کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیکاپ پاسپورت | انتخاب شعبه پستی
(2016-12-26 ساعت 18:31)قرباني نوشته:  سلام دوستان
با تشكر فراوان از دوستاني كه اينجا مطالب مفيد گذاشتن
من مراحل ثبت نام رو براي اداره پست ارمنستان انجام دادم
اما وقتي به تعيين وقت كنسولگري و مصاحبه مي رسم
موفق نميشم زمان مصاحبه ام رو ثبت كنم علتش چيه؟؟؟
تو قسمت زمان بندي گير مي كنه وارد تاريخ كه ميشه عدد وارد نميشه

من همه مراحل اطلاعات را وارد كردم فقط يه جا زده بود شماره s-260 كه من نمي دونستم چيو بايد واردكنم اون رو خالي گذاشتم كه ديدم اتفاقا زوري هم نبود و كيس نامبر رو كه وارد كرد وارد مرحله بعد شد----اما بازم ممنون ميشم اگه بهم بگين منظورش از s-260 چه عددي و چند رقم تا بتونم از همسرم بپرسم واردش كنم
الان فقط مشكلم اينه يه مرحله مونده به آخر تو قسمت تعيين وقت مصاحبه يا همون زمان بندي گير كرده
زمان رو هرچي سعي مي كنم وارد كنم نميشه

لطفا راهنمايي بفرمايين
(تا زمان مصاحبه ام دو هفته مونده)
سلام دوستان خوبم ما هم همین مشکل را داریم شماره S-260نمیدونم چی وارد کنم و گزینه دوم یعنی برنامه ریزی ملاقات را انتخاب میکنم ولی نمیشه حسابی کلافه شدم دوستان اگه تصویری راهنمایی کنن ممنون میشیم اینهمه مزاحم نمیشیم و مث شاگرد تنبل ها ناله نمی کنیم.البته خودمو میگم دوستان دیگه به دل نگیرن.منتظریم
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، Paniz888 ، MOZHDEHHHHHH
(2016-12-26 ساعت 18:31)قرباني نوشته:  سلام دوستان
با تشكر فراوان از دوستاني كه اينجا مطالب مفيد گذاشتن
من مراحل ثبت نام رو براي اداره پست ارمنستان انجام دادم
اما وقتي به تعيين وقت كنسولگري و مصاحبه مي رسم
موفق نميشم زمان مصاحبه ام رو ثبت كنم علتش چيه؟؟؟
تو قسمت زمان بندي گير مي كنه وارد تاريخ كه ميشه عدد وارد نميشه

من همه مراحل اطلاعات را وارد كردم فقط يه جا زده بود شماره s-260 كه من نمي دونستم چيو بايد واردكنم اون رو خالي گذاشتم كه ديدم اتفاقا زوري هم نبود و كيس نامبر رو كه وارد كرد وارد مرحله بعد شد----اما بازم ممنون ميشم اگه بهم بگين منظورش از s-260 چه عددي و چند رقم تا بتونم از همسرم بپرسم واردش كنم
الان فقط مشكلم اينه يه مرحله مونده به آخر تو قسمت تعيين وقت مصاحبه يا همون زمان بندي گير كرده
زمان رو هرچي سعي مي كنم وارد كنم نميشه

لطفا راهنمايي بفرمايين
(تا زمان مصاحبه ام دو هفته مونده)

سلام

اگر فرم DS-260 رو می گین، منظور همون فرم 12 صفحه ای هست که مشخصات فردی و تحصیلی و... خودتون بصورت آنلاین توش ثبت کردین. این فرم رو باید برای هر یک از نفرات کیس پر کرد و در انتها به شما یک کد تایید می ده. شاید منظور همین کد تایید هست که باید وارد کنید.

من این کار رو برای سفارت ابوظبی و پست دوبی انجام دادم و بعدش تاریخ مصاحبه بطور اتوماتیک بعد از یکبار لوگ اوت/لوگ این در فرم درج شده بود.

نمی دونم راهنمایی شدین یا نه، من بهرحال سعی خودمو کردم!!! Big Grin
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، saeidsh ، قرباني ، س.ح

سلام
دوستان خواهشا راهنمايي بفرمايين
من چند بار باهاشون تماس گرفتم وسط مكالمه قطع شد
شماره ds260 چه عددي كجا پيداش كنم دقيقا چي هست
همون confirmation number هست؟؟؟
---------------
سوال بعدي اين كه من ثبت نامم رو انجام دادم اما در قسمت زمانبندي مصاحبه نمي تونم تاريخي كه خود كنسولگري برام تعيين كرده رو وارد كنم
چرا در قسمت زمانبدي گير مي كنم
كجاي مسير ثبت نام رو اشتباه رفتم
لطفا راهنمايي كنيد
[/quote]

سلام اولین ادای دین به دوستان مهاجرسرایی خوبم
راهنمای ثبت نام پستی برای ویزا
وارد سایت https://ais.usvisa-info.com/ شوید.
۱-از صفحه اول ویزاهای مهاجرتی رو انتخاب کنید و کشور محل مصاحبه تون رو تو صفحه بعدی انتخاب کنید و زبانی که میخواید باهاش فرم رو پر کنید که مثلا ارمنستان انگلیسی و فارسی و ارمنی داره. هم میتونید فارسی انتخاب کنید هم انگلیسی. فرقش اینه که تیترها به فارسی ترجمه میشه. اطلاعات شما همش به لاتین وارد میشه.

2-صفحه بعد گزینه اول که ‎KCC‎ براتون وقت تعیین کرده رو انتخاب کنید.

۳-صفحه بعد یه حساب کاربری باید بسازید، اسم وفامیل و ایمیل رو وارد میکنیدو رمز عبور می سازید که حداقل ۸ رقم باید باشه، پایین صفحه هم یه کپچا داره که باید طبق اون حروف و اعدادی که داده تو کادر بزنید و کانفیرم کنید.

۴- در مرحله بعد نیز گزینه اول را انتخاب میکینید.

5- در مرحله بعدی مشخصاتتون رو کامل به همراه شماره پاسپورت و کیس نامبر و تاریخ تولد و کشور تولد و.. مثل اطلاعات پاسپورتتون پر کنید و کانفرم کنید.

6-صفحه بعد باید بقیه اعضای کیس رو با زدن گزینه ایجاد متقاضی اضافه کنید و کارهای مرحله قبل رو برای اونها انجام بدید.. بعد از اضافه کردن تمامی اعضا مجددا گزینه ایجاد متقاضی رو بزنید و در صفحه بعد گزینه خیر را انتخاب کنید و سپس گزینه ادامه را بزنید.

7-اینها رو که انجام دادید میره تو یه صفحه ای که اسم و فامیلو ایمیلتون رو نوشته و زیرش هم نوشته وقت مصاحبه تعیین نشده و پست انتخاب نشده پس تو همون صفحه ‎Continue‎ ادامه میزنید و در صفحه بعدی پست رو انتخاب میکنید که مثلا برای ایروان کلا یه گزینه بیشتر ندارید و انتخابش میکنید.

8- در مرحله بعدی میبینید که تاریخ مصاحبه و محل مصاحبه تون رو زده و رجیستر میکنید. البته در جایی از شما شماره پرونده درخواست میشه که شما باید کیس نامبتون رو وارد کنید. برای قسمتی که شماره فرم DS260 را میخاد چیزی وارد نکنید چون الزامی نیست.
9-در نهایت یه شماره با عنوان حساب کاربری و یا ‎Confirmation‎ بهتون میده و تو یه صفحه اسم و فامیل و شماره پاسپورت و تاریخ مصاحبه و آدرس پست رو نشونتون داده و باید از این صفحه پرینت بگیرید. توصیه میشه که پرینت هم به انگلیسی و هم به ارمنی باشه. برای این کار کافی د ر همین صفحه ای که برا پرینت هستش برید به قسمت پایین صفحه و در قسمت زبان، زبان ارمنی یا انگلیسی و یا فارسی را انتخاب کنید. با این کار فقط تیترها به همون زبان ترجمه میشه و اطلاعات شما لاتین باقی میمونه.

امیدوارم این مجموعه مفید باشه و به دردتون بوخوره.

پسوورد و ایمیلتون رو همیشه داشته باشین. چون با اونا باید وارد همین سایت بشین و کسب اطلاعات کنید.
ممنون. ببخشید اگه تعداد فایل های ورد ارسالی خیلی زیاد شده. اشتباها چندتا فرستادم. همشون یکی هستن.
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، قرباني ، saeidsh ، sabmn ، omid1313 ، V_B ، Arch.pm2
(2016-12-27 ساعت 22:11)ترنم هستی نوشته:  سلام
---------------
سوال بعدي اين كه من ثبت نامم رو انجام دادم اما در قسمت زمانبندي مصاحبه نمي تونم تاريخي كه خود كنسولگري برام تعيين كرده رو وارد كنم
لطفا راهنمايي كنيد

۱-از صفحه اول ویزاهای مهاجرتی رو انتخاب کنید و کشور محل مصاحبه تون رو تو صفحه بعدی انتخاب کنید و زبانی که میخواید باهاش فرم رو پر کنید که مثلا ارمنستان انگلیسی و فارسی و ارمنی داره. هم میتونید فارسی انتخاب کنید هم انگلیسی. فرقش اینه که تیترها به فارسی ترجمه میشه. اطلاعات شما همش به لاتین وارد میشه.

۳-صفحه بعد یه حساب کاربری باید بسازید، اسم  وفامیل و ایمیل رو وارد میکنیدو رمز عبور می سازید که حداقل ۸ رقم باید باشه، پایین صفحه هم یه کپچا داره که باید طبق اون حروف و اعدادی که داده تو کادر بزنید و کانفیرم کنید.

5- در مرحله بعدی مشخصاتتون رو کامل به همراه شماره پاسپورت و کیس نامبر و تاریخ تولد و کشور تولد و.. مثل اطلاعات پاسپورتتون پر کنید و کانفرم کنید.

6-صفحه بعد باید بقیه اعضای کیس رو با زدن گزینه ایجاد متقاضی اضافه کنید و کارهای مرحله قبل رو برای اونها انجام بدید.. بعد از اضافه کردن تمامی اعضا مجددا گزینه ایجاد متقاضی رو بزنید و در صفحه بعد گزینه خیر را انتخاب کنید و سپس گزینه ادامه را بزنید.

7-اینها رو که انجام دادید میره تو یه صفحه ای که اسم و فامیلو  ایمیلتون رو نوشته و زیرش هم نوشته وقت مصاحبه تعیین نشده و پست انتخاب نشده پس تو همون صفحه ‎Continue‎ ادامه میزنید و در صفحه بعدی پست رو انتخاب میکنید که مثلا برای ایروان کلا یه گزینه بیشتر ندارید و انتخابش میکنید.

8- در مرحله بعدی میبینید که تاریخ مصاحبه و محل مصاحبه تون رو زده و رجیستر میکنید. البته در جایی از شما شماره پرونده درخواست میشه که شما باید کیس نامبتون رو وارد کنید. برای قسمتی که شماره فرم DS260 را میخاد چیزی وارد نکنید چون الزامی نیست.
9-در نهایت یه شماره با عنوان حساب کاربری و یا ‎Confirmation‎  بهتون میده و تو یه صفحه اسم و فامیل و شماره پاسپورت و تاریخ مصاحبه و  آدرس پست رو نشونتون داده و باید از این صفحه پرینت بگیرید. توصیه میشه که پرینت هم به انگلیسی و هم به ارمنی باشه. برای این کار کافی د ر همین صفحه ای که برا پرینت هستش برید به قسمت پایین صفحه و در قسمت زبان، زبان ارمنی یا انگلیسی و یا فارسی را انتخاب کنید. با این کار فقط تیترها به همون زبان ترجمه میشه و اطلاعات شما لاتین باقی میمونه.

پسوورد و ایمیلتون رو همیشه داشته باشین. چون با اونا باید وارد همین سایت بشین و کسب اطلاعات کنید.
ممنون. ببخشید اگه تعداد فایل های ورد ارسالی خیلی زیاد شده. اشتباها چندتا فرستادم. همشون یکی هستن.
[/quote]

چرا فایل ورد را میذارم نمیشه؟از صفحات عکس گرفتم و چرا اینجا نیست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، MOZHDEHHHHHH ، شهرادلیلا
ممنون دوستان عزيز بابت توضحات تون @hesgan@
@ترنم هستي@

اما من همه مراحل رو عين توضيحات انجام دادم
ولي تو مرحله زمانبندي مصاحبه گير كرده و هيچ تاريخي باز نميشه
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
مصاحبه ١٠ ژانويه و نتيجه ويزاي يه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-28 ساعت 00:06)قرباني نوشته:  ممنون دوستان عزيز بابت توضحات تون @hesgan@  
@ترنم هستي@

اما من همه مراحل رو عين توضيحات انجام دادم
ولي تو مرحله زمانبندي مصاحبه گير كرده و هيچ تاريخي باز نميشه

شایدم حالا سایت ایراد داره. حالا چون "آمریکا"س دلیل نمیشه همه چیزش کامل و بی عیب و نقص باشه که! Big Grin
فردا یا پس فردا امتحان کنین دوباره، اگر نشد یه ایمیل بزنین به خودشون ببینین چی می گن
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، قرباني
(2016-11-04 ساعت 19:11)farid993 نوشته:  
(2016-11-04 ساعت 15:40)m0na نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 00:26)mkb نوشته:  تا یه جاهایی الان جلو رفتم فقط شماره تلفنی که میخواد شماره تلفن خودمونه که باید بدیم ؟ توی قسمت سوال زیر
شماره تلفن اصلی*
اطمینان حاصل نمایید شماره کشور مورد نظرتان برای درخواست ویزا را درست شماره گیری نموده اید.(مثال: کد کشور- شهر و شماره)

سلام
شمابرای سوال "شماره کشور مورد نظرتان برای درخواست ویزا را درست شماره گیری نموده اید.(مثال: کد کشور- شهر و شماره)" چی نوشتین؟

من موبایلم رو زدم ولی اصولش اینه که شماره ی کشور میزبان داده شه که خب البته ما نداریم تا نرسیم اونجا Big Grin میتونید صبر کنید و اونجا تکمیلش کنید ولی کلا چیز خاصی نباید باشه. فکر کنم میشه بعدا هم ادیتش کرد و شماره ی هتل رو گذاشت ولی فکر کنم دوستانی که تا الان رفتن شماره ی موبایل گذاشتن و مشکلی نبوده
سلام دوستان عزیز
منم راجع به وارد کردن شماره تلفن سوال داشتم. باید شماره موبایل خودمون باشه؟ یا هتل اقامت دبی؟ یا شماره آشنایی توی آمریکا؟؟؟؟؟؟ خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید.
شماره کیس: ‎2017AS32XX  ‎
تاریخ رویت قبولی:  ‎2016 ‎July 12‎
برنده اصلی: همسر (مرد)
تعداد افراد کیس:  2
کنسولگری:  آنکارا تغییر به ابوظبی توسط خودمون
تاریخ ارسال فرم:   ‎2016 ‎July 14
کارنت شدن کیس: 2016 9Nov‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎20 Dec 2016
تاریخ مصاحبه: ‎2017 ‎Feb 12
نتیجه مصاحبه: AP‎
21 جولای دوخطی
23جولای آپدیت و تبدیل به یک خطی و OR
مقصد: هیوستون شاید هم دالاس
issued: 09.09.2017
visa: 09.14.2017
arrival to USA: 10.10.2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-27 ساعت 22:19)ترنم هستی نوشته:  
(2016-12-27 ساعت 22:11)ترنم هستی نوشته:  سلام
---------------
لطفا راهنمايي كنيد

۳-صفحه بعد یه حساب کاربری باید بسازید، اسم  وفامیل و ایمیل رو وارد میکنیدو رمز عبور می سازید که حداقل ۸ رقم باید باشه، پایین صفحه هم یه کپچا داره که باید طبق اون حروف و اعدادی که داده تو کادر بزنید و کانفیرم کنید.

7-اینها رو که انجام دادید میره تو یه صفحه ای که اسم و فامیلو  ایمیلتون رو نوشته و زیرش هم نوشته وقت مصاحبه تعیین نشده و پست انتخاب نشده پس تو همون صفحه ‎Continue‎ ادامه میزنید و در صفحه بعدی پست رو انتخاب میکنید که مثلا برای ایروان کلا یه گزینه بیشتر ندارید و انتخابش میکنید.

9-در نهایت یه شماره با عنوان حساب کاربری و یا ‎Confirmation‎  بهتون میده و تو یه صفحه اسم و فامیل و شماره پاسپورت و تاریخ مصاحبه و  آدرس پست رو نشونتون داده و باید از این صفحه پرینت بگیرید. توصیه میشه که پرینت هم به انگلیسی و هم به ارمنی باشه. برای این کار کافی د ر همین صفحه ای که برا پرینت هستش برید به قسمت پایین صفحه و در قسمت زبان، زبان ارمنی یا انگلیسی و یا فارسی را انتخاب کنید. با این کار فقط تیترها به همون زبان ترجمه میشه و اطلاعات شما لاتین باقی میمونه.

چرا فایل ورد را میذارم نمیشه؟از صفحات عکس گرفتم و چرا اینجا نیست؟
[/quote]
خیلی ممنون از توضیحاتتون دوست عزیز.
راجع به مورد 4 که گفتین گزینه اول رو انتخاب کنیم یعنی همون گزینه "باید یک قرار مصاحبه ویزای مهاجرتی را ثبت کنم"؟؟؟؟؟؟
گزینه دومش هم این هست " ما نامه ای حاوی دستورالعمل برنامه ریزی برای ملاقات از طرف بخش کنسولی دریافت کرده ایم"؟؟؟؟؟
میشه راهنمایی کنید کدوم گزینه رو باید انتخاب کنم؟؟؟؟؟؟ تشکر فراوان
21 جولای دوخطی
مقصد: هیوستون شاید هم دالاس
issued: 09.09.2017
visa: 09.14.2017
arrival to USA: 10.10.2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-28 ساعت 10:31)MOZHDEHHHHHH نوشته:  
(2016-11-04 ساعت 19:11)farid993 نوشته:  
(2016-11-04 ساعت 15:40)m0na نوشته:  سلام
شمابرای سوال "شماره کشور مورد نظرتان برای درخواست ویزا را درست شماره گیری نموده اید.(مثال: کد کشور- شهر و شماره)" چی نوشتین؟

من موبایلم رو زدم ولی اصولش اینه که شماره ی کشور میزبان داده شه که خب البته ما نداریم تا نرسیم اونجا Big Grin میتونید صبر کنید و اونجا تکمیلش کنید ولی کلا چیز خاصی نباید باشه. فکر کنم میشه بعدا هم ادیتش کرد و شماره ی هتل رو گذاشت ولی فکر کنم دوستانی که تا الان رفتن شماره ی موبایل گذاشتن و مشکلی نبوده
سلام دوستان عزیز
منم راجع به وارد کردن شماره تلفن سوال داشتم. باید شماره موبایل خودمون باشه؟ یا هتل اقامت دبی؟ یا شماره آشنایی توی آمریکا؟؟؟؟؟؟ خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید.
سلام
در توضیحاتش نوشته شماره موبایل جایی را وارد کنید که بشه بهتون SMS داد
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH
(2016-12-28 ساعت 19:39)ahmadrezaatefi نوشته:  
(2016-12-28 ساعت 10:31)MOZHDEHHHHHH نوشته:  
(2016-11-04 ساعت 19:11)farid993 نوشته:  من موبایلم رو زدم ولی اصولش اینه که شماره ی کشور میزبان داده شه که خب البته ما نداریم تا نرسیم اونجا Big Grin میتونید صبر کنید و اونجا تکمیلش کنید ولی کلا چیز خاصی نباید باشه. فکر کنم میشه بعدا هم ادیتش کرد و شماره ی هتل رو گذاشت ولی فکر کنم دوستانی که تا الان رفتن شماره ی موبایل گذاشتن و مشکلی نبوده
سلام دوستان عزیز
سلام
موفق باشید
سلام اول سوال دوست خوبمون شما بایستی گزینه "من دستورالعمل مصاحبه را از کنسولی دریافت کردم "انتخاب کنید.
شما شماره موبایل خودتون را بدید ما گزینه ارسال پیام را هم انتخاب کردیم بعد ثبت نام برامون هم ایمیل تایید ثبت نام ارسال شد هم پیام اومد به گوشیمون.صفحه آخر را هم به لاتین و ارمنی پرینت گرفتیم.موفق باشید
پاسخ
(2016-12-29 ساعت 10:34)ترنم هستی نوشته:  
(2016-12-28 ساعت 19:39)ahmadrezaatefi نوشته:  
(2016-12-28 ساعت 10:31)MOZHDEHHHHHH نوشته:  سلام دوستان عزیز
سلام
موفق باشید
سلام اول سوال دوست خوبمون شما بایستی گزینه "من دستورالعمل مصاحبه را  از کنسولی دریافت کردم "انتخاب کنید.
شما شماره موبایل خودتون را بدید ما گزینه ارسال پیام را هم انتخاب کردیم بعد ثبت نام برامون هم ایمیل تایید ثبت نام ارسال شد هم پیام اومد به گوشیمون.صفحه آخر را هم به لاتین و ارمنی پرینت گرفتیم.موفق باشید

سلام
در این صورت درزمانی که برای مصاحبه میروید باید از رومینگ استفاده کنید تا بتونید اس ام اس هارو چک کنید
پاسخ
(2016-12-30 ساعت 00:31)ahmadrezaatefi نوشته:  
(2016-12-29 ساعت 10:34)ترنم هستی نوشته:  
(2016-12-28 ساعت 19:39)ahmadrezaatefi نوشته:  سلام
موفق باشید
سلام اول سوال دوست خوبمون شما بایستی گزینه "من دستورالعمل مصاحبه را  از کنسولی دریافت کردم "انتخاب کنید.

سلام
در این صورت درزمانی که برای مصاحبه میروید باید از رومینگ استفاده کنید تا بتونید اس ام اس هارو چک کنید
سلام چندساعت بعد ثبت نام برامون پیام تایید اومد.اونجا هم اگه نیاز باشه ایمیلمون را چک می کنیم .مشکلی نداره
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني
سلام دوستان
چون من تو اين تاپيك ياد گرفتم كه چه طور در سايت پست ثبت نام كنم تجربه امو باهاتون در ميون ميزارم
@hesgan@
@ترنم هستی@
توضيحات اين دوستان كه آي دي شون رو گذاشتم خيلي كامل و خوب بود من از رو توضيحات اين دوستان در صفحه ٦ همين تاپيك استفاده كردم
ولي وقتي
من ثبت نام كردم در قسمت زمانبندي مصاحبه گير گرد
يعني تاريخ مصاحبه ام نميومد
چند بار ايميل و تماس گرفتم كه بي فايده بود
تا اينكه يه بار كه تماس گرفتم يه آقايي كه فارسيش خوب بود
گفت يه ايميل حاوي نامه مصاحبه و اسم و فاميل تون كيس نامبر شماره irv و تاريخ تولد
و مشكل تون و نقصي كه تو سايت هست بزنيد
منم يه ايميل با همه اين اطلاعات با توضيح كامل فرستادم
و ٤ روز بعد مشكل زمانبندي رو حل كردن و خودشون ايميل دادن
-----
پس هر مشكلي تو اين سايت پيدا كردين به صفحه تماس با ما بريد و به آخرين ايميل كل اطلاعات رو با توضيح مشكل بفرستين
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
مصاحبه ١٠ ژانويه و نتيجه ويزاي يه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: hesgan ، a_cute65 ، soruosh
سلام دوستان لطفا يه جاى خوب ومطمئن براى پيكاب ويزا از آنكارا معرفى كنيد چون من يكضرب ويزا شدم ولى مجبور شدم براى امتحانات دخترم برگردم حالا براى پيكاب دنبال يه آژانس مى گردم
كيس: skilled worker-EB3
تاريخ مصاحبه: 24 August 2017
نتيجه : AP
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، Paniz888
سلام دوستان
با كمك راهنمايي هايي كه دوستان عزيز اينجا نوشتن من تونستم امروز براي پيك آپ پاسپورت ثبت نام كنم بدون هيچ مشكلي. فقط يه مورد اينكه وقتي ثبت نام كامل شد و ميخواستم از صفحه آخر پرينت بگيرم برامون نوشته بود "مصاحبه شما يك روز غير كاري ست". اين يعني چي؟ آخه روز مصاحبه ما ١٢ فوريه هست كه ميشه يكشنبه، يعني تعطيله؟ اگر تعطيله چرا KCC اين تاريخ رو بهمون داده. خيلي ممنون ميشم اساتيد عزيز راهنمايي كنن.
21 جولای دوخطی