کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارک مورد نیاز سفارت | ترجمه مدارک
دوستان ترجمه مدارک زیر را برای ارائه به سفارت دارم ایا اینها کافیه یا اینکه باید ریز نمرات دبیرستان و پیش دانشگاهی رو هم بگیرم.؟؟
1- مدرک دیپلم
2- مدرک پیش دانشگاهی
3- مدرک لیسانس
4- ریزنمرات لیسانس

متشکرم
شماره کیس: ‎2017AS4XXX               ‎
تاریخ رویت قبولی:          3 مي ‎ ‎2016‎  
تعداد افراد کیس:            2
کنسولگری:                   آنکارا
تاریخ ارسال فرم:            26 مي ‎ ‎2016‎
کارنت شدن کیس:         ‎8 فوریه ‎ ‎2017‎
تاریخ دریافت نامه دوم:   28 مارچ 2017
تاریخ مصاحبه:                 ‎ 04می 2017
نتیجه:                   خانم : یکضرب  آقا : Ap           
آپدیت :                   8 جون ( تبدیل به or )
نامه کلیر :                9 جون
ارسال پاسپورت (حضوری): 12 جون
صدور ویزا :  19 جون
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
(2017-03-01 ساعت 22:33)hamed98 نوشته:  دوستان ترجمه مدارک زیر را برای ارائه به سفارت دارم ایا اینها کافیه یا اینکه باید ریز نمرات دبیرستان و پیش دانشگاهی رو هم بگیرم.؟؟
1- مدرک دیپلم
2- مدرک پیش دانشگاهی
3- مدرک لیسانس
4- ریزنمرات لیسانس

متشکرم

دوست عزیز از من اصل ریزنمرات سوم و پیش را گرفتند ولی بعد تو پست بهم برگردوندن.
چرا ترجمه نکنی هزینش که زیاد نمیشه. کامل برو برای مصاحبه از هر کسی یه چیزی را میگیرن.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed98 ، milad.abadani
(2017-03-02 ساعت 00:10)saeidsh نوشته:  
(2017-03-01 ساعت 22:33)hamed98 نوشته:  دوستان ترجمه مدارک زیر را برای ارائه به سفارت دارم ایا اینها کافیه یا اینکه باید ریز نمرات دبیرستان و پیش دانشگاهی رو هم بگیرم.؟؟
1- مدرک دیپلم
2- مدرک پیش دانشگاهی
3- مدرک لیسانس
4- ریزنمرات لیسانس

متشکرم

چرا ترجمه نکنی هزینش که زیاد نمیشه. کامل برو برای مصاحبه از هر کسی یه چیزی را میگیرن.

مسئله هزینه اش نیست . مشکل اینجاست که من ریز نمرات سوم و پیش دانشگاهی رو ندارم. از کجا باید بگیرم.؟؟
پاسخ
(2017-03-02 ساعت 08:04)hamed98 نوشته:  
(2017-03-02 ساعت 00:10)saeidsh نوشته:  
1- مدرک دیپلم
2- مدرک پیش دانشگاهی
3- مدرک لیسانس
4- ریزنمرات لیسانس

متشکرم

مسئله هزینه اش نیست . مشکل اینجاست که من ریز نمرات سوم و پیش دانشگاهی رو ندارم. از کجا باید بگیرم.؟؟

لطفا راهنمایی کنید؟
پاسخ
(2017-03-04 ساعت 19:31)hamed98 نوشته:  
(2017-03-02 ساعت 08:04)hamed98 نوشته:  
(2017-03-02 ساعت 00:10)saeidsh نوشته:  دوست عزیز از من اصل ریزنمرات سوم و پیش را گرفتند ولی بعد تو پست بهم برگردوندن.

لطفا راهنمایی کنید؟

ریز نمرات سوم و پیش دانشگاهی در مراکز مربوطه موجود هست اگر هم نبود به اداره آموزش و پرورش منطقه مربوطه مراجعه کنید و دریافت نمایید
موفق باشید
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed98 ، محبوبه. 68 ، milad.abadani
سلام دوستان
برای سفارت ابوظبی علاوه بر ترجمه مدارک ،کپی هم ازمون میخوان یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، milad.abadani
[quote='faegheh_niazmand' pid='746728' dateline='1489388153']
سلام دوستان
[/
سلام خیر فقط یک نسخه اصل ترجمه از شماتحویل میگیرن .
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: faegheh_niazmand ، milad.abadani
سلام. ببخشید من همه مدارک تحصیلیم و مدارک کاریمو و شناسنامه و کارت ملی و همه رو ترجمه کردم. باید سه جلدیه سابقه کیفری هم بگیریم برای ترجمه؟؟؟
پاسخ
(2017-03-13 ساعت 11:25)faegheh_niazmand نوشته:  سلام دوستان

سلام
ذوست عزیز ترجمه را که نگاه کنید یک کپی تایید شده از مدارکتون را در آخر ترجمه میبینید.
نیازی نیست.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
(2017-02-17 ساعت 17:07)Moh.Bahrami1989 نوشته:  دوستان ممنون ميشم اين ابهام من رو برطرف كنيد و صميمانه قدردادنتون هستم.
من الان دانشجوي ارشد ( دانشگاه دولتي)هستم و  كواهي اشتغال به تحصيل ميكيرم از دانشگاه.
از طرفي من مدرك موقت دوران لسانسم رو هم گرفتم.
حالا سوالم اينه كه من به ريز نمرات ليسانس و فوق ليسانسم هم نياز دارم كه ترجمه بشن؟ ممكنه توي سفارت  (انكارا رو انتخاب كردم)اينا رو ازم بخوان؟
اينكه من مدرك موقت رو ميخوام ترجمه كنم مشكلي نداره؟ ممكنه اونجا بگن كه مدركت چرا موقته و اصلي نيس؟
ممنون از وقتي كه ميزاريد برا پاسخگويي پيشاپيش

كسي نميخواد به اين سوال من حواب بده احيانا؟! Sad
پاسخ
(2017-03-18 ساعت 10:46)Moh.Bahrami1989 نوشته:  
(2017-02-17 ساعت 17:07)Moh.Bahrami1989 نوشته:  دوستان ممنون ميشم اين ابهام من رو برطرف كنيد و صميمانه قدردادنتون هستم.
من الان دانشجوي ارشد ( دانشگاه دولتي)هستم و  كواهي اشتغال به تحصيل ميكيرم از دانشگاه.
حالا سوالم اينه كه من به ريز نمرات ليسانس و فوق ليسانسم هم نياز دارم كه ترجمه بشن؟ ممكنه توي سفارت  (انكارا رو انتخاب كردم)اينا رو ازم بخوان؟
اينكه من مدرك موقت رو ميخوام ترجمه كنم مشكلي نداره؟ ممكنه اونجا بگن كه مدركت چرا موقته و اصلي نيس؟

سلام
اساسا ريزنمرات جزء مدارك اعلامي نيست ولي بوده مواردي كه استثناء از بعضي افراد ريز نمرات هم گرفتند بنابرايناگر با خودتون ببريد خالي از فايده نيست
واما درمورد گواهي موقت تا اونجا كه من ميدونم مدرك موقت رو ترجمه نميكنن . و درمورد اينكه سفارت گواهي موقت رو قبول بكنه بنده اطلاعي ندارم موفق باشيد
شماره کیس:  2017as40XX
تعداد افراد منظور در کیس:3نفر
تاریخ رویت قبولی : اولین روز اعلام
تاریخ ارسال فرم:9 می
تاریخ انلاک و ارسال مجدد:october
کارنت:ژانويه
تاریخ دریافت نامه دوم:٢٠ژانويه
تاریخ مصاحبه:٦مارچ
محل مصاحبه:ابوظبي
نتیجه:AP
مقصد:انشالله florida
پاسخ
1- مدرک دیپلم
2- مدرک پیش دانشگاهی
3- مدرک لیسانس
4- ریزنمرات لیسانس

متشکرم

با سلام و خسته نباشید برا بنده سواله موضوع این بحث مدارک لازم برای سفارته و 30 صفحه کامنت مشاهده میشه اما دریغ از اشاره به مدارک مورد نیاز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
(2017-03-18 ساعت 11:22)amirfarhan نوشته:  
(2017-03-18 ساعت 10:46)Moh.Bahrami1989 نوشته:  

دوست عزیز قبل از همه اینا کاشکی برای کمک به خودتون و پاسخ دهنندگان امضاتونو تکمیل بفرمایید
در مورد مدرک موقت اگر کیس شما فقط لاتاری هست و دانشجویی نیست امکان ترجمه هست و نیاز به مهر دادگستری نیست (برای ویزای دانشجویی تمام مدارک باید حتما مهر دادگشتری داشته باشه پس حتما باید مدرک اصلی باشه ولی برای کیس لاتاری هیچ کدوم از مدارک نیاز به مهر دادگستری نیست و مدرک موقت قابل ترجمه هست )و در مورد ریز نمرات بنده با توجه به اینکه شرایط شمارو داشتم ریز نمرات ترجمه شده اخرین مدرک تحصیلیو از من گرفتن پس حتما همراه داشته باشین تا در این اضاع خراب حداقل نقض مدرک نخورید

سلام
اساسا ريزنمرات جزء مدارك اعلامي نيست ولي بوده مواردي كه استثناء از بعضي افراد ريز نمرات هم گرفتند بنابرايناگر با خودتون ببريد خالي از فايده نيست
واما درمورد گواهي موقت تا اونجا كه من ميدونم مدرك موقت رو ترجمه نميكنن . و درمورد اينكه سفارت گواهي موقت رو قبول بكنه بنده اطلاعي ندارم موفق باشيد
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
با سلام و خسته نباشید برا بنده سواله موضوع این بحث مدارک لازم برای سفارته و 30 صفحه کامنت مشاهده میشه اما دریغ از اشاره به مدارک مورد نیاز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
(2017-03-18 ساعت 13:15)ekhveh نوشته:  
(2017-03-18 ساعت 11:22)amirfarhan نوشته:  
(2017-03-18 ساعت 10:46)Moh.Bahrami1989 نوشته:  كسي نميخواد به اين سوال من حواب بده احيانا؟! Sad
دوست عزیز قبل از همه اینا کاشکی برای کمک به خودتون و پاسخ دهنندگان امضاتونو تکمیل بفرمایید
در مورد مدرک موقت اگر کیس شما فقط لاتاری هست و دانشجویی نیست امکان ترجمه هست و نیاز به مهر دادگستری نیست (برای ویزای دانشجویی تمام مدارک باید حتما مهر دادگشتری داشته باشه پس حتما باید مدرک اصلی باشه ولی برای کیس لاتاری هیچ کدوم از مدارک نیاز به مهر دادگستری نیست و مدرک موقت قابل ترجمه هست )و در مورد ریز نمرات بنده با توجه به اینکه شرایط شمارو داشتم ریز نمرات ترجمه شده اخرین مدرک تحصیلیو از من گرفتن پس حتما همراه داشته باشین تا در این اضاع خراب حداقل نقض مدرک نخورید

سلام

ممنونم از پاسخگوييتون. در مورد امضا هم چشم سريعا اقدام ميكنم،
فقط من چون مدركم رو ازاد نكردم و در حال حاضر هم دانشجو ارشد هستم ايا اصلا امكان دااره كه بتونم ريز نمرات ليسانس و فوق ليسانسم رو بگيرم و بدم ترجمه؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان