کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن کیس
(2016-08-24 ساعت 12:34)h.mgh نوشته:  
(2016-08-24 ساعت 12:24)TiredAdmin نوشته:  
(2016-08-24 ساعت 12:04)h.mgh نوشته:  Confirmation Number میخواد که از روی تایید ارسال فرم 260 برمیداریم درسته؟

خیر. کانفیرمیشن نامبر همون کدیه که باهاش تو همون سایت برنده شدنتون رو دیدید. همون کدی که موقع ثبت نام اولیه مهر و آبان پارسال گرفتید.
ممنونم برای ما هم نامه دوم اومده 20 مهر وقتمونه

مبارکتون باشه. موفق باشید Smile براتون ایمیل هم اومده بود؟
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، KORYO
(2016-08-24 ساعت 11:59)h.mgh نوشته:  
(2016-08-23 ساعت 00:37)ELNAZ21 نوشته:  
(2016-08-22 ساعت 23:07)Paniz888 نوشته:  
(2016-08-22 ساعت 22:17)h.mgh نوشته:  سلام برای شما هم پیغام خطا میده؟

سلام
متن پیغام چی هست ؟
کجا چک میکنید ؟

نامه دوم در سایت اولی که نامه اول(نامه برنده شدن) رو دیدین قابل مشاهده هست!

تو این سایت چک میکنم https://www.dvlottery.state.gov/
و این پیغام رو میده  Warning: The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.
این پیغام میگه که شما اطلاعات رو درست وارد نکردید
به حروف و اعداد دقت کنید مثلا o و 0
با دقت و حوصله وارد کنید ، درست میشه.
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-24 ساعت 12:39)TiredAdmin نوشته:  
(2016-08-24 ساعت 12:34)h.mgh نوشته:  
(2016-08-24 ساعت 12:24)TiredAdmin نوشته:  خیر. کانفیرمیشن نامبر همون کدیه که باهاش تو همون سایت برنده شدنتون رو دیدید. همون کدی که موقع ثبت نام اولیه مهر و آبان پارسال گرفتید.
ممنونم برای ما هم نامه دوم اومده 20 مهر وقتمونه

مبارکتون باشه. موفق باشید Smile براتون ایمیل هم اومده بود؟

بله دیروز اومده بود ولی رفته بود تو اسپم
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان: pump truck ، TiredAdmin ، a_cute65 ، KORYO
(2016-08-24 ساعت 08:54)khezri نوشته:  خیر، هیچ ایمیلی ارسال نخواهد شد، تنها راه فقط وب سایت است.

دوست عزیز ایمیل اومده. متنش هم اینه:
You have received this email notification to inform you that you have updates available at http: //www.dvlottery.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2016-08-24 ساعت 21:39)atm849 نوشته:  
(2016-08-24 ساعت 08:54)khezri نوشته:  خیر، هیچ ایمیلی ارسال نخواهد شد، تنها راه فقط وب سایت است.

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-24 ساعت 22:15)khezri نوشته:  
(2016-08-24 ساعت 21:39)atm849 نوشته:  

دوست عزیز ایمیل اومده. متنش هم اینه:
You have received this email notification to inform you that you have updates available at http: //www.dvlottery.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.
اینکه صرفا یه ایمیل یاداوریه که برید سایت رو چک کتید، ما خودمون روزی ۱۰۰ بار چک می کنیم نیازی به ایمیل نیس ، خخخخ

پس اینطور نیست که "هیچ ایمیلی ارسال نخواهد شد".
پاسخ
(2016-08-24 ساعت 22:52)atm849 نوشته:  
(2016-08-24 ساعت 22:15)khezri نوشته:  
(2016-08-24 ساعت 21:39)atm849 نوشته:  دوست عزیز ایمیل اومده. متنش هم اینه:
اینکه صرفا یه ایمیل یاداوریه که برید سایت رو چک کتید، ما خودمون روزی ۱۰۰ بار چک می کنیم نیازی به ایمیل نیس ، خخخخ

پس اینطور نیست که "هیچ ایمیلی ارسال نخواهد شد".
منظورم واضح بود، ارسال نامه دعوت به مصاحبه از طریق ایمیل نخواهد بود، این صرفا یه ایمیل یاداوریه همونطور که تو نامه قبولی هم توضیح داده شده. موفق باشید.

پاسخ
کسی هست که امشب نامه دومش اومده باشه؟اگر اره لطفا بگید چه ساعتی؟
کیس نامبر**19
ارسال فرم: 26 می
ارسال فرم بار دوم:7جون
سفارت:ابوظبی
تعدادافراد  کیس :3نفر
پاسخ
(2016-08-24 ساعت 23:44)Samiraniroomand نوشته:  کسی هست که امشب نامه دومش اومده باشه؟اگر اره لطفا بگید چه ساعتی؟

با سلام
ان شاء الله برا ما هم امروز نامه دعوت به مصاحبه دستمون میرسه
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: omid1313
با سلام دوستان

من در تاپیک مکاتبه با KCC سوال پرسیدم ولی کسی پاسخ نداد

لینکش رو میزارم ممنون میشم چک کنید

https://www.mohajersara.org/forum/thread-7279.html
به امید خدا

+ ارسال فرمMay 17

پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام دوستان

من در تاپیک مکاتبه با KCC سوال پرسیدم ولی کسی پاسخ نداد

لینکش رو میزارم ممنون میشم چک کنید

https://www.mohajersara.org/forum/thread-7279.html
به امید خدا

+ ارسال فرمMay 17

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-22 ساعت 14:56)fortminor نوشته:  
(2016-08-22 ساعت 10:18)TiredAdmin نوشته:  
(2016-08-22 ساعت 07:51)fortminor نوشته:  یعنی به اینکه من May اولین سابمیت فرمم بوده و بقیش درخواست آنلاک بوده باز هم 2 ماه به تاخیر میافته ؟

آهان اینو متوجه نشده بودم درست. شما اگه آنلاک کردنت بابت انجام تغییر اساسی نبوده باشه مثل اضافه کردن مدرک تحصیلی جدید، یا همسر و فرزند یا تغییر محل سفارت و... نباید تاخیری تو کارت پیش بیاد  و اگه ماه می ثبت کردی فرم ۲۶۰ رو منطقا این ماه برات میاد وقت مصاحبه ات.

تغییرات آنلاک اول    : اشتباهاً اجازه استفاده از اطلاعاتمو برای صدور گرین کارت با اداره محاجرت نداده بودم که گزینه ‎Yes‎ رو انتخاب کرده و اصلاح کردم.
تغییرات آنلاک دوم    :برای ‎high school‎ اشتباهی ‎Pre-University‎ نوشته بودم که اصلاح کردم.
تغییرات آنلاک سوم  : میخواستم ‎Interview Location‎  رو عوض کنم که با اینکه فرم آنلاک بود اجازه تغییرو نداد و نهایتا فقط املاء یک کلمه از آدرسمو اطلاج کردم و سابمیت کردم در تاریخ 20 جولای
سلام اقا یا خانم.......دوست عزیز ضمن ارزوی موفقیت براتون ازتون خواهش میکنم من رو در جریان کارتون قرار بدید چون من هم شرایطم عین شماست فقط دوبار انلاک کردم و اخری ۲۱ جولای بود و مثل شما برای تغییر محل بود ولی منصرف شدم ولی من شماره ام ×××۳هست خواهش میکنم بگویید کی براتون نامه دوم اومد ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-27 ساعت 21:04)ارزوامیررضا نوشته:  
(2016-08-22 ساعت 14:56)fortminor نوشته:  
(2016-08-22 ساعت 10:18)TiredAdmin نوشته:  آهان اینو متوجه نشده بودم درست. شما اگه آنلاک کردنت بابت انجام تغییر اساسی نبوده باشه مثل اضافه کردن مدرک تحصیلی جدید، یا همسر و فرزند یا تغییر محل سفارت و... نباید تاخیری تو کارت پیش بیاد  و اگه ماه می ثبت کردی فرم ۲۶۰ رو منطقا این ماه برات میاد وقت مصاحبه ات.

تغییرات آنلاک اول    : اشتباهاً اجازه استفاده از اطلاعاتمو برای صدور گرین کارت با اداره محاجرت نداده بودم که گزینه ‎Yes‎ رو انتخاب کرده و اصلاح کردم.
تغییرات آنلاک دوم    :برای ‎high school‎ اشتباهی ‎Pre-University‎ نوشته بودم که اصلاح کردم.
تغییرات آنلاک سوم  : میخواستم ‎Interview Location‎  رو عوض کنم که با اینکه فرم آنلاک بود اجازه تغییرو نداد و نهایتا فقط املاء یک کلمه از آدرسمو اطلاج کردم و سابمیت کردم در تاریخ 20 جولای
سلام اقا یا خانم.......دوست عزیز ضمن ارزوی موفقیت براتون ازتون خواهش میکنم من رو در جریان کارتون قرار بدید چون من هم شرایطم عین شماست فقط دوبار انلاک کردم و اخری ۲۱ جولای بود و مثل شما برای تغییر محل بود ولی منصرف شدم ولی من شماره ام ×××۳هست خواهش میکنم بگویید کی براتون نامه دوم اومد ممنون

شما هنوز شمارتون کارنت نشده. نگران نباشید. هر وقت کارنت شد میاد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-28 ساعت 02:19)atm849 نوشته:  
(2016-08-27 ساعت 21:04)ارزوامیررضا نوشته:  
(2016-08-22 ساعت 14:56)fortminor نوشته:  تغییرات آنلاک اول    : اشتباهاً اجازه استفاده از اطلاعاتمو برای صدور گرین کارت با اداره محاجرت نداده بودم که گزینه ‎Yes‎ رو انتخاب کرده و اصلاح کردم.

شما هنوز شمارتون کارنت نشده. نگران نباشید. هر وقت کارنت شد میاد.
میدونم هنوز خیلی مونده تا کارنت بشم ولی شما زحمت بکشید تاریخ ارسال نامه تون رو به من اطلاع بدید ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: x666
سلام
من جز برندگان هستم با این تفاوت که کیس نامبرم 2017EU000006XX هستش !
تمام مراحل فرم DS-260 رو پر کردم و فرستادم و تاییدیه و بارکدش و رو دریافت کردم ولی بخاطر حساسیتی که داشتم فرممو 2بار آنلاک کردم و مراحال اصلاح رو انجام دادم و COMPLETE شد . باتوجه به کیس نامبرم تا بحال نامه دومی برام ارسال نشده و چرا من سهمیه اورپا رو گرفتم EU این چرا برایه من این کیس نامبر انتخاب شد ! و کی نامه دومم برام ارسال میشه باتوجه به سه رقمی بودن شمارم .
امیدوارم شما و تمام دوستان این سایت همه جا موفق و تندرست باشن . با تشکر Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان