کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن کیس
کارنتی های جدید
آسیا 4700
ایران 3950

پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، علیا
فقط 3950
چراآخه

اسيا نسبت به پارسال بيشتر كارنت شدن، اميدوارم اين نشونه اي باشه كه ماه ديگه كارنتي ها بيشتر باشه ، طبق امارگيري سايت مهاجرسرا ها تراكم ايراني ها تو شماره هايبعدي كمتره، ببينيم چي ميشه
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، mostafa2017
دوستان نگران نباشید نپالی ها هر سال کارنتی هاشون کمتر از کل آسیاست من کارنتی های پارسال کشور نپالی رو بررسی کردم متوجه شدم که همیشه بین 60 الی 90 درصد کل کارنتی ها مثلا شصت درصد 4700 واسه اونها اعلام میشه
این در حالیه که این آمار الان براي ايران حدود 84 درصده. بنابراین با همین روال پیش برن خیلی فرقی با سالهای گذشته نداره
این موضوع رو هم در نظر بگیرید که از مارچ ( اسفند) به بعد تعداد کارنتی ها هزارتا هزارتا افزایش پیدا میکنه
پس نگران نباشید و از الان ویزا رو تو پاسپورتتون ببینید

پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، Bboys_s ، saeidsh ، soruosh ، فرناز٥٧ ، mostafa2017 ، علیا
سلام دوستان من جزو برندگان سری دوم هستم
کیس نامبرم 7800 است
میخواستم بدونم این کیس نامبر من در اسیاست یا ایران؟؟
ایا کسی میدونه بالاترین کیس نامبر ایران حدودا چنده؟؟

كيس نامبر :78XX
ارسال فرم :
كنسولگري : تغيير از آنكارا به ابوظبي. توسط خودم
سربازي: پايان خدمت ارتش
مدرك: دیپلم فنی قدیم
شغل: مالک بیزنس ازاد
كارنت:
تاريخ مصاحبه:
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
[عکس: cZtZZ.jpg]

پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، hsh85 ، saeidsh ، Bboys_s ، فرناز٥٧ ، آلیس-1980 ، Siamak ، علیا
(2016-12-13 ساعت 09:24)Lilimamali نوشته:  دوستان برای ماه ژانویه رو تا 3600 زده و ماه فوریه رو 3950  درسته؟

بله درسته ، مبارکت باشه ، منتظر نامه دوم باش .
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Lilimamali
خوب از دیروز تقریبن ارسال نامه دوم به دوستان کارنت شده شروع شده. طبق کامنتهای پست سایمون، تا الان که چک کردم افرادی که تا 28 جولای فرم اولیه رو ارسال کرده بودند موفق به دریافت نامه دوم برای مصاحبه در ماه فوریه شدند (این خودش میتونه نشانه خوبی باشه که اون فاصله بین افراد در ماههای قبل تا حدود زیادی پر شده و به احتمال زیاد امیدوار هستم در ماه آینده ایران هم همراه با بقیه آسیا جزو کارنتیها باشه که در این صورت جهش بزرگی خواهد بود برای دوستان منتظر در صف کارنت شدن). نکته این که به احتمال زیاد تا جمعه ارسال نامه دوم ادامه داشته باشه و بعد اون میشه ارزیابی نهایی رو درباره backlog داشته باشم.

پ.ن: تا الان فقط یک نفر از آفریقا بوده که در 28 جولای سابمیت کرده بود وقت مصاحبه در فوریه رو گرفته. بقیه تا ماکزیمم 25 جولای سابمیت کرده بودند که موفق به مصاحبه در فوریه شدند.

اینجا از دوستانی که نامه دومشون رو دریافت کردند ممنون میشم تا اطلاع بدن و بتونیم ارزیابی داشته باشیم.
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، خوش لحن ، فرناز٥٧ ، MOZHDEHHHHHH ، soruosh
واقعا ممنون از این همه جواب و لطف دوستان... خیلی شرمنده کردید ... همیشه فکر میکردم کسانی که مرد هستند و با اسم ساناز و الناز میان تا حداقل جواب بگیرن کار اشتباهی میکنن و جنسیت برای ما ایرانیا ملاک نیست که خوشبختانه نظرم تایید شد

سلام دوستان من جزو برندگان سری دوم هستم

کیس نامبرم 7800 است
میخواستم بدونم این کیس نامبر من در اسیاست یا ایران؟؟
ایا کسی میدونه بالاترین کیس نامبر ایران حدودا چنده؟؟

كيس نامبر :78XX
ارسال فرم :
كنسولگري : تغيير از آنكارا به ابوظبي. توسط خودم
سربازي: پايان خدمت ارتش
مدرك: دیپلم فنی قدیم
شغل: مالک بیزنس ازاد
كارنت:
تاريخ مصاحبه:
[/quote]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-21 ساعت 18:23)mostafa2017 نوشته:  خوب از دیروز تقریبن ارسال نامه دوم به دوستان کارنت شده شروع شده. طبق کامنتهای پست سایمون، تا الان که چک کردم افرادی که تا 28 جولای فرم اولیه رو ارسال کرده بودند موفق به دریافت نامه دوم برای مصاحبه در ماه فوریه شدند (این خودش میتونه نشانه خوبی باشه که اون فاصله بین افراد در ماههای قبل تا حدود زیادی پر شده و به احتمال زیاد امیدوار هستم در ماه آینده ایران هم همراه با بقیه آسیا جزو کارنتیها باشه که در این صورت جهش بزرگی خواهد بود برای دوستان منتظر در صف کارنت شدن). نکته این که به احتمال زیاد تا جمعه ارسال نامه دوم ادامه داشته باشه و بعد اون میشه ارزیابی نهایی رو درباره backlog داشته باشم.

پ.ن: تا الان فقط یک نفر از آفریقا بوده که در 28 جولای سابمیت کرده بود وقت مصاحبه در فوریه رو گرفته. بقیه تا ماکزیمم 25 جولای سابمیت کرده بودند که موفق به مصاحبه در فوریه شدند.

اینجا از دوستانی که نامه دومشون رو دریافت کردند ممنون میشم تا اطلاع بدن و بتونیم ارزیابی داشته باشیم.

سلام دوست عزیز
خیلی ممنون از اطلاع رسانی که انجام دادین. میخواستم بپرسم برای کسی که کیس نامبرش کارنت شده و فرم ds-260 رو دیر ارسال کرده، چه اتفاقی میوفته؟ آیا نامه دوم رو فقط بر اساس اولویت تاریخ ارسال فرم ds-260 (برای کسانی که کیس نامبرشون جز کارنتی هاس) سابمیت میکنن؟ ینی منظوزم اینه که کسی که دیر فرستاده میره انتهای صف؟؟؟؟؟ یا اینکه اگر کیس نامبر کارنت شده باشه، بعد از گذشت مدت زمان مشخصی (مدتی مشخص برای پروسس فرم) نامه ی دوم رو ارسال میکنن؟
با سپاس از شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-23 ساعت 10:48)mehdi 11 نوشته:  
(2016-12-21 ساعت 18:23)mostafa2017 نوشته:  خوب از دیروز تقریبن ارسال نامه دوم به دوستان کارنت شده شروع شده. طبق کامنتهای پست سایمون، تا الان که چک کردم افرادی که تا 28 جولای فرم اولیه رو ارسال کرده بودند موفق به دریافت نامه دوم برای مصاحبه در ماه فوریه شدند (این خودش میتونه نشانه خوبی باشه که اون فاصله بین افراد در ماههای قبل تا حدود زیادی پر شده و به احتمال زیاد امیدوار هستم در ماه آینده ایران هم همراه با بقیه آسیا جزو کارنتیها باشه که در این صورت جهش بزرگی خواهد بود برای دوستان منتظر در صف کارنت شدن). نکته این که به احتمال زیاد تا جمعه ارسال نامه دوم ادامه داشته باشه و بعد اون میشه ارزیابی نهایی رو درباره backlog داشته باشم.

سلام دوست عزیز
خیلی ممنون از اطلاع رسانی که انجام دادین. میخواستم بپرسم برای کسی که کیس نامبرش کارنت شده و فرم ds-260 رو دیر ارسال کرده، چه اتفاقی میوفته؟ آیا نامه دوم رو فقط بر اساس اولویت تاریخ ارسال فرم ds-260 (برای کسانی که کیس نامبرشون جز کارنتی هاس) سابمیت میکنن؟ ینی منظوزم اینه که کسی که دیر فرستاده میره انتهای صف؟؟؟؟؟ یا اینکه اگر کیس نامبر کارنت شده باشه، بعد از گذشت مدت زمان مشخصی (مدتی مشخص برای پروسس فرم) نامه ی دوم رو ارسال میکنن؟
با سپاس از شما

دوست عزیز لطفا امضاء خودتون رو تکمیل کنید تا دوستان بهتر بتونن کمکتون کنن
اگه بدونن حدود کیس نامبر شما رو و زمان پر کردن فرم ها رو بهتر می تونن کمک کنند.
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh
(2016-12-23 ساعت 10:57)Paniz888 نوشته:  

سلام دوست عزیز
با سپاس از شما

دوست عزیز لطفا امضاء خودتون رو تکمیل کنید تا دوستان بهتر بتونن کمکتون کنن
اگه بدونن حدود کیس نامبر شما رو و زمان پر کردن فرم ها رو بهتر می تونن کمک کنند.
کیس: ‎2017AS3xxx‎
تاریخ مشاهده نتیجه: Oct
تاریخ ارسال فرم: Oct
کارنت: Nov
نامه دوم: -------
زمان و مکان مصاحبه: -------
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام دوست عزیز
با سپاس از شما

سلام. ممنون میشم مشخصات خودتونو آپدیت کنین تا دوستان بتونن بهتر بهتون کمک کنند. تا جایی که اطلاع دارم تاریخی که بار اول سابمیت کردین مورد رفرنس قرار میگیره و تاریخهای ری سابمیت بعد آن آنچنان تاثیری نداره. هرچند بودند کیسهایی که هرچند زود سابمیت کردند هم مصاحبه اشون به عقب افتاده چون همه کیسها با سرعت یکسانی مراحلشون طی نمیشه. درباره نکته مورد نظر شما هم یه سری از کیسها هم با این که زود سابمیت کرده و بعد دوباره یکی دوبار ری سابمیت کرده بودند مصاحبه اشون با تاخیر انجام شد.
به عنوان مثال، برای مصاحبه تو فوریه کیسهایی که تا حدود 25 جولای فرم اولیه رو سابمیت کرده بودند تاریخ مصاحبه اشون مشخص شد و بقیه که بعد این تاریخ فرستاده بودند در ماههای بعدی به مصاحبه دعوت میشن.
به طور خلاصه، تاریخ بار اولی که سابمیت کردین مهم هستش و مورد رفرنس قرار میگیره، هرچند باز هم بستگی به نوع هر کیس و آسونی و سختی اون ممکنه یه سری از کیسها هم دیرتر به مصاحبه دعوت بشن هرچند زود سابمیت کرده بودند.
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، mehdi 11 ، saeidsh
نکته ای که سیمون تو سایتش اعلام میکنه اینه که با توجه به اینکه backlog تا حدودی برای ماه فوریه برطرف شده، ولی از طرف دیگه ممکنه که باعث کندی تعداد افراد دعوت به مصاحبه بشه. برای اینکه چون backlog مشکلش تا حدودی برطرف شده افراد بیشتری دعوت به مصاحبه میشن و همین یعنی افراد بیشتری هم تو صف مصاحبه قرار میگیرن و همین سرعت مسیر رو کند میکنه (شاید خبر خوبی برای افرادی باشه که شماره بالاتری دارند) هرچند زود سابمیت کرده باشن.
در هر صورت چاره ای نیست و در این ماراتن باید صبر کردن رو بیاموزیم. بهترین کار باز هم اینه که زبان زبان زبان خودتونو تقویت کنین، تو فرومها و سایتهای مربوطه به امریکا برین و اطلاعات خودتونو درباره کشوری که میخواین برین بالاتر ببرین. هر از چندگاهی هم اینجا سر بزنین و یا آپدیت اطلاعات کیس خودتونو با بقیه به اشتراک بذارین، یا از آپدیت اطلاعات بقیه آگاه بشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi 11 ، saeidsh ، Paniz888 ، AbbasHTC ، فرناز٥٧

درود بر شما
فكر ميكنم مطلبي كه نوشتيد حداقل براي كيس ما درست باشه ما هم فرم رو ١٤ جولاي فرستاديم و ماه پيش كارنت شديم و الان يعني توي دسامبر نامه دوم برامون اومد. وقت مصاحبه مون هم براي فوريه هستش.
شماره کیس: ‎2017AS32XX  ‎
تاریخ رویت قبولی:  ‎2016 ‎July 12‎
برنده اصلی: همسر (مرد)
تعداد افراد کیس:  2
کنسولگری:  آنکارا تغییر به ابوظبی توسط خودمون
تاریخ ارسال فرم:   ‎2016 ‎July 14
کارنت شدن کیس: 2016 9Nov‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎20 Dec 2016
تاریخ مصاحبه: ‎2017 ‎Feb 12
نتیجه مصاحبه: AP‎
21 جولای دوخطی
23جولای آپدیت و تبدیل به یک خطی و OR
مقصد: هیوستون شاید هم دالاس
issued: 09.09.2017
visa: 09.14.2017
arrival to USA: 10.10.2017
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، mostafa2017 ، AbbasHTC ، فرناز٥٧
پس از باز شدن سایت سیس و چک کردن شماره کیسها، اینطور که تا الان تو سایت سیمون مشخص شده، برای آسیا آخرین شماره 9087 هستش. من خودم تا 9200 هم چک کردم و کیس آماده دیگه ای ندیدم. تا نتیجه گیری نهایی بوسیله سیمون اینطور از نتایج برمیاد که آخرین شماره کیس همان 9087 باشه.

Update:
طبق اعلام سیمون و براساس چک شماره ها در سایت سیس، آخرین شماره کیس دارای پرونده در آسیا 9087 میباشد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان