کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن کیس
(2016-08-09 ساعت 16:14)ارزوامیررضا نوشته:  
(2016-08-09 ساعت 15:25)fortminor نوشته:  سلام یه سوال داشتم من تاریخ 20 جولای دوباره فرممو کامل کردم Completed On: 20 JUL 2016 با شماره کیس نامبر Case No: 2017AS00001XXX t
دوتل سوال داشتم ؟
1- چقدر پروسس فرم DS-260 طول میکشه ؟
2-بنظرتون من جزو کارنت شده های آگوست هستم ؟

سلام من هم دقیقا شرایط شما رو دارم و ندانسته اینکارو انجام دادم منتها هنوز کارنت نشده ام یه جایی یه مطلبی خوندم که نوشته بود اون چیزی که تغییر داده اید اگر چیز مهمی مثل تعویض اسم همسر باشد پروسس خواهد شد و مصاحبه دیرتر میشه ولی اگر چیز مهمی نباشه نه لطفا مارو درجریان تاخیر مصاحبه تون قرار بدید ممنون

حتماً دوست من   Smile  
تغییرات بار اول    : اشتباهاً اجازه استفاده از اطلاعاتمو برای صدور گرین کارت با اداره محاجرت نداده بودم که گزینه Yes رو انتخاب کرده و اصلاح کردم.
تغییرات بار دوم    :برای high school اشتباهی Pre-University نوشته بودم که اصلاح کردم.
تغییرات بار سوم  : میخواستم Interview Location  رو عوض کنم که با اینکه فرم آنلاک بود اجازه تغییرو نداد و نهایتا فقط املاء یک کلمه از آدرسمو اطلاج کردم و سابمیت کردم در تاریخ 20 جولای
کیس نامبر: ‎2017AS1XXX‎
تعداد اعضای کیس  : ‎3 نفر
تاریخ رویت قبولی : ‎3 می‎
سربازی : معافی
شغل :شرکت خصوصی
تاریخ اولین ارسال فرم :  15 می‎
درخواست آنلاک : ‎3 مرتبه
کامل شدن و امضا فرم   DS260 :جولای 20
تاریخ دریافت نامه دوم : 20 دسابر
تاریخ مصاحبه :  9  فوریه
تاریخ مدیکال :  8  فوریه
نتیجه مصاحبه   -  AP -Administrative Processing
آپدیت ها :  13 فوریه ، 14 فوریه,17فوریه ،12 آپریل(توسط ایمیل)،،23 می(توسط ایمیل)،14 جون
کلیرینس:  14  جون
وضعیت ویزا : ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-09 ساعت 15:15)ارزوامیررضا نوشته:  
(2016-08-09 ساعت 15:05)grimfandango نوشته:  
(2016-08-09 ساعت 13:15)ekhveh نوشته:  من جزء کارنت شدها هستم به امید ویزای یکضرب فقط نمیدونم چرا هرجا میرم تو سایت بولتن ویزا ها این جدول نمی بینم

برو ببینیم چیکار میکنی گردیا.  Big Grin

شوخی می کنم حتی 0.00000000000001  % هم ای پی شدی زودی میگیریییییی
انشالله به امید خدا از نتیجه و جزئیات مارو بیخبر نزارید انشالله با کمک هم نتیجه خوب عاید همه مون بشه خدایا به امیدت
به امید خدااااااااا
فعلا برم دنبال تکمیل مدارک و منتظر شدن برای دریافت نامه دوم
حتما باهاتون در تماسمم
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
کارنتی های سری بعد رو کی اعلام می کنن ما شمارمون ۲۵۰۰ هستش به نظرتون شامل سری بععد بولتن می شیم؟
Sspsk Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-09 ساعت 17:35)sspsk نوشته:  کارنتی های سری بعد رو کی اعلام می کنن ما شمارمون ۲۵۰۰ هستش به نظرتون شامل سری بععد بولتن می شیم؟

دقیقا یکماه دیگه سری بعد رو اعلام میکنن .قابل پیش بینی نیست که تا چه شماره ای کارنت میشه ولی به احتمال زیاد شما جز کارنتیهای سری بعد هستید .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: matin.sh
(2016-08-09 ساعت 16:53)ekhveh نوشته:  
(2016-08-09 ساعت 15:05)grimfandango نوشته:  برو ببینیم چیکار میکنی گردیا.  Big Grin

انشالله به امید خدا از نتیجه و جزئیات مارو بیخبر نزارید انشالله با کمک هم نتیجه خوب عاید همه مون بشه خدایا به امیدت
به امید خدااااااااا
حتما باهاتون در تماسمم

سلام دوست عزیز
ما هم آنکارا هستیم
لطف کن از مراحل کارت ما رو هم با خبر کن
پیروز باشی
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh
با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان وما
تازه از این حالت استرس در اومده بودیم برگشته بودیم بروال عادی زندگی که با کارنت شدن سری اولی ها دوباره استرسی شدیم ایشالا که خبرای خوب از یکضرب شدن دوستان دوباره آروممون کنه
به امید روز های بهتر
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، AbbasHTC
(2016-08-10 ساعت 00:22)mjnk نوشته:  با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان وما
تازه از این حالت استرس در اومده بودیم برگشته بودیم بروال عادی زندگی که با کارنت شدن سری اولی ها دوباره استرسی شدیم ایشالا که خبرای خوب از یکضرب شدن دوستان دوباره آروممون کنه
به امید روز های بهتر
به لطف خدا بهترینها رقم میخوره ،
بچه‌ها تجربیات روز مصاحبه و مراحل کار رو با هم به اشتراک بزارن از استرسها کلی کم میشه
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: KORYO ، mjnk
(2016-08-09 ساعت 22:22)Paniz888 نوشته:  
(2016-08-09 ساعت 15:15)ارزوامیررضا نوشته:  انشالله به امید خدا از نتیجه و جزئیات مارو بیخبر نزارید انشالله با کمک هم نتیجه خوب عاید همه مون بشه خدایا به امیدت
به امید خدااااااااا
حتما باهاتون در تماسمم

سلام دوست عزیز
ما هم آنکارا هستیم
لطف کن از مراحل کارت ما رو هم با خبر کن
پیروز باشی
حتما من خودم هم زیاد از پروسه با خبر نیستم ولی حتما بعد از اینکه از انجام و اطلاعات هر مرحله با خبر شدم و اطمینان حاصل کردم باهاتون در تماس خواهم بود
روزهای پر استرسی هست ولی سخت نیست قاعدتا Smile
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
سلام به همگى
سايت ويزا بولتن رو كه نگاه ميكنم فقط براى آسيا زده currentو هيچ شماره كيسى اعلام نشده، اگر ممكنه لطف كنيد راهنمايى كنيد كه از كجا متوجه شدين تا ٢١٠٠ كارنت شده اند؟ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-10 ساعت 20:39)bitabrit نوشته:  سلام به همگى
سايت ويزا بولتن رو كه نگاه ميكنم فقط براى آسيا زده currentو هيچ شماره كيسى اعلام نشده، اگر ممكنه لطف كنيد راهنمايى كنيد كه از كجا متوجه شدين  تا ٢١٠٠ كارنت شده اند؟ممنون

سلام
ویزا بولتن ماه September  رو چک کنید.

Visa Bulletin for September
پاسخ
تشکر کنندگان: bitabrit ، a_cute65
سايت ويزا بولتن رو كه نگاه ميكنم فقط براى آسيا زده currentو هيچ شماره كيسى اعلام نشده، اگر ممكنه لطف كنيد راهنمايى كنيد كه از كجا متوجه شدين  تا ٢١٠٠ كارنت شده اند؟ممنون

همون جایی که هستی یه جدول بیا پایینتر. ششمین جدول در بولتن سپتامبر
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: KORYO ، bitabrit ، mjnk
دوستانی که آنکارا هستند، ممکنه تغییر کنن به ابوظبی و ایروان، پس اطلاعات بقیه جاها رو هم داشته باشید

پاسخ
تشکر کنندگان: bitabrit ، mjnk
(2016-08-10 ساعت 21:45)amir_esp نوشته:  

سلام
ویزا بولتن ماه September  رو چک کنید.

Visa Bulletin for September

سلام ممنون من همش فكر ميكردم بايد آگوست رو چك كنم . پس بايد براى اكتبر آماده شم.
پاسخ
تشکر کنندگان: mjnk
امیدوارم که موفق بشی دوست عزیز. از همین اول کار خوبه که فضای مثبتی در گروه ایجاد کردی. ممنون
(2016-08-09 ساعت 15:05)grimfandango نوشته:  برو ببینیم چیکار میکنی گردیا.  Big Grin

به امید خدااااااااا
حتما باهاتون در تماسمم
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، mjnk
با تبریک خدمت تمام برندگان عزیز از دوستان کسی نامه دوم که میاد میدونه تصویرش چه شکلیه ؟
برنده : لاتاری ‎2017‎
تعداد افراد خودم
رویت قبولی 8 may‎
ارسال فرمها 23 may‎
تاریخ در یافت نامه دوم : 23 سپتامبر
زمان مصاحبه 3 نوامبر
کیس نامبر ‎2017AS000002xx‎
محل مصاحبه : انکارا
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان