کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیگیری وضعیت کیس از طریق CEAC و سایت سفارت
(2017-05-09 ساعت 20:57)reza.zr نوشته:  
(2016-11-20 ساعت 04:28)a_cute65 نوشته:  با سلام

جا داره که اینجا بعد از تشکر از پروردگار از KAVEH عزیز ( مدیر فنی ) تشکر کنم که با راهنمایی هاشون باعث شدن من با آرامش کامل بتونم مصاحبه رو انجام بدم و تمامی این چند ماه رو از زمان ثبت نام در این سایت تا روز مصاحبه ( حتی بعد از مصاحبه ) تونستم با آرامش مراحل رو طی کنم .

و همچنین خوشحالم که تونستم تو این مدّت دوستان خوبی پیدا کنم .

در پناه خدا

AP یعنی چی ببخشید؟
سلام AP مخفف Administrative Processing یا پروسه اداری است که وقتی تو مصاحبه یکضرب بهتون ویزا ندن میرید تو پروسه اداری و باید منتظر کلییر شدن باشید.
کیس نامبر: 2017AS22##
تاریخ رویت قبولی: 3 MAY
اعضای کیس: 3 نفر (برنده اصلی همسرم+ من و دخترم)
تاریخ ارسال فرم260: 14 MAY
آنلاک اول: 20 MAY
آنلاک دوم: 24 MAY
تاریخ کارنت: September
نامه دوم: 20 September
تاریخ مصاحبه: 16 November
نتیجه مصاحبه: AP
محل مصاحبه: آنکارا، تغییر به ابوظبی توسط KCC
در انتظار کلیرنس
ارسال ایمیل به سفارت: 13 April
آپدیت برنده اصلی: 17 April
ارسال ایمیل به سفارت: 21 May
آپدیت برنده اصلی: 30 May
آپدیت برنده اصلی  و دو خطی: 13 Jun
آپدیت کل کیس: 18 Jun
دریافت ایمیل بونافاید: 25 Jun
تمدید مدیکال: 12 Aug
تحویل مدارک به سفارت: 13 Aug
آپدیت ها: 13-14-15 Aug
ایشود: 16 Aug
دریافت ویزا: روز تاریخی و با شکوه 17 آگوست 2017

پاسخ
تشکر کنندگان: reza.zr ، a_cute65 ، soruosh
(2017-05-09 ساعت 21:14)shahin41 نوشته:  

جا داره که اینجا بعد از تشکر از پروردگار از KAVEH عزیز ( مدیر فنی ) تشکر کنم که با راهنمایی هاشون باعث شدن من با آرامش کامل بتونم مصاحبه رو انجام بدم و تمامی این چند ماه رو از زمان ثبت نام در این سایت تا روز مصاحبه ( حتی بعد از مصاحبه ) تونستم با آرامش مراحل رو طی کنم .

در پناه خدا

AP یعنی چی ببخشید؟

مخفف  administrative processing که میشه مراحل اداری که در ایران بهش میگن
 ا ف بی ا ی چک و یا ........ به هر یحال عنی تحقیق بیشتر روی سابقه و پیشینه متقاضی که بعد از انجام مصاحبه شروع میشه.
شرمنده اینارو هم میشه راهنماییم کنید ممنون میشم.
من خانومم کیس ۶۵۰۰ برنده شده و من زیر مجموعه هستم.خانومم فوق لیسانس روانشناسی دفاع و تموم کرده موقع ثبت نام Some Graduate Level Courses وارد کردم امیدوارم مشکلی نباشه و خودم لیسانس عمران و دفاع ارشد مهندسی مدیریت ساختم مونده واسه خودمم همینو وارد کردم(Some Graduate Level Courses)
الان خانومم دفاع کرده ولی درگیر کارهای فراغت از تحصیله و من درگیر دفاع از پایان نامه.
۱-الان تحصیلات خانومم رو چی وارد کنم؟ تحصیلات خودمو چی وارد کنم؟
۲- محل مصاحبه یعنی از هیچ نظر فرق نداره؟ انکارا شلوغ تر نیست روند بررسی به دلیل ازدهام کیس؟
۳- تو قسمت پرمننت ادرس یکی هست از دوستان دارم ادرسشو میدم و ثابته جاشون تو اورنج کانتی کالیفرنیا.ایا محل ادرسی که اعلام مکینم با ایالتی که خودم میخوام برم متفاوت باشه مشکلی پیش نمیاد؟
۴-ایا میتونم بعد که به امید خدا وارد شدم ادرس رو به محل خودم تغییر بدم؟
۵-در مورد اطلاعات شغلی و تحصیلی من خانومم کیس اصلیه رشته روانشناسی تموم کرده ولی هنوز شاغل نیست جایی.چی بنویسم این قسمتو؟ نمیخوام دروغ مدارک ردیف کنم برای اینکه نشون بدم جایی شاغله میتونم این کارم بکنم نظر شما چیه؟ میتونم بگم تازه فارق التحصیل شده و هنوز بیکاره؟
۶-شغلم مهندسی عمرانه که وارد میکنم.پروانه اشتغال هم دارم نظارت.مدرک مباشرت املاکم دارم وارد میکنم.مدارک متعدد در مورد دوره های مختلف تو دانشگاه تهران در مدیریت پروژه و سازمان فنی حرفه ای دارم و یه شرکت به اسم خودم هم ثبت کردم که روزنامشم دارم ولی فعالیت خاصی نداشته.همه رو وارد کنم و برای مصاحبه ترجمه کنم؟
۷- یه سوال هست که میپرسه ایا این شغل نیاز به سابقه کار و تجربه دارد اونو چی بزنم منظورشو نفهمیدم. من دو سال بیمه ندارم.تجربه کاری دارم ولی مدرکی براش ندارم جز ساختمونهایی که ساخنم و اسنادش کارفرماش من نبودم.اسمم جایی توش نیس و غیر رسمیه.اینو چی بزنم؟
۸-در مورد سوالی که جایی دیگر شاغل بودید خوب من رسمی جایی شاغل نبودم و همش غیر رسمیه.برای ویزا یه کشور قبلا سابقه کار از شرکت عمرانی خانوادگیمون دارم که پرونده سازیه یهو بگم ندارم و فقط نظام مهندسی و مباشر مشاور املاک رو وارد کنم ؟
۹-در مورد قسمتی که میگه ایا خدمت رفتید که من میزنم نخیر دلیلش رو معافیت بنویسم یا معافیت موارد خاص؟ واینکه توضیح بدم ایا که پدرم در جنگ مجروح شده یا کلا نگم. پیشنهاد شما چیه؟
۱۰-زبان دیگری غیر از زبان مادری خانومم ترکی استانبولی بلده مدرک نداره و منم دارم میخونم برای آیلتس و لول B2 هستم بزنیم بله یا خیر؟
کیس نامبر       :      2018AS66XX  
تاریخ رویت      :      05/MAY/2017
کیس اصلی     :       خانومم و خودم همراه
نفرات             :      2
ارسال فرم یس ۲۶۰: 10/MAY/2017
بعد از ۳ بار تلاش در 2015 2016 2017 و قبولی در 2018
WHAT IS NEXT? Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-10 ساعت 02:01)reza.zr نوشته:  
(2017-05-09 ساعت 21:14)shahin41 نوشته:  
(2017-05-09 ساعت 20:57)reza.zr نوشته:  AP یعنی چی ببخشید؟

مخفف  administrative processing که میشه مراحل اداری که در ایران بهش میگن
 ا ف بی ا ی چک و یا ........ به هر یحال عنی تحقیق بیشتر روی سابقه و پیشینه متقاضی که بعد از انجام مصاحبه شروع میشه.
شرمنده اینارو هم میشه راهنماییم کنید ممنون میشم.
من خانومم کیس ۶۵۰۰ برنده شده و  من زیر مجموعه هستم.خانومم فوق لیسانس روانشناسی دفاع و تموم کرده موقع ثبت نام Some Graduate Level Courses وارد کردم امیدوارم مشکلی نباشه و خودم لیسانس عمران و دفاع ارشد مهندسی مدیریت ساختم مونده واسه خودمم همینو وارد کردم(Some Graduate Level Courses)
الان خانومم دفاع کرده ولی درگیر کارهای فراغت از تحصیله و من درگیر دفاع از پایان نامه.
۱-الان تحصیلات خانومم رو چی وارد کنم؟ تحصیلات خودمو چی وارد کنم؟
۲- محل مصاحبه یعنی از هیچ نظر فرق نداره؟ انکارا شلوغ تر نیست روند بررسی به دلیل ازدهام کیس؟
۳- تو قسمت پرمننت ادرس یکی هست از دوستان دارم ادرسشو میدم  و ثابته جاشون تو اورنج کانتی کالیفرنیا.ایا محل ادرسی که اعلام مکینم با ایالتی که خودم میخوام برم متفاوت باشه مشکلی پیش نمیاد؟
۴-ایا میتونم بعد که به امید خدا وارد شدم ادرس رو به محل خودم تغییر بدم؟
۵-در مورد اطلاعات شغلی و تحصیلی من خانومم کیس اصلیه رشته روانشناسی تموم کرده ولی هنوز شاغل نیست جایی.چی بنویسم این قسمتو؟ نمیخوام دروغ مدارک ردیف کنم برای اینکه نشون بدم جایی شاغله میتونم این کارم بکنم نظر شما چیه؟ میتونم بگم تازه فارق التحصیل شده و هنوز بیکاره؟
۶-شغلم مهندسی عمرانه که وارد میکنم.پروانه اشتغال هم دارم نظارت.مدرک مباشرت املاکم دارم وارد میکنم.مدارک متعدد در مورد دوره های مختلف تو دانشگاه تهران در مدیریت پروژه و سازمان فنی حرفه ای دارم و یه شرکت به اسم خودم هم ثبت کردم که روزنامشم دارم ولی فعالیت خاصی نداشته.همه رو وارد کنم و برای مصاحبه ترجمه کنم؟
۷- یه سوال هست که میپرسه ایا این شغل نیاز به سابقه کار  و تجربه دارد اونو چی بزنم منظورشو نفهمیدم. من دو سال بیمه ندارم.تجربه کاری دارم ولی مدرکی براش ندارم جز ساختمونهایی که ساخنم و اسنادش کارفرماش من نبودم.اسمم جایی توش نیس و غیر رسمیه.اینو چی بزنم؟
۸-در مورد سوالی که جایی دیگر شاغل بودید خوب من رسمی جایی شاغل نبودم و همش غیر رسمیه.برای ویزا یه کشور قبلا سابقه کار از شرکت عمرانی خانوادگیمون دارم که پرونده سازیه یهو بگم ندارم و فقط نظام مهندسی و مباشر مشاور املاک رو وارد کنم ؟
۹-در مورد قسمتی که میگه ایا خدمت رفتید که من میزنم نخیر دلیلش رو معافیت بنویسم یا معافیت موارد خاص؟ واینکه توضیح بدم ایا که پدرم در جنگ مجروح شده یا کلا نگم. پیشنهاد شما چیه؟
۱۰-زبان دیگری غیر از زبان مادری خانومم ترکی استانبولی بلده مدرک نداره و منم دارم میخونم برای آیلتس و لول B2 هستم بزنیم بله یا خیر؟
دوست عزیز سعی کنیدفرمتون رو ساده و بدون پیچیدگی پر کنید و البته صادقانه که سردرگم نشن، حالاجوابهاتون
۱- الان هنوز درستون تموم نشده پس میزنید در حال تحصیلید از سال فلان تا فلان و در فلان رشته و در توضیحات میزنید در حال دفاع یا ...
۲- سفارتها فرقی ندارن و تا وقتی برید مصاحبه پرونده بررسی شده، بررسی ap هم بخورید که اراش واشنگتن انجام میش، فرق سفارتها تو هزینه رفت و امد و اقامت و معاینات پزشکیه و البته امارات ویزا میخواد
۳- ادرس مهم نیست فرق کنه. یکی باشه چه بهتر فرمتون ساده میشه. ادرس رو هنگاممصاحبه، هنگام ورود به امریکا میتونید عوض کنید
۴- بله هرجایی میتونید برید زندگی کنید، و این ادرس صرفا به خاطر ارسال گرین کارتپرسیده میشه، مونطور که گفتم میتونید بعدا عوض کنید
۵ـ شغل و سمت کمتر =پرونده ساده تر،شما مصاحبه اسکیل ورکر کانادا نمیرید که مهارت خاصی داشته باشید یا سابقه خاص بخوان. حداقل تحصیلات دیپلم کافیه از نظراونا
۶- باز هم جوب بالا، کاری که باهاش زندگیتونو میچرخونیدروبنویسید، اضافه کردنتمام گواهینامه هایی که گرفتید لازم نیست
۷- اون برای کساییه که دیپلم ندارن تاثیر گذاره، چون در غیر اونصورت و بدون سابقه کار رد میشن
۸-همون کاری که میکنید باهاش پول درمیارید رو بنویسید، بازم میگم توضیحات پیچیدهکننده و اضافه باعث میشه اونا گیج شن فقط که بالاخره کار طرف چیه
۹-معافیت و دلیلش رو مینویسید و احتمالا روز مصاحبه افیسر هم ازتون میپرسه چرا معاف شدید
۱۰ـمیتونید بزنید ولی امتیازی نداره، بدای لاتاری۱۸ سال سن و دیپلم کافیه

توصیهمیکنم حوصله کنید و تو تاپیک های ۲۰۱۷ مواردمختلف رو بخونید و به جوابهای سوالهای احتمالی دیگه برسید، سوالی نیست که دوستان نپرسیده باشن ونامشخص مونده باشه جوابش
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: reza.zr

در پناه خدا

AP یعنی چی ببخشید؟
سلام
یعنی Administrative Process
اگر برید برای مصاحبه بهتون یه ضرب ویزا ندن وارد این مرحله میشید.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
آپدیت ها: Feb 09، Feb 08،
(2017-05-10 ساعت 07:03)saeidsh نوشته:  

در پناه خدا

AP یعنی چی ببخشید؟
سلام
آپدیت ها: Feb 09، Feb 08، اینا که نوشتی تو امضا بعدش یعنی چی داداش؟
کیس نامبر       :      2018AS66XX  
تاریخ رویت      :      05/MAY/2017
کیس اصلی     :       خانومم و خودم همراه
نفرات             :      2
ارسال فرم یس ۲۶۰: 10/MAY/2017
بعد از ۳ بار تلاش در 2015 2016 2017 و قبولی در 2018
WHAT IS NEXT? Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-10 ساعت 07:44)reza.zr نوشته:  آپدیت ها: Feb 09، Feb 08،
(2017-05-10 ساعت 07:03)saeidsh نوشته:  
(2017-05-09 ساعت 20:57)reza.zr نوشته:  AP یعنی چی ببخشید؟
سلام
آپدیت ها: Feb 09، Feb 08،  اینا که نوشتی تو امضا بعدش یعنی چی داداش؟
همانطور که میدونی کیس شما در هر مرحله زیر نظر یک ارگان خاص از آمریکا کورد بررسی قرار میگیره و اگر کیس شما مشکلی نداشته باشه شما را تایید و در سایت ceas یک آپدیت خواهید داشت.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
salam
dostan amn fahmidam ke sponseram ehtemal dare khonashono avaz konan lazeme ino elam konam?? va inke koja bayad elam konam? baese takhir nemishe?
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دویتان من با اینکه ویزای یکضرب گرفتم یعنی سفارت پاسپورتهارو گرفت و گفت که تو چند روزه آینده ایمیل میاد برید از پست تحویل لگیرید ولی بحث سر این هست که وضعبت کیس من ت در سیس AP هستش، دوستان با تجربه نظرشون چیه؟
آیا نا زمان ایشود اینجوری هست یا واقعا ap خوردیم!؟
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67 ، soruosh
سلام ، دوستان چند تا سوال دارم من و راهنمایی بفرمائید ، من یک ماه پیش مصاحبه داشتم تو ابوظبی و ap شدم برای چک کردن گفتن برید تو سایت سفارت و چک کنید ، تو سایت سفارت ابوظبی کیس نامبر و نمی شناسه و تو سیس هم طبق گفته دوستان اگر کبیر بشیم تا دریافت کامل ویزا و خوردن اون تو پاسپورت ap نشون میده، ایمیل هم به سفارت میزنم جواب نمی دن ، چه کار باید کرد ، چه طور میشه فهمید کلیر شدیم ، ممنون از کمک و راهنمایی همه دوستان عزیز که اینجا واقعا کمک های زیادی به هم
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان

من ديروز موفق شدم ويزا رو از افيسر بگيرم

ولى الان وضعيت خودم رو چك ميكنم تو سايت ceac.state مينويسه ready immigrants ؟؟؟

يعنى هنوز تغيري نكرده . ممكن هست تا زمان صدور ويزا در پاسپورت وضعيت ام تغيير نكنه ؟
برنده :2016.  3 May
 برنده خودم ١ نَفَر

سربازي: معافيت
••Case: 54
Interview page: 28 March
Interview time: 11 May

Interview place: Armenia- Yerevan
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67
(2016-11-20 ساعت 04:12)a_cute65 نوشته:  
(2016-11-04 ساعت 14:43)m0na نوشته:  
(2016-11-04 ساعت 13:45)a_cute65 نوشته:  سلام دوستان

منم اومدم به جمع نازنین AP های محترم

سلام
امیدوارم هر چه زودتر وضعیتتون مشخص بشه
شما پست ارمنستان ثبت نام کردین؟
سوال دومم اینه که گواهی موقت دیپلم رو میشه ترجمه کرد ؟

با تشکر  Wink

با سلام

بله من ثبت نام پست USVISA رو 1 ماه قبل از مصاحبه انجام دادم

راجع به ترجمه مدارک هم اینو بگم تا اون زمان که من مصاحبه شدم فقط مهر مترجم رسمی دادگستری کافی بود ( هر چند که بعید می دونم تو این 1 ماه شرایط تغییر کنه )

#تجربه#

بطور رسمی اینو بگم که ما داریم پول مفت به مترجما میدیم شما اگر انگلیسی بلدی یا دوستت بلده فقط کافیه بعد از ترجمه زیرشو امضا کنید که من صلاحیت ترجمه دارم که ترجمه کردم. اصلا دارالترجمه الزامی نیست. حالا اگر دادین به دارالترجمه هیچ مهری بجز مهر خود مترجم نیاز نیست.
با تشکر
EMBASSY: ABUDHABI
CN: 2017AS4XXX
CREATED
Oct-21-2015
UPDATES
MAY 11
15 MAY
16 May

INTERVIEW
MAY 11
STATUS
AP
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-11 ساعت 19:09)میثم ارونی نوشته:  سلام ، دوستان چند تا سوال دارم من و راهنمایی بفرمائید ، من یک ماه پیش مصاحبه داشتم تو ابوظبی و ap شدم برای چک کردن گفتن برید تو سایت سفارت و چک کنید ، تو سایت سفارت ابوظبی کیس نامبر و نمی شناسه و تو سیس هم طبق گفته دوستان اگر کبیر بشیم تا دریافت کامل ویزا و خوردن اون تو پاسپورت ap نشون میده، ایمیل هم به سفارت میزنم جواب نمی دن ، چه کار باید کرد ، چه طور میشه فهمید کلیر شدیم ، ممنون از کمک و راهنمایی همه دوستان عزیز که اینجا واقعا کمک های زیادی به هم

سلام دوست گرامی برای وادر شدن باید کیس نامبر رو تغییر بدی مثلا اگر کیس نامبرت اینه:‌
2017AS00005543 باید توی سیس بزنی:‌2017AS5543 یعنی صفر ها رو حذف کن داداش گلم.
EMBASSY: ABUDHABI
CN: 2017AS4XXX
CREATED
Oct-21-2015
UPDATES
MAY 11
15 MAY
16 May

INTERVIEW
MAY 11
STATUS
AP
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-11 ساعت 10:08)sayhoon نوشته:  سلام دویتان من با اینکه ویزای یکضرب گرفتم یعنی سفارت پاسپورتهارو گرفت و گفت که تو چند روزه آینده ایمیل میاد برید از پست تحویل لگیرید ولی بحث سر این هست که وضعبت کیس من ت در سیس AP هستش، دوستان با تجربه نظرشون چیه؟
آیا نا زمان ایشود اینجوری هست یا واقعا ap خوردیم!؟

نگران نباش وضعیت درسته . بمحض صدور ویزا تبدیل به ایشود میشود
شماره کیس:××45 2017AS  
تاریخ رویت قبولی: ‎05 May‎
تعداد افراد:3 (برنده اصلی همسرم)
کنسولگری:انتخاب اولیه آنکارا و تغییر توسط سفارت به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 25 May
کارنت شدن کیس:  10 ژانویه
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 ژانویه
تاریخ مصاحبه: 23 مارچ
نتیجه: خودم AP آپدیتها 24,27,28 مارچ ، 4 می و 6 سپتامبر دوخطی و 6 سپتامبر or و 12 سپتامبر آپدیت مجدد و بالاخره 13 سپتامبر اسلش و بعد از یک ساعت ایشود و همان روز دریافت پاس و ویزا
همسر و فرزندم یک ضرب  دریافت ویزا 27مارچ
مقصد:Atlanta
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان یک سوالی برام پیش اومده. اگر تو یک خانواده یکیشون یک ضرب بگیره ولی یکیشون AP بخوره و مدت کلیرنس اونی که AP خورده بیشتر از شش ماه بشه تکلیف اونی که یک ضرب گرفته چی میشه؟ چون ویزاش فقط 6 ماه اعتبار داره، باید جدا جدا برن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
من 6 اکتبر مصاحبه شدم و توی سایت سفارت 6 اکتبر آپ دیت زده و در سایت سیس هم 18 اکتبر آخرین آپ دیت را نشان می دهد. از آن تاریخ تا حالا 4 ایمیل به سفارت و KCC زدم ولی هیچ آپ دیتی نداشتم. به KCC ایمیل فرستادم که جواب داده با سفارت است و سفارت هم هیچ جوابی نداده است.
آیا این عادی است که آپ دیتی نداشته باشم یا غیرعادی است؟ ایمیل به آدرس KCCDV@state.gov زدم.
hrdavoodian
Case Number:2017AS12XX
Single
Interview: 6 Oct
Abu Dhabi
Status: AP
Ceac: 18 Oct
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان