کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
اتوبوس های شماره ۱۹۰ و ۱۷۰ و۱۹۵ رو من میدونم میرن جزیره یاس ما با این اتوبوس ها می رفتیم که البته هر ۱ ساعت یه بار تقریبا میان باید از اون ایستگاه اتوبوسی که می خواین برین ببینید این شماره ها رد می شه و چه ساعتی اصلا رد میشه؟
اینجوری کارتون زاحت تره
بهتره که پارک ابی یاس رو با شماره ۱۷۰ برین
البته با ۱۹۰ هم می تونید برید یا ۱۹۵
Sspsk Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، MOZHDEHHHHHH
[quote='sspsk' pid='731694' dateline='1478879472']
اتوبوس های شماره ۱۹۰ و ۱۷۰ و۱۹۵ رو من میدونم میرن جزیره یاس ما با این اتوبوس ها می رفتیم که البته هر ۱ ساعت یه بار تقریبا میان باید از اون ایستگاه اتوبوسی که می خواین برین ببینید این شماره ها رد می شه و چه ساعتی اصلا رد میشه؟
اینجوری کارتون زاحت تره
بهتره که پارک ابی یاس رو با شماره ۱۷۰ برین
البته با ۱۹۰ هم می تونید برید یا ۱۹۵
[/quote

ممنون دوست عزیز میشه امضاتوناتکمیل کننین ونتیجه مصاحبتونم بگین
کیس نامبر**26
تعدادنفرات خودم
تاریخ مشاهده قبولی یادم نیس
تاریخ ارسال فرم18جون
محل مصاحبه انکارا تغییردادن به ابوظبی
نامه دوم هنوز نیومده :21نوامبر
زمان مصاحبه هفته اول ژانویه
نتیجه:یک ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، Paniz888
(2016-11-11 ساعت 20:16)sspsk نوشته:  سلام دوستان ما ابوطبی مصاحبه داشتیم
و ابوطبی هم هتل گرفتیم
شهر خیلی بزرگی نیست
اینجا وسیله نقلیه عمومیش فقط اتوبوس هست و هر مسیری یه شماره ای داره و تو خودت ایستگاه اتوبوس ساعت هایی که اون شماره از اون ایستگاه خاصی که هستین رد می شه رو نوشته
باید کارت حفیلات بگیرید
تو دبی اسمش نول کارت هست و تو ابوطبی حفیلات
ما با اتوبوس همه جا رفتیم
مرکز خرید ابوطبی یعنی ابوطبی مال ،الوحدا مال،جزیره یاس که یاس مال اونجا هست و پارک ابی یاس و فراری ورلد
اینجا از ایستگاه اوتوبوس خیابان مینا می رفتیم جزیره یاس و برگشت هم همون جا پیاده می شدین
تو مراکز خریدشون و پایانه های اتوبوسشون اون کارت حفیلات رو می تونید تهیه کنید مثلا ما از مرکز خرید ابوطبی با استفاده از دستگاه اتوماتیک کارت رو گرفتیم
ان ام سی ابوطبی خیلی خوب بود امروز صبح ما رفتیم مدیکال فردا صبح جواب رو به ما دادند یعنی یک روز طول میکشه تا جواب رو بدن
و اینکه اینجا تاکسی هم هست خیلی زیاده از ۳:۵۰درهم شروع میشه ما از همون مینا تا سفارت رو ۲۷ درهم دادیم

سلام دوست عزیز

شما چه تاریخی ابوظبی مصاحبه داشتین؟ اخیراً بوده؟

به این دلیل می پرسم چون من تماس گرفتم با بیمارستان ان ام سی ابوظبی و دربارۀ مدیکال سوال کردم. گفت سه روز بعد جواب رو میدن چون بنا بر قانون جدید باید نتایج آزمایش ها رو بفرستن دوبی.
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستانی که مدیکال رو توی امارات انجام دادن برای ازمایش سوزاک نمونه ادرار میگیرن یا عین ارمنستان نمونه برداری میکنن؟
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Alferedodiestefano
(2016-11-13 ساعت 15:14)farid993 نوشته:  دوستانی که مدیکال رو توی امارات انجام دادن برای ازمایش سوزاک نمونه ادرار میگیرن یا عین ارمنستان نمونه برداری میکنن؟

من در دبي انجام دادم و فقط نمونه ادرار گرفتن و آزمايش خون و قد و وزن و فشار و عكس قفسه سينه و در آخر دكتر شوكلا
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان: farid993 ، Paniz888
یک سوال از دوستانی که در ابوظبی مصاحبه داشتن:

در سایت سفارت نوشته ورود هرگونه شیء فلزی ممنوعه. من مدارکم رو توی دو تا پوشۀ گذاشتم که وسطش فلزیه! آیا به اینجور چیزهام گیر می دن؟ اگر می دن از الان به فکر یه چیز دیگه باشم چون اگه نذارن ببرم داخل مدارک و کاغذهام خیلی بهم می ریزه!
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-17 ساعت 00:12)hesgan نوشته:  یک سوال از دوستانی که در ابوظبی مصاحبه داشتن:

در سایت سفارت نوشته ورود هرگونه شیء فلزی ممنوعه. من مدارکم رو توی دو تا پوشۀ گذاشتم که وسطش فلزیه! آیا به اینجور چیزهام گیر می دن؟ اگر می دن از الان به فکر یه چیز دیگه باشم چون اگه نذارن ببرم داخل مدارک و کاغذهام خیلی بهم می ریزه!

سلام ، نه انقدر حساس نيستن ...
پاسخ
تشکر کنندگان: hesgan
سلام به دوستان عزیز
حسین اقا رو به شما معرفی میکنم..ما رو برد مدیکال و اورد هتل...جواب ازمایش من و همسرم رو خودش رفت گرفت اورد برامون..یه بار دیگه هم رفت جواب ازمایش پسرم رو گرفت و برامون اورد..ما رو برد ابوظبی برا مصاحبه و برمون گردوند هتل..کلا 350 درهم ازمون گرفت...خیلی آدم خوبیه...اگه شمارش و خواستین بهم پیام خصوصی بدین...رتبه فراموش نشه .ممنون
پاسخ
(2016-11-17 ساعت 18:03)AbbasHTC نوشته:  سلام به دوستان عزیز
حسین اقا رو به شما معرفی میکنم..ما رو برد مدیکال و اورد هتل...جواب ازمایش من و همسرم رو خودش رفت گرفت اورد برامون..یه بار دیگه هم رفت جواب ازمایش پسرم رو گرفت و برامون اورد..ما رو برد ابوظبی برا مصاحبه و برمون گردوند هتل..کلا 350 درهم ازمون گرفت...خیلی آدم خوبیه...اگه شمارش و خواستین بهم پیام خصوصی بدین...رتبه فراموش نشه .ممنون

سلام
وقت بخیر
مرسی از اطلاع رسانی
Case Number: 2017AS31XX
Applicants: 4 persons
Submission Date: May 10, 2016
Current Date: October 14, 2016
Interview Date: December 14, 2016
U.S Embassy: Abu-Dhabi
Result: A.P.

پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC
سلام دوستان
من برادرم در دبی زندگی میکنه میخواستم برای رفتن به ابوظبی از ماشینش استفاده کنم کسی میدونه با گواهینامه بین المللی میشه رانندگی کرد اونجا یا حتما ماشین باید اجاره ای باشه تا اجازه بدن؟

به امید ویزای یک ضرب برای همه دوستان
2017AS000064xx‎
تعداد افراد: 2 نفر
رویت قبولی: 4 می
تکمیل فرم: 26 می
کارنت: 11 آپریل
نامه دوم: 24 آگوست
محل مصاحبه: ابوظبی‎
تاریخ مصاحبه:6 جون
سربازی: معافیت
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-18 ساعت 15:30)arhsabour نوشته:  سلام دوستان
من برادرم در دبی زندگی میکنه میخواستم برای رفتن به ابوظبی از ماشینش استفاده کنم کسی میدونه با گواهینامه بین المللی میشه رانندگی کرد اونجا یا حتما ماشین باید اجاره ای باشه تا اجازه بدن؟

به امید ویزای یک ضرب برای همه دوستان

سلام با ارزوی موفقیت . بله میتونید ازادانه رانندگی کنید و هیچ محدودیتی نیست . فقط در مسیر ابوظبی مراقب دوربینهای سرعت باشید . سرعت در مسیر های مختلف تفاوت اندکی داره مثلا از 110 تا 120 البته با پیروی از راننده های عرب متوجه وجود دوربینها خواهید شد در کل سخت نیست و کم هزینه تر هم هست .
قابل توجه دوستانی که در ایران گواهی نامه دارند رفتن به ابوظبی با ماشینی که اجاره میکنید با صرفه تر از تاکسی هست . گواهی نامه بین المللی در ایران یک ساعته با 85.000 تومان صادر و یک سال اعتبار داره .تاکسی حدود 350 میگیره ولی اگر هر جا غیر از فرودگاه ( چون قیمت فرودگاه الکی بالاست ) ماشین رنت کنید با روزی 120 میتونید یک توسان یا اسپورتج بگیرید مزیت این کار استفاده از ماشین جهت خرید - تفریح - و حتی یادگیری دبی هستش . سوالی بود در خدمتم . راستی جاهای ممنوع با تابلو مشخص شده و اگر توجه کنید پارک ممنوع بودنشون مشخصه سخت نیست ولی بی دقتی کنید 150 جریمشه سخت نگیرید ماشین باحاله. Cool
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
اولین ورود فرودگاه دالاس واشنگتون دی سی
ساکن وست ویرجینیا Chantilly
متفاوت باش،و قبل از صحبت کردن فکر کن، انسان رو قدرت تفکرش متفاوت کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: arhsabour ، Paniz888 ، farid993 ، شهرادلیلا
alirezafarhang81 جان ممنونم از راهنماییت موفق و پیروز باشی
2017AS000064xx‎
تعداد افراد: 2 نفر
رویت قبولی: 4 می
تکمیل فرم: 26 می
کارنت: 11 آپریل
نامه دوم: 24 آگوست
محل مصاحبه: ابوظبی‎
تاریخ مصاحبه:6 جون
سربازی: معافیت
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.
امشب یه چیزی فهمیدم.
داشتم مدارکم رو چک میکردم و فهمیدم که سرکار خانومی که مدارکم رو تو سفارت تحویل گرفت به اشتباه ترجمه کارت پایان خدمتم رو بهم برگردونده....وای خدا چرا اینقدر بی نظمن...مواظب باشید .اون دسته از دوستانی که هنوز مصاحبه نرفتن...دقت کنید شما هم دچار یه همچین مشکلی نشید....
یکی بگه حالا من چیکار باید بکنم...؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ahm368
(2016-11-22 ساعت 00:32)AbbasHTC نوشته:  سلام.
امشب یه چیزی فهمیدم.
داشتم مدارکم رو چک میکردم و فهمیدم که سرکار خانومی که مدارکم رو تو سفارت تحویل گرفت به اشتباه ترجمه کارت پایان خدمتم رو بهم برگردونده....وای خدا چرا اینقدر بی نظمن...مواظب باشید .اون دسته از دوستانی که هنوز مصاحبه نرفتن...دقت کنید شما هم دچار یه همچین مشکلی نشید....
یکی بگه حالا من چیکار باید بکنم...؟؟
نگراني نداره عباس آقا، اگه لازم باشه به شما خبر ميدن كه ايميل يا پست كنيد.
شماره کیس: ‎2017AS18XX               ‎
تاریخ رویت قبولی:          3 مي ‎ 2016  
تعداد افراد کیس:            3- همسر و فرزند 11 ساله
کنسولگری:                  آنکارا - تغيير به ابوظبي توسط KCC
تاریخ ارسال فرم:            26 مي ‎ 2016
کارنت شدن کیس:         ‎20 آگوست ‎ 2016
تاریخ دریافت نامه دوم:    21 سپتامبر ‎ 2016
تاریخ مديكال:                 14 نوامبر ‎ 2016
تاریخ مصاحبه:               20 نوامبر ‎ 2016
تاريخ آپديت:                  21 نوامبر (سايت سفارت) - 29 نوامبر(سايت سيس)- ‎14 فوريه (سايت سيس)‎ -  20 فوريه (سايت ‎CSEA)‎- 26 فوريه (سايت سيس)- 27 فوريه (سايت سيس) - 27 اپريل (سايت سيس، به دليل ارسال ايميل)
نتیجه:                          AP
✈مقصد:                     شايد ميشيگان
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC
با تجربه اي كه من حضورا" به دست آوردم آفيسر كوچكترين نقشي در صدور يك ضرب يا AP چك يا ريجكت پرونده ها نداره. اگه دقت كنيد زماني كه در حال تحويل مدارك قبل از مصاحبه هستيد نفر پشت باجه فرم شما روي ميزشه و وقتي فرم آبي من روي ميزش بود به وضوح مشخص بود كه وزارت خارجه آمريكا براي من پروسه اداري در نظر گرفته و روي فرم تيك خورده بود و در نهايت هم افسر مصاحبه همون فرم رو به من داد.
نتيجه اينكه: مصاحبه صرفا" يه بخش كوچك از پروسه لاتاريه و به هيچ عنوان تعيين كننده فوريت يا بررسي بيشتر پرونده نداره. دليل مصاحبه تبديل يه شخص برنده مجازي به يك شخص واقعي و رويت شده است. و اينكه هر چقدر به پايان سال لاتاري نزديك تر ميشيم روند AP ها يا حذف ميشه يا خيلي سريعتر به نتيجه ميرسه، چرا كه بررسي پرونده لاتاري بعد از پر كردن و ارسال فرم هاي 260، حدود 10 ماه زمان ميبره و بسته به پرونده كمي ممكنه تغيير كنه.
شماره کیس: ‎2017AS18XX               ‎
تاریخ رویت قبولی:          3 مي ‎ 2016  
تعداد افراد کیس:            3- همسر و فرزند 11 ساله
کنسولگری:                  آنکارا - تغيير به ابوظبي توسط KCC
تاریخ ارسال فرم:            26 مي ‎ 2016
کارنت شدن کیس:         ‎20 آگوست ‎ 2016
تاریخ دریافت نامه دوم:    21 سپتامبر ‎ 2016
تاریخ مديكال:                 14 نوامبر ‎ 2016
تاریخ مصاحبه:               20 نوامبر ‎ 2016
تاريخ آپديت:                  21 نوامبر (سايت سفارت) - 29 نوامبر(سايت سيس)- ‎14 فوريه (سايت سيس)‎ -  20 فوريه (سايت ‎CSEA)‎- 26 فوريه (سايت سيس)- 27 فوريه (سايت سيس) - 27 اپريل (سايت سيس، به دليل ارسال ايميل)
نتیجه:                          AP
✈مقصد:                     شايد ميشيگان
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، AbbasHTC ، saeidsh ، farid993 ، sheghi

کاربران در حال بازدید این موضوع: