کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2017-10-09 ساعت 23:58)Neda1983 نوشته:  دوستان من ١٣ ماه هستش كه تو مرحله AP هستم.كيسم هم مهاجرت خانوادگى(همسر) هستش.آيا مورد مشابه هم هست كه مرحله AP اش اينهمه طول كشيده شده باشه؟تو سايت اصلى سفارت آخرين آپديتم 22/feb/2017 بوده ولى تو سايت CEAC آخرين بار امروز آپديت شدم.كسى هست من رو راهنمايى كنه لطفا

Salam, kodom sefarat bodid- Abu dhabi?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-09 ساعت 23:58)Neda1983 نوشته:  دوستان من ١٣ ماه هستش كه تو مرحله AP هستم.كيسم هم مهاجرت خانوادگى(همسر) هستش.آيا مورد مشابه هم هست كه مرحله AP اش اينهمه طول كشيده شده باشه؟تو سايت اصلى سفارت آخرين آپديتم 22/feb/2017 بوده ولى تو سايت CEAC آخرين بار امروز آپديت شدم.كسى هست من رو راهنمايى كنه لطفا

من به جاي شما بودم حتما حضورا به سفارت ميرفتم يكي از آشنايان من در شرايط مشابه و حتي بدتر از شما هفته پيش به سفارت رفت بدون وقت قبلي و ويزاش رو گرفت فقط ازش خواسته بودن ساپورتر مدارك مالي اش را آپديت كنه.در حاليكه حتي جواب ايميلهاش رو نمي دادند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-05 ساعت 23:56)behz_mohaj نوشته:  
(2017-03-04 ساعت 09:29)onasiss نوشته:  
(2017-03-03 ساعت 17:39)shahin41 نوشته:  با سلام
بنظرم پاسخ درست را میتوانید در همین انجمن و در لینک زیر ببینید

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

Ready به معنای کلیر شدن و آماده بودن ویزا نیست.

سلام من رو به شك انداختيد
اگر اشتباه ميكنم لطفا من رو اصلاح كنيد
فرض بر اين باشه كه يه كيس لاتاري ٢ نفر ست يه زوج و برنده آقا ست و خانم زير مجموعه كيس اقا
بعد از مصاحبه اقا اي پي و خانم ردي ميشن
اين به اين معنا نيست كه خانم هيچ مشكلي نداشتهو اي پي نخورده ولي فقط اقا اي پي خورده؟

سلام.
تجربه من (در سفارت در آنکارا) این است که خانم نیاز به کار خاصی ندارد. ولی باید منتظر شود تا آقا مرحله AP را سپری کند.
هنگام صدور ویزا و اندکی پیش از آن (مثلا یک روز) کیس خانم هم AP میشود و سپس هر دو Issued.

(2017-10-10 ساعت 13:32)Winter 1395 نوشته:  

Salam, kodom sefarat bodid- Abu dhabi?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-01 ساعت 01:28)farrokh33 نوشته:  
(2017-09-30 ساعت 23:43)mre نوشته:  سلام دوستان،

تا آنجایی که بنده اطلاع دارم، دارندگان گرین کارت می‌‌تونن ۱ سال خارج از آمریکا باشن. آیا صحت داره که اخیرا این قانون رو تغییر دادن تا ۶ ماه؟ یعنی‌ کسانی‌ که گرین کارت دارن حد اکثر ۶ ماه می‌تونن خارج از آمریکا باشن؟ آیا این درسته یا اینکه همچنان همان ۱ سال است؟
لطفا راهنمایی کنین. ممنون دوستان

سلام دوست عزیز پاسخ شما رو درتاپیک :سفر باویزای مهاجرتی.. دادم

ممنون از پاسخ. میشه لطفا لینکشو را برام بفرستید
شماره کیس: 2008AS11xxx
دریافت اولین نامه: May 2007
دریافت نامه دوم: Dec 2007
مصاحبه: July 2008
آمدن کلیرنس : Sep 2008 - (بعد از 65 روز)
دریافت ویزا: Sep 2008

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-15 ساعت 00:43)mre نوشته:  
(2017-10-01 ساعت 01:28)farrokh33 نوشته:  
(2017-09-30 ساعت 23:43)mre نوشته:  سلام دوستان،

تا آنجایی که بنده اطلاع دارم، دارندگان گرین کارت می‌‌تونن ۱ سال خارج از آمریکا باشن. آیا صحت داره که اخیرا این قانون رو تغییر دادن تا ۶ ماه؟ یعنی‌ کسانی‌ که گرین کارت دارن حد اکثر ۶ ماه می‌تونن خارج از آمریکا باشن؟ آیا این درسته یا اینکه همچنان همان ۱ سال است؟
لطفا راهنمایی کنین. ممنون دوستان

سلام دوست عزیز پاسخ شما رو درتاپیک :سفر باویزای مهاجرتی.. دادم

ممنون از پاسخ. میشه لطفا لینکشو را برام بفرستید

طبق قانون مهاجرت ۱ سال هستش ولی طبق boarder and security شش ماه هستش، یه چیزی تو مایه های سپاه و پلیس فرودگاه میمونه، یکی اجازه میده اون یکی نمیده، من پدر و مادر خانومم ۸ ماه نیومدن و به هر ۲ اختار دادن و بعد از ۳ ساعت پرش و پاسخ اجازه ورود دادن
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، shahin61
سلام دوستان
یک اتفاق عجیب و بی سابقه افتاده لطفا اگر کسی تجربه مشابه داره راهنمایی کنه و اگر اینجا جای درست مطرح کردن این موضوع نیست همچنین.
پدر ومادر من در جولای مصاحبه شدند و‌مادرم اکی بود کیستون ولی چون پدرمAP خوردن ترجیح دادن که منتظر بمونن باهم بیان بعد از قانون مسخره که درسپتامبر اجرا شد و بعد از یکماه کنسول شد ما بدون اینکه از سفارت ایمیل یا درخواست یا آپدیتی داشته باشیم پاسپورت مادرم رو به سفارت فرستادیم‌و‌در عین ناباوری پاس با ویزا برگشت ولی امروز که ceac رو‌چک‌کردم متوجه شدم کیس پدرم بدون هیچ آپدیتی بعد از روز مصاحبه به آن وی سی برگشت خورده و نوشته ۶ مرحله آن وی سی رو دوباره باید انجام بدیم 😔کسی تا حالا همچین داستانی شنیده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان یه خبر خیلی خوبی امروز از رادیو شنیدم،
رادیو اعلام کرد که صدور ویزا از امروز در سفارت آمریکا واقع در آنکارا از سرگرفته شد و سفارت ترکیه هم در آمریکا کارش رو از سرگرفت. خب دیگه برای خیلی از دوستان که نگرانیهایی در این خصوص داشتن ، مشکل حل شد. ایشاالله همه برن و از این سفارت با ویزا فارغ التحصیل بشن !!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-12-28 ساعت 22:07)afshin4749 نوشته:  دوستان یه خبر خیلی خوبی امروز از رادیو شنیدم،
رادیو اعلام کرد که صدور ویزا از امروز در سفارت آمریکا واقع در آنکارا از سرگرفته شد و سفارت ترکیه هم در آمریکا کارش رو از سرگرفت. خب دیگه برای خیلی از دوستان که نگرانیهایی در این خصوص داشتن ، مشکل حل شد. ایشاالله همه برن و از این سفارت با ویزا فارغ التحصیل بشن !!!!

کدوم رادیو!؟ بر چه اساسی ؟ ینی ویور هم دیگه نمیخوان؟ تاحالا که منتطر رای دیوان عالی بودن الانم که تو تعطیلات کریسمس هستن!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-12-29 ساعت 09:20)tabangigs نوشته:  
(2017-12-28 ساعت 22:07)afshin4749 نوشته:  دوستان یه خبر خیلی خوبی امروز از رادیو شنیدم،

کدوم رادیو!؟ بر چه اساسی ؟ ینی ویور هم دیگه نمیخوان؟ تاحالا که منتطر رای دیوان عالی بودن الانم که تو تعطیلات کریسمس هستن!

این در مورد مشکل خود امریکا و ترکیه باهم بود که دعواشون شد باهم و ویزا برای ترکها در مورد بن ۳ و مشکلات ویزا برای ایرانی ها نیست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-12-29 ساعت 09:22)tabangigs نوشته:  
(2017-12-29 ساعت 09:20)tabangigs نوشته:  

این در مورد مشکل خود آمریکا و ترکیه باهم  بود که دعواشون شد باهم و ویزا برای ترکها در مورد بن ۳ و مشکلات ویزا برای ایرانی ها نیست

ولی مسئله این بود که اصلا سفارت در هیچ موردی ویزا صادر نمیکرد !! و در اخبار اشاره نکرد که این مورد در خصوص اتباع این کشورها بوده چرا که روند کاری این کنسولگری در ترکیه کاملا متوقف شده بود !!
در ضمن اخبار سی بی اس نیوز اینو اعلام کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: Sudeh
(2017-12-29 ساعت 10:57)afshin4749 نوشته:  
(2017-12-29 ساعت 09:22)tabangigs نوشته:  
(2017-12-29 ساعت 09:20)tabangigs نوشته:  کدوم رادیو!؟ بر چه اساسی ؟ ینی ویور هم دیگه نمیخوان؟ تاحالا که منتطر رای دیوان عالی بودن الانم که تو تعطیلات کریسمس هستن!

این در مورد مشکل خود آمریکا و ترکیه باهم  بود که دعواشون شد باهم و ویزا برای ترکها در مورد بن ۳ و مشکلات ویزا برای ایرانی ها نیست

ولی مسئله این بود که اصلا سفارت در هیچ موردی ویزا صادر نمیکرد !! و در اخبار اشاره نکرد که این مورد در خصوص اتباع این کشورها بوده چرا که روند کاری این کنسولگری در ترکیه کاملا متوقف شده بود !!
در ضمن اخبار سی بی اس نیوز اینو اعلام کرد
اخه با ترکها از نطر روابط دیپلماتیک به مشکل خوردن سفارت تو حالت نیمه تعطیل بود . حالا ایشالله که درست بشه ولی بعید میدونم تا قبل از خرداد و تیر اتفاق خاصی تو روند صدور ویزا بیفته در حد یکی دوتا ویزا در ماه شاید داشته باشن تا تکلیف دعواشون تو دیوان عالی مشخص بشه فعلا خودشونم نمیدونن باید ویزا بدن یا ندن برا همین ترجیح میدن فعلا اگه هم خواستن ویزا بدن خیلی کم در حد یکی دوتا در ماه بدن
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin4749
(2017-09-08 ساعت 12:37)alexino11 نوشته:  بچه ها خوشحال شدم شنیدم خیلیاتون تو این چند روزه آپدیت و ایشود شدین. این روزا پست رو ول کنید و مستقیم برید سفارت.
اینشالا همتون موفق باشید،
ما خیلی وقته دو خطی شدیم ولی خبری از Or یا آپدیت های دیگه نیست. آخرین آپدیت رسمیمون ۱۰ اگوست بود بعدش بواسطه ایمیل آپیدیت شدیم. ۳۱ آگوست.
حس میکنم کیس ما کلا از قلم افتاده.
سلام دوست عزیز ،  ببخشید با کدوم browser چک میکنید؟من متاسفانه نمیتونم ببینم دو خطی هستم یا نه.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان