آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

پروسه مراجعه به سفارت و انجام مصاحبه
.
‎----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------‎
برای طبقه بندی و تفکیک پستهای مفید و غیرتکراری از سایر پستها و دسترسی سریع و راحت کاربران به جدیدترین و معتبرترین اطلاعات،
لطفاً به انتهای پستهای خود که دارای شرایط زیر هستند، یکی از هشتگهای #راهنما# #تجربه# #اطلاعات# #مبهم# و #بحث# را اضافه کنید.
همچنین می توانید پستها و مطالب سالهای گذشته را که هنوز معتبر است، نقل قول کرده (یا لینک داده) و هشتگهای مرتبط را اضافه کنید.
پستهای هشتگ دار بصورت دوره ای بررسی شده و لینک آن به صفحه اول تاپیک اضافه خواهد شد.

توجه: کلمه هشتگ شده باید بین دو کاراکتر # قرار بگیرد. (بدون فاصله)
نمونه: #هشتگ# پس از ارسال توسط سیستم به #هشتگ تبدیل خواهد شد.

#راهنما#
پستهای حاوی راهنما و مطالب آموزشی (جزئی و کلی) در مواردی که قبلاً ارائه نشده و یا بصورت ناقص ارائه شده

#تجربه#
بیان مواردی که شخصاً تجربه کرده و یا از نزدیک شاهد بودید.
(از این هشتگ برای شنیده‌ها، شایعات و سایر مواردی که مطمئن نیستید، استفاده نکنید.)

#اطلاعات#
نمونه مدارک (ترجمه رسمی، تمکن مالی، مدارک پزشکی، نظام وظیفه، تحصیلی و ‎...)‎
تصویر فرمها و صفحات سایت در حالت خاص
متن و فرمت پیامها و ایمیلهای دریافتی (رسمی)
و موارد مشابه
توجه: قبل از ارسال موارد فوق، اطلاعات حساس و شخصی خود را پاک کنید.

#مبهم#
سوالاتی که بدون پاسخ مانده یا نظرات مختلف و متناقضی در مورد آن ارائه شده
مواردی که تاکنون توضیح مشخصی برای آن ارائه نشده
پاسخ به موارد مبهم (حتماً پست مربوطه را نقل قول کرده و یا لینک پست را در متن پاسخ قرار دهید)

#بحث#
اصلاح مطالب موحود در لیست صفحه اول و درخواست ایجاد بحث در مورد موضوع مشخص
* پس از بررسی، در صورت نیاز موضوع مورد نظر در بخش "بحث تخصصی" ایجاد خواهد شد تا سایر کاربران هم نظرات خود را در مورد این موضوع اظهار کنند.

.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
مطالب و فایلهای مفید:

پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سوالات متداول:


موارد مبهم و بدون پاسخ مشخص:

پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام دوستان .
با تشکر از همه دوستانی که تجارب خودشون رو با بقیه تقسیم کرده بودن تا بقیه هم استفاده کنند و من هم از این قضیه بی نصیب نبودم ، من هم به نوبه خودم خواستم ماجرایی مصاحبه رو اینجا براتون بنویسم.
من به اتفاق همسرم ۱۱ اکتبر در سفارت آمریکا در استکهلم مصاحبه داشتیم. بعد از گذشتن از پروسه امنیتی وارد ساختمان شدیم و به باجه ۷ مراجعه کردیم و پاسپورتامون رو گرفت و گفت منتظر بمونین . بعد از کلی انتظار صدامون کرد و ازمون ‎passport photo‎ رو خواست که من با اجازتون یک سوتی دادم و فک کردم فتوکپی پاسپورت رو می خواد و گفتم براتون میل کردم و الان همرام ندارم😎🤔😶🙄 که گفت بدون آون نمی تونیم مصاحبه رو انجام بدیم و بالاخره فهمیدم عکس پاسپورت می خواد و عذر خواهی کردم ازش و بهش دادم عکسامون رو ،بعد مدارک تحصیلی من ، شناسنامه من و سند ازدواج ، گواهی پلیس من ، کارت پایان خدمت ، شناسنامه و گواهی پلیس همسرم و در نهایت مدارک اسپانسر و سوالاتی کرد : ۱_ اینجا تو سوید چکار می کنی ؟ کارت اقامت داری که من گفتم تمام شده و برای کارت جدید درخواست دادم ولی هنوز صادر نشده که بعدش کپی کارت منقضی شده رو خواست که فک نمی کردم لازم بشه و با خودم نبرده بودم ولی برگه های رجیستری دانشگاه رو که نشون می داد این یکسال با ویزای تحصیلی اومدم رو با مدارک تحصیلی م بهش دادم ۲_چند ساله ازدواج کردین ؟ ۳_ نسبت اسپانسر ۴_ از من و همسرم پرسید برای دولت ایران ( کار دولتی ) کار کردین که گفتیم نه بعدش همونطوری که مدارک اسپانسر رو داشت نگاه می کرد یک ایرادی گرفت که خیلی نفهمیدم ولی چون فک می کردم از همه چیز بخواهد ایراد بگیره غیر اسپانسر خورد تو پرمون و گفت کنسول نظرش می گه و در نهایت خواست منتظر بمانیم و با کلی فکر و خیال رفتیم نشستیم. البته آخر سر هم فیش پرداخت پول رو داد که رفتیم و پرداخت کردیم.
بعد حدود نیم ساعت دوباره یکی دیگه صدامون کرد رفتیم اول اثر انگشت گرفت و بعد خواست قسم بخوریم که قبلش من خواستم یک سری اشتباهات جزیی تو فرم رو اصلاح کنم که گفت اول قسم بخورین و بعدش اشکالات رو براش توضیح دادم که گفت اوکی و در نهایت برگی که اشکالات رو توش نوشته بودم آزمون گرفت و شروع کرد سوال کردن همونطوری که تایپ می کرد ۱_ ملیت ؟ ۲_ بچه دارین ؟ ۳_ چند وقته که سویدی ؟ ۴_ سابقه تحصیلی من و همسرم ۵_ کار من چی بوده که من آخرین کارم رو گفتم و پرسیدم قبلی هاش رو هم لازم داری که گفت نه و تاریخش رو پرسید ۶_ سربازی رفتی که گفتم ۱۹ ماه از ۲۰ ماه رو تو اداره بودم و یکماه آموزشی بودم که پرسید کار اداری چکار می کردی و آموزشی درچه ت چی بوده ۷_ اسپانسرت کیه و می خوای اونجا زندگی کنی ؟ و در آخر هم همه مدارک غیر از پاسپورتامون و عکس پاسپورت و گواهی پلیس و اصل مدارک اسپانسر رو بهمون برگرداند و برگه داد که اطلاعاتی که اسپانسرتون تو فرم ‎I134‎ پر کرده و فرم ۱۰۴۰ که میزان حقوقش رو نوشته باهم تطابق نداره و مدرک برامون درست کنین و بفرستین.
از این که همه مدارک خودم کامل بود و چیزی آزمون نخواست و مدرک اسپانسرمون اشکال داشت خیلی پکر شدیم چون می شد همونجام بهمون جواب بده، ولی در نهایت از عمه م که اسپانسرمون بود خواستم توضیح بده که اونم بلافاصله فردا توضیح داده اونم جواب دادن مدارک جدید رو بررسی می کنیم و هروقت تصمیم گیری شد خبر میدیم . ماهم با دلهره و نگرانی منتظر خبر اونا هستیم.
از نظر لباس هم یادم رفت بگم . من با شلوار خاکستری و کت تک خاکستری رفته بودم . از بین تام کسایی که اونجا بودن حدود ۴۰ نفر فقط ۱ نفر کراوات داشت بقیه با کت شلوار یا شلوار با کاپشن و ‎...‎ اومده بودن . یکمی هیجان من بخاطر این بود که نگران بودم آیا می تونم از عهده مصاحبه انگلیسی بر بیام ولی دوستانی که می توان فارسی رو انتخاب کنند این هیجان رو نخواهند داشت . غیر این هیچ جای نگرانی و استرسی وجود نداره.
به امید موفقیت همه دوستان
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: farid993 ، Paniz888 ، grimfandango ، sheghi ، ekhveh
ممنون خیلی خوب بود
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان