کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن کیس
دوستان کسی هست که کارنت شده و نامه دومش اومده باشه؟ دوهفته شد دیگه پس کی میاد؟?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-15 ساعت 14:27)atm849 نوشته:  
(2016-08-15 ساعت 14:17)h.mgh نوشته:  
(2016-08-14 ساعت 15:17)atm849 نوشته:  وقتی تونستید دی اس ۲۶۰ پر کنید نگرانی نداره. احتمالا کد رو اشتباه وارد میکنید. من خیلی ها رو دیدم که حرف O و عدد 0 رو اشتباه وارد میکردن.

من رفتم تو سایت ولی دیگه کیس نامبر نمی خواد میگه باید کانفرمشن نامبر رو وارد کنیم فکر کنم دلیلش اینه

سایت https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx  که مربوط به دی اس ۲۶۰ هست با کیس نامبر هست و https://www.dvlottery.state.gov با کانفرمیشنی هست که وقت ثبت نام دادن.

سلام مرسی از راهنماییتون ولی تمام این نکاتی رو گفتین رعایت کردم اما بازم میگه در دسترس نیست... البته بگم پدرم هنوز کارنت نشده
کیس نامبر:**2017as000023
رویت قبولی: 3 می
ارسال فرم: 18جون
تعداد افراد کیس:3 نفر
سفارت:ایروان
کارنت: سپتامبر
نامه دوم : 21 نوامبر
تاریخ مصاحبه: 12 جنیوری یاهمون ژانویه
نتیجه: خدامی دونه...
اشاالله دریافت ویزا هم واسه همه هم واسه ما
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بر همگی دوستان
در ارتباط با نامه دوم استنباط من از تایپکهای سال قبل اینکه تاریخ مشخصی واسه اومدن نامه نداره ولی از دو هفتهبه بعد شروع میشه و حتی مورد های بوده که تا چند هفته هم وقت برده تا نامه اومده که گویا این مسئله خیلی مرتبط میشه به حجم کاری کنسولگری و زمان ارسال فرم ها نیز مربوط هست .البته این برداشت من بود می تونید دوستان عزیز از تایپیکهای سال قبل استفاده کنید .
یه پیشنهاد اگر امضا ها تکمیل کنید به نظرم خیلی بهتره تا از پروسه کار همدیگه بهتر با خبر بشیم Smile
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
سلام دوستان
وقتتون بخیر
کسی نامه دوم براش نیومده ؟
تغییر سفارت از طرف ‎kcc‎ نداشتیم ?
مصاحبه نرفته ؟
تجربیات رو بگید با هم موفق تر هستیم
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-10 ساعت 00:22)mjnk نوشته:  با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان وما
تازه از این حالت استرس در اومده بودیم برگشته بودیم بروال عادی زندگی که با کارنت شدن سری اولی ها دوباره استرسی شدیم ایشالا که خبرای خوب از یکضرب شدن دوستان دوباره آروممون کنه
به امید روز های بهتر

سلام
با آرزوی موفقیت
من هم آنکارا رو انتخاب کردم .شمارم بالای 7000 هست. ما رو هم با خبر کنید.
آیا ترجمه ریزنمرات هم لازم هست برای سفارت ارسال شه یا اینکه مدرک اضافی خواهد بود؟

Shy
مصاحبه: ارمنستان
نتیجه: ای پی
کیس نامبر:###7
پاسخ
تشکر کنندگان:
مدرک تحصیلی من کاردانی میباشد . در ثبت نام اولیه قرعه کشی تو قسمت مدرک تحصیلی نوشتم ‎some university courses‎ ولی تو فرم ‎DS-260‎ درستش کردم و نوشتم ‎University Degree .‎ خواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد . ممنون میشم پاسخ بدید .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-09 ساعت 15:25)fortminor نوشته:  سلام یه سوال داشتم من تاریخ 20 جولای دوباره فرممو کامل کردم Completed On: 20 JUL 2016 با شماره کیس نامبر Case No: 2017AS00001XXX t
دوتل سوال داشتم ؟
1- چقدر پروسس فرم DS-260 طول میکشه ؟
2-بنظرتون من جزو کارنت شده های آگوست هستم ؟

کارنت بودن چیزیه که ربطی به زمان ارسال فرم نداره و در ماه آگوست تا شماره ۲۱۰۰ رو کارنت کردن. اما دیر ارسال کردن فرم زمان دریافت نامه دوم و مصاحبه رو عقب می اندازه، طبق تجره سال قبلی ها شما احتمالا نوامبر یا شاید دسامبر مصاحبه شید و این یعنی اینکه تو سری های بعد از این نامه دومتون خواهد اومد نه سری اول.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: fortminor ، a_cute65
(2016-08-19 ساعت 11:10)M.fanisaberi نوشته:  سلام
من کیس نامبرم**5 هستش میخواستم بدونم وقتی که زمان مصاحبه رو اعلام کردن امکانش هست که اون رو به تعویق انداخت؟؟

بعله امکانش هست
فقط کافیه قبلش با سفارت محل مصاحبتون مکاتبه ( با ایمیل ) کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-22 ساعت 00:54)behrad78 نوشته:  
(2016-08-19 ساعت 11:10)M.fanisaberi نوشته:  سلام
من کیس نامبرم**5 هستش میخواستم بدونم وقتی که زمان مصاحبه رو اعلام کردن امکانش هست که اون رو به تعویق انداخت؟؟

بعله امکانش هست
فقط کافیه قبلش با سفارت محل مصاحبتون مکاتبه ( با ایمیل ) کنید.

باید با سفارت محل مصاحبه هماهنگ کنم یا kcc???
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-21 ساعت 20:34)TiredAdmin نوشته:  
(2016-08-09 ساعت 15:25)fortminor نوشته:  سلام یه سوال داشتم من تاریخ 20 جولای دوباره فرممو کامل کردم Completed On: 20 JUL 2016 با شماره کیس نامبر Case No: 2017AS00001XXX t
دوتل سوال داشتم ؟

کارنت بودن چیزیه که ربطی به زمان ارسال فرم نداره و در ماه آگوست تا شماره ۲۱۰۰ رو کارنت کردن. اما دیر ارسال کردن فرم زمان دریافت نامه دوم و مصاحبه رو عقب می اندازه، طبق تجره سال قبلی ها شما احتمالا نوامبر یا شاید دسامبر مصاحبه شید و این یعنی اینکه تو سری های بعد از این نامه دومتون خواهد اومد نه سری اول.

یعنی به اینکه من May اولین سابمیت فرمم بوده و بقیش درخواست آنلاک بوده باز هم 2 ماه به تاخیر میافته ؟
کیس نامبر: ‎2017AS1XXX‎
تعداد اعضای کیس  : ‎3 نفر
تاریخ رویت قبولی : ‎3 می‎
سربازی : معافی
شغل :شرکت خصوصی
تاریخ اولین ارسال فرم :  15 می‎
درخواست آنلاک : ‎3 مرتبه
کامل شدن و امضا فرم   DS260 :جولای 20
تاریخ دریافت نامه دوم : 20 دسابر
تاریخ مصاحبه :  9  فوریه
تاریخ مدیکال :  8  فوریه
نتیجه مصاحبه   -  AP -Administrative Processing
آپدیت ها :  13 فوریه ، 14 فوریه,17فوریه ،12 آپریل(توسط ایمیل)،،23 می(توسط ایمیل)،14 جون
کلیرینس:  14  جون
وضعیت ویزا : ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-22 ساعت 07:51)fortminor نوشته:  
(2016-08-21 ساعت 20:34)TiredAdmin نوشته:  
دوتل سوال داشتم ؟

یعنی به اینکه من May اولین سابمیت فرمم بوده و بقیش درخواست آنلاک بوده باز هم 2 ماه به تاخیر میافته ؟

آهان اینو متوجه نشده بودم درست. شما اگه آنلاک کردنت بابت انجام تغییر اساسی نبوده باشه مثل اضافه کردن مدرک تحصیلی جدید، یا همسر و فرزند یا تغییر محل سفارت و... نباید تاخیری تو کارت پیش بیاد و اگه ماه می ثبت کردی فرم ۲۶۰ رو منطقا این ماه برات میاد وقت مصاحبه ات.
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-22 ساعت 10:18)TiredAdmin نوشته:  
(2016-08-22 ساعت 07:51)fortminor نوشته:  
(2016-08-21 ساعت 20:34)TiredAdmin نوشته:  کارنت بودن چیزیه که ربطی به زمان ارسال فرم نداره و در ماه آگوست تا شماره ۲۱۰۰ رو کارنت کردن. اما دیر ارسال کردن فرم زمان دریافت نامه دوم و مصاحبه رو عقب می اندازه، طبق تجره سال قبلی ها شما احتمالا نوامبر یا شاید دسامبر مصاحبه شید و این یعنی اینکه تو سری های بعد از این نامه دومتون خواهد اومد نه سری اول.

آهان اینو متوجه نشده بودم درست. شما اگه آنلاک کردنت بابت انجام تغییر اساسی نبوده باشه مثل اضافه کردن مدرک تحصیلی جدید، یا همسر و فرزند یا تغییر محل سفارت و... نباید تاخیری تو کارت پیش بیاد  و اگه ماه می ثبت کردی فرم ۲۶۰ رو منطقا این ماه برات میاد وقت مصاحبه ات.

تغییرات آنلاک اول : اشتباهاً اجازه استفاده از اطلاعاتمو برای صدور گرین کارت با اداره محاجرت نداده بودم که گزینه ‎Yes‎ رو انتخاب کرده و اصلاح کردم.
تغییرات آنلاک دوم :برای ‎high school‎ اشتباهی ‎Pre-University‎ نوشته بودم که اصلاح کردم.
تغییرات آنلاک سوم : میخواستم ‎Interview Location‎ رو عوض کنم که با اینکه فرم آنلاک بود اجازه تغییرو نداد و نهایتا فقط املاء یک کلمه از آدرسمو اطلاج کردم و سابمیت کردم در تاریخ 20 جولای
کیس نامبر: ‎2017AS1XXX‎
تعداد اعضای کیس  : ‎3 نفر
تاریخ رویت قبولی : ‎3 می‎
سربازی : معافی
شغل :شرکت خصوصی
تاریخ اولین ارسال فرم :  15 می‎
درخواست آنلاک : ‎3 مرتبه
کامل شدن و امضا فرم   DS260 :جولای 20
تاریخ دریافت نامه دوم : 20 دسابر
تاریخ مصاحبه :  9  فوریه
تاریخ مدیکال :  8  فوریه
نتیجه مصاحبه   -  AP -Administrative Processing
آپدیت ها :  13 فوریه ، 14 فوریه,17فوریه ،12 آپریل(توسط ایمیل)،،23 می(توسط ایمیل)،14 جون
کلیرینس:  14  جون
وضعیت ویزا : ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-20 ساعت 12:20)s.keshmiri نوشته:  
(2016-08-18 ساعت 14:37)khezri نوشته:  نامه دوم نیومد برای کسی هنوز؟

ماهم منتظریم هر روز چک میکنم ولی نیومده
سلام برای شما هم پیغام خطا میده؟
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-22 ساعت 22:17)h.mgh نوشته:  
(2016-08-20 ساعت 12:20)s.keshmiri نوشته:  
(2016-08-18 ساعت 14:37)khezri نوشته:  نامه دوم نیومد برای کسی هنوز؟

ماهم منتظریم هر روز چک میکنم ولی نیومده
سلام برای شما هم پیغام خطا میده؟

چه پیغام خطایی میده واسه شما؟ واسه من خطایی نداره و همون صفحه قبلی رو میاره.
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
شاید دارید تو سایت سیس چک میکنید.باید تو سایت dvlottrey.state.govچک کنید.خطا نمیده
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان