کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
(2016-12-17 ساعت 16:52)sf_home81 نوشته:  سلام دوستان عزیز
برای مدیکال و مصاحبه چند عکس تحویل دادید و پشت نویسی عکسهاتون چطوری بود؟

براي مديكال ٦ قطعه عكس ٣:٥ در ٤:٥ و براي سفارت درست يادم نمياد يك قطعه يا دو قطعه ٥*٥ و پشت نويسي نام و نام خانوادگي شماره كيس نامبر و سال تولد كافي بود
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-17 ساعت 11:49)ssalahi نوشته:  سلام.
من به طور خلاصه سفرمون رو میگم.
شماره من 2017AS3XXX هست، و برای پنجشنبه 8 دسامبر وقت سفارت ابوذبی رو داشتیم.
برای همین هم من با بیمارستان از طریق ایمیل مکاتبه کردم و برای 6 دسامبر یعنی سه شنبه وقت بیمارستان گرفتم و دوشنبه هم بلیط رفت. به دلیل اینکه مطمئن نبودم که AP میخوریم یا نه، پرواز رو سیستمی گرفتم و برگشت رو برای جمعه، با آژانس هم هماهنگ کردم که اگر لازم شد بهشون خبر بدم و هتل رو بیشتر برای تمدید کنند.
ما خانواده دو نفره هستیم، برنده اصلی مرد(خودم) و همسرم. سربازی نرفتم(معاف شدم) و کار دولتی هم تاحالا نداشم، ولی هر دوتامون فوق لیسانس کامپیوتر هستیم.
طبق وقتی که به ما داده بودن صبح زود ساعت 8 بیمارستان بودیم و شروع کردن که ثبت اطلاعاتمون و نفری 975 درهم گرفتن، تا 9 که خود دکتر سانتیا اومد و ما رو معاینه کرد.
سوال های معمول رو پرسید، دو سه تا ضربه هم روی شکم هر کدوممون زد و رفتیم آزمایش ها رو دادیم و بهمون گفتن چهارشنبه عصر بهتون جواب رو میدیم، ما هم مثل بار قبل با مترو رفتیم و جواب رو گرفتیم.
صبح روز مصاحبه ما 5 صبح با تور هماهنگ کردیم و اومدن دنبالمون، حدود 6:25 ابوذبی بودیم ولی راننده ما یک کلمه گفتیم قهوه کجا هست، گفت توی پمپ بنزین و رفت بنزین زد و ما رو برای 6:45 رسوند سفارت، وقتی رسیدیم همه بودن Big Grin و ما شدیم 13 امین خانواده.
بعد به نوبت رفتیم داخل و موبایل رو دادیم و بعد از اتاق دوم بهمون نوبت دادند. همانطور که دوستان گفتند از شماره 600 ایرانی ها بودند و از 8:30 حدودا شماره های ما برای مدارک صدا زدند.
وقتی نوبت ما شد، من رفتم و همه مدارک رو دادم و گفتم چند تا تغییر توی DS-260 میخوام، گفتند چی؟ (تاریخ صدور مدرک فوق لیسانس، تغییر آدرس و در فون پدر خانومم)
گفت اینا اشکالی نداره و اطلاعات رو پرسید و گفتم.
بعد 330 دلار نفری پرداخت کردم در گیشه مربوطه و رفتیم انگشت نگاری.
حدود ساعت 10:30 نوبت ما شد، قبل از ما فقط یک خانم با پسرش که شاغل هم نبود AP نخورد و دیگه من هر کیو میدیدم با پاسپورت میومد و AP خورده بود. حالا یک سری با کاغذ آبی و یک سری با کاغذ سفید.
نوبت مصاحبه ما شد، صدامون زدن پشت گیشه(نه توی اتاق) و رفتیم و یک خانم آمریکایی بود که فارسی صحبت میکرد.
بعد از سلام،
مصاحبه گر: شخصی که معرفی کردید فامیلتون هست؟
من: نه، دوست خانوادگی.
مصاحبه گر: شغلتون رو میشه توضیح بدید چیه؟
من: به طور خلاصه توضیح دادم.
رفت و با پشت یه صحبتی کرد و برگشت، و باز گفت: میشه بیشتر توضیح بدید
منم بیشتر توضیح دادم.

از اول مصاحبه من برگ سفید رو دیدم روی میزش و فهمیدم AP خوردیم، یعنی حتی قبل مصاحبه مشخص بود که میخواد چی بشه.
خلاصه گفت رزومه کاریتون رو برامون به همراه ریز نمرات ایمیل کنید و فرم رو بهمون داد و گفت تا 2-3 ماه دیگه خبرمون میکنن.
خانومم هم چون همکار خودم بود، بهش AP زدن.
ما هم اومدیم و مثل بقیه بدون ویزا برگشتیم منتظر رفتیم.
امیدوارم توانسته باشم کمکی بکنم.

امضا هم نمیتونستم تغییر بدم، نمیدونم چرا؟!!

سلام و ممنون بابت سفرنامه خوب شما. امیدوارم هر چه زودتر با خبرهای خوب بهموون اطلاع بدید.
دوستان در مورد رنگ برگه ها که تووی ابوظبی میدن چه اطلاعاتی دارید ؟
ما برگه ابی گرفتیم اما بهموون نگفتند که کسری مدرک داریم.
Case Number: 2017AS31XX
Applicants: 4 persons
Submission Date: May 10, 2016
Current Date: October 14, 2016
Interview Date: December 14, 2016
U.S Embassy: Abu-Dhabi
Result: A.P.

پاسخ
تشکر کنندگان: ssalahi
(2016-12-17 ساعت 16:31)sabmn نوشته:  سلام شما سابقه تدریس در دانشگاه هم داشتین؟ کار اقاتون چی بوده؟ لطفا توضیح بدین
مدیر فنی یک شرکت نرم افزاری و سخت افزاری.
در کل داشتن ریز نمرات و CV روز مصاحبه هیچ ضرری نداره و اگر من داشتم کارم زودتر میشد.
پیشنهاد میدم اگر کارتون ربطی به تکنولوژی داره حتما CV همراهتون باشه.

(2016-12-17 ساعت 16:33)ekhveh نوشته:  من هم همون روز مصاحبه داشتم دوست عزيز شماره من ٦٠٦ بود
شماره ما 611 بود Big Grin
کیس: ‎2017AS30XX‎
تعداد اعضاء ‎: دو نفر
تاریخ مشاهده نتیجه: ‎5 May‎
تاریخ ارسال فرم: ‎17 May‎
کارنت شدن کیس: ‎14 Oct‎
محل مصاحبه: آنکارا تغییر توسط خودم به ابوظبی
تاریخ مصاحبه: ‎8 Dec‎
نتیجه: A.P
تاریخ Clear شدن: 8 Feb
تاریخ صدور ویزا: 21 Feb
تاریخ ورود به آمریکا: Mar 2
پاسخ
تشکر کنندگان: moh.moh
(2016-12-14 ساعت 19:41)ekhveh نوشته:  
(2016-12-14 ساعت 16:58)Lilimamali نوشته:  سلام. عزیزانی که به تازگی مصاحبه رفتن از کسی گردش حساب گرفتن؟ یا فقط همون تمکن کافی بوده؟

نه فقط مانده حساب
دوستان لطفا با ارايه مدارك اضافي نه كار خودتونو سخت كنيد و نه پايه اي بگذاريد براي مدارك جديد باور بفرماييد ارايه مدارك زياد از نظر سفارت و پروسه پرونده گزينه خوبي به حساب نمياد ????

ممنون بابت جواب. بنده هم بر همین عقیده هستم. یک سری مدارک رو دوستان باب میکنند و سفارت هم از بقیه میخواد.
کیس: ‎2017AS38XX‎
تعداد اعضاء : 2 نفر
تاریخ مشاهده نتیجه: 3 May
تاریخ ارسال فرم: 24 May
کارنت شدن کیس: 12 Dec
تاریخ نامه دوم:  ‎20 Dec
محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ابوظبی
تاریخ مصاحبه : 21 Feb
ویزا دریافت شد. Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-17 ساعت 17:48)ekhveh نوشته:  

براي مديكال ٦ قطعه عكس ٣:٥ در ٤:٥ و براي سفارت درست يادم نمياد يك قطعه يا دو قطعه ٥*٥ و پشت نويسي نام و نام خانوادگي  شماره كيس نامبر و سال تولد كافي بود

ممنون دوست عزیز بابت پاسختون
فقط یک نکته اینکه پشت عکسهای مدیکال هم شماره کیس رو بنویسیم یا فقط پشت عکسهای سفارت کیس نامبر بنویسیم؟
no sign
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-22 ساعت 19:58)AbbasHTC نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 18:17)MORIMA نوشته:  سلام, دوستان کسی میدونه دقیقا چه آزمایشاتی توی مدیکال انجام میشه؟ دقیق ترش رو از کجا میشه فهمید. سایت سفارت آمریما توی امارات؟

بله من از پاستور پرسيدم
ازمايش سفليس و ايدز و عكس از قفسه سينه براي بيماري سل

سلام و عرض تبریک
بعد از مدتها فرصتی پیش اومد تا یه سری به مهاجر سرا بزنم و تجربیات یک سال انتظار و ...... رو در اختیار دوستان بذارم
در خصوص مدیکال توی دبی برای افراد بالای 26 سال همه آزمایشها و واکسن هاتون رو تو ایران تکمیل کنین ( پاستور یا مراکز حلال احمر سراسر کشور ) و کارت واکسیناسیون بین المللی بگیرین برای افراد بین 9 تا 26 سال واکسنی با عنوان ( HPV ) با نام تجاری GARDASIL باید تزریق بشه در سه نوبت که تو ایران حدود 300 هزار تومن ( هر مرحله ) هستش و مراکز پاستور و حلال احمر دارن ولی تو امارات همین واکسن حدود 680 درهم ( یک مرحله ) هستش و اگه واکسیناسیونتون تکمیل باشه نمیتونن واکسن اضافی تجویز کنن و پول بیخود بگیرن و تعداد 5 عکس 3X4 حتما باخودتون ببرین و اصلا نگران گرفتن وقت قبلی و اینجور تفکرات هم نباشین هر وقتی که برین مدیکال آزمایشاتون و عکس قفسه سینه رو میگیرن ولی ترجیحا صبحها بهتره در کل هیچ استرسی برای کاراتون نداشته باشین چون کسی که لاتاری برنده میشه کاراش بطور طبیعی رو غلطک میوفنه فقط زمان بندی درستی داشته باشین و نگران گرفتن ویزا هم نباشین و تنها به فکر تمرین زبان باشین و ادامه برنامه های زندگیتون .
دوستان هر کس سوالی داشت و بتونم کمکی کنم تو خصوصی در خدمتم
موفق باشید و صبور
CN : 5xxx
Per : 4
IV : 6 / April / 2016
ABU DHABI
Status : AP
Updates : 6,17,18,19,21 April ,20 Jun, 11,13 July
Embassy update :14 July
Clearance :13 July
29 Aug : دریافت ویزا
28 Sep : ورود به آمریکا
Los Angeles CA
15 Nov : دریافت گرین کارت

پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، omid1313 ، farhhad ، فرناز٥٧ ، moh.moh
(2016-12-18 ساعت 20:13)sf_home81 نوشته:  
(2016-12-17 ساعت 17:48)ekhveh نوشته:  

براي مديكال ٦ قطعه عكس ٣:٥ در ٤:٥ و براي سفارت درست يادم نمياد يك قطعه يا دو قطعه ٥*٥ و پشت نويسي نام و نام خانوادگي  شماره كيس نامبر و سال تولد كافي بود

ممنون دوست عزیز بابت پاسختون
فقط یک نکته اینکه پشت عکسهای مدیکال هم شماره کیس رو بنویسیم یا فقط پشت عکسهای سفارت کیس نامبر بنویسیم؟

دوست عزیز برای مدیکال فقط 5 تا عکس 3X4 نیاز دارن ولی اضافه همراهتون باشه ضرری نداره وپشت نویسی هم نام و نام خانوادگی و سال تولد ( به میلادی ) و شماره کیستون رو یادداشت کنید و برای سفارت عکسهاتون باید 5X5 باشه و بدون روتوش البته سخت نگیرین چیز خاصی نیست و این عکستون رو گرین کارت هم میره و پشت نویسی هم همون هایی که نوشتم رو نیاز داره و اضافه تر ننویسین چون نیازی ندارن ضمنا مدارک برای ترجمه هم لازم نیست کل زندگیتون رو ترجمه کنین چون اصلا ازتون نمیگیرن فقط مدارک اصلی مثل سند ازدواج ، آخرین مدرک تحصیلی فرد برنده ، شناسنامه و کارت پایان خدمت و تمکن مالی .
ABU DHABI
Los Angeles CA

پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh
(2016-12-19 ساعت 05:11)moh@m@d نوشته:  
(2016-09-22 ساعت 19:58)AbbasHTC نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 18:17)MORIMA نوشته:  سلام, دوستان کسی میدونه دقیقا چه آزمایشاتی توی مدیکال انجام میشه؟ دقیق ترش رو از کجا میشه فهمید. سایت سفارت آمریما توی امارات؟

بله من از پاستور پرسيدم

سلام و عرض تبریک
بعد از مدتها فرصتی پیش اومد تا یه سری به مهاجر سرا بزنم و تجربیات یک سال انتظار و ...... رو در اختیار دوستان بذارم
در خصوص مدیکال توی دبی برای افراد بالای 26 سال همه آزمایشها و واکسن هاتون رو تو ایران تکمیل کنین ( پاستور یا مراکز حلال احمر سراسر کشور ) و کارت واکسیناسیون بین المللی بگیرین برای افراد بین 9 تا 26 سال واکسنی با عنوان ( HPV ) با نام تجاری GARDASIL برای جلوگیری از سرطان غدد لنفاوی باید تزریق بشه در سه نوبت که تو ایران حدود 300 هزار تومن ( هر مرحله ) هستش و مراکز پاستور و حلال احمر دارن ولی تو امارات همین واکسن حدود 680 درهم ( یک مرحله ) هستش و اگه واکسیناسیونتون تکمیل باشه نمیتونن واکسن اضافی تجویز کنن و پول بیخود بگیرن و تعداد 5 عکس 3X4 حتما باخودتون ببرین و اصلا نگران گرفتن وقت قبلی و اینجور تفکرات هم نباشین هر وقتی که برین مدیکال آزمایشاتون و عکس قفسه سینه رو میگیرن ولی ترجیحا صبحها بهتره در کل هیچ استرسی برای کاراتون نداشته باشین چون کسی که لاتاری برنده میشه کاراش بطور طبیعی رو غلطک میوفنه فقط زمان بندی درستی داشته باشین و نگران گرفتن ویزا هم نباشین و تنها به فکر تمرین زبان باشین و ادامه برنامه های زندگیتون .
موفق باشید و صبور
دوستان بزرگوار، خواهشا" اگر اطلاعات كافي نداريد به ديگران توصيه هاي بي فايده و پر هزينه نكنيد. اين واكسن در هيچ كدام از سفارت خانه هاي آمريكا مورد بررسي قرار نميگيره و در سايت وزارت بهداشت آمريكا هم جزو واكسن هاي ضروري به حساب نمياد، نه براي آمريكاييان و نه براي مهاجرين و نه براي مصاحبه شوندگان در سفارت. و اينكه اين واكسن براي جلوگيري از بيماريهاي تناسلي( زگيل تناسلي و سرطان دهانه رحم) به ويژه براي بانوانه.
شماره کیس: ‎2017AS18XX               ‎
تاریخ رویت قبولی:          3 مي ‎ 2016  
تعداد افراد کیس:            3- همسر و فرزند 11 ساله
کنسولگری:                  آنکارا - تغيير به ابوظبي توسط KCC
تاریخ ارسال فرم:            26 مي ‎ 2016
کارنت شدن کیس:         ‎20 آگوست ‎ 2016
تاریخ دریافت نامه دوم:    21 سپتامبر ‎ 2016
تاریخ مديكال:                 14 نوامبر ‎ 2016
تاریخ مصاحبه:               20 نوامبر ‎ 2016
تاريخ آپديت:                  21 نوامبر (سايت سفارت) - 29 نوامبر(سايت سيس)- ‎14 فوريه (سايت سيس)‎ -  20 فوريه (سايت ‎CSEA)‎- 26 فوريه (سايت سيس)- 27 فوريه (سايت سيس) - 27 اپريل (سايت سيس، به دليل ارسال ايميل)
نتیجه:                          AP
✈مقصد:                     شايد ميشيگان
پاسخ
تشکر کنندگان: farhhad ، saeidsh
(2016-12-19 ساعت 14:35)ahm368 نوشته:  
(2016-12-19 ساعت 05:11)moh@m@d نوشته:  
(2016-09-22 ساعت 19:58)AbbasHTC نوشته:  بله من از پاستور پرسيدم

سلام و عرض تبریک
در خصوص مدیکال توی دبی برای افراد بالای 26 سال همه آزمایشها و واکسن هاتون رو تو ایران تکمیل کنین ( پاستور یا مراکز حلال احمر سراسر کشور ) و کارت واکسیناسیون بین المللی بگیرین برای افراد بین 9 تا 26 سال واکسنی با عنوان ( HPV ) با نام تجاری GARDASIL  باید تزریق بشه در سه نوبت که تو ایران حدود 300 هزار تومن ( هر مرحله ) هستش و مراکز پاستور و حلال احمر دارن ولی تو امارات همین واکسن حدود 680 درهم ( یک مرحله ) هستش و اگه واکسیناسیونتون تکمیل باشه نمیتونن واکسن اضافی تجویز کنن و پول بیخود بگیرن و تعداد 5 عکس 3X4 حتما باخودتون ببرین و اصلا نگران گرفتن وقت قبلی و اینجور تفکرات هم نباشین هر وقتی که برین مدیکال آزمایشاتون و عکس قفسه سینه رو میگیرن ولی ترجیحا صبحها بهتره در کل هیچ استرسی برای کاراتون نداشته باشین چون کسی که لاتاری برنده میشه کاراش بطور طبیعی رو غلطک میوفنه فقط زمان بندی درستی داشته باشین و نگران گرفتن ویزا هم نباشین و تنها به فکر تقویت زبان باشین و ادامه برنامه های زندگیتون .
موفق باشید و صبور
دوستان بزرگوار، خواهشا" اگر اطلاعات كافي نداريد به ديگران توصيه هاي بي فايده و پر هزينه نكنيد. اين واكسن در هيچ كدام از سفارت خانه هاي آمريكا مورد بررسي قرار نميگيره و در سايت وزارت بهداشت آمريكا هم جزو واكسن هاي ضروري به حساب نمياد، نه براي آمريكاييان و نه براي مهاجرين و نه براي مصاحبه شوندگان در سفارت. و اينكه اين واكسن براي جلوگيري از بيماريهاي تناسلي( زگيل تناسلي و سرطان دهانه رحم) به ويژه براي بانوانه.

دوست عزیز این تجربه شخصی بنده از مدیکال انجام شده تو ماه April هستش در نهایت اگه الان نیاز نیست که چه بهتر در اون زمان نیاز بود و بنده برای هر دو فرزندم مجبور شدم تو همون nmc تزریق رو انجام بدم ، به امید خداوند زمانی که تشریف آوردین از تجربیات بیشتر شما استفاده میکنیم ، در ضمن دوست گرامی آرامشتون رو حفظ کنین شما هنوز راه طولانی ای پیش رو دارین .
ABU DHABI
Los Angeles CA

پاسخ
تشکر کنندگان: farhhad
با سلام من هفنه پیش مدیکال بودم همون مرکز nmc اصلا نه چنین واکسنی بهم زدن نه خواستن فقط ابله مرغون را پرسیدن همین حتی انستیتو پاستور هم جزو واکسن های مهاجرتی نمی دونه این واکسن رو و طبق گفته دوستمون دقیقا برای بیماریهای تناسلی هست هیچ ربطی به مهاجرت و مدیکال نداره در ضمن بیمارستان
مدیکال توی دبی بسیار تمیز و برخورد ها بسیار مودبانه هست با مترو هم بسیار راحت می شه رفت ایستگاه ابول هیل در ضمن برای اینکه حوصلمون تا نوبتمون بشه سر نره بهمون وای فای رایگان هم دادن کاملا بدون استرس برین البته من خودم استرس داشتم
کیس نامبر:2017AS10XX
تعداد کیس : 2نفر
مصاحبه : ابوظبی
زمان مصاحبه: 2017/DEC/14  
نتیجه :AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
توصيه اكيد من به همه شما دوستان اينه كه اصلا توجه نكنيد كه سفارت چه واكسن هايي رو ازتون خواسته
سعي كنيد اگه براتون امكان داره هر واكسني رو كه نزديد بزنيد. فكر هزينش رو هم نكنيد چون اگه خداي نكرده كسي به اون بيماري مبتلا بشه هزينش به مراتب بيشتر از هزينه واكسن هستش. به نظر من به اين موضوع به صورت يه فرصت نگاه بكنيد هر واكسني رو كه نزيد الان تزريق كنيد.  اميدوارم هيچوقت دچار بيماري نشيد هميشه پيشگري بهتر از درمانه.
هميشه سلامت و سالم باشيد.

پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، sheghi ، علیا
با سلام از دوستانی که تازه رفتن مصاحبه ابوظبی و چک خوردن کسی هست ؟
ما 14dec مصاحبه داشتیم اکثر متاهل ها چک خوردن 2 تا آقای مجرد و یک خانم مجرد یک ضرب گرفتن
از کسانی که چک خوردن یا تجربه مشابه دارن کسی نظری داره؟
کسی هست بعد از چک ویزا گرفته باشه؟

پیشاپیش تشکر
کیس نامبر:2017AS10XX
تعداد کیس : 2نفر
مصاحبه : ابوظبی
زمان مصاحبه: 2017/DEC/14  
نتیجه :AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-21 ساعت 16:44)امیرساسان نوشته:  با سلام از دوستانی که تازه رفتن مصاحبه ابوظبی و چک خوردن کسی هست ؟
ما 14dec مصاحبه داشتیم اکثر متاهل ها چک خوردن 2 تا آقای مجرد و یک خانم مجرد یک ضرب گرفتن

پیشاپیش تشکر

سلام وقت بخیر
ما هم 14 dec مصاحبه داشتیم و ap شدیم.
شماره من 602 بود ، چهار نفر بودیم بهمراه همسرم و دو تا دخترم(پانزده ساله و هفت ساله)
اون خانم مجرد رو دیدم که شماره 600 بود و یکضرب گرفت.
مبارکشون باشه.
شماره شما جند بود ؟ ap شدید ؟
من تا امروز نتوونستم سایت رو چک کنم. شماره منو نمی شناسه.شما چطور ؟؟؟؟
خوشحال شدم که اینجا ملاقاتت کردم.
خدانگهدار
Case Number: 2017AS31XX
Applicants: 4 persons
Submission Date: May 10, 2016
Current Date: October 14, 2016
Interview Date: December 14, 2016
U.S Embassy: Abu-Dhabi
Result: A.P.

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-22 ساعت 10:33)afshin14753 نوشته:  
(2016-12-21 ساعت 16:44)امیرساسان نوشته:  با سلام از دوستانی که تازه رفتن مصاحبه ابوظبی و چک خوردن کسی هست ؟

پیشاپیش تشکر

سلام وقت بخیر
ما هم 14 dec مصاحبه داشتیم و ap شدیم.
شماره من 602 بود ، چهار نفر بودیم بهمراه همسرم و دو تا دخترم(پانزده ساله و هفت ساله)
اون خانم مجرد رو دیدم که شماره 600 بود و یکضرب گرفت.
مبارکشون باشه.
شماره شما جند بود ؟ ap شدید ؟
من تا امروز نتوونستم سایت رو چک کنم. شماره منو نمی شناسه.شما چطور ؟؟؟؟
خوشحال شدم که اینجا ملاقاتت کردم.
خدانگهدار

سلام دوستان
ایشالا که هر چه زودتر کلیر شید.
خب یه لطفی کنید شرایط کیستون رو بنویسید تا دیگران هم ممکنه شرایطی شبیه شما داشته باشند.
با تشکر
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز سلام
ما تاریخ 12 فوریه مصاحبه داریم. بنظرتون اگر 6 فوریه که دوشنبه هست بریم دبی خوبه؟؟؟؟ سه شنبه مدیکال رو انجام بدیم تا 5شنبه جواب رو بگیریم. بعدش هم که جمعه و شنبه هست و یک شنبه 12 فوریه هم که میشه روز مصاحبه. و اینکه بلیط برگشت رو برای چه تاریخی بگیریم؟؟؟؟؟؟. لطفن راهنمایی کنید.

تشکر فراواااااااااااااننننننن Smile
شماره کیس: ‎2017AS32XX  ‎
تاریخ رویت قبولی:  ‎2016 ‎July 12‎
برنده اصلی: همسر (مرد)
تعداد افراد کیس:  2
کنسولگری:  آنکارا تغییر به ابوظبی توسط خودمون
تاریخ ارسال فرم:   ‎2016 ‎July 14
کارنت شدن کیس: 2016 9Nov‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎20 Dec 2016
تاریخ مصاحبه: ‎2017 ‎Feb 12
نتیجه مصاحبه: AP‎
21 جولای دوخطی