کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
(2016-11-26 ساعت 23:52)Reza2018 نوشته:  از برندگان لاتاری 2017 یه سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدید سال چندمی بود که شرکت میکردید؟؟؟

4 سال
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
(2016-11-29 ساعت 19:39)gogoli-boy نوشته:  
(2016-11-29 ساعت 17:35)Reza2018 نوشته:  
(2016-11-29 ساعت 13:40)gogoli-boy نوشته:  با سلام
دفترچه آیین نامه رانندگی ایالت تگزاس
موفق باشید
نیویورکم دارید ممنون میشم برام بفرستید
دفترچه آیین نامه رانندگی ایالت New York
موفق باشید

ضمن تشکر از دوستمون که لطف کردند و آیین نامه های چند ایالت رو برامون گذاشتن
دوستانی که این فایل ها رو میخوان کافیه که در google اینجوری سرچ کنن:
مثلا برای ایالت مریلند: maryland department of motor vehicle pdf.
این pdf رو بزنید در انتها تا فایل های pdf رو بتونین به راحتی داشته باشین.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: sabmn ، a_cute65 ، soruosh
(2016-11-30 ساعت 13:48)saeidsh نوشته:  
(2016-11-29 ساعت 19:39)gogoli-boy نوشته:  
(2016-11-29 ساعت 17:35)Reza2018 نوشته:  نیویورکم دارید ممنون میشم برام بفرستید
دفترچه آیین نامه رانندگی ایالت New York
موفق باشید

ضمن تشکر از دوستمون که لطف کردند و آیین نامه های چند ایالت رو برامون گذاشتن
دوستانی که این فایل ها رو میخوان کافیه که در google اینجوری سرچ کنن:
مثلا برای ایالت مریلند: maryland department of motor vehicle pdf.
این pdf رو بزنید در انتها تا فایل های pdf رو بتونین به راحتی داشته باشین.

اقو سعید مرسی که راهنماییمون میکنی Big Grin Big Grin Big Grin
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود دوستان
حالا که بحث گواهینامه رانندگی پیش اومده، این برنامه هم خیلی مفیده "DMV Genie" (هم برای اندروید و هم IOS موجوده )طرز کارش به این صورته که اول باید ایالت را انتخاب کنید و بعد در سه سطح آسون و متوسط و حرفه ایی به شما یک سری سوالات میده که باید به اونها پاسخ بدید(بصورت تستی) و هر سری اگر به حد نصاب برسید میتونید به مرحله بعد برید(البته خود مرحله را هم میتونید دستی انتخاب کنید) و در انتها هم یک آزمون مشابه با آزمون واقعی داره که اگر تو اون با نمره بالایی قبول بشید از پس آزمون کتبی یا Online گواهینامه هم حتما بر میاین . یک قسمت هم داره که با مراجعه به اون میتونید سوالاتی که اشتباه پاسخ دادید را ببینید و دوباره به اونا پاسخ بدید.
به طور مختصر یعنی فرآیند یادگیری در طی آزمون های متوالی انجام میشه.
من خودم از این نرم افزار استفاده کردم و واقعا راضیم. و از اونجایی که ماشین داشتن در امریکا (تقریبا درتمام شهرها به جز نیویورک و شیکاگو و لاس انجلس)در اولین فرصت ممکن ضروریه. بهتره از همین الان به فکر گواهینامه باشید.
Case number: 32xx
Family number: 1
First letter: May
DS-260 Completion: Jun
Second letter: November
Embassy: Ankara Turkey==> Abu Dhabi     ---    Changed By KCC
Status: Visa holder
Destination: Austin,TX
Total Cost: about 5 milion
Looking for a ROOMMATE

پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC ، Paniz888 ، saeidsh ، sheghi ، soruosh
(2016-04-28 ساعت 02:27)Kaveh نوشته:  .
لطفاٌ برای بحث و گفتگو عیر مرتبط با پروسه لاتاری، از این تاپیک استفاده کنید.

.

سلام وقت بخير!
مامان من از برندگان لاتاري ٢٠١٧ هست و من چند تا سوال داشتم!
١-من خودم ١٨ سالمه و تو بچگي واكسيناسيونم كامل هست و من كارتشو دارم آيا لازمه كه دوباره هـپاتيت و يا اون يكي واكسن ها رو بزنم؟
٢-آيا تو پزشك سفارت تو اون آزمايشاتي كه ميخوان انجام بدن معلوم ميشه كه فرد واكسن زده يا نه؟ منظور اينكه اگه طرف كارت واكسيناسيون ببره ولي نزنه آيا اونجا مشكلي پيش مياد؟
٣-در صورتي كه ما بخوايم سند خونه كه براي چند نفره و مامان من هم شريك هست بديم به جاي تمكن مالي اون شرايطش چيه؟
٤-ترجمه ها در چه شرايطي مهر دادگستري ميخواد؟
٥-ميشه ما ترجمه ها رو بعد دريافت نامه ي دوم انجام بديم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-21 ساعت 18:24)AbbasHTC نوشته:  
(2016-11-21 ساعت 16:56)mahdis932 نوشته:  
(2016-11-09 ساعت 14:17)فرناز٥٧ نوشته:  اميدوارم به زودي كلير بشيد

سلام امیدوارم کلیر شید. آنکارا بودید؟

نخیر ابوظبی بودم...سوالی هست در خدمتم..

با سلام ، بزرگوارید.
1- اگر ممکن هست آدرس سفارت و پزشک معتمد و نیز آدرس پیک آپ پاس و... را اعلام فرمایید. من برای آنکارا آماده بودم اما ظاهرا سفارت انتخابی تغییر خواهد کرد.
منتظر شنیدن ودیدن خبر خوب اخذ گرین کارت شما هستیم.
متشکرم
مصاحبه: ارمنستان
نتیجه: ای پی
کیس نامبر:###7
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-03 ساعت 16:29)mahdis932 نوشته:  
(2016-11-21 ساعت 16:56)mahdis932 نوشته:  سلام امیدوارم کلیر شید. آنکارا بودید؟

با سلام ، بزرگوارید.
1- اگر ممکن هست آدرس سفارت و پزشک معتمد و نیز آدرس پیک آپ پاس و... را اعلام فرمایید. من برای آنکارا آماده بودم اما ظاهرا سفارت انتخابی تغییر خواهد کرد.
متشکرم

دوست عزیز لطفا امضاء خودتون رو تکمیل کنید تا دوستان بهتر بتونن کمکتون کنن
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-03 ساعت 17:04)Paniz888 نوشته:  
(2016-11-21 ساعت 18:24)AbbasHTC نوشته:  نخیر ابوظبی بودم...سوالی هست در خدمتم..

با سلام ، بزرگوارید.
متشکرم

دوست عزیز لطفا امضاء خودتون رو تکمیل کنید تا دوستان بهتر بتونن کمکتون کنن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-21 ساعت 16:56)mahdis932 نوشته:  سلام امیدوارم کلیر شید. آنکارا بودید؟

با سلام ، بزرگوارید.
متشکرم
یممنون از لطف شما
ببینین اصلا نیازی نیست به نظر بنده که خودتون رو جسارتا گیج کنید..چون لیدزهایی هستند در دبی و ابوظبی که تمام کارهای شما رو از قبیل رفتن به مدیکال و سفارت انجام میدن...ما خودمون همین کار رو کردیم..یعنی اصلا نه سوار اتوبوس شدیم و نه مترو..
یه اقایی بنام حسین ما رو برد مدیکال و اورد و اینکه رفت جواب ازمایشهامون رو گرفت و اورد و همچنین تا ابوظبی هم ما رو برد و اورد و کلا 350 درهم ازمون گرفت.
ما چون سه نفر بودیم برامون خیلی به صرفه بود این کار.. بازم اگه سوالی بود در خدمتم
پاسخ
تشکر کنندگان: mahdis932
(2016-12-04 ساعت 00:01)AbbasHTC نوشته:  

با سلام ، بزرگوارید.
متشکرم
یممنون از لطف شما
ببینین اصلا نیازی نیست به نظر بنده که خودتون رو جسارتا گیج کنید..چون لیدزهایی هستند در دبی و ابوظبی که تمام کارهای شما رو از قبیل رفتن به مدیکال و سفارت انجام میدن...ما خودمون همین کار رو کردیم..یعنی اصلا نه سوار اتوبوس شدیم و نه مترو..
یه اقایی بنام حسین ما رو برد مدیکال و اورد و اینکه رفت جواب ازمایشهامون رو گرفت و اورد و همچنین تا ابوظبی هم ما رو برد و اورد و کلا 350 درهم ازمون گرفت.
ما چون سه نفر بودیم برامون خیلی به صرفه بود این کار.. بازم اگه سوالی بود در خدمتم

متشکرم. اطلاعات این حسین آقا رو میشه لطف کنید؟
مطمعن هستن ایشون دیگه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-04 ساعت 11:45)mahdis932 نوشته:  
(2016-12-03 ساعت 16:29)mahdis932 نوشته:  با سلام ، بزرگوارید.
متشکرم
یممنون از لطف شما

متشکرم. اطلاعات این حسین آقا رو میشه لطف کنید؟
مطمعن هستن ایشون دیگه؟
بله مطمین هستن..کارای ما و خیلی از دوستان رو ایشون انجام دادند..براتون پیام خصوصی فرستادم
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام .
میشه لطفا شماره حسین آقا رو واسه من هم بفرستید .
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:

با سلام ، بزرگوارید.
متشکرم
یممنون از لطف شما

متشکرم. خیلی لطف کردید.
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC
سلام دوستان ما برای مصاحبه به ابوظبی رفتیم و به دلیل اینکه اشتباها جای اصل مدرک فرد برنده کپیش رو بردیم افسر از ما خواست که اصل مدرک رو توسط لیدر براشون بفرستیم و برگه سبز رنگ به ما دادن گفتن از یکشنبه اینده سایت رو چک کنید تا ویزاتون بیاد اما زیر برگه سبز رنگ نوشته قابل توجه برندگان لاتاری چنانچه تا 30 دسامبر(یعنی 24 روز اینده)ویزای شما صادر نشود دیگر صادر نخواهد شد
این الان یعنی چی واقعا گیج شدم ونگرانم ؟اخه کلیر شدن معمولا بیشتر از یک ماه طول میکشه ؟ایا برای همه دوستان شرایط اینجوریه؟واونایی که مصاحبه رفتن این نوشته تو برگه هاشون هست لطفا راهنمایی کنید
Case ‎Number‎  :2500
تعداد افراد منظور در کیس  :   2نفر

مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

تاریخ ارسال فرم  : نمیدونم

سفارت   : ابوظبی

تاریخ نامه دعوت به مصاحبه :14 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-06 ساعت 17:16)naz s نوشته:  سلام دوستان ما برای مصاحبه به ابوظبی رفتیم و به دلیل اینکه اشتباها جای اصل مدرک فرد برنده کپیش رو بردیم افسر از ما خواست که اصل مدرک رو توسط لیدر براشون بفرستیم و برگه سبز رنگ به ما دادن گفتن از یکشنبه اینده سایت رو چک کنید تا ویزاتون بیاد اما زیر برگه سبز رنگ نوشته قابل توجه برندگان لاتاری چنانچه تا 30 دسامبر(یعنی 24 روز اینده)ویزای شما صادر نشود دیگر صادر نخواهد شد
این الان یعنی چی واقعا گیج شدم ونگرانم ؟اخه کلیر شدن معمولا بیشتر از یک ماه طول میکشه ؟ایا برای همه دوستان شرایط اینجوریه؟واونایی که مصاحبه رفتن این نوشته تو برگه هاشون هست لطفا راهنمایی کنید

سلام ولي من فكر كنم ٣٠ سپتامبر هست
شماره كيس:2017AS54xx
تاريخ رويت قبولي:3may
تعداد اعضاي كيس:٣نفر
تاريخ ارسال فرم:23may
تاريخ دريافت نامه دوم:28march
محل مصاحبه:آنكارا تغير به أبوظبي توسط خودشان
تاريخ مصاحبه:7may
من و پسرم يكضرب و همسرم ap
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC ، naz s

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان