کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
(2016-12-09 ساعت 17:39)farid993 نوشته:  
(2016-12-09 ساعت 00:43)ekhveh نوشته:  
(2016-12-08 ساعت 13:58)farid993 نوشته:  به سلامتی
من همیشه فکر میکردم شما پسرین Big Grin
تا شنبه اینجا حراج بود به خاطر روز ملیشون! بدجوری جدی گرفته بودن Smile) از همه جا پرچم اویزون بود و توی پاساژها و خیابون ها خود عربهاشون مراسم داشتن رقص عجیب غریب میکردن آف ها هم بین سی تا نود درصد متغییر بود
ولی چه دل بزرگی دارین که مدیکال رو سپردین به شخص ثالث که دقیقا روزی که میخواین برین ابوظبی براتون بیاره!!

اول از همه بهتون تبريك ميگم واسه ويزا يك ضربتون
بعدم هم نه بابا من زنم ??لابد خيلي شبيه مردا حرف زدم ?كه شما اينجوري فكر كردين
در مورد جواب مديكال هم من دوشنبه رفتم و سه شنبه تماس گرفتم با مليكاايشون گفت گرفتم برات ٥ شنبه صبح ميارم دليل :هتلم خارج از شهر بود هتل گلوريا از ديره تا اونجا ٢٥ تا راه بود به خاطر همين نيامد بنده خدا منم كه حس نداشتم سوار مترو شم برم بگيرم ازش ??

مرسییی
نمیدونم شاید چون فکر میکردم اسمتون کاوه اس و این مدلی نوشتین Big Grin  Big Grin
اخه من سر اینکه منتظر شدم تا پرستار مرد بیاد واسه معاینه نهایی مدیکالم بیشتر طول کشید. دوست دارم بدونم با این فشار ها و سرفه ها چه چیزی متوجه میشن. یکی از دوستانی که همون روز من مصاحبه داشتن پزشک بودن ولی زشته پی ام بدم بپرسم Big Grin
من با حسین اقا رفتم ابوظبی ولی م.الف رو توی مدیکال دیدم و خدا خیرش بده یکی از جهت ها رو توی معاینه چشم اشتباه گفتم سریع درستش رو گفت Big Grin
جسین اقا خیلی پسر گلیه من با یکی از دوستان رفته بودم دوبی و وقتی رفتم ابوظبی همراهم اومد هزینه ی اضافی که هیچی حتی وقتی من و اون خانومی که همراهمون بود (به همین خاطر هزینه امون نصف شد) رفتیم داخل سفارت حسین اقا دوست من رو برده بود توی ابوظبی چرخونده بود و چندجا رو بهش نشون داده بود رایگان رایگان Big Grin
متروش خیلی خوبه فقط شهرشون خیلی درازه و مسیرها طولانی میشه Big Grin
راستی مدیکال همراه دو پاکت یه کپی از کارت واکسیناسیونی هم که صادر کردن بهتون میدن یادتون باشه که از م.الف خانوم اون رو هم بگیرید
عه راستی امروز جمعه اس! نتیجه ی مصاحبه اتون چی شد؟

پ.ن:
عه اسم اون خانوم اتومات عوض میشه وقتی نوشته میشه :دی

من فاميليم إخوه هست ???
نميدونم چرا اسمش عوض ميشه ?
نتيجه مصاحبه هم ap ناسلامتي كارمند دولتم ?
بنده خدا خيلي كمك كرد منو هم با يه خانواده ديگه بردن ابوظبي البته همسرشون و نفري ١٥٠ گرفت
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: فرناز٥٧ ، farid993
سلام دوستان
کسی راجبه مدیکال در دبی اطلاعاتی داره؟
اسم کامل مرکز و مدت زمان پاسخگوییش و هزینه هاش؟
و اینکه چطور از دبی به ابوظبی برم؟
اگه میشه راهنمایی کنید چون میخوام تنها برم و زیاد هزینه نکنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستانی که فرزند کوچیم داشتین چند روز جواب مدیکالتون طول کشید تا بیاد؟؟؟
مصاحبه ما میشه سه شنبه اگه شنبه بریم جواب مدیکال پسرم تا اون روز اماده میشه یا پنجشنبه بریم ؟؟؟
تعداد افراد : 3 نفر  

کیس نامبر : **33

رویت قبولی : 7می

ارسال فرم : 30 می

تاریخ مصاحبه : 4 ژانویه

محل مصاحبه : آنکارا تغییر kcc به ابوظبی

نتیجه : AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-09 ساعت 22:33)ranaghg نوشته:  دوستانی که فرزند کوچیم داشتین چند روز جواب مدیکالتون طول کشید تا بیاد؟؟؟
مصاحبه ما میشه سه شنبه اگه شنبه بریم جواب مدیکال پسرم تا اون روز اماده میشه یا پنجشنبه بریم ؟؟؟

شما باید چهارشنبه برین...حساب کنید که 5 روز کاری طول میکشه..اگه دیرتر برین مدیکال جواب فرزندتون اماده نمیشه ولی دکتر بهتون یه نامه میده که میتونین همون نامه رو به سفارت تحویل بدین و وقتی که ویزاتون اماده شد به همراه پاسپورتتون جواب مدیکال فرزندتون رو تحویل سفارت میدین..

موفق باشین
پاسخ
تشکر کنندگان: ranaghg
(2016-12-09 ساعت 21:18)ekhveh نوشته:  
(2016-12-09 ساعت 17:39)farid993 نوشته:  
(2016-12-09 ساعت 00:43)ekhveh نوشته:  اول از همه بهتون تبريك ميگم واسه ويزا يك ضربتون
بعدم هم نه بابا من زنم ??لابد خيلي شبيه مردا حرف زدم ?كه شما اينجوري فكر كردين
در مورد جواب مديكال هم من دوشنبه رفتم و سه شنبه تماس گرفتم با مليكاايشون گفت گرفتم برات ٥ شنبه صبح ميارم دليل :هتلم خارج از شهر بود هتل گلوريا از ديره تا اونجا ٢٥ تا راه بود به خاطر همين نيامد بنده خدا منم كه حس نداشتم سوار مترو شم برم بگيرم ازش ??

مرسییی
اخه من سر اینکه منتظر شدم تا پرستار مرد بیاد واسه معاینه نهایی مدیکالم بیشتر طول کشید. دوست دارم بدونم با این فشار ها و سرفه ها چه چیزی متوجه میشن. یکی از دوستانی که همون روز من مصاحبه داشتن پزشک بودن ولی زشته پی ام بدم بپرسم Big Grin
من با حسین اقا رفتم ابوظبی ولی م.الف رو توی مدیکال دیدم و خدا خیرش بده یکی از جهت ها رو توی معاینه چشم اشتباه گفتم سریع درستش رو گفت Big Grin
جسین اقا خیلی پسر گلیه من با یکی از دوستان رفته بودم دوبی و وقتی رفتم ابوظبی همراهم اومد هزینه ی اضافی که هیچی حتی وقتی من و اون خانومی که همراهمون بود (به همین خاطر هزینه امون نصف شد) رفتیم داخل سفارت حسین اقا دوست من رو برده بود توی ابوظبی چرخونده بود و چندجا رو بهش نشون داده بود رایگان رایگان Big Grin
راستی مدیکال همراه دو پاکت یه کپی از کارت واکسیناسیونی هم که صادر کردن بهتون میدن یادتون باشه که از م.الف خانوم اون رو هم بگیرید

پ.ن:

من فاميليم إخوه هست ???
بنده خدا خيلي كمك كرد منو هم با يه خانواده ديگه بردن ابوظبي البته همسرشون و نفري ١٥٠ گرفت

مبارکه ایشاله جواب کلیر زود بیاد Wink
بله شوهرشون رو هم جلوی در سفارت زیارت کردیم و من خوشم نمیاد ازشون Big Grin
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC
(2016-12-10 ساعت 10:39)farid993 نوشته:  
(2016-12-09 ساعت 21:18)ekhveh نوشته:  
(2016-12-09 ساعت 17:39)farid993 نوشته:  مرسییی

پ.ن:

من فاميليم إخوه هست ???

اخ اخ اخ نمیدونم چرا منم همین حس تو رو داشتم فرید جون....دم در سفارت مخ منم کار گرفته بود هی میخواستم از دستش فرار کنم.. Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: farid993
(2016-12-10 ساعت 10:53)AbbasHTC نوشته:  
(2016-12-10 ساعت 10:39)farid993 نوشته:  
(2016-12-09 ساعت 21:18)ekhveh نوشته:  من فاميليم إخوه هست ???

اخ اخ اخ نمیدونم چرا منم همین حس تو رو داشتم فرید جون....دم در سفارت مخ منم کار گرفته بود هی میخواستم از دستش فرار کنم.. Big Grin

خیلی خالی بنده Big Grin میگه وکیلم Big Grin به قول حسین کدوم وکیلی توی دنیا ساعت چهار صبح بیدار میشه میره مسافر جابجا میکنه Big Grin
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC ، Ali Sepehr
سلام به همه دوستان عزیز و آرزوی موفقیت برای همه
ما برای مدیکال 8صبح شنبه رفتیم nmc و جوابها هم ظهر دوشنبه حاضر بود.
سه شنبه هم مصاحبه داشتیم در سفارت ابوظبی و ترجمه سند ازدواج فقط 1نسخه داشتیم اما چیزی نگفتن!!
مصاحبه هم با خانمی خوشرو انجام شد و بخاطر تحصیلات تکمیلی همسرم ازشون رزومه کاروتحصیل و ریز نمرات رو خواستن که بعد از بازگشت فرستادیم اما هنوز بعد از 10روز سایت آپدیت نشده و نمیدونیم مدارک ازنظر اونها برای AP تکمیل شده یا نه!!!

مشخصات کیسمون رو هم در امضا وارد میکنم
2017As23xx
رویت قبولی:می ۲۰۱۶
ارسال فرم: 20 می2016
کارنت: سپتامبر 2016- نامه دوم: 15روز بعدش
محل مصاحبه: ابوظبی
تاریخ مصاحبه : هفته سوم نوامبر
تعداد افراد کیس: ۲ نفر
نتیجه: AP هردو
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، فرناز٥٧ ، ekhveh ، AbbasHTC
سلام. عزیزانی که به تازگی مصاحبه رفتن از کسی گردش حساب گرفتن؟ یا فقط همون تمکن کافی بوده؟
کیس: ‎2017AS38XX‎
تعداد اعضاء : 2 نفر
تاریخ مشاهده نتیجه: 3 May
تاریخ ارسال فرم: 24 May
کارنت شدن کیس: 12 Dec
تاریخ نامه دوم:  ‎20 Dec
محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ابوظبی
تاریخ مصاحبه : 21 Feb
ویزا دریافت شد. Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-14 ساعت 16:58)Lilimamali نوشته:  سلام. عزیزانی که به تازگی مصاحبه رفتن از کسی گردش حساب گرفتن؟ یا فقط همون تمکن کافی بوده؟

نه فقط مانده حساب
دوستان لطفا با ارايه مدارك اضافي نه كار خودتونو سخت كنيد و نه پايه اي بگذاريد براي مدارك جديد باور بفرماييد ارايه مدارك زياد از نظر سفارت و پروسه پرونده گزينه خوبي به حساب نمياد ????
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، Paniz888 ، Lilimamali
دوستان بعد از این همه پست و چند سفرنامه، بالاخره زمان جواب مدیکال  ابوظبی مشخص نشد از ۳ روز تا ۲روز و ۲۴ ساعت در تاپیک... ایکاش دوستانی که عملا تجربه داشتن موضوع رو روشن کنند
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC
(2016-12-15 ساعت 17:32)feidom30 نوشته:  دوستان بعد از این همه پست و چند سفرنامه، بالاخره زمان جواب مدیکال  ابوظبی مشخص نشد از ۳ روز تا ۲روز و ۲۴ ساعت در تاپیک... ایکاش دوستانی که عملا تجربه داشتن موضوع رو روشن کنند

دوست عزیز برای بزرگسال 48 ساعت و برای کودک 4 الی 5 روز
من چهارشنبه 11 ژانویه مصاحبه دارم وقت قبلی تلفنی از nmc گرفتم به این ترتیب که شنبه ساعت 5 برایم وقت آزمایشات رو دادند دو نفر بزرگسال و یک کودک 5 ساله. گفتند بزرگسالها که قطعأ آماده خواهند شد و کودک هم گفتند انشالله سه شنبه عصر آماده خواهد شد در غیر اینصورت نامه میدهیم برای سفارت
حالا انشالله ماه اینده که سفرنامه مو گذاشتم توش توضیح خواهم داد که آیا آماده شده یا خیر.

توی پست بعد هم متن ایمیل nmc رو براتون میذارم.
no sign
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، feidom30
Dear Sir / Madam,

Thank you for choosing the NMC  Medical Centre , Deira for your US medicals.

BOOKING YOUR APPOINTMENT

You can book your appointment for the US Medical by email or phone. However, in the event that no appointments are available you can come in as a walk-in client.

If you come with an appointment the entire process includingexaminations investigation will take approximately 3-4 hours.

If you walk-in without prior appointment waiting time will increase and your medical may take more than 4 hours. All walk in clients should arrive before 9.00 am.

We are located at the Al Safiya Bldg, Sallahudin Road, Opp Abu Hail Metro Station, Deira- Dubai. UAE.

We are open on all days except Friday.
For booking your appointment please email to appointmentdeiradxb@nmc.ae stating you name, contact number and preferred date and time of appointment. An email confirming your appointing or requesting alternative timing will be sent to you.

Alternatively you call +971-4-2339966/67 and speak to our receptionist who will be happy to assist you.

DOCUMENTATION REQUIREMENT

The following documents are required for the US Medical:
·       Original Passports and three copies of the first 2 and the last 2 pages of your passport
·       6 passport size photographs (35 mm x 45 mm) with white background,
·       Vaccination Record in English (if any) &
·       Embassy Appointment Letter,

You will be required to provide the following:
·       Present Address of Residence and Postal Code of Residence,
·       Intended US City and State of residence,
·       Intended US Address and postal code and
·       Email address,

Please bring your eyeglasses (if any).

THE MEDICAL PROCESS

On the day of the medical please report to the reception desk with the mentioned documents.

Your will meet panel physical where you will be required to provide relevant health history followed by an examination.

You may be required to complete certain mandatory vaccinations. The need for vaccination is assessed by the physician based on clinical history, age and past history of vaccination. If vaccination is required, separate charges shall apply.

Following this you will be required to undergo an x-ray and provide a blood sample for testing

You will be accompanied and guided by a nurse throughout the process.

There is no need to come fasting for the examination or investigations.

COMPLETION OF REPORT OF MEDICAL

Adults (applicant aged 14 years and 6months or more):

If tests are completed before 12 noon, completed reports shall be available for collection on the next working day in the evening, provided the clinical examination, X-ray and blood tests are all normal.

If tests are completed after 12 noon, completed reports shall be available for collection on the next to next working day in the morning at around 12noon, provided the clinical examination, X-ray and blood tests are all normal.

Any abnormal test result would require further evaluation and the result will be delayed further investigations. In such even you will be advised on the possible availability of your result.

In case of certain abnormalities notedin chest x-ray which require further investigation(sputum culture for AFB), issuance of the report will be delayed by 8-10 weeks.

Request for urgent reports (same day reporting, provided tests are completed before 9.00am) may be entertained in select cases. Urgent charges will apply in these cases.

Children (applicant between 2 years and 14 years and 6months):

Children require a mandatory blood test for tuberculosis. This test is reported after four days.

For children completed reports shall be available for collection after four days,

COSTS

The cost for the US Medical for adult applicants is AED 975. This includes consultation and examination, x-ray and blood test and urine test.

For urgent reports, mentioned earlier, the charges are  AED 1350. Urgent charges are non-refundable in the event the test results are abnormal and further testing is required.

For children the cost for examination and blood test for tuberculosis is AED 650.

Vaccinations, if required, are charged separately depending on the type of vaccination required.

Kindly let us know when you want the appointment so that we can book it for you.

Thank you and Good Day!

Best Regards,
no sign
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، saeidsh ، feidom30
(2016-12-15 ساعت 20:32)sf_home81 نوشته:  Dear Sir / Madam,

Thank you for choosing the NMC  Medical Centre , Deira for your US medicals.

BOOKING YOUR APPOINTMENT..........

تشکر فراوان از توضیحات کامل شما
به امید ویزای یکضرب برای شما
دوست عزیز اگر امکانش بود بعد از مصاحبه در فرصت ممکن
سفرنامه یادتون نره
No safarnameh نشید Wink
تشکر و سپاس
پیروز باشید
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه.
کسی راجع به فرم of-230i چیزی میدونه؟ باید زمان مصاحبه همراهمون باشه؟ در واقع فرمی که تو این لینک هست https://travel.state.gov/content/visas/e...ments.html نوشته که باید این فرم رو همراه OF-230i بفرستید. کسی اطلاعاتی داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان