کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای کلی پروسه لاتاری
با سلام داداشم برنده لاتاري ٢٠١٧ شده و كيس نامبرش 2017as6 كه فرم ds_260 رو پر كرديم فرستاديم چقد طول ميكشه كارنت بشه و در ضمن سفارت آنكارا رو انتخاب كرديم كه دوستم گفت خوب نيست چيكار كنيم عوض كنيم ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-29 ساعت 00:04)Mansourfreeman نوشته:  با سلام داداشم برنده لاتاري ٢٠١٧ شده و كيس نامبرش 2017as6 كه فرم ds_260 رو پر كرديم فرستاديم چقد طول ميكشه كارنت بشه و در ضمن سفارت آنكارا رو انتخاب كرديم كه دوستم گفت خوب نيست چيكار كنيم عوض كنيم ؟؟
حدود آوریل و می سال ۲۰۱۷
برای تغییر سفارت هم باید درخواست آنلاک کردن فرم بدید از طریق ارسال ایمیل به kcc
سفارت ها از لحاظ رد یا پذیرش هیچ فرقی ندارند و اساس کار یکیه
فرق بین کشور ها و بعد مسافت نسبت به شهر شما و هزینه و ایناست
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1
?کنسولگری:ابوظبی
?تاریخ ارسال فرم:MAY 19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-26 ساعت 23:46)farper نوشته:  سلام خسته نباشید من یکی از برندگان ۲۰۱۷ هستم و تا دو ماه دیگه واسه ادامه تحصیل میرم ایتالیا و کیس نامبرم هم دوروبر ۷۰۰۰ هستش میخواستم بدونم سفارتم که انکارا هستش میتونم به ایتالیا تغییر بدم و اینکه ایا اینکار تاثیر منفی داره یا نه؟ همچنین میتونم ایتالیا درسم رو تموم کنم و برم آمریکا در صورت دریافت ویزا؟ ورودی ارشد ۲۰۱۶ هستم و ۲۰۱۸ فارغ التحصیل میشم
خیلی ممنون

بله میتونید تاثیر منفی نداره فقط باید توجه کنید که در ۳ سفارت آنکارا،ابوظبی و ایروان هست که مصاحبه به زبان فارسی صورت میگیرد
در صورت دریافت ویزا باید تا حداکثر ۶ ماه بعدش وارد خاک آمریکا شوید و در اونجا در خواست پاس سفید بدهید که این پاس به شما اجازه میده ۲ سال خارج خاک امریکا باشید بدون این که ویزا شما باطل بشه و نیاز باشه که هر ۶ ماه وارد خاک امریکا شوید
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان: farper ، mehre cyrus
(2016-05-30 ساعت 02:13)ELNAZWORLD نوشته:  
(2016-05-26 ساعت 23:46)farper نوشته:  سلام خسته نباشید من یکی از برندگان ۲۰۱۷ هستم و تا دو ماه دیگه واسه ادامه تحصیل میرم ایتالیا و کیس نامبرم هم دوروبر ۷۰۰۰ هستش میخواستم بدونم سفارتم که انکارا هستش میتونم به ایتالیا تغییر بدم و اینکه ایا اینکار تاثیر منفی داره یا نه؟ همچنین میتونم ایتالیا درسم رو تموم کنم و برم آمریکا در صورت دریافت ویزا؟ ورودی ارشد ۲۰۱۶ هستم و ۲۰۱۸ فارغ التحصیل میشم
خیلی ممنون

بله میتونید تاثیر منفی نداره فقط باید توجه کنید که در ۳ سفارت آنکارا،ابوظبی و ایروان هست که مصاحبه به زبان فارسی صورت میگیرد
در صورت دریافت ویزا باید تا حداکثر ۶ ماه بعدش وارد خاک آمریکا شوید و در اونجا در خواست پاس سفید بدهید که این پاس به شما اجازه میده ۲ سال خارج خاک آمریکا باشید بدون این که ویزا شما باطل بشه و نیاز باشه که هر ۶ ماه وارد خاک آمریکا شوید

خیلی ممنون از راهنماییتون. یعنی تو دوران ارشد باید یه بار رو برم آمریکا پس؟ در مورد سفارت هم از لحاظ زبان مشکلی ندارم چون میترسم زمانش جوری باشه که نتونم برم آنکارا واسه اون پرسیدم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-30 ساعت 14:17)farper نوشته:  
(2016-05-30 ساعت 02:13)ELNAZWORLD نوشته:  
خیلی ممنون

در صورت دریافت ویزا باید تا حداکثر ۶ ماه بعدش وارد خاک آمریکا شوید و در اونجا در خواست پاس سفید بدهید که این پاس به شما اجازه میده ۲ سال خارج خاک آمریکا باشید بدون این که ویزا شما باطل بشه و نیاز باشه که هر ۶ ماه وارد خاک آمریکا شوید

خیلی ممنون از راهنماییتون. یعنی تو دوران ارشد باید یه بار رو برم آمریکا پس؟ در مورد سفارت هم از لحاظ زبان مشکلی ندارم چون میترسم زمانش جوری باشه که نتونم برم آنکارا واسه اون پرسیدم

بله از زمان دریافت ویزا تا ورود به آمریکا 6 ماه مهلت دارید اگر وارد نشوید ویزا باطل میشه
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان: farper
با سلام و درود بر دوستان در مهاجرسرا
من در لاتاری 2017 قبول شدم با کیس نامبر 1XXX فرم های DS260 را پر کردم و رسید آن را دریافت کرده ام. مراحل بعد از فرم  DS260 چیست؟  آیا بعد از این فرم باید منتظر ایمیل باشم؟ چه مراحلی را باید طی کنم. با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-01 ساعت 13:28)hrdavoodian نوشته:  با سلام و درود بر دوستان در مهاجرسرا
من در لاتاری 2017 قبول شدم با کیس نامبر 1XXX فرم های DS260 را پر کردم و رسید آن را دریافت کرده ام. مراحل بعد از فرم  DS260 چیست؟  آیا بعد از این فرم باید منتظر ایمیل باشم؟ چه مراحلی را باید طی کنم. با سپاس

نه ایمیلی نمیاد و با توجه به شماره کیسی که دارین سری اول مصاحبه ها که از ماه اکتبر شروع میشه میرین
نامه مصاحبه حدود ۱/۵ ماه قبل از تاریخ مصاحبه میاد
با توجه به این که کیس پایینی دارین بهتره از الان واکسیناسیون رو شروع کنید در کنارش مدارک رو هم ترجمه کنید
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من فرم ds-260 رو با بيست روز تاخير پر كردم كه تاريخ ارسال٢٤ may ارسال كرديم و كيس نامبرم بين ٦٠٠٠ تا ٧٠٠٠ هست چه مقدار زمان ميبره تا نامه دوم رو بفرستن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-02 ساعت 01:05)ELNAZWORLD نوشته:  

نه ایمیلی نمیاد و با توجه به شماره کیسی که دارین سری اول مصاحبه ها که از ماه اکتبر شروع میشه میرین
با توجه به این که کیس پایینی دارین بهتره از الان واکسیناسیون رو شروع کنید در کنارش مدارک رو هم ترجمه کنید

سپاس از پاسخ تان
سوال دیگر داشتم.
پس از اعلام زمان مصاحبه. مکان مصاحبه ی من آنکارا است مدارک را باید پست کرد یا در زمان مصاحبه باید ارایه داد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-06 ساعت 09:53)hrdavoodian نوشته:  
(2016-06-02 ساعت 01:05)ELNAZWORLD نوشته:  

سپاس از پاسخ تان
سوال دیگر داشتم.
پس از اعلام زمان مصاحبه. مکان مصاحبه ی من آنکارا است مدارک را باید پست کرد یا در زمان مصاحبه باید ارایه داد؟

خواهش میکنم
بله مدارک رو باید ۲-۳ هفته قبل از مصاحبه پست کنین
اما اصل هارو نه
ترجمه مدارک که کپی اصل مدرک هم بهش وصل هست
مدارک اصل رو هنگام مصاحبه ارائه میدین
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام

من همسرم برنده اصلى است و كيس به نام او ميباشد حال نامه تمكن مالى بايد به اسم همسرم باشد يا بايد ٢ تا نامه يك قسمت هم به نام من باشد ؟ و آیا برای ۲ نفر ۱۰۰ میلیون تومان کافیه یا بیشتر ؟
و اینکه لازم است که همراه نامه تمکن مالی فرم ضمانت مالی از آمریکا نیز تهیه شود ؟

ممنون
کتگوری : F3
اپلای : AUG2004
کیس نامبر : ANK2010
فرم DS-261 : در تاريخ ١٨ فبريه ٢٠١٥
پرداخت ١٢٠$ بعد از آن پرداخت دوتا ٣٢٥$ و تكميل فرم DS-260 و ترجمه مدارك و ارسال مدارك به NVC
در تاريخ ١١ مى ٢٠١٥ ايميل از NVC براى تاييد مدارك ارسالى
مصاحبه در ۲۹ مارچ آنکارا
منتظر پروسه طولانی کلیر
۸ اگست آپدیت دو خطی در سایت ceac
اتمام پروسه كلير ٢٩ آگست
دريافت ويزا ٣١ آگست
بردن لاتاری ۲۰۱۷ توسط همسرم بعد از سالها کیس نامبر++2017AS22 آنکارا (آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟!)
کامپلیت فرم DS-260 جدید در ۳۱ می و ارسال به KCC
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-09 ساعت 12:29)shahram es نوشته:  سلام

من همسرم برنده اصلى است و كيس به نام او ميباشد حال نامه تمكن مالى بايد به اسم همسرم باشد يا بايد ٢ تا نامه يك قسمت هم به نام من باشد ؟ و آیا برای ۲ نفر ۱۰۰ میلیون تومان کافیه یا بیشتر ؟
و اینکه لازم است که همراه نامه تمکن مالی فرم ضمانت مالی از آمریکا نیز تهیه شود ؟

ممنون

سلام

فرقی نمیکنه به اسم شما باشه یا همسرتون به اسم هر کدومتون باشه مشکلی نیست

بله کافیه

خیر
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان: shahram es
(2016-06-06 ساعت 10:48)ELNAZ21 نوشته:  
(2016-06-06 ساعت 09:53)hrdavoodian نوشته:  
(2016-06-02 ساعت 01:05)ELNAZWORLD نوشته:  نه ایمیلی نمیاد و با توجه به شماره کیسی که دارین سری اول مصاحبه ها که از ماه اکتبر شروع میشه میرین

سپاس از پاسخ تان
سوال دیگر داشتم.

خواهش میکنم
بله مدارک رو باید ۲-۳ هفته قبل از مصاحبه پست کنین
اما اصل هارو نه
ترجمه مدارک که کپی اصل مدرک هم بهش وصل هست
مدارک اصل رو هنگام مصاحبه ارائه میدین

یعنی 2 سری ترجمه باید بشه از همه مدارک یک نسخه اصل ترجمه ها رو بفرستیم و یک نسخه اصل ترجمه ها رو روز مصاحبه به همراه اصل اسناد نشون بدیم یا اینکه کپی ترجمه ها پست شود و اصل ترجمه روز مصاحبه بدیم؟
?قبولی2013 :
2013AS30XX -مصاحبه مارچ و جون  2 مرحله در آنکارا - برگه صورتی گرفتم وکلیرنس شدم.کلیر در sep -عدم دریافت ویزا بدلیل تکمیل ظرفیت

?قبولی2016 :
2016AS33XX-تاریخ رویت قبولی : 2016-MAY Sad
کیس قبولی هر دو بار همسرم -تعداد نفرات 3 نفر
ارسال فرم 21-MAY-2016
نامه دوم 21-JUN-2016
مصاحبه 1 آگوست آنکارا
خانم و بچه مون ویزا یک ضرب و من  آپ خوردم
آپدیتهای من:
?آپدیتها : 2 ,3 ,11آگوست
11 آگوست دوخطی
17 آگوست OR
18 آگوست ایمیل کلیری
19 آگوست تحویل پاس به پست
22-23 آگوست
24 آگوست ایشود

هزینه ها تا اینجا حدودا 15میلیون
ورود به امریکا :8 اکتبر .ارواین
آرزوی اخذ ویزا برای همه ی برندگان لاتاری
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من سوم می 2016 متوجه قبولی شدم و در 21 jun فرم ds-260 رو ارسال کردم . چقدر زمان میگذره تا نامه دوم برام بیاد و با توجه به اینکه ایمیل هم ارسال نمیشه باید به خود سایت مراجعه کنیم کد قبلی رو باید وارد کنیم و حالا مرتب میگه نامعتبره . حالا چه کنیم ؟ (29/jun/2016)
پاسخ
تشکر کنندگان:
باسلام و تبریک به همه دوستانی که برنده شدن.من از وقتی همسرجانم برنده شدن منتظر کارنت شدن هستیم لطفا بگید با کیس نامبر 3600 احتمال کارنت شدنمون و زمان مصاحبه مون واسه چه زمانی میشه؟ تاریخ رویت قبولی هفته اول می و پر کردن و ارسال فرم 20 جون .سه نفریم من و همسرم و دختر سی ماهه ام . تراخدا بگید من یه شرکت خصوصی مدیر داخلی هستم هنوز به همکارام چیزی نگفتم لطفا جواب بدید تا واسه تسویه حساب اقدام کنم
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان