کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
درخواست آنلاین ویزای مهاجرتی (فرم DS-260)
جهت دریافت مشاوره تخصصی و تکمیل فرم DS-260 با توجه به شرایط کیس، می توانبد با شرکت کارما سفر نیلی (پاریز تراول) تماس بگیرید.
021 44622214-16
(2016-05-12 ساعت 22:17)mohajer1360 نوشته:  دوستان عزیز، در مورد پر کردن سوابق تحصیلی من از آخر به اول نوشتم یعنی دانشگاه بعد پیش دانشگاهی و در آخر دیپلم. سوال من شروع سال دیپلمه. یعنی از اول دبیرستان تا پایان سال سوم یا فقط شروع و پایان سال سوم.
ممنون

سلام

باید از اول دبیرستان تا پایان سال سوم دبیرستان رو برای شروع و پایان دیپلم بنویسید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان: mohajer1360 ، mostafa2017
(2016-05-12 ساعت 21:23)sweethome نوشته:  
(2016-05-12 ساعت 20:40)Civilizable نوشته:  سلام دوستان

امیدوارم خوب باشید

خوب من فرم رو پر کردم فقط آخرش گفت برای سابمیت باید یک فرمی رو بخونی.این فرمه قضیش چیه؟؟

اینه اسم فرمه: NOTICE OF DUTY TO REGISTER WITH U.S. SELECTIVE SERVICE SYSTEM
سلام
این فرم یک فرم اطلاع رسانی است و میگه که افرادی که مرد هستند و بین 18 تا 26 سال  پس از ورود به آ م ر ی ک ا  باید حتما خودشونو برای خدمت سربازی دوران اضطرار معرفی کنن و فرمی رو پر کنند.
منتشكرم.يعني تو امري كا هم بايد خدمت بريم؟؟ خخخ.

و اكه تا زمان ورود بالاي ٢٦ داشتيم ديكه نريم دنبالش.اره؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-12 ساعت 20:28)damoon.rh نوشته:  سلام. من  مدت 3 ساله پروانه کار نظام مهندسی دارم می خواستم بدونم  که  تو قسمت مربوط به شغل تو فرم DS -260  باید تاریخ صدور پروانه  نظام مهندسی رو بنویسم و اینکه آیا نیاز هست که پروانه اشتغال رو ترجمه کنم؟؟ ( پروانه نظام مهندسی ایران برای اونا قابل قبوله؟)
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
[/quote]

سلام

باید از اول دبیرستان تا پایان سال سوم دبیرستان رو برای شروع و پایان دیپلم بنویسید
[/quote]

اینو مطمینید؟!
پاسخ
تشکر کنندگان: mohajer1360 ، damoon.rh
سلام

[/quote]

اینو مطمینید؟!
[/quote]

منم سر اين شك داشتم اما نكته اينه كه روي مدارك خودمون نوشته(رو برگ ديپلم) كه مثلا در سال تحصيلي ٨٧-٨٨ مدرك اخذ شده است.من كه فكر ميكنم بايد همون سالي كه رو خود مدرك ديپلم نوشته رو وارد كنيم يعني يك سال اخر.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohajer1360
(2016-05-13 ساعت 06:54)Civilizable نوشته:  سلام

اینو مطمینید؟!
[/quote]

منم سر اين شك داشتم اما نكته اينه كه روي مدارك خودمون نوشته(رو برگ ديپلم) كه مثلا در سال تحصيلي ٨٧-٨٨ مدرك اخذ شده است.من كه فكر ميكنم بايد همون سالي كه رو خود مدرك ديپلم نوشته رو وارد كنيم يعني يك سال اخر.
[/quote]

سال اخر رو درست میگید. اما این که شروعشو بزنیم دو مقطع قبل یعنی اول دبیرستان رو اطمینان دارید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-13 ساعت 08:11)satellite نوشته:  

اینو مطمینید؟!

[/quote]

سال اخر رو درست میگید. اما این که شروعشو بزنیم دو مقطع قبل یعنی اول دبیرستان رو اطمینان دارید؟
[/quote]

من فقط نظر خودمو ميكم و مطمين نيستم اما فكر ميكنم شروعش رو مثلا اكه رو مدرك زده ٨٦-٨٧ شروعش ميشه مهر ٨٦ و پايانش هم ٨٧. اين نظر منه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-13 ساعت 08:19)Civilizable نوشته:  
(2016-05-13 ساعت 08:11)satellite نوشته:  

اینو مطمینید؟!

[/quote]

من فقط نظر خودمو ميكم و مطمين نيستم اما فكر ميكنم شروعش رو مثلا اكه رو مدرك زده ٨٦-٨٧ شروعش ميشه مهر ٨٦ و پايانش هم ٨٧. اين نظر منه
[/quote]
سپاس.
مدرک دیپلم من (که طبیعتا قبل از از پیش دانشگاهی گرفته شده) صرفا نوشته تمام دروس رشته ریاضی رو تا اخر نیمسال دوم مثلا 84-83 گرفته. اینطوری میشه شروع مهر 83 و پایان خرداد 84.
چیزی که گفتید اینه که شروع رو بزنیم اول دبیرستان که میشه مثلا 81 تو این مثال
دوستان سال های پیش اگه اینجا رو می خونن راهنمایی کنن لطفا
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017
سلام به دوستان
میخواستم بدونم در جواب این سوال باید چی نوشت؟
مثلا کسی که برای ویزای B2 یا توریستی اقدام کرده و ریجکت شده، باید به این سوال جواب مثبت بده؟
Have you ever been refused a U.S. Visa, been refused admission to the United States, or withdrawn your application for
admission at the port of entry?

یا منظورش اینه که بعد از گرفتن ویزا و قبل از اومدن به آمریکا ریفیوز شده باشین، مثلا تو فرودگاه یا ...

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان، من هیچ جا تو فرم دی اس 260 ندیدم که از اسپانسر سوال کنه
جندین بار چک کردم، ولی چیزی ندیدم.
میشه بگین کدوم قسمت در مورد اسپانسر هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-13 ساعت 10:23)boss نوشته:  دوستان، من هیچ جا تو فرم دی اس 260 ندیدم که از اسپانسر سوال کنه
جندین بار چک کردم، ولی چیزی ندیدم.
میشه بگین کدوم قسمت در مورد اسپانسر هست؟

سلام. دوست عزیز من هم فرم رو پر کردم هیج جایی راجع به اسپانسر ندیدم. فکر کنم برداشتن این موضوع رو از تو فرم.
کیس: ‎2017AS38XX‎
تعداد اعضاء : 2 نفر
تاریخ مشاهده نتیجه: 3 May
تاریخ ارسال فرم: 24 May
کارنت شدن کیس: 12 Dec
تاریخ نامه دوم:  ‎20 Dec
محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ابوظبی
تاریخ مصاحبه : 21 Feb
ویزا دریافت شد. Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: boss
باسلام..مي خواستم بپرسم آيا واسه فرم ٢٦٠ عكس بايد آپ لود كنيم...و مداركي براي سفارت تو آنكارا بايد قبل از مصاحبه پست كنيم يا همرو وقته مصاحبه بايد تحويل داد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-13 ساعت 13:19)reza1364 نوشته:  باسلام..مي خواستم بپرسم آيا واسه فرم ٢٦٠ عكس بايد آپ لود كنيم...و مداركي براي سفارت تو آنكارا بايد قبل از مصاحبه پست كنيم يا همرو وقته مصاحبه بايد تحويل داد؟

نه نيازي به عكس نيست
براي مصاحبه عكس لازمه
بايد ١٥ روز قبل از مصاحبه مدارك پست كنيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: matin.sh ، a_cute65
(2016-05-10 ساعت 19:13)MJJAVAN نوشته:  دوستان من سال فارق التحصیلی دانشگاهو اشتباها یک سال زودتر از از زمانش زدم. ایمیل زدم به KCC ولی جواب نداده هنوز. اساتید محترم جواب بدند ایا این مشکلی ایجاد می کنه؟ یا حتما باید قبل از مصاحبه اصلاح بشه؟

منم مشكل مشابه دارم ، يعني مدرك ديپلم من براي پايان دوره پيش دانشگاهيه اما من تاريخ رو يك سال قبل زدم ! لازمه كه اطلاع بدم ؟ در ضمن دوره پيش دانشگاهي رو جدا ننوشتم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من كلا در فرم دوره پيش دانشگاهي رو ذكر نكردم ، فقط دبيرستان و دانشگاه رو زدم ، اين مشكلي ايجاد ميكه ؟ و ديپلم براي پايان دوره پيش دانشگاهي هست و من تاريخ رو پايان سوم زدم ! الان بايد اطلاع بدم ؟ كيس نامبر ٢٥٠٠
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان