کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
سلام دوستان.ببخشید یه سوال داشتم.من و همسرم و پسر 4 سالم برنده لاتاری 2017 هستیم میخواستم بپرسم بعد از 5 سال از حضور ما در امریکا من و شوهرم میتونیم سیتیزن بشیم ولی فرزندم بخاطر اینکه سنش کمتر از 18 هست نمیتونه؟تکلیفش چیه؟ما سیتیزن میشیم اون فقط گرین کارت داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من کلا با لیسانسم که کشاورزی بود کار پیدا نکردم بعد رفتم مالزی فوق عمران خوندم سال ‎2015‎ الان هم که هنوز کار پیدا نکردم -یعنی بگم کار دارم درصورتی که واقعا نداشتم من سریازی هم معاف بودم -
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان وقتتون بخیر
ما کیس نامبرمون 32xx هست و فرم ds 260 رو 14 جولای فرستادیم بنظرتون ممکنه چه زمانی کارنت بشیم؟؟؟؟؟
شماره کیس: ‎2017AS32XX  ‎
تاریخ رویت قبولی:  ‎2016 ‎July 12‎
برنده اصلی: همسر (مرد)
تعداد افراد کیس:  2
کنسولگری:  آنکارا تغییر به ابوظبی توسط خودمون
تاریخ ارسال فرم:   ‎2016 ‎July 14
کارنت شدن کیس: 2016 9Nov‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎20 Dec 2016
تاریخ مصاحبه: ‎2017 ‎Feb 12
نتیجه مصاحبه: AP‎
21 جولای دوخطی
23جولای آپدیت و تبدیل به یک خطی و OR
مقصد: هیوستون شاید هم دالاس
issued: 09.09.2017
visa: 09.14.2017
arrival to USA: 10.10.2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ب دوستان
من کشوری که باید برم برای مصاحبه ترکیه است و این کشور هم از قبل برامن انتخاب شده بود و من توی فرم اولی ک پر کردم حق انتخاب یا تغیر کشور مصاحبه رانداشتم .حالا باتوجه ب مشکلات و کودتایی که برا کشور ترکیه بوجود اومده ایا برا مصاحبه منم مشکل پیش میاد یا نه برا من دعوت نامه برا مصاحبه ارسال میشه؟؟؟
واقعا نگران این موضوع ام اگه راهنماییم کنین ممنون میشم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-28 ساعت 02:27)Kaveh نوشته:  .
لطفاٌ برای بحث و گفتگو عیر مرتبط با پروسه لاتاری، از این تاپیک استفاده کنید.

.

سلام
منتظر دریافت ایمیل یا همون وقت مصاحبه هستم. به نسبت سا لهای قبل ظاهرا خیلی طول کشیده، اینطور نیست؟
as بالای 7000 و ارسال فرم در ماه می. سفارت انتخابی آنکارا.
لطفا اعلام نظر کنید.
با سپاس
مصاحبه: ارمنستان
نتیجه: ای پی
کیس نامبر:###7
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-18 ساعت 03:33)Ramin sh نوشته:  سلام ب دوستان
من کشوری که باید برم برای مصاحبه ترکیه است و این کشور هم از قبل برامن انتخاب شده بود و من توی فرم اولی ک پر کردم حق انتخاب یا تغیر کشور مصاحبه رانداشتم .حالا باتوجه ب مشکلات و کودتایی که برا کشور ترکیه بوجود اومده ایا برا مصاحبه منم مشکل پیش میاد یا نه برا من دعوت نامه برا مصاحبه ارسال میشه؟؟؟
واقعا نگران این موضوع ام اگه راهنماییم کنین ممنون میشم .

مشکلی در حال حاضر نیست، برنده های ۲۰۱۶ هم الان دارن روال عادی میرن ویزاشونو بگیرن، مشکل جدی هم پیش بیاد خود kcc محل مصاحبه رو عوض میکنه. ضمنا به صورت اتوماتیک واسه همه اول آنکارا انتخاب میشه ولی شما میتونستید خودتون موقع تکمیل فرم عوض کنید.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-16 ساعت 01:21)amirali9051 نوشته:  با سلام
من هم برنده لاتاری2017هستم(البته همسرم برنده شده)
من به هلال احمر شهر خودم(رشت)مراجعه کردم گفتن واکسن رو اینجا انجام نمیدیم! به دلیل نداشتن واکسن
حالا سوالم اینه کسی میدونه حالا که باید تهران بریم پروسه انجام واکسیناسون چند روز طول میکشه؟البته یه پسر 4 ساله هم داریم
وبعد از گرفتن کارت زرد موقع مصاحبه دکتر معتمد سفارت برای بچه چه واکسنایی رو دوباره میزنه؟

سلام
با مراجعه به انیستیتو پاستور واقع در میدان پاستور یک سری واکسن اونجا زده می شه بعد درمانگاهی را معرفی میکنند که با مراجعه به آنجا واکسن دیگری را می زنید. نوبت بعدی یک ماه بعد به شما داده می شه...
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
(2016-08-17 ساعت 10:51)MOZHDEHHHHHH نوشته:  سلام دوستان وقتتون بخیر
ما کیس نامبرمون 32xx هست و فرم ds 260 رو 14 جولای فرستادیم بنظرتون ممکنه چه زمانی کارنت بشیم؟؟؟؟؟

سلام

معلوم نیست ماه بعد تا چه شماره ای رو کارنت میکنن دوست عزیز
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان:
من اینجور دیدم که شماره کیس های بالای 7000 همه رو ازسفارت انکارا دادن به ایروان یا ابوظبی چون تعدادشون معمولا خیلی کمه این کبس نامبرها ایا اینجوری هر ساله؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
مدرک تحصیلی من کاردانی میباشد . در ثبت نام اولیه قرعه کشی تو قسمت مدرک تحصیلی نوشتم some university courses ولی تو فرم DS-260 درستش کردم و نوشتم University Degree . خواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد . ممنون میشم پاسخ بدید .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
لطفا به این سوال پاسخ دهید
با توجه به اینکه مدارک ترجمه شده را باید برای سفارت آنکارا ارسال کنیم ، خواستم بدونم این ترجمه ها به ما برمیگرده یا اینکه یک سری دیگه باید ترجمه کنیم برای به همراه بردن با خود جهت آمریکا.

ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-21 ساعت 15:04)mahdis932 نوشته:  سلام
با توجه به اینکه مدارک ترجمه شده را باید برای سفارت آنکارا ارسال کنیم ، خواستم بدونم این ترجمه ها به ما برمیگرده یا اینکه یک سری دیگه باید ترجمه کنیم برای به همراه بردن با خود جهت آمریکا.

ممنونم

با سلام
مدارك پست شده به سفارت آنكارا برگشت داده نميشه ، بهتره در زمان ترجمه در خواست دو نسخه ترجمه كنيد كه مبلغ دومي 30 درصد مبلغ اولي خواهد بود.
موفق باشيد.
1 - شماره کیس:2016AS000009XX
2 - تاریخ رویت قبولی: May - 6 - 2015
3 - کنسولگری: ANKARA
4 - تعداد افراد منظور در کیس : 3
5 - ارسال فرمهای سری اول: May - 24 - 2015
6 - کارنت شدن کیس: August - 12 - 2015
7 - نامه دوم  25 August
8 - مصاحبه  هفته سوم اکتبر
9 - وضعیت AP
10 - كلير  9 March
صدور ویزا  21 March
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
مدرک تحصیلی من کاردانی میباشد . در ثبت نام اولیه قرعه کشی تو قسمت مدرک تحصیلی نوشتم ‎some university courses‎ ولی تو فرم ‎DS-260‎ درستش کردم و نوشتم ‎University Degree .‎ خواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد . ممنون میشم پاسخ بدید .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-22 ساعت 20:54)mehdihk نوشته:  
(2016-08-21 ساعت 15:04)mahdis932 نوشته:  سلام

ممنونم

با سلام
مدارك پست شده به سفارت آنكارا برگشت داده نميشه ، بهتره در زمان ترجمه در خواست دو نسخه ترجمه كنيد كه مبلغ دومي 30 درصد مبلغ اولي خواهد بود.
موفق باشيد.

متشکرم.
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdihk ، Tero.guy
(2016-08-22 ساعت 21:11)a_cute65 نوشته:  مدرک تحصیلی من کاردانی میباشد . در ثبت نام اولیه قرعه کشی تو قسمت مدرک تحصیلی نوشتم ‎some university courses‎ ولی تو فرم ‎DS-260‎ درستش کردم و نوشتم ‎University Degree .‎ خواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد . ممنون میشم پاسخ بدید .

تا اونجایی که من میدونم و از تایپیکهای سال قبل استفاده کردم می تونید قبل از مصاحبه و یاد سوگند این مطلبو عنوان کنید دوست عزیز
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان