کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
(2016-06-03 ساعت 22:25)Mehrzad1355 نوشته:  سلام خدمت دوستان عزيز
من خانمم برنده لاتاري ميباشد وآخرين  مدرك تحصيلي ايشان  كارداني رشته مامايي ميباشد، با ٦ سال سابقه كار در بيمارستان خصوصي.
در فرم ds-260 من فقط آخرين مدرك كارداني مامايي از فلان دانشگاه اسم بردم و بهمراه تاريخ شروع و پايان تحصيلاتش . مدرك كارداني بهمراه ريز نمرات هم دارم . لذا من  اشاره اي به ١٢ سال دپيلم ايشان نكردم، در صورتي كه مدرك پيش دانشگاهي ايشان  بهمراه ريز نمرات هم دارم.

حال سوال اينجاست آيا نيازي به انلاك كردن فرم ds-260 هست كه در آن در پيش دانشگاهي را اضافه كنيم؟
يا اينكه اگر موقع مصاحبه ريزنمرات پيش دانشگاهي بهمراه  ريز نمرات كارداني از دانشگاه ببريم مشكلي پيش نمي آيد؟
ممنون ميشم اگر بتونيد مرا راهنمايي كنيد...

ریزنمرات کافی نیست، ترجمه مدرک اصلی ثابت کننده گذرانده شدن تحصیلات دوازده ساله مدرسه ( دیپلم+ پیش دانشگاهی) و اصل مدارک برای تطبیق لازمه.
به نظرم آنلاک هم کنید و از آخرین مدرک که میشه کاردانی تا مدرک دیپلم رو وارد کنید.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
با عرض سلام بنده یک ماهه فرم ds260 را تکمیل ارسال نمودم. الان خواشتم از طریق visa statue check وضعیت را چک نمایم هرچه تلاش کردم میگفت کیس نامبرم نامعتبره کسی میتونه راهنماییم کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-09 ساعت 23:43)alex2018 نوشته:  با عرض سلام بنده یک ماهه فرم ds260 را تکمیل ارسال نمودم. الان خواشتم از طریق visa statue check وضعیت را چک نمایم هرچه تلاش کردم میگفت کیس نامبرم نامعتبره کسی میتونه راهنماییم کنه؟

سلام / بايد منتظر بشيد تا نامه دوم كه تاريخ مصاحبه در آن معلوم ميشه دريافت كنيد بعد بايد وضعيت خودتون چك كنيد .
پاسخ
تشکر کنندگان: alex2018
(2016-06-09 ساعت 05:13)TiredAdmin نوشته:  
من خانمم برنده لاتاري ميباشد وآخرين  مدرك تحصيلي ايشان  كارداني رشته مامايي ميباشد، با ٦ سال سابقه كار در بيمارستان خصوصي.
در فرم ds-260 من فقط آخرين مدرك كارداني مامايي از فلان دانشگاه اسم بردم و بهمراه تاريخ شروع و پايان تحصيلاتش . مدرك كارداني بهمراه ريز نمرات هم دارم . لذا من  اشاره اي به ١٢ سال دپيلم ايشان نكردم، در صورتي كه مدرك پيش دانشگاهي ايشان  بهمراه ريز نمرات هم دارم.

حال سوال اينجاست آيا نيازي به انلاك كردن فرم ds-260 هست كه در آن در پيش دانشگاهي را اضافه كنيم؟
يا اينكه اگر موقع مصاحبه ريزنمرات پيش دانشگاهي بهمراه  ريز نمرات كارداني از دانشگاه ببريم مشكلي پيش نمي آيد؟

ریزنمرات کافی نیست، ترجمه مدرک اصلی ثابت کننده گذرانده شدن تحصیلات دوازده ساله مدرسه ( دیپلم+ پیش دانشگاهی) و اصل مدارک برای تطبیق لازمه.
به نظرم آنلاک هم کنید و از آخرین مدرک که میشه کاردانی تا مدرک دیپلم رو وارد کنید.
سلام / احتياج به آنلاك كردن نيست اگر آنكارا مصاحبه داريد هنگام پست كردن ترجمه ها ترجمه ديپلم و پيش دانشگاهي بهمراه ترجمه كارداني ارسال كنيد و اگر جاي ديگه مصاحبه داريد هنگام مصاحبه ترجمه ديپلم و پيش دانشگاهي بهمراه اصل مدارك با خودتون ببريد .
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin
سلام دوستان کسی از همدان هست که بتونیم با هم تبادل اطلاعات داشته باشیم؟???
پاسخ
تشکر کنندگان:
اولین فـیـلـتــر مربوط به مقایسه تصاویر هست. برای همین روی تصاویر ارسالی این قدر حساس هستند که دقیقا بر اساس ضوابط باشد . احتمالا تصاویری که خیلی درصد شباهت بالایی داشته باشند به صورت دستی چک می شوند . سالهای گذشته بعضی دوستان همچین مواردی رو تست کرده بودند و که البته موقع چک نتایج میزد اطلاعات رو اشتباه وارد کردین . یعنی احتمالا از قرعه کشی حذف شده بودند و شرکت داده نشده بودند .
[/quote]

داخل شمارش معکوس سال 2017یکی از شرکت کننده ها 450 بار با اسم ها و عکس های مختلف شرکت کرده بود که در نهایت هیچ کدوم از این 450 کیس قبولی نداشت.
اسم هارو عوض کرده بوده که مثلا بعد از قبولی بره اسمش رو عوض کنه و ویزارو بگیره !
1روز طول کشیده بود که نتایج این 450 کیس رو چک کنه فقط  Cool
[/quote]
++++++++++++++++++++++++++++++++++++
با سلام

مدتیه یه سوال فکرم رو مشغول کرده. آیا امکان تقلب در قرعه کشی گرین کارت هست.

مثلا فرض کنید اسم من ‎shahram asadi‎  هست. حالا  در هر بار ثبت نام فقط روی اسم و فامیل مانور بدم . به این صورت که هر بار یک حرف رو ننویسم و یا اشتباه بنویسم مثلا ‎sahram asadi, shhram asadi ,.......‎ حالا سایر موارد رو مثل سال تولد و ‎...‎ دست نزنم. اینطوری حداقل 20 تا کیس نامبر می تونم ایجاد کنم( شایدم 40 تا ) و وقت پر کردن فرم ‎260‎ و سایر مراحل اسم درست رو وارد کنم.

نمی دونم چرا حس می کنم هر سال تعدادی از قبول شده ها از این روش استفاده کردن

////////////////////

مدتیه که کلک ایرانی به ذهن شماها آمده
اما نمیدانین که حتی خرید از آمازون و یا سایتهای آمریکایی
با کامپیوتر موجود و ساکن ایران ممنوع و امکان پذیر نیست
حالا چرا فکر کردین که وزارت خارجه عمو سام اینقدر قدیمی و ناتوان است که نمیفهمه شما چند ده بار دارین ثبت نام میکنین
و با کلمات بازی کنین و چند ده شخصیت مجازی برای خودتان بسازین
براحتی میفهمن و برای همیشه محروم میشین
این قانونه که برای ورود به اونجا نبتید دروغ گفت وگرنه براحتی هیچ وقت .....
نکن عزیز دل برادر . با این کارها ایرانیها را بدنام نکنین
پاسخ
تشکر کنندگان:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++
با سلام

مدتیه یه سوال فکرم رو مشغول کرده. آیا امکان تقلب در قرعه کشی گرین کارت هست.

مثلا فرض کنید اسم من ‎shahram asadi‎  هست. حالا  در هر بار ثبت نام فقط روی اسم و فامیل مانور بدم . به این صورت که هر بار یک حرف رو ننویسم و یا اشتباه بنویسم مثلا ‎sahram asadi, shhram asadi ,.......‎ حالا سایر موارد رو مثل سال تولد و ‎...‎ دست نزنم. اینطوری حداقل 20 تا کیس نامبر می تونم ایجاد کنم( شایدم 40 تا ) و وقت پر کردن فرم ‎260‎ و سایر مراحل اسم درست رو وارد کنم.

نمی دونم چرا حس می کنم هر سال تعدادی از قبول شده ها از این روش استفاده کردن

////////////////////

مدتیه که کلک ایرانی به ذهن شماها آمده
اما نمیدانین که حتی خرید از آمازون و یا سایتهای آمریکایی
با کامپیوتر موجود و ساکن ایران ممنوع و امکان پذیر نیست
حالا چرا فکر کردین که وزارت خارجه عمو سام اینقدر قدیمی و ناتوان است که نمیفهمه شما چند ده بار دارین ثبت نام میکنین
و با کلمات بازی کنین و چند ده شخصیت مجازی برای خودتان بسازین
براحتی میفهمن و برای همیشه محروم میشین
این قانونه که برای ورود به اونجا نبتید دروغ گفت وگرنه براحتی هیچ وقت .....
نکن عزیز دل برادر . با این کارها ایرانیها را بدنام نکنین
[/quote]

//////////////////////////////////////

جواب دوم از یک مدیر عزیز مهاجرسرا :
در مورد رد شدن و خارج کردن کیس از لاتاری:
طبق آمار CEAC، مثلاً در منطقه آسیا هر سال حدود پنج درصد از ثبت نام ها به دلیل تقلب، از شرکت در لاتاری محروم میشه
(فرمهایی که چند بار با مشخصات و عکس مشابه ارسال شده بعنوان تقلب محسوب میشه)

2. برای جلوگیری از تقلب و ثبت نام مکرر (برای افزایش شانس)، عکسهای متقاضیان توسط سیستم شناسایی چهره با سایر عکسها مقایسه میشه. عکسهایی که تغییرات عمدی روی آنها انجام گرفته باشه طوری که سیستم شناسایی چهره رو گمراه کنه، در روز مصاحبه به تشخیص آفیسر، کیس رد (ریجکت) میشه ولی اگه تغییرات عمدی و خیلی جدی نباشه، فقط عکس جدید از شما درخواست میکنند
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
امتياز شغل يعنى چى؟ ببخشيد من اصلا از نكته هاى پر كردن فرم ds260 اطلاعى ندارم.
با تشكر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-09 ساعت 23:59)niopdc نوشته:  
(2016-06-09 ساعت 05:13)TiredAdmin نوشته:  

سلام / احتياج به آنلاك كردن نيست  اگر آنكارا مصاحبه داريد هنگام  پست كردن ترجمه ها ترجمه ديپلم و پيش دانشگاهي بهمراه ترجمه كارداني ارسال كنيد و اگر جاي ديگه مصاحبه داريد هنگام مصاحبه ترجمه ديپلم و پيش دانشگاهي بهمراه اصل مدارك با خودتون ببريد .
بسيار از راهنمايي هايتان ممنونم
من هم با يه سري از دوستان كه صحبت داشتم ، گفتند نيازي به انلاك نيست .
بهر حال از اينكه جواب دادين ازتون ممنونم
موفق باشيد
شماره كيس 2017AS47xx
تاريخ رويت قبولي  5 May
تاريخ ارسال فرم 11 may
تعداد ٤ نفر.  انكارا را تغيير دادم به ابوظبي

پي هر رنج باشد عاقبت گنج
نميگردد ميسر گنج بي رنج
Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin
سلام برای پست مدارک به سفارت انکارا باید اصل ترجمه ها را بفرستیم یا کپی برابر اصل شده؟لطفا راهنمایی کنید ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-22 ساعت 01:24)grimfandango نوشته:  سلام دوستان

یه سوالی داشتم از طرف یه دوست چون جوابشو نمی دونستم خواهان مشورت ام

اگه کسی تو شرکتی کار بکنه که اساسا خصوصی باشه اما اکثر پارتنر ها و مشتریانش دولتی (سازمان های غیر حساس مثل شهرداری ها و راه سازی ها) باشن و بعضی از این پارتنز ها هم بخشی از سهام این شرکت رو خریده باشن ، آخرش این شرکت خصوصی حساب میشه یا دولتی ؟ البته بازم میگم در اساسنامه شرکتشون خصوصی ذکر شده و قراردادشون هم خصوصی هست

ممنون از همه

دوست عزیز اگه در فرم 260 اسم شرکت رو قید کردی که حتما حتما بگو خصوصی و البته با اعتماد به نفس .اگه قید نکردی که اصلا نباید بگی شاغلی چون به هیچ عنوان مغایر با مواردی که در فرم 260 قید کرده اید نباید صحبت کنید.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان: Tero.guy
با سلام و عرض خسته نباشید بنده چند سوال داشتم خوشحالی میشم راهنمایی بفرمایید:
1- بنده مدرک کارشناسی ارشد دارم برای ترجمه مدارک آیا باید تمام مدارکم را بعبارتی دیپلم، پیش دانشگاهی، لیسانس و فوق لیسانس را ترجمه کنم؟
2- آیا باید ریز نمرات مفاطع تحصیلی را ترجمه کنم؟ اگر پاسخ نه هست بردن یا قرستادنش به سفارت چه سودی داره؟
3- اگر قرار شد مدارکمونو ارسال کنیم اصل مدارک باید باشه؟اگر پاسخ بله هست یعنی باید تمام مدارک تحصیلی و کارت سربازی و کارت ملی و ... را ارسال کینم اونوقت اگر یه دصد گم بشه یا به دستمون نرسه چی؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-23 ساعت 22:28)alex2018 نوشته:  با سلام و عرض خسته نباشید بنده چند سوال داشتم خوشحالی میشم راهنمایی بفرمایید:
1- بنده مدرک کارشناسی ارشد دارم برای ترجمه مدارک آیا باید تمام مدارکم را بعبارتی دیپلم، پیش دانشگاهی، لیسانس و فوق لیسانس را ترجمه کنم؟
2- آیا باید ریز نمرات مفاطع تحصیلی را ترجمه کنم؟ اگر پاسخ نه هست بردن یا قرستادنش به سفارت چه سودی داره؟
3- اگر قرار شد مدارکمونو ارسال کنیم اصل مدارک باید باشه؟اگر پاسخ بله هست یعنی باید تمام مدارک تحصیلی و کارت سربازی و کارت ملی و ... را ارسال کینم اونوقت اگر یه دصد گم بشه یا به دستمون نرسه چی؟

سلام دوست عزیز
1 شما باید تمام مدارکی که در فرم وارد کردید رو ترجمه کنید
2 خیر لازم نیست هرچند ما ترجمه کردیم و بردیم ولی اصلا نخواستن ازمون
3 خیر فقط ترجمه های رسمی از مدارک تون رو باید ارسال کنید

موفق باشید
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
پاسخ
تشکر کنندگان: alex2018
سلام
من از برندگان ٢٠١٧ هستم با كيس نامبر ٤هزار و خورده اي ، فرم هاي ds-260 رو تكميل و ارسال كردم
ولي براي جلوگيري از اف بي آي چك شغل و تحصيلات رو يه سطح پايين تر ار واقعيت اعلام كرديم ، حالا متوجه شديم كه توي عقدنامه شغل و تحصيلات واقعي مون ثبت شده . اين توي ترجمه عقد نامه ، اصل و ترجمه اي كه ميبريم براي سفارت و توي مصاحبه مشكل ي ايجاد نميكنه ؟ چه راه حلي داريم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-22 ساعت 11:33)نوشین03 نوشته:  سلام برای پست مدارک به سفارت انکارا باید اصل ترجمه ها را بفرستیم یا کپی برابر اصل شده؟لطفا راهنمایی کنید ممنون

اصل ترجمه ها پست میشه
ارسال مدارک هم روز مصاحبه همراهتون میبرین
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1
?کنسولگری:ابوظبی
?تاریخ ارسال فرم:MAY 19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد: