کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارک مورد نیاز سفارت | ترجمه مدارک
سلام، شما باید بیشتر در این سایت و سایت های دیگه وقت بگذاری و با مطالعه جواب سوال هایت را پیدا کنی.
تا جایی که من اطلاع دارم با برگه اعزام به خدمت بدون غیبت یا گواهی اشتغال به تحصیل/کارت دانشجویی مقطع بالاتر میتونی دانشنامه مقاطع قبلیتو بگیری و از لحاظ نظام وظیفه هیچ مشکلی نداره. مثلاً با گواهی اشتغال به تحصیل/کارت دانشجویی لیسانس باید بتونی مدرک کاردانی و یا پیش دانشگاهی رو بگیری. این از نظام وظیفه از لحاظ دانشگاه هم که باید بشه مدرک رو خرید. از همه این حرف ها که بگذریم اگر ریز نمره رسمی مقاطع قبلی رو بگیری معمولاً مدرک دریافتی نیز توش قید میشه که کمکت میکنه.

(2017-01-24 ساعت 20:19)azerila619 نوشته:  سلام
برای کسی که کاردانی از دانشگاه دولتی داره اما سربازی نرفته چجوری میتونه اصل مدرک کاردانی و دیپلم بگیره؟ من پرسیدم از دانشگاه میگه تا خدمت نری نمیتونی اصل مدرک رو بخری و اینکه اصل مدرک فارغ التحصسل های سال 90 هنوز اماده نیست چه برسه به سال 95 !!! بنظرتون باید چیکار کنیم؟ چه راهی وجود داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، azerila619
(2017-01-24 ساعت 20:19)azerila619 نوشته:  سلام
برای کسی که کاردانی از دانشگاه دولتی داره اما سربازی نرفته چجوری میتونه اصل مدرک کاردانی و دیپلم بگیره؟ من پرسیدم از دانشگاه میگه تا خدمت نری نمیتونی اصل مدرک رو بخری و اینکه اصل مدرک فارغ التحصسل های سال 90 هنوز اماده نیست چه برسه به سال 95 !!! بنظرتون باید چیکار کنیم؟ چه راهی وجود داره؟

سلام
دفترچه آماده به خدمت را پست کنید یک برگ سبز آماده به خدمت بهتون میدن با اون میتونید اصل مدارک تحصیلیتون را دریافت کنید.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: azerila619 ، pishtaz611 ، milad.abadani
سلام دوستان
براي نامه تمكن مالي اگر يكي دو روز بعد از گرفتن پرينت حساب پول رو از حساب دربياريم مشكلي هست؟
آيا بعد از اينكه بريم مصاحبه و مدارك رو بديم استعلام ميگيرن؟
ممنون ميشم اگر اطلاع داريد جواب بديد.
شماره کیس: ‎2017AS32XX  ‎
تاریخ رویت قبولی:  ‎2016 ‎July 12‎
برنده اصلی: همسر (مرد)
تعداد افراد کیس:  2
کنسولگری:  آنکارا تغییر به ابوظبی توسط خودمون
تاریخ ارسال فرم:   ‎2016 ‎July 14
کارنت شدن کیس: 2016 9Nov‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎20 Dec 2016
تاریخ مصاحبه: ‎2017 ‎Feb 12
نتیجه مصاحبه: AP‎
21 جولای دوخطی
23جولای آپدیت و تبدیل به یک خطی و OR
مقصد: هیوستون شاید هم دالاس
issued: 09.09.2017
visa: 09.14.2017
arrival to USA: 10.10.2017
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
(2017-01-25 ساعت 00:26)MOZHDEHHHHHH نوشته:  سلام دوستان
براي نامه تمكن مالي اگر يكي دو روز بعد از گرفتن پرينت حساب پول رو از حساب دربياريم مشكلي هست؟
آيا بعد از اينكه بريم مصاحبه و مدارك رو بديم استعلام ميگيرن؟
ممنون ميشم اگر اطلاع داريد جواب بديد.

سلام
نه مشکلی نیست،این یه کار روتینه تو ایران،و تا حالا کسی براش مشکلی پیش نیومده.
2017AS6200
سفارت: آنکارا> ایروان
ارسال فرم: 8May
کارنت: 9March
مصاحبه: 4may
نتیجه: AP
کلیر:15Aug

خوشا راهي! که پايانش تو باشي.

دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت آسمان دراز می شود.
‎‎
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، Mrcivil ، milad.abadani
با سلام دوستان
من 10 روز دیگه مصاحبه ام هست و معافیت تحصیلی دارم و در ایران نیستم
چه مدرکی باید با خودم ببرم که معافیت تحصیلی رو نشون بدم

آیا نیاز هست اصلا؟
کیس نامبر: 2017AS00003$$$  
تاریخ رویت قبولی:
تعداد اعضای کیس: 1
تاریخ آخرین ارسال فرم: 10 /5/ 2016
تاریخ کارنت شدن: November
تاریخ دریافت نامه دوم: December
محل مصاحبه : گوانگژو چین
تغییر وقت مصاحبه به:  23 Feb
نتیجه: نقص مدارک و AP
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، milad.abadani
سلام دوستان
سوالی که دارم اینه که تو لیست آماده کردن مدارک برای سفارت ابوظبی یک ‎PDF‎ از قسمت ‎Additional Embassy or Consulate Instructions‎ دانلود کردم و اولین کار یا ‎Step ,‎ رجیستر ‎Register‎ کردن هست ولی وقتی من سعی میکنم رجیستر کنم ‎Error‎ زیر رو میده

‎Errors
‎Your request cannot be processed at this time. The site administrator has been alerted.‎
User ‎could not be created. Please ensure First Name and Last Name are entered as they are in your passport.‎
اصلا باید رجیستر کرد یا خیر و اگر جواب بله هست مشکل کار من کجاست؟
فکر میکنم مشکل من خیلی ابتدایی باشه چون یک خط نوشته هم من در این مورد پیدا نکردم
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC ، pishtaz611 ، milad.abadani
دوستان کسی اینجا تجربه تعویض شناسنامه داشته؟ یا می دونه چه مدارکی لازمه برای ارایه به سفارت؟
من مدرک تحصیلیم با نام قبلیمه
ضمنا تو شناسنامه جدیدم فقط ازدواج دومم هست و ازدواج و طلاق اولم ذکر نشده طبق قوانین ثبت و ....
تو فرم ۲۶۰ هم ذکر کردم که طلاق داشتم
آیا از دوستان کسی می تونه راهنمایی کنه لطفا؟
ممنون
کیس: حدود ۴۰۰۰   Cool
رویت قبولی: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۶- برنده مرحله دوم
ارسال فرم: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۶
محل مصاحبه: ابوظبی
تاریخ مصاحبه : ۴ می ۲۰۱۷
تعداد افراد کیس: ۲ نفر
شغل آزاد
سربازی معاف
نتیجه: ویزای یک ضرب
سفرنامه

...... مى‏ گويند مگر زمين خدا وسيع نبود تا در آن مهاجرت كنيد *سوره نساء*
پاسخ
(2017-01-24 ساعت 19:54)shahin41 نوشته:  دوستانی که بعد از 27 فوریه مصاحبه دارند و فرم ‎I-134‎ از طریق اسپانسر را تهیه کردن، مطلع باشند که فرم جدید ‎I-134‎ بیرون اومده و از 27 فوریه باید اون فرمها ارائه بشه.(فقط کسانی که دارن از طریق اسپانسر اقدام میکنن.)

سلام دوست عزيز اين اطلاعيه رو از كجا برداشت كرديد؟فرم جديد ٣٠ نوامبر بروز شده ،كجا اعلام كردند تا ٢٧ فوريه ان را ميپذيرند.كيس من لاتاريه و اسپانسرم در تاريخ ١٦ نوامبر يعني ١٤ روز قبل از ايشو شدن فرم جديد در دفترخانه امضا كرده و با بدبختي با پست فرستاده.
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، milad.abadani
(2017-02-13 ساعت 08:19)بابي نوشته:  [quote='shahin41' pid='738269' dateline='1485271464']
دوستانی که بعد از 27 فوریه مصاحبه دارند و فرم ‎I-134‎ از طریق اسپانسر را تهیه کردن، مطلع باشند که فرم جدید ‎I-134‎ بیرون اومده و از 27 فوریه باید اون فرمها ارائه بشه.(فقط کسانی که دارن از طریق اسپانسر اقدام میکنن.)

سلام دوست عزيز اين اطلاعيه رو از كجا برداشت كرديد؟فرم جديد ٣٠ نوامبر بروز شده ،كجا اعلام كردند تا ٢٧ فوريه ان را ميپذيرند.كيس من لاتاريه و اسپانسرم در تاريخ ١٦ نوامبر يعني ١٤ روز قبل از ايشو شدن فرم جديد در دفترخانه امضا كرده و با بدبختي با پست فرستاده.
[/q

سلام. میتونید از لینک زیر ملاحظه کنید.
https://www.uscis.gov/i-134

قسمت edition date را باز کنید.

ضمنا در دستورالعمل این را هم نوشته که نسخه اصل لازم نیست و اسپانسر شما میتونه اسکن شده را براتون ایمیل کنه.
فرم جدید 8 صفحه است.
به اسپانسر خود بفرمایید ایشان نیز لینک را مطالعه فرمایند.
پاسخ
(2017-02-13 ساعت 13:57)shahin41 نوشته:  
(2017-02-13 ساعت 08:19)بابي نوشته:  
(2017-01-24 ساعت 19:54)shahin41 نوشته:  دوستانی که بعد از 27 فوریه مصاحبه دارند و فرم ‎I-134‎ از طریق اسپانسر را تهیه کردن، مطلع باشند که فرم جدید ‎I-134‎ بیرون اومده و از 27 فوریه باید اون فرمها ارائه بشه.(فقط کسانی که دارن از طریق اسپانسر اقدام میکنن.)

[/q

ضمنا در دستورالعمل این را هم نوشته که نسخه اصل لازم نیست و اسپانسر شما میتونه اسکن شده را براتون ایمیل کنه.
فرم جدید 8 صفحه است.
خيلي ممنون از پاسخ شما.دو سوال از خدمتتون دارم اگر محبت بفرماييد راهنمايي كنيد.با توجه به اينكه كيس من لاتاري است و امكان نشان دادن حساب بانكي به ميزان لازم را دارم و سند ملكي هم ترجمه كرده ام و نامه job offer هم دارم ايا صلاح ميدانيد اين فرم اسپانسر هم
هم اضافه كنم.واقعا روم نميشه مجدد از اسپانسر درخواست كنم.سوال ديگه اينكه اگر مجبور بشم بايد بگم اين فرم رو پرينت بگيره و دستي پر كنه يا انلاين است و ايا ديگه نيازي نيست دفتر اسناد رسمي اون رو تاييد كنه؟متشكرم
پاسخ
(2017-02-13 ساعت 08:19)بابي نوشته:  

[/q

فرم جدید 8 صفحه است.
خيلي ممنون از پاسخ شما.دو سوال از خدمتتون دارم اگر محبت بفرماييد راهنمايي كنيد.با توجه به اينكه كيس من لاتاري است و امكان نشان دادن حساب بانكي به ميزان لازم را دارم و سند ملكي هم ترجمه كرده ام و نامه job offer هم دارم ايا صلاح ميدانيد اين فرم اسپانسر هم
هم اضافه كنم.واقعا روم نميشه مجدد از اسپانسر درخواست كنم.سوال ديگه اينكه اگر مجبور بشم بايد بگم اين فرم رو پرينت بگيره و دستي پر كنه يا انلاين است و ايا ديگه نيازي نيست دفتر اسناد رسمي اون رو تاييد كنه؟متشكرم
پاسخ
(2017-02-13 ساعت 21:18)بابي نوشته:  
(2017-02-13 ساعت 08:19)بابي نوشته:  سلام دوست عزيز اين اطلاعيه رو از كجا برداشت كرديد؟فرم جديد ٣٠ نوامبر بروز شده ،كجا اعلام كردند تا ٢٧ فوريه ان را ميپذيرند.كيس من لاتاريه و اسپانسرم در تاريخ ١٦ نوامبر يعني ١٤ روز قبل از ايشو شدن فرم جديد در دفترخانه امضا كرده و با بدبختي با پست فرستاده.
[/q

فرم جدید 8 صفحه است.
هم اضافه كنم.واقعا روم نميشه مجدد از اسپانسر درخواست كنم.سوال ديگه اينكه اگر مجبور بشم بايد بگم اين فرم رو پرينت بگيره و دستي پر كنه  يا انلاين است و ايا ديگه نيازي نيست دفتر اسناد رسمي اون رو تاييد كنه؟متشكرم

سلام دوست عزیز
برای لاتاری باید راحت و آسوده رفت.
این مواردی که اشاره کردین اگر خدای نکرده یک ضرب نشدین باعث میشه پروسه اداری یا AP شما طولانی تر شود.
باز هم دوستان دیگر هستن که میتونن بیشتر راهنمایی کنند.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان
در ارتباط با تهیه مدارک سوال داشتم در قسمت راهنمایی سایت که لینکشو براتون گذاشتم
https://travel.state.gov/content/visas/e...ments.html
در قسمت Prepare Supporting Documents مدارک مورد نیاز رو گذاشته که باید تهیه بشه یه قسمت هم داره به عنوان Police Records که فکر کنم مربوط به گواهی عدم سو پیشینه هست میخاستم بدونم آیا حتما باید این گواهی گرفته بشه یا نه و اگر باید گرفته بشه تحت چه عنوانی
ممنون از توجه شما دوستان
Case num : 48xx
تاريخ رويت قبولى : July 2016
تاريخ تكميل فرم : October 2016
تاريخ كارنت : March 2017
تاريخ مصاحبه :  4 May
نتيجه مصاحبه : AP
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، milad.abadani
(2017-02-14 ساعت 14:14)mehdihastam نوشته:  با سلام خدمت دوستان
در ارتباط با تهیه مدارک سوال داشتم در قسمت راهنمایی سایت که لینکشو براتون گذاشتم
در قسمت Prepare Supporting Documents مدارک مورد نیاز رو گذاشته که باید تهیه بشه یه قسمت هم داره به عنوان Police Records که فکر کنم مربوط به گواهی عدم سو پیشینه هست میخاستم بدونم آیا حتما باید این گواهی گرفته بشه یا نه و اگر باید گرفته بشه تحت چه عنوانی
ممنون از توجه شما دوستان
دوست عزیز گواهی سو پیشینه فقط مربوط به افرادی هست که بیشتر از شش ماه خارج از ایران زندگی کردن اگر شامل حال شما میشه باید بگیرید در غیر این صورت نیازی به تهیه این مورد نمی باشد .
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: mrticoen ، Paniz888 ، milad.abadani
(2017-02-14 ساعت 15:28)ekhveh نوشته:  
(2017-02-14 ساعت 14:14)mehdihastam نوشته:  با سلام خدمت دوستان
ممنون از توجه شما دوستان
دوست عزیز گواهی سو پیشینه فقط مربوط به افرادی هست که بیشتر از شش ماه خارج از ایران زندگی کردن اگر شامل حال شما میشه باید بگیرید در غیر این صورت نیازی به تهیه این مورد نمی باشد .

با سپاس از راهنمایی شما
Case num : 48xx
تاريخ رويت قبولى : July 2016
تاريخ تكميل فرم : October 2016
تاريخ كارنت : March 2017
تاريخ مصاحبه :  4 May
نتيجه مصاحبه : AP
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان