صبح نشتیم توی سایتش ولی اصلا هیچ فرمی پیدا نکردیم!!! هرچی میگردیم صفحات توضیحات میاد و چرت و پرت...
میشه یه راهنمایی کامل بذارید دقیقا باید از کجا چیکار کنیم؟؟؟
مرسی بازم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-08 ساعت 04:35)Paniz888 نوشته:  دوستان سلام
من امسال لاتاری برنده شدم
شماره کیس هم **67
هر عزیزی که میتونه کمک کنه
لطف کنه ایمیلش رو پیام خصوصی کنه
محبت میکنید به بنده راهنمایی بدید

ضمن عرض تبریک خدمت شما دوست عزیز

سوالاتتون رو در تاپیکهای مربوطه مطرح کنید تا دوستان راهنماییتون کنن .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: matin.sh ، soruosh ، ELNAZ21
درود بر شما
دوست عزیز جناب سیامک لطف کن یه مسیر ارتباطی از خودت در اختیار من قرار بده
تشکر از شما
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-09 ساعت 08:36)SaEiD_MaFiA نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 01:25)matin.sh نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 01:22)SaEiD_MaFiA نوشته:  سلام دوستان خسته نباشید

من برای یکی از دوستانم اقدام به ثبت نام لاتاری کردم
متاسفانه جای نام و فامیل رو جابجا نوشتم... میخواستم بدونم برای مصاحبه مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟؟

بجای فامیل اسم رو نوشتم
و بجای اسم فامیل رو نوشتم
مرسی...
میتونید توی فرمDS-260 درستش کنید مشکلی نیست

دوست عزیز واقعا ممنونم بابت پاسخگویی اما یه سوال دیگه واسم پیش اومده!
من دارم به دوستم کمک میکنم این فرم رو پر کنه ولی یه شب تا صبح نشتیم توی سایتش ولی اصلا هیچ فرمی پیدا نکردیم!!! هرچی میگردیم صفحات توضیحات میاد و چرت و پرت...
میشه یه راهنمایی کامل بذارید دقیقا باید از کجا چیکار کنیم؟؟؟
مرسی بازم
دوست عزیز این لینک مستقیم فرم DS-260
https://ceac.state.gov/iv
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، من اگه ترم 6 کارشناسی باشم، آیا باید تو فرم دی اس اعلام کنم ؟
یا فقط همون دیپلم رو بزنم؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود بر همه دوستان گرامی. آیا این حقیقت داره که کسانی که خدمت سربازیشون تو سپاه بوده با مشکل مواجه میشه؟؟؟؟ برای مار چطور. الان که همه شرکتها وابسته هستن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-09 ساعت 20:20)mazdak770 نوشته:  درود بر همه دوستان گرامی. آیا این حقیقت داره که کسانی که خدمت سربازیشون تو سپاه بوده با مشکل مواجه میشه؟؟؟؟ برای مار چطور. الان که همه شرکتها وابسته هستن.

خیر عزیزم با مشکل مواجه نمیشید فقط پروسه شما کمی طولانی تر میشه .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: Interuniversal ، sherwean001
(2016-05-09 ساعت 12:12)amirreza.zaher نوشته:  سلام من از برندگان لاتاری 2017 هستم
یه مشکل دارم اونم اینه که من چون تا 3 ماه پیش دانشجو بودم پاسپورت ندارم چون سربازی نرفتم
الان تو تایم 1 سال فرجمم و پاسپورت میدن بهم ولی نمی دونم چجوریه
الانم برای پر کردن فرم d260 اطلاعات پاسپورت و می خواد چی باس بزنم؟
کسی اگه می دونه ممنون می شم راهنمایی کنید

سلام.تبریک بابت برنده شدنتون.خب الان که بهتون پاسپورت میدن برین بگیرین نهایتش ده روزطول بکشه.بعدهم فرمتون پرکنین وبفرستین.بایدبرین پلیس +10خودشون راهنمایی میکنن که چه مدارکی برای اعلام وضعیت سربازیتون بایدببرین.موفق باشید
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: Interuniversal ، cupcake
(2016-05-10 ساعت 13:17)amirreza.zaher نوشته:  
(2016-05-10 ساعت 09:05)lighthouse نوشته:  
(2016-05-09 ساعت 12:12)amirreza.zaher نوشته:  سلام من از برندگان لاتاری 2017 هستم
یه مشکل دارم اونم اینه که من چون تا 3 ماه پیش دانشجو بودم پاسپورت ندارم چون سربازی نرفتم
الان تو تایم 1 سال فرجمم و پاسپورت میدن بهم ولی نمی دونم چجوریه
الانم برای پر کردن فرم d260 اطلاعات پاسپورت و می خواد چی باس بزنم؟
کسی اگه می دونه ممنون می شم راهنمایی کنید

سلام.تبریک بابت برنده شدنتون.خب الان که بهتون پاسپورت میدن برین بگیرین نهایتش ده روزطول بکشه.بعدهم فرمتون پرکنین وبفرستین.بایدبرین پلیس +10خودشون راهنمایی میکنن که چه مدارکی برای اعلام وضعیت سربازیتون بایدببرین.موفق باشید

ممنون بابت راهنمایی
یه مشکلی هست من تایم خروجمو باید اعلام کنم حتما
case number من زیر 1000 تقریبا تایم مصاحبه کی می شه؟

شما اولین سری هستیدکه میرین مصاحبه.حدودای اوایل آبان فکرمیکنم.البته دوماه قبلش یعنی اواخرمردادماه یااویل شهریور نامه دومتون میادکه تاریخ دقیق ومحل مصاحبه رابهتون اعلام میکنند .الان اولین کاری که باید سریع انجام بدین شروع واکسن هاست چون بعضی واکسنها سه مرحلشون شش ماه طول میکشه.دومین کارمهم هم اینه که تایپیکهای مهاجرسرارو بادقت بخونین.موفق باشین.ودرضمن برای گرفتن پاسپورت درپلیس بعلاوه ده لزوما نیازی به تاریخ سفرندارین.بگین پاسپورت لازم دارین برای سفراحتمالی مثلا برای زیارت یاسیاحت
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: matin.sh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان