کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
Public Charge | تمکن مالی | اسپانسر
تمکن مالی تنها برای نفر اول کیس مورد نیازه. ولی مقدارش با بیشتر شدن افراد خانواده افزایش پیدا می کنه.
(2016-11-11 ساعت 17:38)sobhanidv2017 نوشته:  درود بر دوستان،

یه سوال داشتم، من نفر اصلی هستم و همسرم ( خانه دار) به همراه من، از متن های دوستان متوجه شدم برای دو نفر یک تمکن مالی کفایت میکند ( حالا بحث من روی مبلغ نیست یا 20 هزارنا برای نفر اول و دوم 15 هزارتا یا هر کدام 20 هزارتا) سوال من این هست که هر کدام باید تمکن جدا گانه بگیریم یا یک نفر کافیه) ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید
البته با توجه به این متن:

7.FINANCIAL DOCUMENTS:

Please see the following pages for Evidence which may be presented to meet the public charge provisions of the law.
Financial documents must be prepared as one set for each family member.
Case number: 32xx
Family number: 1
First letter: May
DS-260 Completion: Jun
Second letter: November
Embassy: Ankara Turkey==> Abu Dhabi     ---    Changed By KCC
Status: Visa holder
Destination: Austin,TX
Total Cost: about 5 milion
Looking for a ROOMMATE

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-13 ساعت 15:48)omid1313 نوشته:  تمکن مالی تنها برای نفر اول کیس مورد نیازه. ولی مقدارش با بیشتر شدن افراد خانواده افزایش پیدا می کنه.

یه سوال داشتم، من نفر اصلی هستم و همسرم ( خانه دار) به همراه من، از متن های دوستان متوجه شدم برای دو نفر یک تمکن مالی کفایت میکند ( حالا بحث من روی مبلغ نیست یا 20 هزارنا برای نفر اول و دوم 15 هزارتا یا هر کدام 20 هزارتا) سوال من این هست که هر کدام باید تمکن جدا گانه بگیریم یا یک نفر کافیه) ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

7.FINANCIAL DOCUMENTS:

Please see the following pages for Evidence which may be presented to meet the public charge provisions of the law.

سپاس از شما
پاسخ
تشکر کنندگان: omid1313
(2016-11-09 ساعت 13:33)A.A.SH نوشته:  
(2016-11-08 ساعت 07:56)Paniz888 نوشته:  
(2016-11-08 ساعت 02:21)grimfandango نوشته:  مدیران محترم و دوستان مرتبط با پاریز تراول میشه لطفا این مورد رو یکبار برای همیشه مشخص کنید حدودا ؟ آخه 25000 کجا 40000 کجا؟

پیشاپیش ممنونم

#مبهم#

با سلام مجدد
لطفاً مديريت محترم يا كساني كه اطلاعات دقيق راجع به مبلغ مورد قبول براي كيس دو نفره جهت گرفتن تمكن مالي دارند بنده را راهنمايي كنند،بالاخره ما متوجه نشديم ٢٥٠٠٠ دلار بايد تو حساب باشه يا ٤٠٠٠٠ دلار!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

برای کیسهای DV (لاتاری) برخلاف سایر کیسهای مهاجرتی، از نظر قانونی معیار دقیقی برای بررسی احتمال Public Charge تعریف نشده ولی در دستورالعملهای امور خارجه به آفیسر مصاحبه کننده توصیه شده که تصمیم نهایی خود را دز این مورد، با توجه به شرایط متقاضی (تمکن مالی، سن، تجربه کاری، تحصیلات و ...) اتخاذ کند و برای بررسی تمکن مالی، مانند سایر کیسهای مهاجرتی، 125 درصد خط فقر سالانه (اعلام شده توسط HHS) را در نظر بگیرد.

طبق آخرین دستورالعمل، خط فقر سالانه برای خانواده 2 نفره معادل 20025 دلار می باشد. (غیر از آلاسکا و هاوایی)
بنابرین در حالت عادی، تمکن مالی معادل حداقل 20025 دلار برای کیس لاتاری 2 نفره قابل قبول است ولی در مواردی هم ممکن است به تشخیص آفیسر، تمکن مالی بیشتری درخواست شود یا تمکن مالی کمتر از این مقدار هم قابل قبول باشد!

برای محاسبه حداقل تمکن مالی مورد نیاز، مقادیر اعلام شده در این صفحه را در 1.25 ضرب کنید:
Poverty Guidelines - ASPE - HHS.gov

همچنین این پست را مطالعه کنید: (مقادیر نوشته شده متعلق به سالهای گذشته است)
راهنمای جامع اسپانسر و تمکن مالی
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، hsh85 ، ekhveh ، farid993 ، farzadjoon123 ، MOZHDEHHHHHH ، mostafa2017
(2016-11-07 ساعت 17:33)A.A.SH نوشته:  با سلام
بنده برنده لاتاري ٢٠١٧ هستم و براي گرفتن نامه تمكن مالي از چندين نفر سوال كردم كه اكثراً گفتن براي كيس شما كه ٢ نفريد ٢٥٠٠٠ دلار كافيه ولي وقتي با دفتر پاريز تراول تماس گرفتم فرمودن ٤٠٠٠٠ دلار بايد در حسابتون باشه
لطفاً راهنمايي كنيد،كدوم درسته و چه مبلغي نياز است؟

به خاطر تمکن مالی کسی رو ریجکت نمیکنن اگه تشخیص بدن که کمه میگن اضافه کنید ولی اگه تو مصاحبه نگید که قصد ادامه تحصیل دارید به تمکن زیادی نیاز ندارید
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH
(2016-11-13 ساعت 15:48)omid1313 نوشته:  تمکن مالی تنها برای نفر اول کیس مورد نیازه. ولی مقدارش با بیشتر شدن افراد خانواده افزایش پیدا می کنه.

7.FINANCIAL DOCUMENTS:

سلام فقط شخص برنده باید تمکن مالی داشته باشه ولی مبلغش باید به تعداد نفرات باشه.
کارنتی اکتبر
سفرنامه
پاسخ
(2016-10-01 ساعت 11:13)h.mgh نوشته:  سلام اگه مبلغ سپرده بیشتر از مبلغ مشخص شده برای تمکن باشه مشکلی ایجاد میشه؟؟ مثلا دوبرابر یا بیشتر؟

سلام دوست عزیز
ببخشید میتونید بگید چقدر بالاخره تمکن مالی بردین؟
خیلی ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی میدونه تمکن مالی 2017 چقدره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-15 ساعت 13:43)ay1616 نوشته:  
(2016-10-01 ساعت 11:13)h.mgh نوشته:  سلام اگه مبلغ سپرده بیشتر از مبلغ مشخص شده برای تمکن باشه مشکلی ایجاد میشه؟؟ مثلا دوبرابر یا بیشتر؟

سلام دوست عزیز
ببخشید میتونید بگید چقدر بالاخره تمکن مالی بردین؟
خیلی ممنون

درود در مورد ما چون پول تو حساب همسرم سپرده بلند مدت بود نتونستیم تغییرش بدیم و همون مقدار تمکن مالی که خیلی بیشتر از مقدار مشخص بود بردیم تقریبا 4 برابر ولی اصلا سوالی نپرسیدند
کارنتی اکتبر
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون
از بچه هایی که اومده بودن مصاحبه خبر ندارین چقدر تمکن مالی گرفته بودن.
باز هم مرسی که جواب میدین.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-25 ساعت 16:09)grimfandango نوشته:  
(2016-10-25 ساعت 15:22)fallah نوشته:  
(2016-10-25 ساعت 08:48)usamohajer نوشته:  سلام
مهر برجسته کقایت میکنه ولی پرینت حساب با نامه تمکن فرق میکنه. باید بگید تمکن میخوام و ارزش دلاری هم در نامه باشه بهتره.

ممنون از راهنمایی که کردین،  رفتیم بانک گفتیم یه نامه دیگه به عنوان تمکن مالی بده ولی متاسفانه چون الان در حال حاضر شهرستان زندگی میکنیم یه کم سخت شد،  بانک مسکن میگه دو هفته طول میکشه تا این نامه از تهران برسه،  رفتیم بانک اقتصاد. اونجا هم یه نامه به زبان لاتین داده ولی موجودی رو به دلار حساب نکرده، فقط معادل یک دلار رو  به ریال نوشته. فکر کنم باید بریم تهران یا از شعبه خودمون اگر نشد از شعبه مرکزی بگیریم،  خلاصه که چند روزه میریم بانک هنوز نتونستیم بهشون حالی کنیم چی می خواهیم،  متاسفانه اصلا به حرف آدم توجه نمی کنن. و کار خودشون رو انجام میدن. امیدوارم تو این زمان کمی که مونده تا مصاحبه مشکل حل بشه. به امید ویزای یک ضرب برای همه

دوست عزیز اینکه موجودی رو به ریال بنویسه مثلا 600000000 ریال و بعد بگه آخرش هر 1 ریال یا x ریال برایر X دلاره طبیعی هست  .  بانک ملی  هم برای من همین جور صادر کرده بود
بله دقیقا تمکن همینطوری هستش ک دوستمون توضيح دادن، فقط نوشته یک دلار معادل چند ریال هستش دیگه نمینویسن ک موجودی حساب شما معادل چند دلار میشه،نگران این قسمتش نباشین
کیس نامبر: 2017AS1xx
تعدادافراد کیس: 2 نفر
تاریخ رویت قبولی:3/May
تاریخ ارسال فرم 260:28/May
تاریخ کارنت:August
تاریخ دریافت نامه دوم:14/October
تاریخ مصاحبه: ِDecember5
وضعیت: AP
ویزا دریافت شد 15/Apr/2017
پاسخ
(2016-11-16 ساعت 19:38)فام مج نوشته:  
(2016-10-25 ساعت 16:09)grimfandango نوشته:  
(2016-10-25 ساعت 15:22)fallah نوشته:  ممنون از راهنمایی که کردین،  رفتیم بانک گفتیم یه نامه دیگه به عنوان تمکن مالی بده ولی متاسفانه چون الان در حال حاضر شهرستان زندگی میکنیم یه کم سخت شد،  بانک مسکن میگه دو هفته طول میکشه تا این نامه از تهران برسه،  رفتیم بانک اقتصاد. اونجا هم یه نامه به زبان لاتین داده ولی موجودی رو به دلار حساب نکرده، فقط معادل یک دلار رو  به ریال نوشته. فکر کنم باید بریم تهران یا از شعبه خودمون اگر نشد از شعبه مرکزی بگیریم،  خلاصه که چند روزه میریم بانک هنوز نتونستیم بهشون حالی کنیم چی می خواهیم،  متاسفانه اصلا به حرف آدم توجه نمی کنن. و کار خودشون رو انجام میدن. امیدوارم تو این زمان کمی که مونده تا مصاحبه مشکل حل بشه. به امید ویزای یک ضرب برای همه

دوست عزیز اینکه موجودی رو به ریال بنویسه مثلا 600000000 ریال و بعد بگه آخرش هر 1 ریال یا x ریال برایر X دلاره طبیعی هست  .  بانک ملی  هم برای من همین جور صادر کرده بود
بله دقیقا تمکن همینطوری هستش ک دوستمون توضيح دادن، فقط نوشته یک دلار معادل چند ریال هستش دیگه نمینویسن ک موجودی حساب شما معادل چند دلار میشه،نگران این قسمتش نباشین

البته بستگی به بانک داره بانکهای خصوصی اغلب موجودی رو به دلار مینویسن مثل خاورمیانه که ما خودمون گرفتیم ولی هر دو مورد اوکیه و مشکلی نداره
کارنتی اکتبر
سفرنامه
پاسخ
سلام دوستان ،
به نظر شما ، موضوع تمکن مالی و یا کافی نبودن سپرده ، به چه میزان در پذیرفته شدن یا عدم پذیرش ویزا نقش داره ؟
Case Number: 2017AS31XX
Applicants: 4 persons
Submission Date: May 10, 2016
Current Date: October 14, 2016
Interview Date: December 14, 2016
U.S Embassy: Abu-Dhabi
Result: A.P.

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-18 ساعت 11:01)afshin14753 نوشته:  سلام دوستان ،
به نظر شما ، موضوع تمکن مالی و یا کافی نبودن سپرده ، به چه میزان در پذیرفته شدن یا عدم پذیرش ویزا نقش داره ؟

سلام
تمکن مالی یکی از شرایط اصلی احراز صلاحیت دریافت ویزاست
ولی باز تصمیم گیرنده اصلی آفیسر هست .
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، MOZHDEHHHHHH
سلام دوستان
ميخواستم بدونم تملك مالي تا چقدر اعتبار داره؟ از ٢ ماه قبل از مصاحبه بگيريم مشكلي نداره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-08 ساعت 04:48)ebrahim.kazemi نوشته:  سلام دوستان
ميخواستم بدونم تملك مالي تا چقدر اعتبار داره؟ از ٢ ماه قبل از مصاحبه بگيريم مشكلي نداره؟

سلام
برای تمکن مالی اعتباری لحاظ نشده ، ولی خیلی بهتر هست که نزدیکترین تاریخ به مصاحبه باشه تا شک و شبهه ای به وجود نیاد
از نظر بنده دو ماه کمی زیاد هست باز دوستان اگر نظری دارند بفرمایند .
اگر ممکنه امضاء خودتون رو هم تکمیل کنید.
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان