کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدیکال | پزشکان معتمد سفارت | رزرو وقت
(2016-10-21 ساعت 12:13)elahehmp نوشته:  سلام دوستان
بنظر شما دوستان باتجربه اگر بخوام برای دسامبر وقت مدیکال ارمنستان بگیرم ،بهتره کی زنگ بزنم؟
البته دیروز سعی کردم زنگ بزنم ولی اون شماره ای که من از لیست خود سایت سفارت ارمنستان گرفتم با شماره ای که دوستمون گذاشته فرق میکنه.وچون ایشون تونسته صحبت کنه پس شماره ایسون درسته.

از الان زنگ بزنید ضرر خاصی نداره ولی من شخصا زنگ هم که زدم گفتن ایمیل بزن وقت بگیر ایمیل هم زدن دو روز بعد جواب ایمیل و وقت رو دادن.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، elahehmp
(2016-10-21 ساعت 12:39)TiredAdmin نوشته:  
بنظر شما دوستان باتجربه اگر بخوام برای دسامبر وقت مدیکال ارمنستان بگیرم ،بهتره کی زنگ بزنم؟
البته دیروز سعی کردم زنگ بزنم ولی اون شماره ای که من از لیست خود سایت سفارت ارمنستان گرفتم با شماره ای که دوستمون گذاشته فرق میکنه.وچون ایشون تونسته صحبت کنه پس شماره ایسون درسته.

از الان زنگ بزنید ضرر خاصی نداره ولی من شخصا زنگ هم که زدم گفتن ایمیل بزن وقت بگیر ایمیل هم زدن دو روز بعد جواب ایمیل و وقت رو دادن.

ممنون.راستش من هم 5شنبه که زنگ زدم اما موفق نبود،ایمیل زدم اما هنوز خبری نشده.پس بهتره تا 1شنبه منتظر بمونم اگر جوابی نیومد زنگ بزنم.
اگر اشکال نداره میشه بفرمایید چند روز قبل مصاحبه بهتون وقت دادن؟
کیس نامبر:***2017as00001
تعداد: 2نفر(آقای همسر نفر اصلی)
تاریخ رویت: 3May
تاریخ ارسال فرم: 28May
تاریخ دریافت نامه دوم: 14Oct
تاریخ مصاحبه: 6Dec
سفارت: ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-21 ساعت 22:20)elahehmp نوشته:  
(2016-10-21 ساعت 12:39)TiredAdmin نوشته:  

ممنون.راستش من هم 5شنبه که زنگ زدم اما موفق نبود،ایمیل زدم اما هنوز خبری نشده.پس بهتره تا 1شنبه  منتظر بمونم اگر جوابی نیومد زنگ بزنم.

ایمیل پاسخ دکتر برام اومد و بهم وقت داد.من در ایمیلی که به دکتر داده بودم فقط اسم و فامیل و تاریخ تولد و تاریخ مصاحبه رو نوشتم.روز مدیکال چیز خاصی باید ببرم که ثابت کنه من وقت گرفتم .مثلا پرینت از ایمیل و...؟
دومااینکه ایشالله خود دکتر زمانشو حساب کرده که جوابشو قبل از مدیکال بده؟
پاسخ
تشکر کنندگان: س.ح
(2016-10-23 ساعت 09:01)elahehmp نوشته:  
(2016-10-21 ساعت 22:20)elahehmp نوشته:  
(2016-10-21 ساعت 12:39)TiredAdmin نوشته:  از الان زنگ بزنید ضرر خاصی نداره ولی من شخصا زنگ هم که زدم گفتن ایمیل بزن وقت بگیر ایمیل هم زدن دو روز بعد جواب ایمیل و وقت رو دادن.

ممنون.راستش من هم 5شنبه که زنگ زدم اما موفق نبود،ایمیل زدم اما هنوز خبری نشده.پس بهتره تا 1شنبه  منتظر بمونم اگر جوابی نیومد زنگ بزنم.

ایمیل پاسخ دکتر برام اومد و بهم وقت داد.من در ایمیلی که به دکتر داده بودم فقط اسم و فامیل و تاریخ تولد و تاریخ مصاحبه رو نوشتم.روز مدیکال چیز خاصی باید ببرم که ثابت کنه من وقت گرفتم .مثلا پرینت از ایمیل و...؟

برای من دو روز قبل از مصاحبه وقت داد. فکر نکنم چیزخاصی نیاز باشه همراه ببرید جز همون عکس ۳*۴ و پرینت نامه دوم و پاسپورت و مدارک واکسن.. نهایتا ایمل دکتر توی ایمیلهاتون هست دیگه Smile نران این مرحله نباشید اصلا فرایند پیچیده ای نیست مثل یه وقت دکتر معمولی از فلان درمانگاه شهر خودمونه.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: elahehmp ، Mrcivil
(2016-10-23 ساعت 09:12)TiredAdmin نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 09:01)elahehmp نوشته:  
(2016-10-21 ساعت 22:20)elahehmp نوشته:  ممنون.راستش من هم 5شنبه که زنگ زدم اما موفق نبود،ایمیل زدم اما هنوز خبری نشده.پس بهتره تا 1شنبه  منتظر بمونم اگر جوابی نیومد زنگ بزنم.

برای من دو روز قبل از مصاحبه وقت داد. فکر نکنم چیزخاصی نیاز باشه همراه ببرید جز همون عکس ۳*۴ و پرینت نامه دوم و پاسپورت و مدارک واکسن.. نهایتا ایمل دکتر توی ایمیلهاتون هست دیگه Smile نران این مرحله نباشید اصلا فرایند پیچیده ای نیست مثل یه وقت دکتر معمولی از فلان درمانگاه شهر خودمونه.

برای من 4روز قبل وقت داد .البته شنبه و 1شنبه جزوشه?
ممنون از دلگرمیتون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کارت زرد واکسیناسیون رو میشه در هلال احمر مرکز استان مهر و تایید کرد یا حتما باید رفت انستیتو پاستور تهران؟
Case ‎Number‎  :2500
تعداد افراد منظور در کیس  :   2نفر

مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

تاریخ ارسال فرم  : نمیدونم

سفارت   : ابوظبی

تاریخ نامه دعوت به مصاحبه :14 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-23 ساعت 19:22)grimfandango نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 19:20)naz s نوشته:  سلام دوستان کارت زرد واکسیناسیون رو میشه در هلال احمر مرکز استان مهر و تایید کرد یا حتما باید رفت انستیتو پاستور تهران؟

با سلام

میشه در هلال احمر مرکز استان هم مهر و تایید کرد
ما رفتیم سازمان هلال احمر جنب بیمارستان خاتم اما گفتن انجام نمیدیم. و مهرهای دیگه رو نداریم.اگر جای دیگه انجام میده به ما هم بگید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-24 ساعت 00:25)grimfandango نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 23:07)elahehmp نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 19:22)grimfandango نوشته:  با سلام

میشه در هلال احمر مرکز استان هم مهر و تایید کرد
ما رفتیم سازمان هلال احمر جنب بیمارستان خاتم اما گفتن انجام نمیدیم. و مهرهای دیگه رو نداریم.اگر جای دیگه انجام میده به ما هم بگید.

من خودم و دو تا از دوستان نزدیکم از هلال احمر استان اصفهان گرفتیم.  یکی مال پارسال بود که الان آمریکا ست مام هنوز اینترویو نرفتیم.  اما دکتر سفارت قبولش کرد وقتی نشونش دادم

از شهرهای دیگم شنیدم بچه ها از هلال احمر گرفتن.  حالا نمیدونم چرا به شما گفتن نمیدیم

ما تهران هستیم و از چند تا شعبه هلال احمر پرسیدم .اونا فقط یه کارت کوچیک واکسن رو بعد از واکسن زدن میدن.هلال احمر کناربیمارستان خاتم هم رفتیم مننژیت زدیم بهمون کارت زردشوداد و گفتیم بقیه کارتهارو بدم توی همین کارت برام میزنین؟.گفت نه، برای بقیه مهر نداریم.بنظرم فقط برای اینه که اون 100تومنو پاستور بگیره.که خیلی هم پول زوره
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-24 ساعت 11:33)grimfandango نوشته:  
(2016-10-24 ساعت 10:02)elahehmp نوشته:  
(2016-10-24 ساعت 00:25)grimfandango نوشته:  من خودم و دو تا از دوستان نزدیکم از هلال احمر استان اصفهان گرفتیم.  یکی مال پارسال بود که الان آمریکا ست مام هنوز اینترویو نرفتیم.  اما دکتر سفارت قبولش کرد وقتی نشونش دادم

از شهرهای دیگم شنیدم بچه ها از هلال احمر گرفتن.  حالا نمیدونم چرا به شما گفتن نمیدیم

ما تهران هستیم و از چند تا شعبه هلال احمر پرسیدم .اونا فقط یه کارت کوچیک واکسن رو بعد از واکسن زدن میدن.هلال احمر کناربیمارستان خاتم هم رفتیم مننژیت زدیم بهمون کارت زردشوداد و گفتیم بقیه کارتهارو بدم توی همین کارت برام میزنین؟.گفت نه، برای بقیه مهر نداریم.بنظرم فقط برای اینه که اون 100تومنو پاستور بگیره.که خیلی هم پول زوره

نمیدونم والا چون مال مارو از رو پاسپورت پر کرد همرو وارد کرد برای تک تکش هم مهر زد.  آخرشم تایید و مهر نهایی. حتی یک سری واکسن که آلمان زده بودیم رو هم واردش کرد و مهر کرد
تهران به این صورت هست ،
فکر کنم یه همکاری هایی با پاستور دارند ، وگرنه شهرستان ها که پاستور ندارن و در ضمن هلال احمر که از لحاظ بین المللی معتبر تر از پاستور هست.
اینکه مهر های دیگه رو هم نداریم بهونه هلال احمر تهران هست ، چه مهری ؟
بگو شما واکسن ها رو وارد کن و انتهای هر کدوم یه مهر هلال احمر بزن ، همین کار تو شهرستان ها انجام میشه ، مگه هر واکسنی که پاستور وارد میکنه مهر مخصوص داره !!
فقط باید تاریخ و دفعات اون در فیلد خودش وارد بشه .
راه حل داره این کار ، ولی شاید اینجا نشه نسخه برای همه پیچید .
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: elahehmp
(2016-10-24 ساعت 11:54)Paniz888 نوشته:  
(2016-10-24 ساعت 11:33)grimfandango نوشته:  
(2016-10-24 ساعت 10:02)elahehmp نوشته:  ما تهران هستیم و از چند تا شعبه هلال احمر پرسیدم .اونا فقط یه کارت کوچیک واکسن رو بعد از واکسن زدن میدن.هلال احمر کناربیمارستان خاتم هم رفتیم مننژیت زدیم بهمون کارت زردشوداد و گفتیم بقیه کارتهارو بدم توی همین کارت برام میزنین؟.گفت نه، برای بقیه مهر نداریم.بنظرم فقط برای اینه که اون 100تومنو پاستور بگیره.که خیلی هم پول زوره

نمیدونم والا چون مال مارو از رو پاسپورت پر کرد همرو وارد کرد برای تک تکش هم مهر زد.  آخرشم تایید و مهر نهایی. حتی یک سری واکسن که آلمان زده بودیم رو هم واردش کرد و مهر کرد
تهران به این صورت هست ،
فکر کنم یه همکاری هایی با پاستور دارند ، وگرنه شهرستان ها که پاستور ندارن و در ضمن هلال احمر که از لحاظ بین المللی معتبر تر از پاستور هست.
بگو شما واکسن ها رو وارد کن و انتهای هر کدوم یه مهر هلال احمر بزن ، همین کار تو شهرستان ها انجام میشه ، مگه هر واکسنی که پاستور وارد میکنه مهر مخصوص داره !!
البته من گفتم دوستم از مازندران بپرسه واونجا تازه گفتن باید ببری پاستور تهران بهت کارت زرد بدن،اینجا ایرانه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-24 ساعت 18:21)grimfandango نوشته:  
(2016-10-24 ساعت 17:38)elahehmp نوشته:  
(2016-10-24 ساعت 11:54)Paniz888 نوشته:  تهران به این صورت هست ،
البته من گفتم دوستم از  مازندران بپرسه واونجا تازه گفتن باید ببری پاستور تهران بهت کارت زرد بدن،اینجا ایرانه

همه جا از این مشکلات هست ، شهر به شهر و کشور به کشور  Big Grin  این جا از ما هاری 3 گانه و مننژیت نوع B دو گانه خواستن که اصلا تو لیست واکسن ها سفارت نبود !!!!

من امروز رفتم پاستور و گرفتم كارتمو بماند كه كلي چونه زدم تا واكسنهامو كامل وارد كنن از پرسنل پاستور انكار كه نه لازم تيست و از من اصرار تا بلاخره پيروز شدم
حرفم اينكه تو اين مسير مديريت هزينه ها خيلي خوبه ولي من خودم به شخصه دوست ندارم براي كمتر خرج كردن به مشكل بخورم بلاخره اينجا اين قانونو داره چاره اي هم نيست هلال احمر تهران هم خيلي وقته واحد واكسيناسيونش درست كار نميكنه و فعلا تو صادر كردن كارت پاستور حرف اولو و اخرو ميزنه
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: elahehmp
(2016-10-24 ساعت 23:23)ekhveh نوشته:  
(2016-10-24 ساعت 18:21)grimfandango نوشته:  
(2016-10-24 ساعت 17:38)elahehmp نوشته:  البته من گفتم دوستم از  مازندران بپرسه واونجا تازه گفتن باید ببری پاستور تهران بهت کارت زرد بدن،اینجا ایرانه

همه جا از این مشکلات هست ، شهر به شهر و کشور به کشور  Big Grin  این جا از ما هاری 3 گانه و مننژیت نوع B دو گانه خواستن که اصلا تو لیست واکسن ها سفارت نبود !!!!

من امروز رفتم پاستور و گرفتم كارتمو بماند كه كلي چونه زدم تا واكسنهامو كامل وارد كنن از پرسنل پاستور انكار كه نه لازم تيست و از من اصرار تا بلاخره پيروز شدم
حرفم اينكه تو اين مسير مديريت هزينه ها خيلي خوبه ولي من خودم به شخصه دوست ندارم براي كمتر خرج كردن به مشكل بخورم بلاخره اينجا اين قانونو داره چاره اي هم نيست هلال احمر تهران هم خيلي وقته واحد واكسيناسيونش درست كار نميكنه و فعلا تو صادر كردن كارت پاستور حرف اولو و اخرو ميزنه

شما آنفولانزا رو هم زدید که الان کارت زرد گرفتید؟
کارتون چقدر طول کشید؟
برای آبله مرغان چکار کردید؟گرفتید قبلا و آزمایشش رو بردید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-25 ساعت 15:26)elahehmp نوشته:  
(2016-10-24 ساعت 23:23)ekhveh نوشته:  
(2016-10-24 ساعت 18:21)grimfandango نوشته:  همه جا از این مشکلات هست ، شهر به شهر و کشور به کشور  Big Grin  این جا از ما هاری 3 گانه و مننژیت نوع B دو گانه خواستن که اصلا تو لیست واکسن ها سفارت نبود !!!!

کارتون چقدر طول کشید؟

شما کارت زرد رو هر موقع که خواستید میتونید بگیرید چه یه دونه واکسن زده باشین چه همه رو زده باشین. اگه بخواین تک تک که میزنید وارد کنید هر سری کارتتون رو میبرید و میدین براتون با خودکار وارد میکنن و مهر میزنن اگرم واکسنها رو زدید و کارتهای جداگونه اشون رو گرفتید همه رو میبرید و براتون به صورت تایپی پرینت میکنن
گرفتن کارت زرد پنح دقیقه طول میکشه توی پاستور. نهایتش ده دقیقه! چون خانومه میشینه تک تک تاریخ ها رو تبدیل به میلادی میکنه و وارد میکنه
ابله رو من به دکتره گفتم قبلا گرفتم و کلا بدون ازمایش و این چیزا برام توی کارت زرد زدن سابقه بیماری رو داره. البته اون موقع من گفته بودم میخوام برم انکارا و اونجا هم که از بیت رهبری هم نامه ببرید قبول نمیکنه و حتما باید بزنه پولش رو بگیره Big Grin ولی الان که ابوظبی شدم رفتم ازمایش دادم.
کلا شما میتونید همه چی رو بزنید و انجام بدین بعد کارت زرد رو بگیرید یا اینکه همون اولش بگیرید و دونه دونه وارد کنید هیچ فرقی نداره به جز اینکه اگه دونه دونه بخواین وارد کنید هر سری که میرید باید توی صف وایستید و برید براتون اون جدیده رو وارد کنن ولی وقتی چندتا چیز رو بزنید و برید کارت رو بگیرید یه مقدار راحتترید
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh
(2016-10-29 ساعت 14:21)farid993 نوشته:  
(2016-10-25 ساعت 15:26)elahehmp نوشته:  
(2016-10-24 ساعت 23:23)ekhveh نوشته:  من امروز رفتم پاستور و گرفتم كارتمو بماند كه كلي چونه زدم تا واكسنهامو كامل وارد كنن از پرسنل پاستور انكار كه نه لازم تيست و از من اصرار تا بلاخره پيروز شدم

کارتون چقدر طول کشید؟

شما کارت زرد رو هر موقع که خواستید میتونید بگیرید چه یه دونه واکسن زده باشین چه همه رو زده باشین. اگه بخواین تک تک که میزنید وارد کنید هر سری کارتتون رو میبرید و میدین براتون با خودکار وارد میکنن و مهر میزنن اگرم واکسنها رو زدید و کارتهای جداگونه اشون رو گرفتید همه رو میبرید و براتون به صورت تایپی پرینت میکنن
گرفتن کارت زرد پنح دقیقه طول میکشه توی پاستور. نهایتش ده دقیقه! چون خانومه میشینه تک تک تاریخ ها رو تبدیل به میلادی میکنه و وارد میکنه
ابله رو من به دکتره گفتم قبلا گرفتم و کلا بدون ازمایش و این چیزا برام توی کارت زرد زدن سابقه بیماری رو داره. البته اون موقع من گفته بودم میخوام برم انکارا و اونجا هم که از بیت رهبری هم نامه ببرید قبول نمیکنه و حتما باید بزنه پولش رو بگیره Big Grin ولی الان که ابوظبی شدم رفتم ازمایش دادم.
کلا شما میتونید همه چی رو بزنید و انجام بدین بعد کارت زرد رو بگیرید یا اینکه همون اولش بگیرید و دونه دونه وارد کنید هیچ فرقی نداره به جز اینکه اگه دونه دونه بخواین وارد کنید هر سری که میرید باید توی صف وایستید و برید براتون اون جدیده رو وارد کنن ولی وقتی چندتا چیز رو بزنید و برید کارت رو بگیرید یه مقدار راحتترید

من انفولانزارو همون جا دادم برام زد با قيمت ٢٥ و بعد به انضام تمام واكسنهاي ديگم وارد كردن با دست داخل كارت زرد و مهر كردن
ازمايش هم دادم و متاسفانه بدنم مقاوم نيست و احتمالا خود ابوظبي بايد بزنم چون تو ايران واكسنش نيست
الان كارت زردم دم دست نيست بعدا براتون عكس ميگيرم و ميزارم
راستي نتيجه ازمايش ابله رو هم وارد ميكنن تو كارت زرد
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: elahehmp ، Paniz888
(2016-10-29 ساعت 20:31)ekhveh نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 14:21)farid993 نوشته:  
(2016-10-25 ساعت 15:26)elahehmp نوشته:  شما آنفولانزا رو هم زدید که الان کارت زرد گرفتید؟
کارتون چقدر طول کشید؟

من انفولانزارو همون جا دادم برام زد با قيمت ٢٥ و بعد به انضام تمام واكسنهاي ديگم وارد كردن با دست داخل كارت زرد و مهر كردن
ازمايش هم دادم و متاسفانه بدنم مقاوم نيست و احتمالا خود ابوظبي بايد بزنم چون تو ايران واكسنش نيست
الان كارت زردم دم دست نيست بعدا براتون عكس ميگيرم و ميزارم
راستي نتيجه ازمايش ابله رو هم وارد ميكنن تو كارت زرد
مرسی از پاسختون.ما همه واکسنهارو بجز آنفولانزا و آزمایش آبله زدیم .باید وقت بزارم و برم پاستور.راستی من میتونم مدارک همسرم روهم ببرم و خودش نیاد.یا حتما باید حضور داشته باشه؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان