کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون، آزمایشها و سایر مسائل پزشکی
آیا جواب مدیکال دبی را سفارت در ابوظبی قبول داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
دوستان من وقت سفارتم حدود 45 روز دیگه هست و کار واکسن هام تموم شده.فقط دیروز از یکی از کیس های قدیم شنیدم که گفت یکی از واکسن ها باید دقیقا 1 ماه مونده به وقت سفارت زده بشه و ممکنه مال من که زودتر زدم، تو مدیکال دوبی نیاز به تمدید داشته باشه. (دقیقا از مهر پارسال که فهمیدم پروسه واکسن هام رو شروع کردم). اما یادش نمیومد کدوم واکسن.
میخواستم بپرسم این مطلب درسته و باید چیزی تمدید کنم؟
کيس نامبر: ‎2017AS7###‎
تعداد افراد: 2
سفارت: Abudhabi
مشاهده قبولی: 2 Oct
ارسال فرم: 18 Oct
نامه دوم: 24 May
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-24 ساعت 12:49)س.ح نوشته:  با سلام
دوستان من وقت سفارتم حدود 45 روز دیگه هست و کار واکسن هام تموم شده.فقط دیروز از یکی از کیس های قدیم شنیدم که گفت یکی از واکسن ها باید دقیقا 1 ماه مونده به وقت سفارت زده بشه و ممکنه مال من که زودتر زدم، تو مدیکال دوبی نیاز به تمدید داشته باشه. (دقیقا از مهر پارسال که فهمیدم پروسه واکسن هام رو شروع کردم). اما یادش نمیومد کدوم واکسن.

اون واکسن mmr هست که چون ویروس زنده داره و ممکنه تو آزمایشها به اشتباه بندازه میگن نزدیکتر از یکماه نزنید وگرنه پارسال زدید ایراد نداره.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: س.ح ، Paniz888
(2017-05-24 ساعت 12:49)س.ح نوشته:  با سلام

تست انتی بادی ابله مرغان رو هم بدهید چون جواب تست رو قبول میکنند
پاسخ
تشکر کنندگان: س.ح
سلام دوستان
كسي اطلاع داره براي ارمنستان چند روز قبل براي مديكال وقت لازمه با توجه به اينكه من يه پسر 4 ماهه دارم؟، ميگن قانونش عوض شده كه 5 روز كاري براي بچه وقت لازم بود الان بچه رو هم مثل بزرگسالان ميدن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-24 ساعت 17:50)satanv نوشته:  سلام دوستان
كسي اطلاع داره براي ارمنستان چند روز قبل براي مديكال وقت لازمه با توجه به اينكه من يه پسر 4 ماهه دارم؟، ميگن قانونش عوض شده كه 5 روز كاري براي بچه وقت لازم بود الان بچه رو هم مثل بزرگسالان ميدن؟

به دکتر ایمیل بدید خودش براتون با توجه به وضعیت کیس و فرزندتون وقت میده
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من برنده لاتاري ٢٠١٨ هستم
من و همسرم واكسن mmr رو دوره اول زديم كه بايد يه دوره هم ماه ديگه بزنيم
تست انتي بادي آبله مرغون هم داديم
واكسن كزاز من قبلا حدود ٦ ماهه پيش زدم همسرم هم تازه زده

حالا بايد هـپاتيت هم بزنيم؟ اگه يادمون نيست كي زديم بايد تست انتي بادي برلش انجام بديم؟

ديگه چه واكسنهايي بايد بزنيم؟؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد انيستو كه درست جواب نميده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-31 ساعت 16:07)جاده شيرين نوشته:  سلام دوستان
من برنده لاتاري ٢٠١٨ هستم
من و همسرم واكسن mmr رو دوره اول زديم كه بايد يه دوره هم ماه ديگه بزنيم
تست انتي بادي آبله مرغون هم داديم
واكسن كزاز من قبلا حدود ٦ ماهه پيش زدم همسرم هم تازه زده

حالا بايد هـپاتيت هم بزنيم؟ اگه يادمون نيست كي زديم بايد تست انتي بادي برلش انجام بديم؟

ديگه چه واكسنهايي بايد بزنيم؟؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد انيستو كه درست جواب نميده

سلام
به طور کلی میگم که دیگران هم استفاده کنند.شما باید:
-سه مرحله واکسن هپاتیت بزنید (نوبت اول-نوبت دوم یک ماه بعد از نوبت اول-نوبت سوم شش ماه بعد از نوبت اول) که اگه قبلا زدید و مدرکی ازش ندارید باید تست آنتی بادی بدید
-دو مرحله واکسن mmr بزنید (که به فاصله یکماه تزریق میشه) که اگه تهران باشید تو کلینیک دانشگاه تهران (خ 16 آذر) روزهای 4شنبه و در درمانگاه بهگر (ابتدای خیابان بهبودی) هر روز تزریق میشه
-واکسن آبله مرغان بزنید. اگه قبلا به این بیماری مبتلا شدید باید تست آنتی بادی بدید
-واکسن td بزنید که اگه قبلا زدید باید کارتشو ارائه کنید که همون انیستیتو پاستور میزنه.
-واکسن آنفلانزا هم بسته به زمان مصاحبتون باید بزنید که همون انیستیتو پاستور میزنه.
در نهایت تمام مدارک این واکسن ها رو میبرید انیستیتو پاستور و یا هلال احمر و وارد کارت زرد بین المللی میکنید.
من شنیده بودم پارسال انیستیتو پاستور تجریش به بعضی ها واکسن گارداسیل که گرون هم هست تزریق کرده بوده. در صورتی که نیازی نبوده.
شماره کیس: ‎2017AS61xx‎
رویت نامه اول: 10 اکتبر ‎2016‎
ارسال فرم260: 16 اکتبر 2016
درخواست آنلاک: 06 مارچ 2017
سابمیت مجدد: 09 مارچ ‎2017‎
تعداد افراد کیس: تغییر از یک به دو نفر در زمان آنلاک به دلیل ازدواج
کارنت شدن: 9 مارچ ‎2017‎
دریافت نامه دوم:28 مارچ ‎2017‎
مصاحبه: 4 می 2017، ایروان(تغییر از آنکارا به ایروان)
نتیجه مصاحبه: AP
آپدیت :نفر اول 5<=== ، 8، 10 و 11 می------- 16 جون،10 و 17 جولای آپدیت با ایمیل (ایمیل=گل آفساید) و 26 جولای دوخطی
نفر دوم 5 و 11 می <=== دو خطی
کلیر شدن هر دو نفر 27 جولای
ارسال مدارک به پست ارمنستان 7 آگست
دریافت ویزا از پست ارمنستان 10 آگست
ورود به آمریکا 7 اکتبر 2017
الهی به امیدتو
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67
سلام من پاسپورتم اعتبارش تموم شد و مجبور به تعویض شدم کارت زرد من بر اساس شماره پاسپورت جدید صادر شده.میخواستم بدونم مشکلی نداره؟
❶ کيس نامبر: ‎2017AS75##‎
❷ تعداد افراد: دو نفر
❸ کنسولگری: ایروان
❹ نامه دوم: 22 می
❺ تاریخ مصاحبه: 11 جولای
❻ قبولی: ویزای یک ضرب ولی به دلیل قانون بن صادر نشد... امید ما هنوز همون دو روز آخره البته اگه مشکلی پیش نیاد Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-02 ساعت 13:25)eblis_67 نوشته:  سلام من پاسپورتم اعتبارش تموم شد و مجبور به تعویض شدم کارت زرد من بر اساس شماره پاسپورت جدید صادر شده.میخواستم بدونم مشکلی نداره؟

سلام
فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد فقط پاس قدیمیتون در زمان مصاحبه همراهتون باشه که اعلام کنید به دلیل اینکه اعتبار پاستون تموم شده ، مجبور به گرفتن پاس جدید شدید.

با ارزوی موفقیت برای شما و دیگر دوستان
کیس: ‎2017AS73XX‎
تعداد اعضاء ‎: 1‎ نفر
تاریخ مشاهده نتیجه:2016 ,16 Jun‎
تاریخ ارسال فرم: 2016,July ‎4  
تاریخ نامه دوم: 2017,‎April 24
محل مصاحبه: ارمنستان 
تاریخ مصاحبه  June 27
نتیجه:AP
ایشود 11 آگوست
پاسخ
(2017-06-02 ساعت 13:25)eblis_67 نوشته:  سلام من پاسپورتم اعتبارش تموم شد و مجبور به تعویض شدم کارت زرد من بر اساس شماره پاسپورت جدید صادر شده.میخواستم بدونم مشکلی نداره؟

سلام
برای ما هم همین اتفاق افتاد.در زمان پر کردن فرم 260 بچه ها را با پاس قدیمی ثبت کردیم.بعد از این مرحله پاس اون ها تعویض شد و کارت واکسن رو با شماره پاس جدید گرفتیم.در زمان مصاحبه هم مشکلی پیش نیامد. فقط همراه خودمان هم پاس قدیمی و هم کپی اون رو بردیم که اصلا لازم نشد. میتونید قبل از قسم خوردن این موضوع رو اطلاع بدین.
کیس نامبر:2017as00004xxx
تعداد نفرات :4نفر (خانم برنده )
تحصیلات: خانم وآقا فوق لیسانس
ارسال فرم :  3august
سفارت:  ابوظبی
کارنت  :  10march
نامه دوم :  28march
تاریخ مصاحبه :  17may
نتیجه :ap
آپدیتها  : 18,20jul,jun6,15 ,29,30 may
وضعیت:دوخطی تبدیل به 18jul or
کلییر : 24 jul
ارسال ایمیل کلییر: 27jul
تحویل پاسپورت به سفارت :30jul
ایشود: 2 aug
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67 ، س.ح
ما مصاحبمون حدود آخر تیر هست و هفته گذشته وقت مدیکال گرفتیم.
(2017-05-24 ساعت 21:48)TiredAdmin نوشته:  
(2017-05-24 ساعت 17:50)satanv نوشته:  سلام دوستان

به دکتر ایمیل بدید خودش براتون با توجه به وضعیت کیس و فرزندتون وقت میده
کیس نامبر 2017000007xxx
تاریخ مشاهده نتیجه شهریور 1395
برنده خودم
تعداد افراد خانواده 3 نفر
ارسال فرم 260 در شهریور 1395
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان:
انکارا دکترش یه کانفرمشن میده بعد از گرفتن وقت که کارت واکسن سی رور اخیر تاریخ خورده قبول نیست الان من چکار کنم کارت واکسنم برای ده روز پیشه
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام. هیچ مشکلی نیست. من دقیقا همین تجربه رو داشتم و قبلش به دکتر گفتم و در جواب گفت مشکلی نیست و منم رفتم و کارم انجام شد.

پاسخ
سلام به همگی

من و همسرم تقریباً یک ساعت پیش آزمایش های پزشکی رو در آنکارا انجام دادیم. این تجربه رو مینویسم شاید مفید باشه برای دوستان.
ساعت ۹ صبح اونجا بودیم (طبقه ۴) و با تحویل پاسپورت و کارت واکسیناسیون به منشی به همراه کیس نامبر کار شروع شد. به ترتیب وقتی که گرفتید نفر به نفر صدا میزنن. مراحل مختلف به ترتیب عبارتند از
۱- اتاق دکتر و تعویض لباس
۲- معاینه توسط دکتر، تزریق واکسن و سوالات کلی از سوابق بیماری
۳- پرداخت هزینه (۴ واکسن برای دو نفر - ۵۳۰ دلار)
۴- رفتن به طبقه ۵ جهت انجام تست خون، ادرار و عکس قفسه سینه
۵- پرداخت هزینه (۲۳۵ دلار)
۶- برگشت به طبقه ۴ و تحویل رسید ها
جواب آزمایش هم اگر مشکلی نباشه روز بعد ساعت ۴ بعد از ظهر تحویل میدن

موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67 ، persiangym

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان