کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن کیس
همونطور كه قبلا گفتم معمولا تعداد كارنتي ها براي ماه هاي مارچ و آوريل افزايش چند برابري داره. اميدوارم امسال هم اين اتفاق بيوفته و همه دوستان بزودي كارنت بشن. عكس يه پست مربوط به سال لاتاري 2015 رو براتون ميزام تا با انرژي مثبت بيشتري منتظر اعلام كارنتي هاي جديد باشيد.

[عکس: L6dNl.jpg]

پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، mostafa2017 ، hsh85 ، Ali--usa ، saeidsh ، amir_esp ، علیا
ویزا بولتن coming soon زده ايشاله تا دوشنبه کارنتی های جدید اعلام میشه
به امید برداشته شدن محدودیت های کیس های ایران

پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، Paniz888 ، mostafa2017 ، فرناز٥٧ ، علیا
سلام دوستان ممنون از سایت خوب و فعالتون.
من یه سوال در مورد بولتن ویزا داشتم؟ توی DV2017 اون قسمتی که مربوط به آسیا هست برای ایران یه Exception گذاشته 3950 و برای کل آسیا 4700 نفر، زمانی که شماره من که نزدیک 6000 هستش این شماره اونوقت به آسیا دیگه کاری نداره و تو ایران باید به این شماره برسه؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-21 ساعت 21:00)mohammadRe نوشته:  واقعا ممنون از این همه جواب و لطف دوستان... خیلی شرمنده کردید ... همیشه فکر میکردم کسانی که مرد هستند و با اسم ساناز و الناز میان تا حداقل جواب بگیرن کار اشتباهی میکنن و جنسیت برای ما ایرانیا ملاک نیست که خوشبختانه نظرم تایید شد

سلام دوستان من جزو برندگان سری دوم هستم

کیس نامبرم 7800 است
میخواستم بدونم این کیس نامبر من در اسیاست یا ایران؟؟
ایا کسی میدونه بالاترین کیس نامبر ایران حدودا چنده؟؟

كيس نامبر :78XX
ارسال فرم :
كنسولگري : تغيير از آنكارا به ابوظبي. توسط خودم
سربازي: پايان خدمت ارتش
مدرك: دیپلم فنی قدیم
شغل: مالک بیزنس ازاد
كارنت:
تاريخ مصاحبه:
[/quote]

سلام
دوست عزیز 7800 مال کل اسیاست نه ایران
با توجه به حدود13500نفر برنده ای که برای 2017 در اسیا اعلام شده حدود 4500 نفر ایرانی برنده شده اند و ممکنه نفر 4500 ایران همون 13500 اسیا باشه و یا نباشد در هر حال مشخص نیست
شما با کیس 7800 اگر حتی نزدیک روال سال قبل مصاحبه های امسال انجام بشه حتما به مصاحبه خواهید رفت
موفق باشید
کیس نامبر: 201758**
تاریخ قبولی:3 MAY
تاریخ ارسال فرم: 30 MAY
تعداد:3 نفر
وضعیت خدمت: معاف
تحصیلات:لیسانس مکانیک
شغل: شرکت خصوصی مرتبط با اهن
تاریخ مصاحبه: 8 می
نتیجه مصاحبه: ap
تاریخ آپدیت ها: 11 می

پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
سلام یک دنیا سپاس دوست عزیز

(2017-01-05 ساعت 03:14)کیارش2017 نوشته:  
(2016-12-21 ساعت 21:00)mohammadRe نوشته:  واقعا ممنون از این همه جواب و لطف دوستان... خیلی شرمنده کردید ... همیشه فکر میکردم کسانی که مرد هستند و با اسم ساناز و الناز میان تا حداقل جواب بگیرن کار اشتباهی میکنن و جنسیت برای ما ایرانیا ملاک نیست که خوشبختانه نظرم تایید شد

سلام دوستان من جزو برندگان سری دوم هستم

کیس نامبرم 7800 است
میخواستم بدونم این کیس نامبر من در اسیاست یا ایران؟؟
ایا کسی میدونه بالاترین کیس نامبر ایران حدودا چنده؟؟

كيس نامبر :78XX
ارسال فرم :
كنسولگري : تغيير از آنكارا به ابوظبي. توسط خودم
سربازي: پايان خدمت ارتش
مدرك: دیپلم فنی قدیم
شغل: مالک بیزنس ازاد
كارنت:
تاريخ مصاحبه:

سلام
دوست عزیز 7800 مال کل اسیاست نه ایران
با توجه به حدود13500نفر برنده ای که برای 2017 در اسیا اعلام شده حدود 4500 نفر ایرانی برنده شده اند و ممکنه نفر 4500 ایران همون 13500 اسیا باشه و یا نباشد در هر حال  مشخص نیست
شما با کیس 7800 اگر حتی نزدیک روال سال قبل مصاحبه های امسال انجام بشه حتما به مصاحبه خواهید رفت
موفق باشید
[/quote]
پاسخ
(2017-01-04 ساعت 15:30)reza15031503 نوشته:  سلام دوستان ممنون از سایت خوب و فعالتون.
من یه سوال در مورد بولتن ویزا داشتم؟ توی DV2017 اون قسمتی که مربوط به آسیا هست برای ایران یه Exception گذاشته 3950 و برای کل آسیا 4700 نفر، زمانی که شماره من که نزدیک 6000 هستش این شماره اونوقت به آسیا دیگه کاری نداره و تو ایران باید به این شماره برسه؟
ممنون

با سلام
اگر شما از ایران برنده شده باشید(منظور در هنگام ثبت نام) باید طبق روال کارنت ایران پیش برید نه آسیا
موفق باشید

پاسخ
دوستان عزیز افزایش چشمگیر کارنتی های ماه مارچ رو به 4600 فقط برای ایران تبربک میگم ، روند مزبور ایشالله ادامه پیدا کنه
موفق باشید

پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، mostafa2017 ، saeidsh ، Paniz888 ، sabmn ، soruosh ، Mrcivil ، آلیس-1980
با تبریک به همه دوستان کارنت شده. نکته جالب هم باقی ماندن بقیه آسیا در همان 4700 هست. به نظرم از بولتن مارچ به بعد ایران هم مانند بقیه آسیا کارنت خواهد شد. به امید جهش 1000 تایی در ویزا بولتن مارچ. هم اکنون به فرستادن انرژی های مثبتتان نیازمندیم.

[عکس: E8cop.png]
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: خوش لحن ، saeidsh ، Paniz888 ، sabmn ، MOZHDEHHHHHH ، soruosh ، sheghi
توی پست های قبلی به روال سنوات قبل جهش ناگهانی رو برای ماه های مارچ و آوریل پیش بینی کرده بودم مطمئن باشید واسه ماه آینده روی 6000 اعلام کارنتی میکنند. به امید کارنت شدن سریع همه دوستان

پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، MOZHDEHHHHHH ، soruosh ، کیارش2017 ، علیا
(2017-01-10 ساعت 06:08)mostafa2017 نوشته:  با تبریک به همه دوستان کارنت شده. نکته جالب هم باقی ماندن بقیه آسیا در همان 4700 هست. به نظرم از بولتن مارچ به بعد ایران هم مانند بقیه آسیا کارنت خواهد شد. به امید جهش 1000 تایی در ویزا بولتن مارچ. هم اکنون به فرستادن انرژی های مثبتتان نیازمندیم.

سلام
توی سایت comming soon زده از رو کجا خوندید این آمار رو
شماره کیس: ‎##46‎-----تاریخ رویت قبولی: MAY 12-----تعداد اعضا: 3------ارسال فرم: 10 JUN
محل مصاحبه: ارمنستان----تاریخ کارنت: JAN 12----تاریخ نامه دوم: 20 JAN
تاریخ مصاحبه: MAR 23- AP
تاریخ update کیس اصلی: 28-27-24 MAR و  2 MAY و 25,28 AUG
تاریخ update بقیه اعضاء: 27-24 MAR و AUG 28
تاریخ کلییرنس:   AUG 28 بدون بنافاید
دریافت ویزا:  *
ورود به آمریکا:  *
مقصد:  *
تاریخ دریافت گرین کارت:  *   <<انتظار>>
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-10 ساعت 09:23)فافافا نوشته:  
(2017-01-10 ساعت 06:08)mostafa2017 نوشته:  با تبریک به همه دوستان کارنت شده. نکته جالب هم باقی ماندن بقیه آسیا در همان 4700 هست. به نظرم از بولتن مارچ به بعد ایران هم مانند بقیه آسیا کارنت خواهد شد. به امید جهش 1000 تایی در ویزا بولتن مارچ. هم اکنون به فرستادن انرژی های مثبتتان نیازمندیم.

سلام

برید روی سال 2017 و ماه فوریه رو انتخاب کنین. اونجا جدول کارنتیهای جدید رو مشاهده خواهید کرد. شاید تا 1-2 روز دیگه اون Coming Soon هم تغییر کنه . در هر صورت اگه همینطور هم تایید بشه در ادامه، خبر خوبیه. چون به احتمال زیاد ایران هم همراه بقیه آسیا در ماه آپریل کارنت خواهد شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، Paniz888 ، MOZHDEHHHHHH

سلام

یخورده برو پایینتر سال 2017 رو باز کن توی ماه فوریه
سایت سیمون هم بخاطر همین موضوع با تردید اظهار نظر کرده و لیست نهایی زمانی تثبیت میشه که coming soon برداشته بشه

پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، Paniz888 ، mostafa2017 ، MOZHDEHHHHHH ، فافافا ، soruosh ، علیا
سیمون هم تو وب سایتش اظهار نظر کرده که ایران به احتمال زیاد در ویزا بولت ماه مارچ همراه بقیه آسیا کارنت میشه.

ذکر این نکته هم برای دوستانی که اطلاع ندارند ضروری هستش که این نگه داشتن آسیا و آفریقا در تعداد کارنت شبیه ماه قبل برای این بود تا Backlog های باقی مانده تا آخرین شماره کارنتی ماه قبل پر بشه و افرادی که قبلن کارنت شده بودند ولی دیر فرم DS-260 رو ارسال کرده بودند و برای همین هم به مصاحبه دعوت نشده بودند هم به مصاحبه دعوت بشن (این نکته رو سیمون هم پیش بینی کرده بود). در اینصورت به احتمال زیاد و امیدوارانه شاهد جهش کارنتیها تا 1000 یا شایدم حتا بیشتر در ماه آینده خواهیم بود.

در این جدول هم میتوانید تعداد کل کارنتیهای امسال رو تا این لحظه در مقایسه با سالهای قبل از اون مشاهده کنین.

[عکس: WFVgU.jpg]
پاسخ
تشکر کنندگان: خوش لحن ، Paniz888 ، sabmn ، saeidsh ، MOZHDEHHHHHH ، matin.sh ، soruosh
سیمون اعلام کرده که با توجه به اینکه حدود 80 درصد برندگان لاتاری 2017 ایرانی و نپالی هستن بنابراین این ماه تلاش شده تا برندگان این کشورها رو به مصاحبه دعوت کنند و به احتمال خیلی زیاد محدودیت ایران برای ماه آینده برداشته میشه.
اینم وضعیت کارنتی های سال های مختلف
[عکس: l8PyK.jpg]

پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، saeidsh ، farhhad ، mostafa2017 ، Paniz888 ، soruosh ، sosol ، علیا

سلام

سلام دوست عزیز.
اگه تووی همون سایت یه کمی پایین بروید و قسمت fiscal year 2017 رو باز کنید بولتن ویزای فوریه رو مشاهد می کنید.
به امید سرعت گیری کارنت شدن هموطنان خوبم در ماه آینده میلادی
همگی شاد باشید.
Case Number: 2017AS31XX
Applicants: 4 persons
Submission Date: May 10, 2016
Current Date: October 14, 2016
Interview Date: December 14, 2016
U.S Embassy: Abu-Dhabi
Result: A.P.

پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، okhtapos ، MOZHDEHHHHHH ، Paniz888 ، فافافا ، soruosh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان