کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
سلام
من خیلی وقته كارنت شدم اما هیچ ایمیلی نیومده برام. سوالم اینه كه اصلاتا الان زمان مصاحبه برا كسی مشخص شده از DV2017?
با تشكر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-19 ساعت 10:35)grimfandango نوشته:  
(2016-07-19 ساعت 10:26)simigil نوشته:  سلام
من خیلی وقته كارنت شدم اما هیچ ایمیلی نیومده برام. سوالم اینه كه اصلاتا الان زمان مصاحبه برا كسی مشخص شده از DV2017?
با تشكر

سلام

دوست عزیز . 2017 اولین سری کارنت هاش اوایل آگوست اونم برای ماه اکتبر مشخض میشه . هیچ کس از 2017 هنوز کارنت نشده.
ممنونم اما با توجه به لينك بالا 2017 آسيا شماره منم جزو كارنت شده هاست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-19 ساعت 11:06)grimfandango نوشته:  
(2016-07-19 ساعت 10:42)simigil نوشته:  
(2016-07-19 ساعت 10:35)grimfandango نوشته:  سلام

دوست عزیز . 2017 اولین سری کارنت هاش اوایل آگوست اونم برای ماه اکتبر مشخض میشه . هیچ کس از 2017 هنوز کارنت نشده.
ممنونم اما با توجه به لينك بالا 2017 آسيا شماره منم جزو كارنت شده هاست

نه اونجا منظوراینکه تعداد برنده ها از آسیا 13499 نفره کلا

نمي دونستم پس كارنت شدنو از كجا چك كنيم؟ يا همونجا مي زنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
امیدوارم که برای 2018 بشه - دیگه وقتشه که بشه - اگه نشه دیر میشه
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت مدیران و دوستان سلکت شده
من هم در لاتاری 2017 انتخاب شدم . چون همسرم هم در زیر گروه بنده است و ایشان هم اکنون 2 ماه است که باردار میباشد چند سوال برام مطرح است که لظفا یاری فرمایید
1- زمان مصاحبه همه افراد انتخاب شده تا مهر اعلام میشود یا این دعوت دوم بعد مهر ماه به ماه اعلام میشود
2-به علت بار دار بودن همسرم امکان واکسناسیون ایشان نیست . چه باید کرد .
3-از زمانی که مصاحبه را نیز با موفقیت طی کنیم چقدر زمان برای حضور در امربکا داربم . و ارسال گرین کارت چقدر طول میکشد و بعد از آن چند روز بعد میتونیم از امریکا خارج بشیم و به چه مدتی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من هم قبولی با شماره کیسه ۴۱xx هستم که اگر از شمارهای نزدیک به خودم کسی هست خیلی خوشحال میشم با هم هماهنگ باشیم تبادل فکر یا مثلا مصاحبه یا حتی سفرهامونو با هم بریم. اینطوری راحتتره. لطفا پیام بدید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. دوستان برا گرقتن پاس سفید دلیل رفتن رو باید کلی نوشت ؟ صادقانه گفت؟ یا دروغ قابل قبول؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
باسلام ،
من هم همراه با همسرم وارد پروسه لاتاری شدیم و فرم 260 را نیز پر کردیم .
همسرم خانه دار است و من تصویر بردار فیلم مستند . و همه اینها رو در فرم مذکور لحاظ کردیم .
سوال اینجاست که برای هر جفتمون از طریقی بیمه تامین اجتماعی رد میشه که مشغول به آن کار نیستیم ( برای همسرم بیمه آموزش و پرورش و برای خودم خبرنگاری ) آیا در بررسی های فرم 260 و یا مصاحبه به نوع بیمه ما در ایران دسترسی دارند ؟؟؟
اگه دارند و در مصاحبه ممکنه دچار مشکل شویم راه حل چیست ؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-20 ساعت 20:35)hamid.ghazipour نوشته:  با سلام خدمت مدیران و دوستان سلکت شده
من هم در لاتاری 2017 انتخاب شدم . چون همسرم هم در زیر گروه بنده است و ایشان هم اکنون 2 ماه است که باردار میباشد  چند سوال برام مطرح است که لظفا یاری فرمایید
1- زمان مصاحبه همه افراد انتخاب شده تا مهر اعلام میشود یا این دعوت دوم بعد مهر ماه به ماه اعلام میشود
2-به علت بار دار بودن همسرم امکان واکسناسیون ایشان نیست . چه باید کرد .
3-از زمانی که مصاحبه را نیز با موفقیت طی کنیم چقدر زمان برای حضور در امربکا داربم . و ارسال گرین کارت چقدر طول میکشد و بعد از آن چند روز بعد میتونیم از آمریکا خارج بشیم و به چه مدتی

سلام دوست عزیز ..
۱ . تا یکماه دیگه اولین سری از کیس نامبر ها اعلام میشه اصطلاحا کارنت مثلا تا ۳۰۰۰ .. یعنی کیس های زیر ۳۰۰۰ آماده ی دریافت نامه ی دوم که دعوت به سفارت هست باشند ... بعد از این اعلام برای تک تک کیس ها به مرور .. حدودا تا دو هفته ی بعدش .... نامه ی دوم که حاوی تاریخ دعوت شما به سفارت و همچنین کشور محل مصاحبه مشخص میشه .. توجه داشته باشین که ممکنه تو نامه ی اول محل مصاحبه انکارا باشه .. اما توو نامه ی دوم به جای دیگه مثلا ایروان تغییر کنه ..
۲.هم میتونید سیرچ کنید .. چونن یادمه یه مطلبی در این مورد تووو همین مهاجرسرا خونده بودم .. سالهای قبل رو چک کنید شاید پیدا کنید .. در غییر اینصورت به مراکز انستیتو پاستور مراجعه کنید .. دقیق در جریان هستن و شرایط دریافت کارت بین المللی زرد رو توضیح میدن
۳.از بعد از دریافت ویزا تا ۶ ماه فرصت دارین که وارد امریکا بشین ... دریافت گرین کارت بین ۲ هفته تا ۳ ماه زمان میبره ... بعد از دریافت گرین کارت مشکلی برای خروج ندارین .. ولی یادتون باشه بیش از ۶ ماه خارج از امریکا باشین گرین کارتتون باطل میشه مگر اینکه افیسر رو قانع کنید .. یه راه هم گرفتن پاس سفید هستش که با پاس سفید میتونین تا ۲ سال از خاک امریکا بیرون باشید .. بدون نگرانی از ابطال گرین کارتتون ...
امیدوارم توضیحاتم مفید بوده باشه ...
====================
‎2017  AS 2XXXX‎
سفارت : آنکارا
مصاحبه :  اسفند ۹۵
ویزا : اسفند ۹۵ - یکضرب ( کار آزاد - سربازی معاف )
اولین ورود : اسفند ۹۵
مقصد و اقامت در :   کالیفرنیا - لس آنجلس
پیج اینستا گرام    pedraaam_usa
==============
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-01 ساعت 20:19)hamid.ghazipour نوشته:  باسلام ،
من هم همراه با همسرم وارد پروسه لاتاری شدیم و فرم 260 را نیز پر کردیم .
همسرم خانه دار است و من تصویر بردار فیلم مستند . و همه اینها رو در فرم مذکور لحاظ کردیم .
سوال اینجاست که برای هر جفتمون از طریقی بیمه تامین اجتماعی رد میشه که مشغول به آن کار نیستیم ( برای همسرم بیمه آموزش و پرورش و برای خودم خبرنگاری ) آیا در بررسی های فرم 260 و یا مصاحبه به نوع بیمه ما در ایران دسترسی دارند ؟؟؟
اگه دارند و در مصاحبه ممکنه دچار مشکل شویم راه حل چیست ؟؟؟؟

سلام ... دسترسی ندارم .. هیچ گونه استعلامی نمیتونن بگیرن ...
بعضی ها معتقدن چیزی نگین ... حساس نشن ...
بعضی ها هم میگن اصل باید بر صداقت باشه و به افیسر توضیح بدین قبلش ...
من خودم به شخصه قبل قسم خوردن یه توضیح کوچیک میدم بابت بیمه ام ... اما در کل انتخاب با خودتونه ...
====================
‎2017  AS 2XXXX‎
==============
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-19 ساعت 02:27)AFN نوشته:  سلام.داخل فرم ds260که محل سفارتو میشد تغییر داد.واسه من انکارا بود به ایروان تغییر دادم .چه لزومی داره واسkccنامه بزنیم واسه تغییر سفارت.لطفا راهنمایی بفرمایید.

سلام ... اگر فرم رو پر میکردید و نهایی میکردین ... برای اصلاح مجدد باید ایمیل میزدین و درخواست انلاک میدادین ...
شما قبل نهایی کردن فرم ۲۶۰ .. سفارت رو تغییر دادین ... پس نه نیاز به انلاک کردن داشتین ... نه ایمیل زدن ...
موفق باشین
====================
‎2017  AS 2XXXX‎
==============
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-20 ساعت 23:33)MUALL نوشته:  سلام من هم قبولی با شماره کیسه ۴۱xx هستم که اگر از شمارهای نزدیک به خودم کسی هست خیلی خوشحال میشم با هم هماهنگ باشیم تبادل فکر یا مثلا مصاحبه یا حتی سفرهامونو با هم بریم. اینطوری راحتتره. لطفا پیام بدید

سلام با چندتا از برندگان ۲۰۱۷ توو یه گروه تلگرامی هستیم ... اطلاعات در امضائ ام موجوده ... در خدمتتون هستیم ....
====================
‎2017  AS 2XXXX‎
==============
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-21 ساعت 01:04)hamidborzooey نوشته:  سلام. دوستان برا گرقتن پاس سفید دلیل رفتن رو باید کلی نوشت ؟ صادقانه گفت؟ یا دروغ قابل قبول؟

سلام ... اگر اشتباه نکنم پاس سفید رو باید از اونجا اقدام کنید ... چک کنید انجمن رو ... پیدا میکنید ...
شخصا فکر میکنم اصل رو همیشه ...هر جای دنیا ... رو صداقت باشه نتیجه بهتره ... امریکایی ها به شدت به دروغ حساسن ...
البته انتخاب با شماست ...
====================
‎2017  AS 2XXXX‎
==============
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من تازه عضو شدم یکی از دوستان سایت شمارو معرفی کرد من فرمی که پر کردم اسم دانشگاهمو یه حرف ار و ای جابجا زدم باید چی کار کنم؟
و اینکه من تیر فرممو پر کردم چقدر طول میکشه جواب بدن و جواب ایمیل میکنن یا باید تو سایت خاصی چک کرد؟
ممنون از پاسخ گوییتون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-02 ساعت 13:02)faranakrafat نوشته:  سلام
من تازه عضو شدم یکی از دوستان سایت شمارو معرفی کرد من فرمی که پر کردم اسم دانشگاهمو یه حرف ار و ای جابجا زدم باید چی کار کنم؟
و اینکه من تیر فرممو پر کردم چقدر طول میکشه جواب بدن و جواب ایمیل میکنن یا باید تو سایت خاصی چک کرد؟
ممنون از پاسخ گوییتون.

سلام
از هفنه آینده برحسب شناره کیس شروع میککند به ارسال نامه های دعوت برای مصاحبه در سایت. لطفا بصورت متناوب همون وب سایتی که برنده شدید رو چک کنید.
اشتباهی که انجام دادید هم اگر فقط همینه مشکل بزرگی نیست روز مصاحبه بگید

موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان