کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدیکال | پزشکان معتمد سفارت | رزرو وقت
(2016-10-29 ساعت 22:42)elahehmp نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 20:31)ekhveh نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 14:21)farid993 نوشته:  شما کارت زرد رو هر موقع که خواستید میتونید بگیرید چه یه دونه واکسن زده باشین چه همه رو زده باشین. اگه بخواین تک تک که میزنید وارد کنید هر سری کارتتون رو میبرید و میدین براتون با خودکار وارد میکنن و مهر میزنن اگرم واکسنها رو زدید و کارتهای جداگونه اشون رو گرفتید همه رو میبرید و براتون به صورت تایپی پرینت میکنن
گرفتن کارت زرد پنح دقیقه طول میکشه توی پاستور. نهایتش ده دقیقه! چون خانومه میشینه تک تک تاریخ ها رو تبدیل به میلادی میکنه و وارد میکنه
ابله رو من به دکتره گفتم قبلا گرفتم و کلا بدون ازمایش و این چیزا برام توی کارت زرد زدن سابقه بیماری رو داره. البته اون موقع من گفته بودم میخوام برم انکارا و اونجا هم که از بیت رهبری هم نامه ببرید قبول نمیکنه و حتما باید بزنه پولش رو بگیره Big Grin ولی الان که ابوظبی شدم رفتم ازمایش دادم.
کلا شما میتونید همه چی رو بزنید و انجام بدین بعد کارت زرد رو بگیرید یا اینکه همون اولش بگیرید و دونه دونه وارد کنید هیچ فرقی نداره به جز اینکه اگه دونه دونه بخواین وارد کنید هر سری که میرید باید توی صف وایستید و برید براتون اون جدیده رو وارد کنن ولی وقتی چندتا چیز رو بزنید و برید کارت رو بگیرید یه مقدار راحتترید

من انفولانزارو همون جا دادم برام زد با قيمت ٢٥ و بعد به انضام تمام واكسنهاي ديگم وارد كردن با دست داخل كارت زرد و مهر كردن
ازمايش هم دادم و متاسفانه بدنم مقاوم نيست و احتمالا خود ابوظبي بايد بزنم چون تو ايران واكسنش نيست
الان كارت زردم دم دست نيست بعدا براتون عكس ميگيرم و ميزارم
راستي نتيجه ازمايش ابله رو هم وارد ميكنن تو كارت زرد
مرسی از پاسختون.ما همه واکسنهارو بجز آنفولانزا و آزمایش آبله زدیم .باید وقت بزارم و برم پاستور.راستی من میتونم مدارک همسرم روهم ببرم و خودش نیاد.یا حتما باید حضور داشته باشه؟؟
توصيه ميكنم با خود پاستور در ارتباط باشيد
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-29 ساعت 20:31)ekhveh نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 14:21)farid993 نوشته:  شما کارت زرد رو هر موقع که خواستید میتونید بگیرید چه یه دونه واکسن زده باشین چه همه رو زده باشین. اگه بخواین تک تک که میزنید وارد کنید هر سری کارتتون رو میبرید و میدین براتون با خودکار وارد میکنن و مهر میزنن اگرم واکسنها رو زدید و کارتهای جداگونه اشون رو گرفتید همه رو میبرید و براتون به صورت تایپی پرینت میکنن
گرفتن کارت زرد پنح دقیقه طول میکشه توی پاستور. نهایتش ده دقیقه! چون خانومه میشینه تک تک تاریخ ها رو تبدیل به میلادی میکنه و وارد میکنه
ابله رو من به دکتره گفتم قبلا گرفتم و کلا بدون ازمایش و این چیزا برام توی کارت زرد زدن سابقه بیماری رو داره. البته اون موقع من گفته بودم میخوام برم انکارا و اونجا هم که از بیت رهبری هم نامه ببرید قبول نمیکنه و حتما باید بزنه پولش رو بگیره Big Grin ولی الان که ابوظبی شدم رفتم ازمایش دادم.
کلا شما میتونید همه چی رو بزنید و انجام بدین بعد کارت زرد رو بگیرید یا اینکه همون اولش بگیرید و دونه دونه وارد کنید هیچ فرقی نداره به جز اینکه اگه دونه دونه بخواین وارد کنید هر سری که میرید باید توی صف وایستید و برید براتون اون جدیده رو وارد کنن ولی وقتی چندتا چیز رو بزنید و برید کارت رو بگیرید یه مقدار راحتترید

من انفولانزارو همون جا دادم برام زد با قيمت ٢٥ و بعد به انضام تمام واكسنهاي ديگم وارد كردن با دست داخل كارت زرد و مهر كردن
ازمايش هم دادم و متاسفانه بدنم مقاوم نيست و احتمالا خود ابوظبي بايد بزنم چون تو ايران واكسنش نيست
مرسی از پاسختون.ما همه واکسنهارو بجز آنفولانزا و آزمایش آبله زدیم .باید وقت بزارم و برم پاستور.راستی من میتونم مدارک همسرم روهم ببرم و خودش نیاد.یا حتما باید حضور داشته باشه؟؟

اگر همسرتون حضور داشته باشن همونجا واکسن آنفلوانزا رو بهشون می زنن و وارد کارت می کنن، اگر نمی خوان واکسن بزنن لزومی به حضورشون نیست. من با خانومم رفتم، چون یه کم شلوغ بود گفتم بشینه بیرون رو صندلی و من همۀ کارها رو انجام دادم. توی هیچکدوم از مراحل باهاش کاری نداشتن به غیر از موقع زدن واکسن که لازم شد که بیاد داخل.
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، farid993 ، Paniz888
سلام
یه سوالی داشتم لطفا راهنمایی بفرمایید ، ایمیل به دکتر زدیم جواب ندادن
ما اگر جمعه برای مدیکال بریم تا شنبه به ما جواب رو میدن یا باید زودتر بریم آنکارا
متأسفانه بلیط و هتل رو رزرو کردیم حالا برای نوبت دکتر از فرودگاه به مطب روز 5 شنبه نمی رسیم بایستی روز جمعه بریم وقت دکتر فقط تا ساعت 11:30 میده .
لطفا اگر کسی خبر داره لطفا راهنمایی بکنه چون باید از سایت دکتر وقت بگیرم یا بلیط و هتلم رو عوض بکنم .
بسیار ممنونم
شماره کیس:   **2017AS000 زیر صد (3 نفر)
دیدن قبولی:   20 می
ارسال فرم:    29 می
تاریخ نام دوم:   14 اکتبر 
تاریخ مصاحبه:   5 دسامبر
محل مصاحبه:    آنکارا
نتیجه:    AP
آپدیت ها :   9 دسامبر ، 30 مارچ ،13 جون - دو خطی  ، 19 جون بخاطر ایمیل تعویض پاسپورت ، 20 جون OR  و نامه کلیری، 28 جون ، 6 جولای ، 7 جولای

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-02 ساعت 06:23)mkb نوشته:  سلام
ما اگر جمعه برای مدیکال بریم تا شنبه به ما جواب رو میدن یا باید زودتر بریم آنکارا
متأسفانه بلیط و هتل رو رزرو کردیم حالا برای نوبت دکتر از فرودگاه به مطب روز 5 شنبه نمی رسیم بایستی روز جمعه بریم وقت دکتر فقط تا ساعت 11:30 میده .
لطفا اگر کسی خبر داره لطفا راهنمایی بکنه چون باید از سایت دکتر وقت بگیرم یا بلیط و هتلم رو عوض بکنم .
بسیار ممنونم
دوست عزیز با سلام
شما اگر قبل از ساعت یک بعد از ظهر آزمایش خون و ادرار را انجام بدهید فردای آنروز ساعت 5 بعد از ظهر جواب آماده است . به نظر من شما اگر پنجشنبه بلیط رفت دارید هر زمان به آنکارا رسیدیذ به مطب دکتر بروید . نگران نباشید . من هفته پیش آنکارا بودم . مطب دکتر خلوت بود . خانمی که در هتل ما اقامت داشت و فردای روز مدیکال ما وقت داشت با ما برای مدیکال آمدند و مدیکالشون انجام شد . برای اطمینان بیشتر می توانید تماس تلفنی بگیرید .
سفارت : آنکارا
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-02 ساعت 08:50)mrb نوشته:  
(2016-11-02 ساعت 06:23)mkb نوشته:  سلام
بسیار ممنونم
دوست عزیز با سلام
شما اگر قبل از ساعت یک بعد از ظهر آزمایش خون و ادرار را انجام بدهید فردای آنروز ساعت 5 بعد از ظهر جواب آماده است . به نظر من شما اگر پنجشنبه بلیط رفت دارید هر زمان به آنکارا رسیدیذ به مطب دکتر بروید . نگران نباشید . من هفته پیش آنکارا بودم . مطب دکتر خلوت بود . خانمی که در هتل ما اقامت داشت و فردای روز مدیکال ما وقت داشت با ما برای مدیکال آمدند و مدیکالشون انجام شد . برای اطمینان بیشتر می توانید تماس تلفنی بگیرید .

سلام
خیلی ممنون از راهنمایی شما
شماره کیس:   **2017AS000 زیر صد (3 نفر)
دیدن قبولی:   20 می
ارسال فرم:    29 می
تاریخ نام دوم:   14 اکتبر 
تاریخ مصاحبه:   5 دسامبر
محل مصاحبه:    آنکارا
نتیجه:    AP
آپدیت ها :   9 دسامبر ، 30 مارچ ،13 جون - دو خطی  ، 19 جون بخاطر ایمیل تعویض پاسپورت ، 20 جون OR  و نامه کلیری، 28 جون ، 6 جولای ، 7 جولای

پاسخ
تشکر کنندگان: س.ح
(2016-10-30 ساعت 11:44)hesgan نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 20:31)ekhveh نوشته:  من انفولانزارو همون جا دادم برام زد با قيمت ٢٥ و بعد به انضام تمام واكسنهاي ديگم وارد كردن با دست داخل كارت زرد و مهر كردن

اگر همسرتون حضور داشته باشن همونجا واکسن آنفلوانزا رو بهشون می زنن و وارد کارت می کنن، اگر نمی خوان واکسن بزنن لزومی به حضورشون نیست. من با خانومم رفتم، چون یه کم شلوغ بود گفتم بشینه بیرون رو صندلی و من همۀ کارها رو انجام دادم. توی هیچکدوم از مراحل باهاش کاری نداشتن به غیر از موقع زدن واکسن که لازم شد که بیاد داخل.

ممنون
من به پاستورهم زنگ زدم گفت مشکلی نیست و میتونم مدارک همسرم رو ببرم و البته گفتن که واکسن آنفولانزا رو الان موجود ندارن .
کیس نامبر:***2017as00001
تعداد: 2نفر(آقای همسر نفر اصلی)
تاریخ رویت: 3May
تاریخ ارسال فرم: 28May
تاریخ دریافت نامه دوم: 14Oct
تاریخ مصاحبه: 6Dec
سفارت: ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-03 ساعت 02:33)elahehmp نوشته:  
(2016-10-30 ساعت 11:44)hesgan نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 22:42)elahehmp نوشته:  مرسی از پاسختون.ما همه واکسنهارو بجز آنفولانزا و آزمایش آبله زدیم .باید وقت بزارم و برم پاستور.راستی من میتونم مدارک همسرم روهم ببرم و خودش نیاد.یا حتما باید حضور داشته باشه؟؟

ممنون
من به پاستورهم زنگ زدم گفت مشکلی نیست و میتونم مدارک همسرم رو ببرم و البته گفتن که واکسن آنفولانزا رو الان موجود ندارن .

اگر واکسن آنفلوانزا رو نزدین به نظرم بهتره قبل از رفتن همینجا توی ایران بزنین (یا توی پاستور یا هر جای دیگه و برگۀ تاییدیۀ تزریق رو ببرین پاستور که وارد کارت زرد کنن)؛ چون قیمت این واکسن اینجا 25 هزار تومنه و خارج از ایران چندین برابر این قیمت.

موفق باشید Shy
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، elahehmp
سلام لطفا یکی کامل بگه برای سفارت ابوظبی چه مدارکی باید زمان مصاحبه به همراه ببریم؟
Case ‎Number‎  :2500
تعداد افراد منظور در کیس  :   2نفر

مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

تاریخ ارسال فرم  : نمیدونم

سفارت   : ابوظبی

تاریخ نامه دعوت به مصاحبه :14 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-16 ساعت 16:19)naz s نوشته:  سلام لطفا یکی کامل بگه برای سفارت ابوظبی چه مدارکی باید زمان مصاحبه به همراه ببریم؟

سلام
دوست عزیز اگر سوال خودتون رو تو تاپیک مربوطه مطرح کنید
حتمآ جواب میگیرید
اینجا تاپیک مدیکال هست
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
سلام به دوستان عزیز
حسین اقا رو به شما معرفی میکنم..ما رو برد مدیکال و اورد هتل...جواب ازمایش من و همسرم رو خودش رفت گرفت اورد برامون..یه بار دیگه هم رفت جواب ازمایش پسرم رو گرفت و برامون اورد..ما رو برد ابوظبی برا مصاحبه و برمون گردوند هتل..کلا ‎350‎ درهم ازمون گرفت...خیلی آدم خوبیه...اگه شمارش و خواستین بهم پیام خصوصی بدین...رتبه فراموش نشه .ممنون
پاسخ
سلام به همه دوستان و با آرزوی موفقیت
آدرس ایمیل مرکز مدیکال دبی : appointmentdeiradxb@nmc.ae هستش اگر مایلید ایمیل بزنید ولی من که رفتم وقت قبلی نداشتم . کلا مرکز فعالی هست و شما هر ساعتی برسید پروسه مدیکالتون اغاز میشه زمان مناسب حدود 2 ظهر است مچ.ن من 8 صبح رفتم تا 5 عصر اونجا بودم ولی کسانی که ظهر میومدن 2 ساعته میرفتند آ روم باشید مدیکال یک تست ساده است و غیر از شلوغی محل خودش به تنهایی 15 دقیقه زمان میبره. موفق باشید. این هم لوکیشن این مرکز در دبی . این ادرس رو کپی و در گوگل پیس کنید و رو نقشه تو گوشیتون ستاره دارش کنید با استفاده از GPS در دبی گوگل شما رو تا این مرکز راهنمایی میکنه
https://www.google.com/maps/place/NMC+Me...55.3460889
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
اولین ورود فرودگاه دالاس واشنگتون دی سی
ساکن وست ویرجینیا Chantilly
متفاوت باش،و قبل از صحبت کردن فکر کن، انسان رو قدرت تفکرش متفاوت کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، س.ح
(2016-11-18 ساعت 18:46)alirezafarhang81 نوشته:  سلام به همه دوستان و با آرزوی موفقیت
آدرس ایمیل مرکز مدیکال دبی : appointmentdeiradxb@nmc.ae هستش اگر مایلید ایمیل بزنید ولی من که رفتم وقت قبلی نداشتم . کلا مرکز فعالی هست و شما هر ساعتی برسید پروسه مدیکالتون اغاز میشه زمان مناسب حدود 2 ظهر است مچ.ن من 8 صبح رفتم تا 5 عصر اونجا بودم ولی کسانی که ظهر میومدن 2 ساعته میرفتند آ روم باشید مدیکال یک تست ساده است و غیر از شلوغی محل خودش به تنهایی 15 دقیقه زمان میبره. موفق باشید.  این هم لوکیشن این مرکز در دبی . این ادرس رو کپی و در گوگل پیس کنید و رو نقشه تو گوشیتون ستاره دارش کنید با استفاده از GPS  در دبی گوگل شما رو تا این مرکز راهنمایی میکنه

سلام به دوستان عزیز
حسین اقا رو به شما معرفی میکنم..ما رو برد مدیکال و اورد هتل...جواب ازمایش من و همسرم رو خودش رفت گرفت اورد برامون..یه بار دیگه هم رفت جواب ازمایش پسرم رو گرفت و برامون اورد..ما رو برد ابوظبی برا مصاحبه و برمون گردوند هتل..کلا ‎350‎ درهم ازمون گرفت...خیلی آدم خوبیه...اگه شمارش و خواستین بهم پیام خصوصی بدین...رتبه فراموش نشه .ممنون.
باور کنید اینطوری خیلی راحتین.میبره / میاره /جواب ازمایش رو میگیره و کاملا قابل اعتماد هستش/ما که یه خانواده 3 نفری هستیم خیلی برامون راحت بود...بازم میل خودتون...تازه غیر از این هر جا بخواین برین بگردین میبره شما رو..باور کنید حسین اقا پسر خالم نیست.پیشنهاده...بازم میل خودتون....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-19 ساعت 11:38)AbbasHTC نوشته:  
(2016-11-18 ساعت 18:46)alirezafarhang81 نوشته:  سلام به همه دوستان و با آرزوی موفقیت
آدرس ایمیل مرکز مدیکال دبی : appointmentdeiradxb@nmc.ae هستش اگر مایلید ایمیل بزنید ولی من که رفتم وقت قبلی نداشتم . کلا مرکز فعالی هست و شما هر ساعتی برسید پروسه مدیکالتون اغاز میشه زمان مناسب حدود 2 ظهر است مچ.ن من 8 صبح رفتم تا 5 عصر اونجا بودم ولی کسانی که ظهر میومدن 2 ساعته میرفتند آ روم باشید مدیکال یک تست ساده است و غیر از شلوغی محل خودش به تنهایی 15 دقیقه زمان میبره. موفق باشید.  این هم لوکیشن این مرکز در دبی . این ادرس رو کپی و در گوگل پیس کنید و رو نقشه تو گوشیتون ستاره دارش کنید با استفاده از GPS  در دبی گوگل شما رو تا این مرکز راهنمایی میکنه

سلام به دوستان عزیز
حسین اقا رو به شما معرفی میکنم..ما رو برد مدیکال و اورد هتل...جواب ازمایش من و همسرم رو خودش رفت گرفت اورد برامون..یه بار دیگه هم رفت جواب ازمایش پسرم رو گرفت و برامون اورد..ما رو برد ابوظبی برا مصاحبه و برمون گردوند هتل..کلا ‎350‎ درهم ازمون گرفت...خیلی آدم خوبیه...اگه شمارش و خواستین بهم پیام خصوصی بدین...رتبه فراموش نشه .ممنون.
باور کنید اینطوری خیلی راحتین.میبره / میاره /جواب ازمایش رو میگیره و کاملا قابل اعتماد هستش/ما که یه خانواده 3 نفری هستیم خیلی برامون راحت بود...بازم میل خودتون...تازه غیر از این هر جا بخواین برین بگردین میبره شما رو..باور کنید حسین اقا پسر خالم نیست.پیشنهاده...بازم میل خودتون....
سلام به دوستاني كه اين پست رو ميخونم توصيه ميكنم اگر از اين حسين اقا ها و افراد مورد اعتماد در دسترس داريد استفاده كنيد، من كارهام رو خودم انجام دادم ولي در مديكال و سفارت افراد زيادي رو ديدم كه با ليدر همراه شده بودند، اگر مشكل زبان يا استرس زيادي داريد اين راه پر ارامش تره، در خدمتم، رتبه هم نداديد نداديد، مهم اينه كارا خوب پيش بره، ممنونم
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
اولین ورود فرودگاه دالاس واشنگتون دی سی
ساکن وست ویرجینیا Chantilly
متفاوت باش،و قبل از صحبت کردن فکر کن، انسان رو قدرت تفکرش متفاوت کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، AbbasHTC ، m0na ، ashkan61 ، س.ح
سلام دوستان خسته نباشید
ضمن آرزوی ویزای یکضرب برای تک تکتون , باید بگم مصاحبه ما ارمنستان هستش وبرای مدیکال باید وقت بگیرم  سوالی که اینه شما می دونید از این 2 تا دکترارمنستان کدوم روز زوج هستش کدوم روز فرد ؟؟؟؟
با تشکر
کیس نامبر:**2017as000023
رویت قبولی: 3 می
ارسال فرم: 18جون
تعداد افراد کیس:3 نفر
سفارت:ایروان
کارنت: سپتامبر
نامه دوم : 21 نوامبر
تاریخ مصاحبه: 12 جنیوری یاهمون ژانویه
نتیجه: خدامی دونه...
اشاالله دریافت ویزا هم واسه همه هم واسه ما
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-03 ساعت 15:36)melikajmd نوشته:  سلام دوستان خسته نباشید
ضمن آرزوی ویزای یکضرب برای تک تکتون , باید بگم مصاحبه ما ارمنستان هستش وبرای مدیکال باید وقت بگیرم  سوالی که اینه شما می دونید از این 2 تا دکترارمنستان کدوم روز زوج هستش کدوم روز فرد ؟؟؟؟
با تشکر
با سلام
میشه لطفا این دو دکتر رو معرفی و نحوه وقت گرفتن ازشون رو بفرمایید . مخصوصا ادرس ایمیل دومی چون kristinekhachatryan@ymail.com ادزس رو داریم دومی رو نه
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان