کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
با سلام

مدتیه یه سوال فکرم رو مشغول کرده. آیا امکان تقلب در قرعه کشی گرین کارت هست.

مثلا فرض کنید اسم من shahram asadi هست. حالا در هر بار ثبت نام فقط روی اسم و فامیل مانور بدم . به این صورت که هر بار یک حرف رو ننویسم و یا اشتباه بنویسم مثلا sahram asadi, shhram asadi ,....... حالا سایر موارد رو مثل سال تولد و ... دست نزنم. اینطوری حداقل 20 تا کیس نامبر می تونم ایجاد کنم( شایدم 40 تا ) و وقت پر کردن فرم 260 و سایر مراحل اسم درست رو وارد کنم.

نمی دونم چرا حس می کنم هر سال تعدادی از قبول شده ها از این روش استفاده کردن .
پاسخ
تشکر کنندگان: darabi
تا کی وقت داریم فرم رو پر کنیم؟
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1
?کنسولگری:ابوظبی
?تاریخ ارسال فرم:MAY 19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-10 ساعت 15:51)alex2018 نوشته:  بینهایت از لطفتون ممنونم
یک سوال دیگه هم داشتم اینکه کدام سفارت از بین سه سفارت راحتتره و احتمال شانس را افزایش میده؟
(2016-05-10 ساعت 09:48)siamak نوشته:  
(2016-05-10 ساعت 09:38)alex2018 نوشته:  سلام عرض میکنم
ببخشید بنده نمیدونستم باید کجا سوالم را مطرح کنم اینجا تایپ کردم سوالم اینمه فرم DS260 را تا چه زمانی فرصت داریم پرکنیم؟آیا تکمیل زودتر فرم ها شانس دریافت ویزا را افزایش می دهد؟

سلام خدمت شما

اصولا پیشرفت پروسه شما به چند تا عامل بستگی داره که یکیش زود پر کردن فرم هست .کیس نامبر پایین هم یکی دیگه از مواردی هست که باعث میشه شما زودتر به مصاحبه دعوت بشید .
سعی کنید عجله نکنید و فرمتون رو بادقت پر کنید و بفرستید .

شانس که فرقی نداره
ولی روند سفارت ها کمی باهم متفاوته مثلا برای ترکیه باید 15 روز قبل از مصاحبه مدارک رو پست کنین برای دکتر هم باید وقت بگیرین
اما برای ابوظبی نباید چیزی پست کنین وقت دکتر هم نیاز نیست بگیرید وقتی رفتین میرین دکتر
به علاوه هزینه های هتل و پرواز و اینا
خلاصه باید ببینید کدوم با شرایط شما سازگارتره
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1
?کنسولگری:ابوظبی
?تاریخ ارسال فرم:MAY 19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من يه‌ سوالى داشتم
من درخواست انلاك كردن فورم 260ds كردم چجورى از انلاك شودنش باخبرشم ?
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی از زندگی امریکا اطلاعی داره؟؟
حدقل هزینه ها برای یه زندگی دانشجویی و معمولی...؟؟؟
شغل هایی که اونجا بیشتر متقاضی داره...؟؟
ایالات ارزان تر و اینکه کار و حقوق پرداختی بیشتر باشه...؟؟؟
و اینکه بخوام برم مدرک فنی حرفه‌ای بگیرم واسه شروع کار ابتدایی چه حرفه ای رو پیشنهاد میکنین..؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-14 ساعت 23:14)Yazdan.A.Y نوشته:  دوستان کسی از زندگی آمریکا اطلاعی داره؟؟
حدقل هزینه ها  برای یه زندگی دانشجویی و معمولی...؟؟؟
شغل هایی که اونجا بیشتر متقاضی داره...؟؟
ایالات ارزان تر و اینکه کار و حقوق پرداختی بیشتر باشه...؟؟؟
و اینکه بخوام برم مدرک فنی حرفه‌ای بگیرم واسه شروع کار ابتدایی چه حرفه ای رو پیشنهاد میکنین..؟؟؟

سلام سوال شماخیلی کلیه.فقط اینوبگم که ایالت های ارزانتر حقوق پائینتری هم دارندیعنی نمیشه ایالتی پیداکنین که هم دستمزدبالاباشه هم هزینه هاکم.مثلا تگزاس به ایالت ارزان معروفه ولی خب پایه حقوق هم پائینه وسیاتل به ایالت گران معروفه ولی پایه حقوقش بالاست. نیازی به گرفتن مدرک درایران نیست چون بایدبیایید اینجا مدارک خودشون روبگیرید الان.میتونین حرفه یادبگیرید ولی لزومی نداره دنبال مدرکش باشیدوازهمه مهمتربرین دنبال زبان.موفق باشید
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: Siamak ، nazi56 ، matin.sh ، soruosh ، مهر٢٠١٧ ، jalayevatan
سلام من امسال برندہ شدم و حدود کیسم 7000 ھست میخواستم ببینم تقریبا کی واسہ مصاحبہ دعوت میشم ؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
من هم برنده لاتاری2017هستم(البته همسرم برنده شده)
من به هلال احمر شهر خودم(رشت)مراجعه کردم گفتن واکسن رو اینجا انجام نمیدیم! به دلیل نداشتن واکسن
حالا سوالم اینه کسی میدونه حالا که باید تهران بریم پروسه انجام واکسیناسون چند روز طول میکشه؟البته یه پسر 4 ساله هم داریم
وبعد از گرفتن کارت زرد موقع مصاحبه دکتر معتمد سفارت برای بچه چه واکسنایی رو دوباره میزنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ؛همسر من برنده لاتاری شده ولی خدمت سربازیش در نیروی مقاومت بسیج سپاه بوده نمیدونیم توی فرم چی باید بنویسیم که مشکل ساز نشه..خیلی نگران این موضوع هستیم .اگه امکانش هست راهنمایی مون کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و عرض ادب
خانمم برنده لاتاري ٢٠١٧ و كيس نامبر 47xx هست، ٤ نفر آنكارا . ارسال فرم DS260 /11 may 2016
چندتا سوال داشتم اگر محبت كنيد ازتون ممنون ميشم،
١) با توجه به تجربيات ،  حدودا چه تاريخي بايد انتظار كارنت شدن و مصاحبه را داشت؟
٢) با اينكه همسرم برنده شدن و من و ٢ فرزند زير مجموعه ايشان هستيم ، من الان شاغل در ايران هستم و متولد قطر و در حال حاضر اقامت اونجا را دارم ، آيا براي سفارت آمريكا در انكارا نيازي به ارائه سوء پيشينه از كشور قطر هست ؟ حداكثر چقدر قبلش بايد آنرا بگيرم؟
٣) خانمم قبلا تو ليست گرين كارت از طريق مادرش بودند و چون ازدواج كردند ، ديگر ما قصيه را دنبال نكرديم و در واقع كيس يجوري مختومه شد با ازدواج خانمم. سوال اينجاست آيا امكان دارد بخاطر كيس قبلي به خانمم ويزا ندهند؟
٤) بنده سربازي نرفتم و كارت  معافيت مشمولان خارج از كشور را دارم ، (شغل خلبان) آيا امكان اينكه به كليرنس بخورم هست؟
٥) خانمم الان 4 ساله  خانه دار هستند و مدرك تحصيلي فوق ديپلم مامايي هست و با ٦ سال سابقه كار در بيمارستان خصوصي ، آيا امكان اينكه به كليرنس بخوره هست؟
ممنون ميشم اگر بتونيد جواب سوالاتم را بدهيد.
سپاسگذارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-16 ساعت 10:09)Mehrzad1355 نوشته:  سلام و عرض ادب
خانمم برنده لاتاري ٢٠١٧ و كيس نامبر 47xx هست، ٤ نفر آنكارا . ارسال فرم DS260 /11 may 2016
چندتا سوال داشتم اگر محبت كنيد ازتون ممنون ميشم،
١) با توجه به تجربيات ،  حدودا چه تاريخي بايد انتظار كارنت شدن و مصاحبه را داشت؟
٢) با اينكه همسرم برنده شدن و من و ٢ فرزند زير مجموعه ايشان هستيم ، من الان شاغل در ايران هستم و متولد قطر و در حال حاضر اقامت اونجا را دارم ، آيا براي سفارت آمريكا در انكارا نيازي به ارائه سوء پيشينه از كشور قطر هست ؟ حداكثر چقدر قبلش بايد آنرا بگيرم؟
٣) خانمم قبلا تو ليست گرين كارت از طريق مادرش بودند و چون ازدواج كردند ، ديگر ما قصيه را دنبال نكرديم و در واقع كيس يجوري مختومه شد با ازدواج خانمم. سوال اينجاست آيا امكان دارد بخاطر كيس قبلي به خانمم ويزا ندهند؟
٤) بنده سربازي نرفتم و كارت  معافيت مشمولان خارج از كشور را دارم ، (شغل خلبان) آيا امكان اينكه به كليرنس بخورم هست؟
٥) خانمم الان 4 ساله  خانه دار هستند و مدرك تحصيلي فوق ديپلم مامايي هست و با ٦ سال سابقه كار در بيمارستان خصوصي ، آيا امكان اينكه به كليرنس بخوره هست؟
ممنون ميشم اگر بتونيد جواب سوالاتم را بدهيد.
سپاسگذارم

سلام.تبریک میگم.1_حدوداسفندیافروردین شایدهم اواخر بهمن ماه.2_فقط میدونم اگربیشترازشش ماه درکشوری غیرازایران زندگی کرده باشید بایدگواهی عدم سوءپیشینه ازاونجا بگیرید3_کیس لاتاری ربطی به مواردقبلی نداره ومشکلی نیست4_هیچ کسی درموردکلیرنس متاسفانه نمیتونه نظر قطعی بده ,منطقا خیر شما نبایدکلیرنس بشین ولی واقعا هیچی قابل پیش بینی نیست5_شایدبدلیل اینکه طرح گذروندن. کلیرنس بخورن ولی قطعی نیست.موفق باشید
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: Mehrzad1355 ، KORYO
بسيار از لطفتون سپاسگذارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-10 ساعت 02:10)ashkanhonarkhah نوشته:  سلام
من تازه عضو شدم و عذرخواهی میکنم اگر در محل نادرستی سوال میکنم.
من برای ‎2017‎ برنده شدم. مجرد فرم رو پر کرده بودم. سال گذشته  اردیبهشت نامزد کردم و قرار بود که امسال در شهریور ازدواج کنم.
حالا نمیدونم چکار کنم؟ این هفته عقد کنم و هفته بعد فرم ‎260‎ رو متاهل ارسال کنم و یا الان مجرد فرم رو ارسال کنم و بعد از گذشت 3 ماه در شهریور عقدو ازدواج کنم و فرم رو آپدیت کنم؟
سابقه دوستی و آشنایی ما به 8 سال پیش برمیگرده و کلی عکس تو FB اینستاگرام و غیره دارم. لطفا من را راهنمایی بفرمایید. ممنونم.
کیس نامبر ‎AS1400

سلام به نظر میاد اگر اول عقد کنید بهتر باشه موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
از دوستان کسی هست که تحصیلات دکترای تخصصی داشته باشد، کار دولتی و خدمت سربازی هم رفته و مصاحبه سفارت هم رفته باشد.
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
وستان کسی اطلاع دارد بعد از ورود به آمریکا حداقل مدت لازم برای ماندن تا بتوان دوباره برگشت و کارعامون را ردیف کنیم چه مدتی هست
با شکر
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان