کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارک مورد نیاز سفارت | ترجمه مدارک
چطور ميتونم سفر نامه تونو بخونم؟
ببخشيد من به تازگي با اين فروم آشنا شدم☺️☺️
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-02 ساعت 19:40)arezoo dream نوشته:  چطور ميتونم سفر نامه تونو بخونم؟
ببخشيد من به تازگي با اين فروم آشنا شدم☺️☺️

لینک سفر نامه همین پایین(زیر تمام ارسال های بنده) داخل امضای بنده به رنگ آبی مشخصه، روش کلیک کنید هدایت میشید به اونجا

و یا در قسمت سفرنامه های امسال ایروان توی همین فروم ۲۰۱۷

و یا از این لینک استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid747730
حدود کیس ۴۰۰۰
ویزا یکضرب ۲۲ مارچ
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: arezoo dream
سلام دوستان.. من همه ی مدارک تحصیلیمو ترجمه کردم.. فوق لیسانسمم ترجمه کردم.. می خواستم بدونم که سفارت همه مقاطع تحصیلی و با هم می خواد؟؟ هم ترجمه هم اصل؟؟
من الان ترجمه ها با اصل مدرک و دارم فقط اصل مدرک فوق دیپلمم و دانشگاه بهم نمیده آیا به مشکل می خورم اگه نباشه؟؟؟؟ یا فقط لیسانسم با ارشدم کفایت می کنه؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-03 ساعت 14:17)mahsa.mm نوشته:  سلام دوستان.. من همه ی مدارک تحصیلیمو ترجمه کردم.. فوق لیسانسمم ترجمه کردم.. می خواستم بدونم که سفارت همه مقاطع تحصیلی و با هم می خواد؟؟ هم ترجمه هم اصل؟؟
من الان ترجمه ها با اصل مدرک و دارم فقط اصل مدرک فوق دیپلمم و دانشگاه بهم نمیده آیا به مشکل می خورم اگه نباشه؟؟؟؟ یا فقط لیسانسم با ارشدم کفایت می کنه؟؟؟

سلام دوست عزیز
بهتر هست که تمامی مدارک باشه چون از ما همه مدارک را گرفتن از دیپلم تا فوق لیسانس
کیس نامبر:زیر 400
تعداد نفرات :2نفر (خانم برنده )
تحصیلات: خانم فوق لیسانس وآقا فوق دیپلم
ارسال فرم :11جولای
تاریخ مصاحبه :2فوریه
نتیجه :کنسل مصاحبه 2فوریه
تاریخ مجدد:16فوریه
آپدیتها :16و21و22 فوریه و14مارچ ,17 آپریل(کیس اصلی ازطریق ایمیل )
نتیجه :ap
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-03 ساعت 15:07)nabavim نوشته:  
(2017-05-03 ساعت 14:17)mahsa.mm نوشته:  سلام دوستان.. من همه ی مدارک تحصیلیمو ترجمه کردم.. فوق لیسانسمم ترجمه کردم.. می خواستم بدونم که سفارت همه مقاطع تحصیلی و با هم می خواد؟؟ هم ترجمه هم اصل؟؟

سلام دوست عزیز
بهتر هست که تمامی مدارک باشه چون از ما همه مدارک را گرفتن از دیپلم تا فوق لیسانس

من همشونو دارم.. فقط فوق دیپلممو گرفتم ترجمه کردم بهشون برگردوندم.. الان دیگه بهم نمی دن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-03 ساعت 15:12)mahsa.mm نوشته:  

سلام دوست عزیز

من همشونو دارم.. فقط  فوق دیپلممو گرفتم ترجمه کردم بهشون برگردوندم.. الان دیگه بهم نمی دن
سلام دوست عزیز
همه مدارک اصل و ترجمه ریز نمرات و مدارک همراهتون باشه. از من اصل ریز نمرات سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی را گرفتند. معلوم نیس ممکنه به شما بگه اصل ریز نمرات فوق دیپلم را بده. کامل ببر همه مدارک را اصل و ترجمه.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-03 ساعت 15:12)mahsa.mm نوشته:  

سلام دوست عزیز

من همشونو دارم.. فقط  فوق دیپلممو گرفتم ترجمه کردم بهشون برگردوندم.. الان دیگه بهم نمی دن

منم برای فوق دیپلم این مشکل رو داشتم که گفتن نمیشه مدرک دستتون باشه که ما هم گفتیم که این مدرک روبرای سفارت میخوایم واگه نداشته باشیم قبول نمیکننودر ضمن این مدرک برای شخصی هست که درسشو خونده نه برای دانشگاه که در نهایت بهمون دادن (تاکید کنید که سفارت تمام مدارک تحصیلی رو میخواهد )
کیس نامبر:زیر 400
تعداد نفرات :2نفر (خانم برنده )
تحصیلات: خانم فوق لیسانس وآقا فوق دیپلم
ارسال فرم :11جولای
تاریخ مصاحبه :2فوریه
نتیجه :کنسل مصاحبه 2فوریه
تاریخ مجدد:16فوریه
آپدیتها :16و21و22 فوریه و14مارچ ,17 آپریل(کیس اصلی ازطریق ایمیل )
نتیجه :ap
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام...آيا گواهي سوء پيشينه براي مصاحبه لازمه؟(برنده لاتاري هستم)..ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-04 ساعت 08:00)reza1364 نوشته:  سلام...آيا گواهي سوء پيشينه براي مصاحبه لازمه؟(برنده لاتاري هستم)..ممنون

در صورتی که بیشتر از 6 ماه دریک کشور دیگه زندگی کردی نیازه
در غیر اینصورت نیازی نیست
کیس نامبر: ‎2017AS60**‎
تاریخ رویت قبولی: هفته اول MAY‎
تعداد اعضای کیس: 2
مصاحبه 18 می ایروان
وضعیت ap
آپدیت (همسر):19،23 ، 25 ،30 ,31می، 1، 2 ،5 و 6.,12 و 20 جون
آپدیت خودم : 19،23 و 25 می،5و 6و 20 جون
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67
با سلام خدمت دوستان عزيز
بالاخره نتيجه ي لزوم پست مدارك به آنكارا مشخص شد؟ نظرات دوستان تا به حال كاملا متفاوت بوده... خواهشا دوستان مطلعي كه اخيرا مصاحبه رفتن اطلاع رساني كنن...
سپاس فراوان????
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-04 ساعت 19:45)arezoo dream نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزيز
بالاخره نتيجه ي لزوم پست مدارك به آنكارا مشخص شد؟ نظرات دوستان تا به حال كاملا متفاوت بوده... خواهشا دوستان مطلعي كه اخيرا مصاحبه رفتن اطلاع رساني كنن...
سپاس فراوان????

دوست عزیز من دیروز مصاحبه داشتم آنکارا، هیچگونه مدرکی هم پست نکرده بودم، سالهای گذشته و اوایل این دوره تو ایمیلی که از سفارت برای دوستان اومده بود میخواستن ولی از اون به بعد دیگه نیازی به پست نیست.
شماره کیس: ‎2017AS48XX  ‎
تاریخ رویت قبولی:  ‎2016 may 4‎
تعداد افراد کیس:  2
کنسولگری:  آنکارا
اولین تاریخ ارسال فرم:   ‎2016  may 17
آخرین تاریخ ارسال فرم:  ‎2016  may 21
کارنت شدن کیس: ‎2017  feb 8
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎2017  March 28
تاریخ و محل مصاحبه: ‎2017  may 3 ANKARA
آپدیت ها: 29 مارچ,10 ,11 ,13 آپریل, 5,4,3 می
نتیجه: AP
کلیرنس : 15 آگوست - صدور ویزا 25 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
سلام
من میخواستم مدارکم رو قبل از مصاحبه به سفارت آمریکا در آنکارا پست کنم. در این رابطه چنتا سوال داشتم:
1- آیا وقتی نسخه اصلی رو پست کردم نیازی به نسخه دوم برای بردن به سفارت هست یا نه؟ همون کپی نسخه اول کافیست که با خودم ببرم؟
2- چجوری باید مدارک رو ارسال کنم؟
3- حدودا چند روز طول میکشه مدارک به سفارت برسه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-08 ساعت 00:19)alireza 86 نوشته:  سلام
من میخواستم مدارکم رو قبل از مصاحبه به سفارت آمریکا در آنکارا پست کنم. در این رابطه چنتا سوال داشتم:
1- آیا وقتی نسخه اصلی رو پست کردم نیازی به نسخه دوم برای بردن به سفارت هست یا نه؟ همون کپی نسخه اول کافیست که با خودم ببرم؟
2- چجوری باید مدارک رو ارسال کنم؟
3- حدودا چند روز طول میکشه مدارک به سفارت برسه؟
سلام
امسال نیازی به پست کردن مدارک نیست دوست عزیز
موفق باشید
حدود کیس ۴۰۰۰
ویزا یکضرب ۲۲ مارچ
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان من فرم DS-260 الان داشتم چک میکردم تو فرم همسرم که کیس اصلی هست به اشتباه اون سوالی که پرسیده همسرتون هم باهاتون میاد جواب دادم نه ولی تو فرم خودم زدم بله میخوام بدونم روز مصاحبه مشکلی پیش نمیاد؟
2017AS000064xx‎
تعداد افراد: 2 نفر
رویت قبولی: 4 می
تکمیل فرم: 26 می
کارنت: 11 آپریل
نامه دوم: 24 آگوست
محل مصاحبه: ابوظبی‎
تاریخ مصاحبه:6 جون
سربازی: معافیت
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-13 ساعت 19:11)arhsabour نوشته:  سلام
دوستان من فرم DS-260 الان داشتم چک میکردم تو فرم همسرم که کیس اصلی هست به اشتباه اون سوالی که پرسیده همسرتون هم باهاتون میاد جواب دادم نه ولی تو فرم خودم زدم بله میخوام بدونم روز مصاحبه مشکلی پیش نمیاد؟

سلام دوست عزیز
نه هیچ مشکلی نیس
روز مصاحبه تمام این غلط غولوطاتون رو به افیسر بگین و اصلاح کنین. به همین راحتی. نگران هیچیم نباشین
تاریخ های تو فرم رو هم یکبار دیگه چک کنین که هر کدومشو اشتباه زدین به افیسر بگین و درستشم داشته باشین که همون موقع اصلاح میکنه براتون
برید به امید خدا
کیس: حدود ۴۰۰۰   Cool
رویت قبولی: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۶- برنده مرحله دوم
ارسال فرم: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۶
محل مصاحبه: ابوظبی
تاریخ مصاحبه : ۴ می ۲۰۱۷
تعداد افراد کیس: ۲ نفر
شغل آزاد
سربازی معاف
نتیجه: ویزای یک ضرب
سفرنامه

...... مى‏ گويند مگر زمين خدا وسيع نبود تا در آن مهاجرت كنيد *سوره نساء*