کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
شمام واسه این که خودت آروم شی یه ایمیل بزن فوقش میگن از قصد نخواستیم
[/quote]

ممنون.
دم شما گرم
به لطف شما و راهنمایی اقا کاوه عزیز ایمیل زدم بهشون...
اقا کاوه از همین تریبون میخوام اعلام کنم به همه دوستان....که خیلی اقاییییییییییییییییییییییی...
پاسخ
تشکر کنندگان: farid993 ، soruosh
(2016-11-22 ساعت 10:38)grimfandango نوشته:  
(2016-11-22 ساعت 03:39)AbbasHTC نوشته:  شمام واسه این که خودت آروم شی یه ایمیل بزن فوقش میگن از قصد نخواستیم

ممنون.
دم شما گرم
به لطف شما و راهنمایی اقا کاوه عزیز ایمیل زدم بهشون...
اقا کاوه از همین تریبون میخوام اعلام کنم به همه دوستان....که خیلی اقاییییییییییییییییییییییی...

فدای شما داداش.  فقط لطفا ما رو هم اینجا از نتیجه اش آگاه کن که هم خیالمون واستون راحت شه هم یه چیزی یاد بگیریم.

ممنون
[/quote]

چشم
در اسرع وقت حتما خبرش رو میدم.
شما هم خیلی اقاییییییی..
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان من تو نامه اولم محل مصاحبه رو زده بود آنکارا، من تو فرم ds-260 تغییرش دادم به ابوظبی، حالا سوالم اینه که ایمیلم باید بزن به kcc یا نه همون تغییر در فرم کافیه؟
ممنون از دوستان
کیس: حدود ۴۰۰۰   Cool
رویت قبولی: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۶- برنده مرحله دوم
ارسال فرم: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۶
محل مصاحبه: ابوظبی
تاریخ مصاحبه : ۴ می ۲۰۱۷
تعداد افراد کیس: ۲ نفر
شغل آزاد
سربازی معاف
نتیجه: ویزای یک ضرب
سفرنامه

...... مى‏ گويند مگر زمين خدا وسيع نبود تا در آن مهاجرت كنيد *سوره نساء*
پاسخ
تشکر کنندگان:
راستی، این سوالام تو قسمت مدارک پرسیدم هیچکس جوابی نداد، اینجا باز می پرسم، اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه لطفا:

دوستان کسی تجربه تعویض شناسنامه و تغییر نام داشته؟
من اسم کوچیکم رو تغییر دادم و شناسنامه جدید گرفته ام. اما قباله ازدواجمون با همان نام قبلیه بنابر این تو شناسنامه همسرم هم نام قبلی من هست بعنوان شوهر. راستش قوانین و مدارک آنکارا رو می خوندم، اونجا گفته که از دادگاه باید مدرک داشته باشیم برای تغییر نام!!!
یعنی همینکه تو صفحه توضیات شناسنامم نوشته شده کافی نیس؟؟! از دادگاهم باید مدرک داشته باشم؟؟؟
و اینکه آیا این موضوع موجب AP خوردن می تونه بشه؟ با توجه به اینکه سربازی معاف بودم و شغل دولتی هم نداشتم. ‎Big Grin Big Grin‎
ممنون می شم اگه از دوستان کسی تجربه داره راهنماییم کنه
-----------------------------------------------------------------------------------------
کیس: ‎حدود 4000‎
تعداد برنده: 2 نفر
تاریخ مشاهده نتیجه: 15 اکتبر 2016--برنده مرحله دوم
تاریخ ارسال فرم: 15 اکتبر ‎2016‎
کارنت: ؟؟
نامه دوم: ؟؟
زمان و مکان مصاحبه: آنکارا تغییر به ابوظبی
شغل آزاد
سربازی معاف
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-22 ساعت 13:11)شهرادلیلا نوشته:  سلام
دوستان من تو نامه اولم محل مصاحبه رو زده بود آنکارا، من تو فرم ds-260 تغییرش دادم به ابوظبی، حالا سوالم اینه که ایمیلم باید بزن به kcc یا نه همون تغییر در فرم کافیه؟
ممنون از دوستان

با سلام

ایمیل ارسال کنید برای چی ؟ واضح بیان کنید
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-23 ساعت 01:07)a_cute65 نوشته:  
ممنون از دوستان

با سلام

منظورم برای تغییر محل مصاحبس. برای تغییر محل مصاحبه تو فرم ds-260 زدم ابوظبی. آیا لازمه که برای kcc هم ایمیل درخواست تغییر محل مصاحبه بزنم یا نه همینکه تو فرم تغییر دادم کافیه؟
آخه تو نامه اول برای ما زده بود آنکارا. ولی ما می خوایم که ابوظبی باشه.
شغل آزاد
سربازی معاف
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC
منظورم برای تغییر محل مصاحبس. برای تغییر محل مصاحبه تو فرم ds-260 زدم ابوظبی. آیا لازمه که برای kcc هم ایمیل درخواست تغییر محل مصاحبه بزنم یا نه همینکه تو فرم تغییر دادم کافیه؟
[/quote]

سلام.نخير اصلا نيازي به ايميل نيست.
شما دقيقا كار درستي كردين و موقعي كه نامه دومتون مياد محل مصاحبه همون جايي رو ميزنه كه تو فرم ٢٦٠ انتخاب كردين.
موفق باشين..
پاسخ
تشکر کنندگان: شهرادلیلا ، a_cute65
ممنونم،مصاحبه ی ما ارمنستان هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
با عرض سلام خدمت دوستان! مصاحبه ی ما هفته ی اول دسامبر در ارمنستان هست و برای کارت زرد به هلال احمر مراجعه کردیم ولی فقط اون واکسن هایی که زدیم رو واسمون وارد کرده و واکسن های بچگیمون رو نزده باید چیکار کنیم الان؟باید وارد بشه حتما؟ من نگرانم یکم.
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
(2016-11-23 ساعت 01:18)شهرادلیلا نوشته:  
(2016-11-23 ساعت 01:07)a_cute65 نوشته:  
ممنون از دوستان

با سلام

با سلام

همونطور که آقا عباس فرمودند نیازی به ایمیل نیست . KCC هر جایی رو که اعلام کنه شما میبایست برید اون کشور برای مصاحبه .
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: شهرادلیلا ، soruosh
سلام Smile)
پدر من برنده اصلی هستن و من تابستون و بعد انتخاب شدن 21 ساله شدم , در سایت سفارت در قسمت آماده سازی مدارک ذکر شده که فرزندان حین ورود به آمریکا باید مجرد و زیر 21 باشند ! Sad((((
ماه بعد مصاحبه داریم , به نظر شما راهی هست ؟ بروم اصلا ؟!
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ، نمیدونم دقیقا کجا باید سوالمو بپرسم ، پس ممنون میشم راهنماییم کنید و عذرخواهی اگر توی تاپیک نامناسب هست
من وداداشم توی ایران یه شرکت داریم که البته بزرگ نیست و نهایتا در حد 100 تا 150 میلیون ارزش اون هست .
به فرض من توی لاتاری برنده میشم و میرم امریکا و به محض ورود در همون ماه های اولیه یه شرکت کوچیک ثبت میکنم و یک کسب و کار نوپا stratup جدید راه اندازی میکنم و در صورتی که برای شروع کار هیچ کارمندی استخدام نمیکنم ( چون ابتدای کار هست )
آیا میتونم از همون ورود مثلا 3 ماه بعد از ورود برای داداشم درخواست بدم تا از طریق یکی از ویزا های موجود ( خودم نمیدونم چنین ویزایی هست یا نه !) به داداشم اجازه بدن بیاد امریکا ، چون در واقعیت داداشم هم جز اصلی ساختار اون شرکت هست و باید هر دو باشیم تا بتونیم اون شرکت را راه اندازی کنیم و حتی در صورتی که من برم از ایران ، شرکت فعلی باید بسته بشه.
میخواستم بدونم اصلا امکان چنین چیزی هست یا نه و چطور ؟!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-25 ساعت 19:20)ashkan kusha نوشته:  سلام Smile)
پدر من برنده اصلی هستن و من تابستون و بعد انتخاب شدن 21 ساله شدم , در سایت سفارت در قسمت آماده سازی مدارک ذکر شده که فرزندان حین ورود به آمریکا باید مجرد و زیر 21 باشند ! Sad((((

با سلام
طبق قانون بايد فرزندان زير ٢١ سال باشند.
بايد پدر شما ويزا دريافت كنند و بعد از أقامت از طريق كيس خانوادگي براي شما اقدام كنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: ashkan kusha ، soruosh
(2016-11-25 ساعت 23:39)kits نوشته:  سلام دوستان ، نمیدونم دقیقا کجا باید سوالمو بپرسم ، پس ممنون میشم راهنماییم کنید و عذرخواهی اگر توی تاپیک نامناسب هست
من وداداشم توی ایران یه شرکت داریم که البته بزرگ نیست و نهایتا در حد 100 تا 150 میلیون ارزش اون هست .
به فرض من توی لاتاری برنده میشم و میرم آمریکا و به محض ورود در همون ماه های اولیه یه شرکت کوچیک ثبت میکنم و  یک کسب و کار نوپا  stratup جدید راه اندازی میکنم و در صورتی که برای شروع کار هیچ کارمندی استخدام نمیکنم ( چون ابتدای کار هست )
آیا میتونم از همون ورود مثلا 3 ماه بعد از ورود برای داداشم درخواست بدم تا از طریق یکی از ویزا های موجود ( خودم نمیدونم چنین ویزایی هست یا نه !) به داداشم اجازه بدن بیاد آمریکا ، چون در واقعیت داداشم هم جز اصلی ساختار اون شرکت هست و باید هر دو باشیم تا بتونیم اون شرکت را راه اندازی کنیم و حتی در صورتی که من برم از ایران ، شرکت فعلی باید بسته بشه.
میخواستم بدونم اصلا امکان چنین چیزی هست یا نه و چطور ؟!

با سلام
دوست عزيز اين موضوع حتما با يك وكيل صحبت كنيد يا از طريق شركت پاريز تراول پيگيري كنيد حتما خيلي خوب راهنمايي مي كنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، soruosh
(2016-11-26 ساعت 10:26)gogoli-boy نوشته:  
(2016-11-25 ساعت 19:20)ashkan kusha نوشته:  سلام Smile)

با سلام
طبق قانون بايد فرزندان زير ٢١ سال باشند.
بايد پدر شما ويزا دريافت كنند و بعد از أقامت از طريق كيس خانوادگي براي شما اقدام كنند.

چون اسم شما جزو نفرات فرعی کیس نوشته شده به نظر من حتما باید بری سفارت که افیسر حضور حقیقی شما رو ببینه...شاید اگه نری کل کیس رو به خاطر حضور نداشتن شما باطل کنند..میری یه دوری هم میزنی دیگه...خوش میگذره برو حالشو ببر... Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، ashkan kusha ، soruosh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان