کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیگیری وضعیت کیس از طریق CEAC و سایت سفارت
(2016-12-07 ساعت 10:35)فام مج نوشته:  سلام دوستان عزیز میشه لطفا بگید چطوری کیستون رو توی سایت برای دیدن وضعیت ویزاتون چک میکنید چون من هم AP خوردم و کیس نامبرم رو نمیشناسه لطفا فرمت وارد کردنش رو بگید.
ممنون از لطفتون

سلام
میشه سفارتی که رفتید رو اعلام کنید
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: Arezusadighi
(2017-05-17 ساعت 00:20)alexino11 نوشته:  
(2017-05-16 ساعت 23:46)میثم ارونی نوشته:  میشه آدرس سایت سفارت ابوظبی رو برای چک کردن کیس نامبر بدین؟

خدمت شما
http://www.abudhabiivo.net

متاسفانه این سایت درست کار نمیکنه پس نگران نباشید و بهتر است از خود ceac بررسی کنید با اینکه من ویزای یکضرب گرفتم ولی نه قبل از مصاحبه و نه در چند روزی که ویزا در حال صدور بود و نه بعد از isuud شدن هیچ وقت کیس نامبرم رو نشون ندار
بیخالش شین
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: میثم ارونی
(2017-05-16 ساعت 21:59)میثم ارونی نوشته:  
(2017-05-14 ساعت 01:32)alexino11 نوشته:  
(2017-05-13 ساعت 21:16)میثم ارونی نوشته:  تو سیستم میشناسن تو سایت سفارت ابوظبی نمی شناسه

دوست گرامی من پریروز مصاحبه داشتم الان آدرسشو یکی از دوستان لطف کرد داد اولش وارد نشد و با فرمتی که خودش گفته بود میزدم که 2017ASXXXXX بود
بعد توی اروری که داده بود نوشته توی برگه ای که سفارت بهت داده شماره پروندت نوشته شده اونو زدم راحت وارد شد. کارمند سفارت شماره پرونده منو به این شکل نوشته بود: 2017ASXXXX شما هم ببین آیا با اون فرمت وارد نمیشه؟ ایشالا که بشه.
دوست عزیز ممنون از پاسختون ، من هر دو حالت و امتحان کردم شماره کیس و تو سایت سفارت نمی شناسه ، ایمیل هم چند دفعه دادم جوابی نگرفتم

سلام
هرکاری میکنم سایت abudhabiivo کسی نامبر منو نمیشناسه
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان