کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرط حداقل تحصیلات یا سابقه کاری
(2017-04-28 ساعت 10:31)ali258 نوشته:  
(2016-11-13 ساعت 23:24)m0h3en نوشته:  
(2016-05-15 ساعت 08:32)kaka22_milan نوشته:  آموزش از راه دور ظاهرا قبول نیست

سلام
منم دیپلم کاردانش دارم و وقتی متوجه قبولی شدم مثل این دوستمون ثبت نام کردم و مدرک پیش دانشگهیم رو گرفتم ولی الان به من گفتن اموزش از راه دور را قبول نمیکنن!
پس تکلیف چیه؟ اخر قبول میکنن یا نه؟

سلام دوست عزیز ببخشید یه سوال آخر قبول کردن مدرک پیش از راه دور رو یانه؟تکلیف چیشد آخر چون من هم شرایط تحصیلیم مثل شماس ممنون

سلام دوست عزیز

لاتاری 2016 چند نفری رو یادمه, که مدرکشون از راه دور یا از بزرگسالان بود که قبول نشدند و ریجکت شدند.
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان: ali258 ، dv2017
(2017-04-29 ساعت 13:14)matin.sh نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 10:31)ali258 نوشته:  
(2016-11-13 ساعت 23:24)m0h3en نوشته:  سلام
منم دیپلم کاردانش دارم و وقتی متوجه قبولی شدم مثل این دوستمون ثبت نام کردم و مدرک پیش دانشگهیم رو گرفتم ولی الان به من گفتن اموزش از راه دور را قبول نمیکنن!
پس تکلیف چیه؟ اخر قبول میکنن یا نه؟

سلام دوست عزیز ببخشید یه سوال آخر قبول کردن مدرک پیش از راه دور رو یانه؟تکلیف چیشد آخر چون من هم شرایط تحصیلیم مثل شماس ممنون

سلام دوست عزیز

لاتاری 2016 چند نفری رو یادمه, که مدرکشون از راه دور یا از بزرگسالان بود که قبول نشدند و ریجکت شدند.

ممنون از پاسختون .آخه چرا رد میکنن این مدرک هم از آموزش پرورش تاییدیه میگیره وکاملا قانونیه وامتحاناتش نهایی هست وهیچ لطفی هم در حق کسی نمیکنن برای نمره دادن
درهر صورت ممنون از راهنماییتون
لذتی که در فراغ هست در وصال نیست چون در فراق شوق وصال هست و در وصال بیم فراغRolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
دوستم لاتری برنده شده ولی دیپلم ناقص داره
بعد تو یه شرکت تولیدی مواد غذایی کار میکنه به عنوان نمایندگی فروش محصولات عمده شرکت کار میکنه دارای4 سال سابقه کاری
میخاستم بدونم باتوجه به شرایطش درسایت کاریابی svp 7 هست ؟چه مدارکی نیاز داره برا زمان مصاحبه ؟
ممنون میشم پاسخ بدهید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-05 ساعت 16:38)farid993 نوشته:  
(2016-10-07 ساعت 21:46)farh@d نوشته:  دوستان یه سوال. وقتی شما پیشت رو اموزشگاهای ازراه دورمیخونی و امتحان میدی 2 الی 4 تا از واحداتون رو باید نهایی بدید و مدرک مگه خود اموزش پروزش نمیده؟ چیزی که خود اموزش پرورش مدرک پیش بده مگه مشکل ساز میشه؟

کاملا قید شده که مدرک از راه دور مورد قبول نیست

دوست عزیز میشه لطفا منبع این حرفتون رو بگید؟
کجا کاملا قید شده؟
این اطلاعات دقیق رو از کجا دارید؟#مبهم#
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان