کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرط حداقل تحصیلات یا سابقه کاری
(2016-05-08 ساعت 21:01)babak12 نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 19:20)alonak نوشته:  سلام
دوستان بنده دیپلمم حسابداری بوده و 11 ساله هست.
کاردانی را تازه تموم کردم و در حال حاضر دانشجوی ترم دوم حسابداری هستم.
سوالم این هستش که آیا بنده نیازی به گرفتن مدرک پیش دانشگاهی دارم یا خیر؟
برای سفارت همراه بردن گواهی اشتغال به تحصیل، کارت دانشجویی کارشناسی یا اصل مدرک کاردانی کفایت میکنه؟
در زمان ثبت نام من گزینه داشتن مدرک دانشگاهی (قسمتUniversity Degree) را انتخاب کردم.
لطفا راهنمایی بفرمایید.
باتشکر
همراه داشته باشيد ضرري نداره
تا اونجا كه يادم كسايي كه شرايط شما رو داشتن مدرك معادل  پيش دانشگاهي مي گرفتن كه بايد به اموزش دانشگاه مراجعه كنيد
مدرك ديپلم و مدرك معادل و كارداني بايد همراه داشته باشيد بهمراه ترجمه
تو فرمها اعلام مي كنيد در حال حاضر دانشجو هستيد پس يكي همراه داشته باشيد كفايت مي كنه
مشكلي نيست دوست عزيز الان هم مدرك دانشگاهي داريد

سلام
ممنون از پاسختون
منظورتون از فرم همون 260 هست دیگه، درسته؟
اگر روزی دشمن پیدا کردی،بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند،بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی،بدان قیمتت بالاست.
سفرنامه

CN: AS 51XX → FIRST LETTER: MAY 3 → DS-260: May 26 →‎ SECOND LETTER: MARCH 28 → PERSON: 1 → Embassy: ANKARA Changed to Yerevan, Armenia → CURRENT: FEBRUARY 9 → INTERVIEW: MAY 18 → VISA ISSUANCE:  MAY 18
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در آنکارا_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در ایروان_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-08 ساعت 22:47)alonak نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 21:01)babak12 نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 19:20)alonak نوشته:  سلام
دوستان بنده دیپلمم حسابداری بوده و 11 ساله هست.
کاردانی را تازه تموم کردم و در حال حاضر دانشجوی ترم دوم حسابداری هستم.
سوالم این هستش که آیا بنده نیازی به گرفتن مدرک پیش دانشگاهی دارم یا خیر؟
برای سفارت همراه بردن گواهی اشتغال به تحصیل، کارت دانشجویی کارشناسی یا اصل مدرک کاردانی کفایت میکنه؟
در زمان ثبت نام من گزینه داشتن مدرک دانشگاهی (قسمتUniversity Degree) را انتخاب کردم.
لطفا راهنمایی بفرمایید.
باتشکر
همراه داشته باشيد ضرري نداره
تا اونجا كه يادم كسايي كه شرايط شما رو داشتن مدرك معادل  پيش دانشگاهي مي گرفتن كه بايد به اموزش دانشگاه مراجعه كنيد
تو فرمها اعلام مي كنيد در حال حاضر دانشجو هستيد پس يكي همراه داشته باشيد كفايت مي كنه

سلام
ممنون از پاسختون

بله دوست عزيزم
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: alonak
(2016-05-08 ساعت 22:50)babak12 نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 22:47)alonak نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 21:01)babak12 نوشته:  همراه داشته باشيد ضرري نداره

سلام
ممنون از پاسختون

بله دوست عزيزم

بازم ممنون
یه سوال دیگه با توجه به اینکه کیس نامبر من پنج هزار هست احتمالا تا زمان کارنت شدنم تحصیلم در مقطع کارشناسی تموم میشه، بازم در فرم بزنم در حال تحصیل و گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم؟
اگر روزی دشمن پیدا کردی،بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند،بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی،بدان قیمتت بالاست.
سفرنامه

CN: AS 51XX → FIRST LETTER: MAY 3 → DS-260: May 26 →‎ SECOND LETTER: MARCH 28 → PERSON: 1 → Embassy: ANKARA Changed to Yerevan, Armenia → CURRENT: FEBRUARY 9 → INTERVIEW: MAY 18 → VISA ISSUANCE:  MAY 18
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در آنکارا_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در ایروان_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام..ببخشید یه سواله دیگه داشتم..اینکه من همسرم 22 سال هست که کشتی کار میکنند از 10سالگی و نفره اوله استانی و دومه قهرمانی نوجوانان کشکری رو داشته میتونه تاثیره مثبت داشته باشه در مصاحبه؟ یا اینکه اینطو مساءل اهمیتی نداره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Interuniversal
منظورم مسابقات کشوری بوده
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان، اونا چجوری میفهمن که دیپلم چند ساله بوده؟
آیا با مفهوم نظام قدیم و نظام جدید آشنایی دارن؟
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-08 ساعت 19:28)golnoosh_mim نوشته:  سلام.کسی میدونه چه جوری دیپلم قبل انقلاب رو باید به روز کرد؟ (مامانم برنده شدن و دیپلمشون مال قبل انقلابه)

سلام تبریک بابت والدینتون
تبدیل کردن الزامی نیست دوست عزیز,یعنی نیازی نیست
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: matin.sh ، alonak
(2016-05-09 ساعت 00:50)boss نوشته:  دوستان، اونا چجوری میفهمن که دیپلم چند ساله بوده؟
آیا با مفهوم نظام قدیم و نظام جدید آشنایی دارن؟
ممنونم

دوست عزیز
هر سوالی رو که به ذهنتون میرسه نباید مطرح کنید ,باعث شلوغیه تاپیک میشه
دگ چجوری فهمیدن این موضوع تاثیری در روند کار شما ایجاد میکنه ایا؟ Big Grin
بهتره قبل مطرح کردن سوال تاپیک های سالهای گذشته رو مطالعه کنید
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: matin.sh ، Ebrahimikia
(2016-05-08 ساعت 23:35)shivadavoudi نوشته:  سلام..ببخشید یه سواله دیگه داشتم..اینکه من همسرم 22 سال هست که کشتی کار میکنند از 10سالگی و نفره اوله استانی و دومه قهرمانی نوجوانان کشوری رو داشته میتونه تاثیره مثبت داشته باشه در مصاحبه؟ یا اینکه اینطو مساءل اهمیتی نداره؟

سلام
خیر اهمیتی ندارد
اونها مدارک رو بررسی میکنند و طبق اونها تصمیم میگیرند همین

طلب خير براي همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: matin.sh ، alonak
(2016-05-08 ساعت 22:57)alonak نوشته:  بازم ممنون
یه سوال دیگه با توجه به اینکه کیس نامبر من پنج هزار هست احتمالا تا زمان کارنت شدنم تحصیلم در مقطع کارشناسی تموم میشه، بازم در فرم بزنم در حال تحصیل و گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم؟
دوست گرامی بابک جان جوابتون رو دادند طبق همون عمل کنید
مدارک الانتون مهم هست نه آینده

طلب خير براي همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: babak12 ، matin.sh ، alonak
و سواله بعدی اینکه سابقه کاری حتما باید براش بیمه رد شده باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام..ببخشید برا سابقه کار حتما باید سابقه بیمه داشته باشن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-08 ساعت 22:57)alonak نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 22:50)babak12 نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 22:47)alonak نوشته:  سلام
ممنون از پاسختون

بله دوست عزيزم

بازم ممنون

بله بزنيد در حال تحصيل
كارت دانشجويي هم كفايت مي كنه دوست من
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
پاسخ
دوستان 2017 ایه عزیز،اولا به همتون تبریک میگم و دوم اینکه بهتون تاکید میکنم که در پر کردن فرم ds-260 به هیچ عنوان عجله نکنید.حتما مشورت بگیرید چون گرچه ظاهر مسایلی که در فرم از شما سوال شده بسیار ساده هست اما با گفتن مطالب اضافه و غیر ضروری ممکنه مراحل کلیرنس خودتون رو طولانی کنید.پس تا کید میکنم حتما حتما با دوستانی که تجربه دارن مشورت کنید و سعی کنید اطلاعات شغل و سربازی خودتون رو مختصر و مفید بیان کنید.برای همتون موفقیت و شادکامی رو آرزو دارم.
CASE NUM: 2016AS74##
روییت قبولی:8may
ارسال فرم ها:16may
کارنت:12April
مصاحبه: 21june
سفارت: Yerevan
نتیجه: خودم یکضرب،همسرم ap بخاطر سربازی نیروی هوایی ارتش ،هر دومون مهندس عمران و شاغل در شرکت مهندسین مشاور(خصوصی)
آپدیت ۲۱جون،۲۳جون(صدور ویزای خودم)،۲۰جولای بخاطر ایمیل،۷آگوست آپدیت دوخطی،۸آگوست or و اعلام کلیریی در سایت سفارت ارمنستان
کلیری همسرم:۸آگوست پس از تنها۴۷ روز در کمال ناباوری!صدور ویزا:22آگوست(پیکاپ با آژانس ایران-آنکارا که خیلی دقیق و بموقع پاس رو تحویلمون دادن.)
مقصد:کالیفرنیا-اورنج کانتی منزل اقوام Big Grin بعدش شاید هیوستون
...Golden year of lottery, I believe
پاسخ
(2016-05-08 ساعت 18:17)foroumand نوشته:  موقع پر کردن فرم، مدرک فوق لیسانس خودم و لیسانس خانومم رو نوشتم و خیلی وقته فارغ التحصیل شدیم اما مدارک موقت تحصیلی داریم. تو این فرصت کم امکان اینکه اصل مدارک رو با روالی که بهتر از من میدونید داره شاید امکان پذیر نباشه. از طرفی بنده سابقه 5 سال شرکت مهندسین مشاور دارم، چطور از وقتم بهترین استفاده رو ببرم با این همه کاری که باید انجام داد؟ کیس نامبرم چهار هزاره.

تبريك ميگم برنده شدين
مدرك موقت رو هم قبول ميكنه سفارت ولي اگر ميگين كه خيلي وقتي هست كه فارغ التحصيل شدين حتما مدرك اصليتون هم آماده شده و الان بايگاني شده و داره خاك ميخوره بهتره بريد بگيرينش
5 سال سابقه ي كاريتون توي روال كاري سفارت به كاري نمياد اصطلاحا استفادهي خاصي نداره شايد بعدا در امريكا خواستيدجذب كار بشيد در همين زمينه كاري فعليتون به دردتون بخوره
خوشبختانه برندگان لاتاري مثل مهاجرين ديگه كار زيادي ندارن فقط بايد اصل مداركي كه موقع ثبت نام اظهار كردين و ترجمه اش رو داشته باشين به اضافه نامه تمكن مالي كه از بانك بايد بگيرين
استثناعا مدرك تحصيلي موقت هم قبوله ولي براي اينكه بهانه اي دست آفيسر ندين بد نيست اصلش رو هم بگيرين و ترجمه كنين
موفق باشين
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: hasanzade ، alonak ، samam7238

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان