کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
(2016-11-25 ساعت 02:49)AbbasHTC نوشته:  
(2016-11-24 ساعت 21:26)ssahar نوشته:  
(2016-11-22 ساعت 13:26)AbbasHTC نوشته:  خير احتياج به ارسال مدارك نداره ولي بايد تو اداره پست ثبت نام كنيد براي گرفتن ويزا اگر ايشالله يكضرب شدين..

من مصاحبم5ژانویه است به نظرتون چندروز قبل تر اونجاباشم و کلا چندروز نیازه اونجابمونم؟براخریدتورمیخوام بدونم
تقویم رو نگاه کردم 5 ژانویه پنجشنبه هستش..شما که کیستون یه نفره اگه 8 صبح سه شنبه مدیکال باشین جوابش رو چهارشنبه 8 شب میگیرین..صبحش هم میرین مصاحبه....برگشتتون رو هم پنجشنبه شب یا جمعه بگیرین(البته بلیط رو سیستمی بگیرین که در صورت یه ضرب بودن بتونین تاریخش رو عوض کنین.)

مدیکال در ابوظبی چقدر طول میکشه؟نیاز به وقت قبلی هست؟
و اینکه هزینش چقدر میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-24 ساعت 17:16)farid993 نوشته:  
(2016-11-24 ساعت 15:57)ahm368 نوشته:  
(2016-11-24 ساعت 15:16)farid993 نوشته:  ابوظبی به جاش باید هزینه ی رفت و امد از دوبی به ابوظبی رو بدین و کلا خورد و خوراک و ... گرونتر از ترکیه اس و اسلامی تره اما خب گرمه Big Grin
اسلامي تر ؟؟؟!!!
پر از توريست هاي اروپايي و آمريكايي و سواحل رووم به ديوار

خب به جز سواحل اسلامیش Big Grin مثلا به جز بار و فرودگاه مشروب نمیشه خرید یا قانون دارن واسه پوشش خانوم ها توی شهر(مثلا شلوار تا زانو!!) هر وقت به قوانینش فکر میکنم خنده ام میگیره! یا اسلام اجباری عین ایران یا اسلام ازاد عین ترکیه! این وسطشه Big Grin

با این دید می خوایین برید آمریکا ؟ Big Grin Big Grin
در هر کشوری که میرید باید خودتون رو با فرهنگ اون کشور وقف بدید که اذیت نشید اونجا. نگران این چیزا نباشید.
ممنون از راهنمایی هاتون. Shy
کیس: ‎2017AS38XX‎
تعداد اعضاء : 2 نفر
تاریخ مشاهده نتیجه: 3 May
تاریخ ارسال فرم: 24 May
کارنت شدن کیس: 12 Dec
تاریخ نامه دوم:  ‎20 Dec
محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ابوظبی
تاریخ مصاحبه : 21 Feb
ویزا دریافت شد. Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان برای ثبت دفتر پستی کیس نامبر منو نمیشناسه! کسی میتونه راهنمایی کنه.
بقیش هم با خداست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-27 ساعت 12:35)mazdak770 نوشته:  دوستان برای ثبت دفتر پستی کیس نامبر منو نمیشناسه! کسی میتونه راهنمایی کنه.

با سلام
دوست عزيز ، موقع ثبت نام در c‎sc‎ وقتی پیغام داد کیس آماده نیست بايد با ایمیلی مورد اشکال رو اعلام کنیم به این آدرس ایمیل بزنيد :
‎esee_contactus+tr+ivcasenumber+fa@visaops.net‎
متن ايميل:
‎Case Number:‎
‎Name:...........‎
Date ‎of birth.............‎
Foreign ‎State Chargeability: IRAN‎

‎Dear Sir/Madam,
‎My interview is scheduled for .........in Abu. I have tried to designate a post office on CSC website, but it is not possible since my case status is: "IN TRANSIT". Considering that I must send the post office registration receipt along with my other documents to US embassy as soon as , I would really appreciate if you kindly consider solving this matter.‎
Regards,
‎.................‎
در جواب از اين آدرس این ایمیل ‎: info@gssvisa.zendesk.com‎ براي پاسخگويي به این شکل براي شما ارسال مي شود :

‎# Please type your reply above this line #‎
Your ‎request (................) has been deemed solved. To reopen, reply to this email or follow the link below:‎
http://gssvisa.zendesk.com/requests/.................
‎The Contact Desk Support Team (U.S Visa and Consular Services)‎

‎Dear Applicant,‎

‎Your case number has been loaded to the system and is good to schedule appointment as well as registering for courier services.‎

‎Best regards,‎
The ‎Contact Desk Support Team‎

و وقتی لینکش رو باز می كنيد صفحه ای میاد ‎: https://gssvisa.zendesk.com
و ایمیل و پسورد از شما می خواهد يك ايميل و پسورد ثبت مي كنيد و بعد از اتمام اين مراحل به سايت باز مي گرديد و مراحل را مجددا انجام مي دهيد و ثبت نام را كامل مي كنيد.
موفق باشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، mehrshad65 ، Alferedodiestefano ، moh.moh
(2016-11-27 ساعت 14:10)gogoli-boy نوشته:  
(2016-11-27 ساعت 12:35)mazdak770 نوشته:  دوستان برای ثبت دفتر پستی کیس نامبر منو نمیشناسه! کسی میتونه راهنمایی کنه.

با سلام
دوست عزيز ، موقع ثبت نام در c‎sc‎ وقتی پیغام داد کیس آماده نیست بايد با  ایمیلی مورد اشکال رو اعلام کنیم به این آدرس ایمیل بزنيد :
متن ايميل:

‎Dear Sir/Madam,
‎My interview is scheduled for .........in Abu. I have tried to designate a post office on CSC website, but it is not possible since my case status is: "IN TRANSIT". Considering that I must send the post office registration receipt along with my other documents to US embassy as soon as , I would really appreciate if you kindly consider solving this matter.‎
Regards,
‎.................‎
در جواب از اين آدرس  این ایمیل ‎: info@gssvisa.zendesk.com‎ براي پاسخگويي  به این شکل براي شما ارسال مي شود :

Your ‎request (................) has been deemed solved. To reopen, reply to this email or follow the link below:‎

‎Dear Applicant,‎

‎Your case number has been loaded to the system and is good to schedule appointment as well as registering for courier services.‎

‎Best regards,‎

و وقتی لینکش رو باز می كنيد  صفحه ای میاد ‎: https://gssvisa.zendesk.com
و ایمیل و پسورد از شما می خواهد يك ايميل و پسورد ثبت مي كنيد و بعد از اتمام اين مراحل به سايت باز مي گرديد و مراحل را مجددا انجام مي دهيد و ثبت نام را كامل مي كنيد.
موفق باشيد.

ممنون از لطف و محبت شما و زمانی که برای پاسخگویی گزاشتین. این کار رو برای همه اعضای خانواده انجام بدیم یا فقط برای کیس اصلی؟
بقیش هم با خداست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-27 ساعت 15:34)mazdak770 نوشته:  
(2016-11-27 ساعت 14:10)gogoli-boy نوشته:  

با سلام
دوست عزيز ، موقع ثبت نام در c‎sc‎ وقتی پیغام داد کیس آماده نیست بايد با  ایمیلی مورد اشکال رو اعلام کنیم به این آدرس ایمیل بزنيد :
متن ايميل:

‎Dear Sir/Madam,
Regards,
‎.................‎
در جواب از اين آدرس  این ایمیل ‎: info@gssvisa.zendesk.com‎ براي پاسخگويي  به این شکل براي شما ارسال مي شود :

‎Dear Applicant,‎

‎Best regards,‎

و وقتی لینکش رو باز می كنيد  صفحه ای میاد ‎: https://gssvisa.zendesk.com
موفق باشيد.

ممنون از لطف و محبت شما و زمانی که برای پاسخگویی گزاشتین. این کار رو برای همه اعضای خانواده انجام بدیم یا فقط برای کیس اصلی؟
با سلام
خواهش دوست عزيز
اگر منظور شما تعيين ايميل و پسورد در سايت https://gssvisa.zendesk.com است ، فقط براي كيس اصلي لازم هست.
در زمان ارسال ايميل در قسمت كيس نامبر تعداد اعضاء كيس را قيد كنيد.
بعد از انجام ثبت نام براي كيس اصلي در سايت csc در صفحه بعد از گزينه افزودن متقاضي كيس هاي زير مجموعه را يك به يك اضافه مي كنيد.
موفق باشيد
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
دوستان عزیز سلام..
یه خبر خوب...دوس عزیزمون اقا فرید امروز ویزای یکضرب گرفتن..اقا فرید مبارکه ایشالله که تو تمام مراحل بعدی هم موفق باشی...

(2016-11-24 ساعت 13:27)AbbasHTC
[quote='farid993 نوشته:  
دوستانی که رفتن عکسهاشون رو پشت نویسی کردن؟ اگه کردن چیا رو نوشتن؟ هم سفارت هم مدیکال

سلام اقا فرید گل.
برا پشت نویسی شما کیس نامبر+اسم و فامیل+سال تولد رو بنویس کافیه...
[/quote]
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، ssahar ، farid993 ، moh.moh
سلام خدمت دوستان

ما هفتۀ پیش ابوظبی مصاحبه داشتیم؛ شامل AP شدیم و بهمون گفتن پروسه حدود 2 ماه طول می کشه.

اطلاعات کافی دربارۀ پروسۀ مدیکال و موارد روز مصاحبه در بخش های مختلف انجمن وجود داره، اما بازم اگر دوستان سوالی دارن در خصوص مدیکال یا روز مصاحبه من در خدمتم.
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان: sabmn ، saeidsh ، ekhveh ، AbbasHTC
(2016-11-13 ساعت 00:52)hesgan نوشته:  
(2016-11-11 ساعت 20:16)sspsk نوشته:  سلام دوستان ما ابوطبی مصاحبه داشتیم
و ابوطبی هم هتل گرفتیم
شهر خیلی بزرگی نیست
اینجا وسیله نقلیه عمومیش فقط اتوبوس هست و هر مسیری یه شماره ای داره و تو خودت ایستگاه اتوبوس ساعت هایی که اون شماره از اون ایستگاه خاصی که هستین رد می شه رو نوشته
باید کارت حفیلات بگیرید
تو دبی اسمش نول کارت هست و تو ابوطبی حفیلات
ما با اتوبوس همه جا رفتیم
مرکز خرید ابوطبی یعنی ابوطبی مال ،الوحدا مال،جزیره یاس که یاس مال اونجا هست و پارک ابی یاس و فراری ورلد
اینجا از ایستگاه اوتوبوس خیابان مینا می رفتیم جزیره یاس و برگشت هم همون جا پیاده می شدین
تو مراکز خریدشون و پایانه های اتوبوسشون اون کارت حفیلات رو می تونید تهیه کنید مثلا ما از مرکز خرید ابوطبی با استفاده از دستگاه اتوماتیک کارت رو گرفتیم
ان ام سی ابوطبی خیلی خوب بود امروز صبح ما رفتیم مدیکال فردا صبح جواب رو به ما دادند یعنی یک روز طول میکشه تا جواب رو بدن
و اینکه اینجا تاکسی هم هست خیلی زیاده از ۳:۵۰درهم شروع میشه ما از همون مینا تا سفارت رو ۲۷ درهم دادیم

سلام دوست عزیز

شما چه تاریخی ابوظبی مصاحبه داشتین؟ اخیراً بوده؟

به این دلیل می پرسم چون من تماس گرفتم با بیمارستان ان ام سی ابوظبی و دربارۀ مدیکال سوال کردم. گفت سه روز بعد جواب رو میدن چون بنا بر قانون جدید باید نتایج آزمایش ها رو بفرستن دوبی.
بله آبان
Sspsk Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: hesgan
(2016-12-01 ساعت 15:15)hesgan نوشته:  سلام خدمت دوستان

ما هفتۀ پیش ابوظبی مصاحبه داشتیم؛ شامل AP شدیم و بهمون گفتن پروسه حدود 2 ماه طول می کشه.

اطلاعات کافی دربارۀ پروسۀ مدیکال و موارد روز مصاحبه در بخش های مختلف انجمن وجود داره، اما بازم اگر دوستان سوالی دارن در خصوص مدیکال یا روز مصاحبه من در خدمتم.

شما مدیکال ابوظبی بودین؟
پاسختون چقدر طول کشید؟
چقدر هزینه کردین؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
يه سوال
چند قطعه عكس بايد به سفارت تحويل بديم ؟
و همين طور مديكال ؟
دوستاني كه مصاحبه رفتين ميشه لطف كنيد بگيد افسير مدارك جدا جدا ميگيره و يا اينكه يك جا بايد بهشون بديم ؟چون من فايل بندي كرده اگر يكجا بخواد بايد فايل بنديمو عوض كنم
ممنون از پاسختون
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز من 11 ژانویه در ابوظبی مصاحبه دارم
دوستان قضیه تمکن مالی چجوریه؟
1.آیا پرینت گردش حساب چند ماهه رو میخواهند یا فقط مانده ی موجودی؟
2.آیا باید حتما از بانکها باشه یا از مؤسسات هم میشه گرفت؟
3.قطعا باید ترجمه رسمی بشه درسته؟
2.آیا از الان بگیرم برای 40 روز دیگه یا یک هفته ده روز قبل از مصاحبه بگیرم؟
no sign
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-03 ساعت 17:01)ekhveh نوشته:  دوستان سلام
يه سوال
و همين طور مديكال ؟
دوستاني كه مصاحبه رفتين ميشه لطف كنيد بگيد افسير مدارك جدا جدا ميگيره و يا اينكه يك جا بايد بهشون بديم ؟چون من فايل بندي كرده اگر يكجا بخواد بايد فايل بنديمو عوض كنم
ممنون از پاسختون

سلام
در مورد ارمنستان:
2 قطعه عکس 5*5 برای روز مصاحبه
6 قطعه عکس 4*3 برای روز مدیکال
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh
(2016-12-03 ساعت 17:01)ekhveh نوشته:  دوستان سلام
يه سوال
و همين طور مديكال ؟
ممنون از پاسختون

دوست عزیز

ما هفتۀ پیش ابوظبی مصاحبه داشتیم.

به ما گفته بودن سفارت دو قطعه عکس می خواد ولی یک قطعه عکس گرفت.
برای مدیکال از هر نفر 6 قطعه عکس می گیرن.

در روز مصاحبه وقتی افسر شمارۀ شما رو صدا زد و پشت باجه رفتین (درست شبیه سیستم بانک های خودمون) به شما دونه دونه می گه که چی می خواد. من هم فایل بندی کرده بودم اما خیلی ساده تر از اونی بود که فکر می کردم! اول نامۀ مصاحبه رو گرفت، بعد مدیکال های هر دو نفر، بعد اصل شناسنامه ها، کارت پایان خدمت و اصل ترجمه اش، سند ازدواج و اصل ترجمه اش و آخر هم عکس.

در ضمن، شما پشت باجه وقت کافی دارین که مدارک رو از توی پوشه دربیارین و بهشون تحویل بدین. اونجا دو تا خانوم هندی و یک آقای پاکستانی هستن که هر سه فارسی صحبت می کنن و خیلی هم با حوصله هستن.

بازم سوالی باشه در خدمتم.

موفق باشید.
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، elikad ، شهرادلیلا ، moh.moh
(2016-12-03 ساعت 20:04)sf_home81 نوشته:  دوستان عزیز من 11 ژانویه در ابوظبی مصاحبه دارم
دوستان قضیه تمکن مالی چجوریه؟
1.آیا پرینت گردش حساب چند ماهه رو میخواهند یا فقط مانده ی موجودی؟
2.آیا باید حتما از بانکها باشه یا از مؤسسات هم میشه گرفت؟
3.قطعا باید ترجمه رسمی بشه درسته؟
2.آیا از الان بگیرم برای 40 روز دیگه یا یک هفته ده روز قبل از مصاحبه بگیرم؟

در مورد پروندۀ من تمکن مالی لازم نبود، اما چیزی که روز مصاحبه دیدم این بود که فقط ماندۀ موجودی رو می گرفتن. ترجیحاً از بانک های معتبر باشه بهتره که اونها هم موجودی رو به انگلیسی و به دلار آمریکا صادر می کنن. از الان هم بگیرین خیلی زوده، ترجیحاً بذارین یک هفته تا ده روز مونده به مصاحبه اینکارو انجام بدین. ضمن اینکه حواستون باشه در برگۀ تمکن مالی بانک ها تاریخ افتتاح حساب درج میشه، ترجیحاً از بانکی بگیرین که مدت زمان بیشتری توش حساب داشتین. اگر من جای شما بودم پرینت گردش حساب 6 ماهه رو هم به انگلیسی می گرفتم و می بردم، هزینۀ زیادی نداره ولی تا جایی که ممکنه دست پر برین خیال خودتون راحت تره.

موفق باشید.
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان