کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیکاپ پاسپورت | انتخاب شعبه پستی
(2016-12-07 ساعت 04:50)a_cute65 نوشته:  
(2016-12-06 ساعت 09:40)AbbasHTC نوشته:  
(2016-12-06 ساعت 02:45)a_cute65 نوشته:  با سلام

متقاضیانی که نقص مدارک دارند و یا AP ( مراحل اداری ) شامل کیسشون میشه می بایست در سایت پستی ثبت نام کنند و مدارک مورد نیاز و پاسپورت و بارکد پستی را به دفتر پستی ببرند ;

دفتر پستی مدارک و پاسپورت رو به سفارت میفرسته و زمانیکه ویزا صادر میشه بهتون اطلاع میدن که تشریف ببرید و پاسپورت رو از دفتر پستی تحویل بگیرید .

ان شاء الله

#تجربه#

سلام علی چون کم پیدایی برادر....یه سوال..؟ما که قبل از مصاحبه برای پست ثبت نام کردیم همون ثبت نام کافیه یا باید دوباره ثبت نام کنیم و بارکد بگیریم<؟؟

با سلام

همون ثبت نام کفایت میکنه عباس چون
علی جون کیدینگ برادر من..!!!(عباس چون).. Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2016-12-06 ساعت 02:45)a_cute65 نوشته:  
(2016-12-05 ساعت 16:49)melikajmd نوشته:  سلام  دوست عزیز وقتون بخیر
این ثبت نام دقیقا برای چه چیزی هست  ممنون میشماگه کمکم کنید
با تشکر

با سلام

متقاضیانی که نقص مدارک دارند و یا AP ( مراحل اداری ) شامل کیسشون میشه می بایست در سایت پستی ثبت نام کنند و مدارک مورد نیاز و پاسپورت و بارکد پستی را به دفتر پستی ببرند ;

دفتر پستی مدارک و پاسپورت رو به سفارت میفرسته و زمانیکه ویزا صادر میشه بهتون اطلاع میدن که تشریف ببرید و پاسپورت رو از دفتر پستی تحویل بگیرید .

ان شاء الله

#تجربه#

سلام یعنی موقعی که از سفارت اومدن بیرون باید این کار رو انجام بدن؟ خب پاسپورت رو تحویل بدن که نمیتونن برگردن ایران.
منطورتون اینه که وقتی شماره کیسشون توی سایت سفارت اومد اون موقع این کار رو انجام بدن؟
از لاتری 2006 تا الان هستیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-09 ساعت 13:10)sherwean001 نوشته:  
(2016-12-06 ساعت 02:45)a_cute65 نوشته:  
(2016-12-05 ساعت 16:49)melikajmd نوشته:  سلام  دوست عزیز وقتون بخیر
این ثبت نام دقیقا برای چه چیزی هست  ممنون میشماگه کمکم کنید
با تشکر

با سلام

ان شاء الله

#تجربه#

سلام یعنی موقعی که از سفارت اومدن بیرون باید این کار رو انجام بدن؟ خب پاسپورت رو تحویل بدن که نمیتونن برگردن ایران.
منطورتون اینه که وقتی شماره کیسشون توی سایت سفارت اومد اون موقع این کار رو انجام بدن؟

با سلام

با نهایت احترام باید بگم که متوجه منظورتون نمیشم
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC
(2016-12-10 ساعت 06:52)a_cute65 نوشته:  
(2016-12-09 ساعت 13:10)sherwean001 نوشته:  
(2016-12-06 ساعت 02:45)a_cute65 نوشته:  با سلام

ان شاء الله

#تجربه#

با سلام

با نهایت احترام باید بگم که متوجه منظورتون نمیشم

دوست گرامی شما یه لطف کن تاپیکهای قبلی رو یه ذره مطالعه کن به نتیجه میرسی.اگه به نتیجه نرسیدی برای جواب سوالتون بنده در خدمتم..
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، Paniz888
متاسفانه بجای اینکه جواب بدین تیکه میندازین
بنده چندین سال هستش از مهاجرسرا استفاده می کنم
میدونم اول باید تاپیکهای قدیمی رو خوند، بعدش سوال پرسید
اگر متوجه سوال بنده نشدید یا جوابش رو نمیدونید خب مجبور به جواب دادن نیستید
سکوت نشانه ی بدی نیست، ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2016-12-11 ساعت 22:42)sherwean001 نوشته:  متاسفانه بجای اینکه جواب بدین تیکه میندازین

با سلام

سپاس بخاطر این همه لطف بیکران شما

مؤیّد باشید
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC ، Paniz888 ، sherwean001
(2016-12-13 ساعت 02:44)a_cute65 نوشته:  
(2016-12-11 ساعت 22:42)sherwean001 نوشته:  متاسفانه بجای اینکه جواب بدین تیکه میندازین

با سلام

سپاس بخاطر این همه لطف بیکران شما

مؤیّد باشید

من هم به نوبه خودم از شما تشکر میکنم.
موفق باشین
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، a_cute65 ، sherwean001

سلام بر همگی دوستان با توجه به اینکه همه ماها تجربه ندارین و از تجربه دیگران استفاده میکینیم بهتره که سر این مسایل کوچیک با هم بحث نکنیم و بهم کمک کنیم دوست عزیز دوستانمون تیکه ننداختن و فقط خواستن تایپیکهای قبل رو بخونید و مطمعنا شما هم این کارو انجام دادین من یک بار دیگه جواب شمارو میدیم امید است که براتون مفید باشه
جنابعالی قبل از اینکه تشریف ببرید برای مصاحبه تو سایت برای پست ثبت نام میفرمایید و شعبه پستی خودتونو حالا هر جا که راحت هستین انتخاب میکنید (منظور ابو ظبی یا دوبی هست ) بعد از ان یک پرینت میگیریدو روز مصاحبه همراه باید داشته باشید تا به افسیر تحویل بدین انشاله بعد از امدن ویزا یا کلیر شدن به شعبه پست مراجعه میکنید و مدارکتو تحویل میدین و و منتظر ایمیل سفارت می مونید تا برید ویزاتونو بگیرید و اگر هم یک ضرب گرفتین چون پاس دست سفارت می مونه تا ویزاتونو داخل اون چاپ کن پس طبیعاتا شما نمی تونید برگردید و باید منتظر ویزا و پاس بمونید که این حداقل 4 الی 5 روز کاری وقت میبره بعد از دریافت ایمیل از سفارت به همون پست که انتخاب کردین مراجعه میکنید و پاستونو تحویل میگیرید و شادمان میشید
در اخر هم ممنون میشم امضاتونو تکمیل بفرمایید .
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، Paniz888 ، AbbasHTC ، a_cute65 ، sherwean001 ، omid1313 ، ماري بهاري ، Mrcivil
(2016-12-13 ساعت 09:45)ekhveh نوشته:  

سلام بر همگی دوستان با توجه به اینکه همه ماها تجربه ندارین و از تجربه دیگران استفاده میکینیم بهتره که سر این مسایل کوچیک با هم بحث نکنیم و بهم کمک کنیم دوست عزیز دوستانمون تیکه ننداختن و فقط خواستن تایپیکهای قبل رو بخونید و مطمعنا شما هم این کارو انجام دادین من یک بار دیگه جواب شمارو میدیم امید است که براتون مفید باشه
جنابعالی قبل از اینکه تشریف ببرید برای مصاحبه تو سایت برای پست ثبت نام میفرمایید و شعبه پستی خودتونو حالا هر جا که راحت هستین انتخاب میکنید (منظور ابو ظبی یا دوبی هست ) بعد از ان یک پرینت میگیریدو روز مصاحبه همراه باید داشته باشید تا به افسیر تحویل بدین انشاله بعد از امدن ویزا یا کلیر شدن به شعبه پست مراجعه میکنید و مدارکتو تحویل میدین و و منتظر ایمیل سفارت می مونید تا برید ویزاتونو بگیرید و اگر هم یک  ضرب گرفتین چون پاس دست سفارت می مونه تا ویزاتونو داخل اون چاپ کن پس طبیعاتا شما نمی تونید برگردید و باید منتظر ویزا و پاس بمونید که این حداقل 4 الی 5 روز کاری وقت میبره بعد از دریافت ایمیل از سفارت به همون پست که انتخاب کردین مراجعه میکنید و پاستونو تحویل میگیرید و شادمان میشید

با سلام .
سرکار خانم اخوه با اجازتون برای تکمیل فرمایشات شما افیسر پیرینت ثبت نام پست رو از ما تحویل نگرفت.البته من بهشون تحویل دادم ولی بهم برگردوندن...
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، a_cute65 ، sherwean001
(2016-12-13 ساعت 12:19)AbbasHTC نوشته:  

جنابعالی قبل از اینکه تشریف ببرید برای مصاحبه تو سایت برای پست ثبت نام میفرمایید و شعبه پستی خودتونو حالا هر جا که راحت هستین انتخاب میکنید (منظور ابو ظبی یا دوبی هست ) بعد از ان یک پرینت میگیریدو روز مصاحبه همراه باید داشته باشید تا به افسیر تحویل بدین انشاله بعد از امدن ویزا یا کلیر شدن به شعبه پست مراجعه میکنید و مدارکتو تحویل میدین و و منتظر ایمیل سفارت می مونید تا برید ویزاتونو بگیرید و اگر هم یک  ضرب گرفتین چون پاس دست سفارت می مونه تا ویزاتونو داخل اون چاپ کن پس طبیعاتا شما نمی تونید برگردید و باید منتظر ویزا و پاس بمونید که این حداقل 4 الی 5 روز کاری وقت میبره بعد از دریافت ایمیل از سفارت به همون پست که انتخاب کردین مراجعه میکنید و پاستونو تحویل میگیرید و شادمان میشید

با سلام .
سرکار خانم اخوه با اجازتون برای تکمیل فرمایشات شما افیسر پیرینت ثبت نام پست رو از ما تحویل نگرفت.البته من بهشون تحویل دادم ولی بهم برگردوندن...

سلام بر شما قربان
خواهش میکنم منم اطلاعاتم ناقص هست و طول پروسه تکمیل میشه پس هر جا اشتباه کردم یا گفتم بفرمایید خوشحال میشم
منم هم روز مصاحبه ارایه ندادم ولی در اخر خانمی که مدارک میگرفت ازم پرسید پست ثبت نام کردی گفتم بعله و گفت پرینتش کجاس و من پرینتو که همراهم بود به ایشون ارایه دادم و همین موضوع باعث خوشحالیم شد که شاید یک ضرب گرفتم و کلی تفسیر کردم برای خودم ولی در اخر ap شدم Big Grin
کیس نامبر 2017AS000020xx

پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، saeidsh ، AbbasHTC ، a_cute65 ، sherwean001 ، ماري بهاري
(2016-12-13 ساعت 13:31)ekhveh نوشته:  
(2016-12-13 ساعت 12:19)AbbasHTC نوشته:  
(2016-12-13 ساعت 09:45)ekhveh نوشته:  سلام بر همگی دوستان با توجه به اینکه همه ماها تجربه ندارین و از تجربه دیگران استفاده میکینیم بهتره که سر این مسایل کوچیک با هم بحث نکنیم و بهم کمک کنیم دوست عزیز دوستانمون تیکه ننداختن و فقط خواستن تایپیکهای قبل رو بخونید و مطمعنا شما هم این کارو انجام دادین من یک بار دیگه جواب شمارو میدیم امید است که براتون مفید باشه

با سلام .

سلام بر شما قربان
خواهش میکنم منم اطلاعاتم ناقص هست و طول پروسه تکمیل میشه پس هر جا اشتباه کردم یا گفتم بفرمایید خوشحال میشم
منم هم روز مصاحبه ارایه ندادم ولی در اخر  خانمی که مدارک میگرفت ازم پرسید پست ثبت نام کردی گفتم بعله و گفت پرینتش کجاس و من پرینتو که همراهم بود به ایشون ارایه دادم و همین موضوع باعث خوشحالیم شد که شاید یک ضرب گرفتم و کلی تفسیر کردم برای خودم ولی در اخر ap شدم  Big Grin

من قبلش ثبت نام نکرده بودم پرینت را هم ازم نخواستن تقریبا یک ماه بعد از مصاحبه ثبت نام کردم فکر نکنم مشکلی باشه
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، ekhveh ، AbbasHTC ، Paniz888 ، sherwean001
سلام
اگر کسی ناراحت شد از حرف بنده عذر خواهی میکنم

در سفارت ایروان یک برگی دادند که داخلش گفته برای پست ثبت نام بکنید و ...

داخلش یه گزینه ای هست که اصلا در گزینه های ثبت نام سایت نیستش

(Consular Section has Instructed me to send more documents.)

دیگه کلی کلنجار رفتیم توی سایت https://ais.usvisa-info.com/ تا شانسی با گزینه

I have received a Consular interview appointment date from the National Visa Center (NVC), Kentucky Consular Center (KCC), or the Consular Section and I have been instructed to register my appointment on this site.

ثبت نام کردیم

و بعد از ثبت نام پست ایروان رو انتخاب کردیم

بعدش داخل صفحه ی اصلی سایت بعد از Log In کردن اون موقع اون گزینه ظاهر شدش

یعنی برگه راهنمایی سفارت اصلا گویا نیستش
پاسخ
تشکر کنندگان: alonak ، ekhveh ، a_cute65
(2016-12-14 ساعت 13:28)sherwean001 نوشته:  سلام
اگر کسی ناراحت شد از حرف بنده عذر خواهی میکنم

در سفارت ایروان یک برگی دادند که داخلش گفته برای پست ثبت نام بکنید و ...

داخلش یه گزینه ای هست که اصلا در گزینه های ثبت نام سایت نیستش

(Consular Section has Instructed me to send more documents.)

دیگه کلی کلنجار رفتیم توی سایت https://ais.usvisa-info.com/ تا شانسی با گزینه

I have received a Consular interview appointment date from the National Visa Center (NVC), Kentucky Consular Center (KCC), or the Consular Section and I have been instructed to register my appointment on this site.

ثبت نام کردیم

و بعد از ثبت نام پست ایروان رو انتخاب کردیم

بعدش داخل صفحه ی اصلی سایت بعد از Log In کردن اون موقع اون گزینه ظاهر شدش

یعنی برگه راهنمایی سفارت اصلا گویا نیستش

خوب خدارو شكر كه مشكل شما حل شد و اميدوارم مراحل بعدي كارو به راحتي جلو بريد
کیس نامبر 2017AS000020xx

پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، a_cute65 ، sherwean001

با تشكر از توضيحات شما.من كلا نميدونستم پس رو بايد ثبت نام كنم و روز مصاحبه تازه متوجه شدم كه قبل از مصاحبه پست ثبت نام ميكرديم!حالا براي من سوالي پيش اومده؟الان ثبت نام كنم عيبي نداره؟و آيا بعد كلير شدن ديگه لازم نيست پاسپورت رو ببريم سفارت و بايد از طريق پست ابوظبي يا دبي پيكاپ كنيمم؟
٠
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
با تشكر فراوان از دوستاني كه اينجا مطالب مفيد گذاشتن
من مراحل ثبت نام رو براي اداره پست ارمنستان انجام دادم
اما وقتي به تعيين وقت كنسولگري و مصاحبه مي رسم
موفق نميشم زمان مصاحبه ام رو ثبت كنم علتش چيه؟؟؟
تو قسمت زمان بندي گير مي كنه وارد تاريخ كه ميشه عدد وارد نميشه

من همه مراحل اطلاعات را وارد كردم فقط يه جا زده بود شماره s-260 كه من نمي دونستم چيو بايد واردكنم اون رو خالي گذاشتم كه ديدم اتفاقا زوري هم نبود و كيس نامبر رو كه وارد كرد وارد مرحله بعد شد----اما بازم ممنون ميشم اگه بهم بگين منظورش از s-260 چه عددي و چند رقم تا بتونم از همسرم بپرسم واردش كنم
الان فقط مشكلم اينه يه مرحله مونده به آخر تو قسمت تعيين وقت مصاحبه يا همون زمان بندي گير كرده
زمان رو هرچي سعي مي كنم وارد كنم نميشه

لطفا راهنمايي بفرمايين
(تا زمان مصاحبه ام دو هفته مونده)
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
مصاحبه ١٠ ژانويه و نتيجه ويزاي يه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان