کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
اتفاقا خودمم تو همین فکرم ، با توجه به اینکه تور و هتلم رو دبی گرفتم ، ولی اون یک شب وسایلم رو بزارم هتل و فقط با مدارکم لرم ابوظبی ، یکی از هتل های نزدیکه سفارت رو بگیرم و صبح با خیال راحت برم سفارت.. هزینه اون شب هتل هم بین 150 تا 250 درهم هستش ولی ریسک به صفر میرسه....
(2017-01-18 ساعت 15:40)hesgan نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 20:56)Alferedodiestefano نوشته:  دوستان یه نظری بدید چجوری لز دبی بریم ابوظبی اتوبوس ریسکش بالاست چون دیر حرکت میکنه و این ماشین ها هم که میبرن هزینه هاشون بالاست...
اونجا مثه شهرهای خودمون تاکسی بین شهری ندارن؟؟؟؟
مثلا الان تهران به اصفهان پانزده تومن هستش ولی تاکسی بین شهریش صندلی جلو شصت تومن و عقب چهل و دو تومنه...
اونجا هم اتوبوسش بیست و پنج درهم اگر تاکسی بین شهری داشته باشه نهایتش شصت تا هفتاد درهمه دیگه ...

اتوبوس دیر حرکت نمی کنه. من بارها در سفرهام ازش استفاده کرده ام و سیستم اینجوریه که چه یک مسافر باشه چه پر مسافر باشه، سر هر 15 دقیقه یکبار یه اتوبوس حرکت می کنه. گاهی اوقات این 15 دقیقه به 10 دقیقه هم میرسه. بنابراین نگران دیر حرکت کردنش نباشین.

با تاکسی هم می تونین برین که کرایه بسته به ساعت روز و ترافیک احتمالی، بین 300 تا 400 درهم میشه (یک مسیر).

مطمئن ترین کار اینه که شما روز قبل مصاحبه ابوظبی باشین، شب اونجا بخوابین و صبح ظرف 10 دقیقه برسین سفارت، اما اگر این کار به هر دلیل مقدور نیست، حسین آقا از همه بهتره. من با ایشون کار نکردم اما اتفاقی دیدمشون و به نظرم بسیار مرد خوبی بودن.

موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
میشه بفرمایید کی حرکت کردید و از نظر تایم چقدر تو راه بودید؟ کلا شرایط قابل اعتماد و مساعد بود براتون؟
(2017-01-19 ساعت 11:58)ssahar نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 20:56)Alferedodiestefano نوشته:  دوستان یه نظری بدید چجوری لز دبی بریم ابوظبی اتوبوس ریسکش بالاست چون دیر حرکت میکنه و این ماشین ها هم که میبرن هزینه هاشون بالاست...
مثلا الان تهران به اصفهان پانزده تومن هستش ولی تاکسی بین شهریش صندلی جلو شصت تومن و عقب چهل و دو تومنه...
اونجا هم اتوبوسش بیست و پنج درهم اگر تاکسی بین شهری داشته باشه نهایتش شصت تا هفتاد درهمه دیگه ...

من باحسین اقا رفتم کیسم تک نفره بود معلوم نیست اون روز کسه دیگه هم بخواد بره سفارت یانه شانسیه,روز من کسای دیگه هم بودن  ولی با نفرات دیگه اومده بودن, منم مجبور بودم 350روخودم بدم,
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-16 ساعت 22:03)81Niliii نوشته:  
(2017-01-08 ساعت 22:53)ssahar نوشته:  
(2017-01-08 ساعت 14:16)hesgan نوشته:  پنج روز کاری زمان می بره

بستگی داره روز مصاحبتون کی هست تعطیلی بینشه یانه,حدود7روز

با سلام ،من ٢١ نوامبر مصاحبه داشتم و يك ضرب گرفتم افيسر گفتن كه دو تا سه روز ديگه ايميل دريافت ميكنم كه برم به اداره پست اما تا روز ٤ ايميلي نيومد و خودم رفتم ادره پست و پاسم اماده بود و دريافت كردم و تاريخ ايشوود هم فرداي مصاحبه بود و يك كيس ديگه هم كه تو ابوظبي اقامت داشتن همينطور بود و ما هرگز ايميلي دريافت نكرديم
And r

Mosahbeh 3shanbast 21Feb . . Fekr mikoneed ta 5 shanbe beshe visa gereft ya monotone ta 1shanbe? 12 rooZ hotel gereftan groon dar maid Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-20 ساعت 08:01)123Bita نوشته:  
(2017-01-16 ساعت 22:03)81Niliii نوشته:  
(2017-01-08 ساعت 22:53)ssahar نوشته:  بستگی داره روز مصاحبتون کی هست تعطیلی بینشه یانه,حدود7روز

با سلام ،من ٢١ نوامبر مصاحبه داشتم و يك ضرب گرفتم افيسر گفتن كه دو تا سه روز ديگه ايميل دريافت ميكنم كه برم به اداره پست اما تا روز ٤ ايميلي نيومد و خودم رفتم ادره پست و پاسم اماده بود و دريافت كردم و تاريخ ايشوود هم فرداي مصاحبه بود و يك كيس ديگه هم كه تو ابوظبي اقامت داشتن همينطور بود و ما هرگز ايميلي دريافت نكرديم
And r

Mosahbeh 3shanbast 21Feb . . Fekr mikoneed ta 5 shanbe beshe visa gereft ya monotone ta 1shanbe? 12 rooZ hotel gereftan groon dar maid Sad

ما هم 21 فوریه هستیم. ولی 3 شب و 4 روز هتل میگیرم.
اگر یک ضرب شد میشه تمدید کرد هتل رو.
کیس: ‎2017AS38XX‎
تعداد اعضاء : 2 نفر
تاریخ مشاهده نتیجه: 3 May
تاریخ ارسال فرم: 24 May
کارنت شدن کیس: 12 Dec
تاریخ نامه دوم:  ‎20 Dec
محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ابوظبی
تاریخ مصاحبه : 21 Feb
ویزا دریافت شد. Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان... خبر مبنی بر اخراج سفرای آمریکا امروز منتشر شده، از مدیران سایت و پاریز تراول سوال داشتم آیا این عزل و نصب ها در تاریخ و زمان مصاحبه ها تاثیر میزاره ؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-19 ساعت 18:02)Alferedodiestefano نوشته:  میشه بفرمایید کی حرکت کردید و از نظر تایم چقدر تو راه بودید؟ کلا شرایط قابل اعتماد و مساعد بود براتون؟
(2017-01-19 ساعت 11:58)ssahar نوشته:  

من باحسین اقا رفتم کیسم تک نفره بود معلوم نیست اون روز کسه دیگه هم بخواد بره سفارت یانه شانسیه,روز من کسای دیگه هم بودن  ولی با نفرات دیگه اومده بودن, منم مجبور بودم 350روخودم بدم,

ساعت4:15حرکت کردیم,حدودیک ساعت ونیم تو مسیر بودیم,اولین نفرهم بودم برامصاحبه,همه چیز اوکی بود حسین اقا هم ادم خوب وخوش برخوردی بودن
کیس نامبر**26
تعدادنفرات خودم
تاریخ مشاهده قبولی یادم نیس
تاریخ ارسال فرم18جون
محل مصاحبه انکارا تغییردادن به ابوظبی
نامه دوم هنوز نیومده :21نوامبر
زمان مصاحبه هفته اول ژانویه
نتیجه:یک ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH
سلام دوستان

نامه ما اومده و برأي ١٦ اسفندماه ٩٥ مصاحبه در ابوظبي داريم. من و همسرم بهمراه پسر و دخترم. ميشه لطفا راجع به تور ارزان قيمت و اينكه بهتره به دوبي بريم و يا به ابوظبي راهنماييمون كنيد؟ و با توجه به اينكه ما دوشنبه مصاحبه داريم، بهتره چند روز قبل در اونجا حاضر باشيم؟

متشكرم
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh
ممنون از پاسختون... ۴:۱۵ عالیه...
(2017-01-21 ساعت 21:25)ssahar نوشته:  
(2017-01-19 ساعت 18:02)Alferedodiestefano نوشته:  میشه بفرمایید کی حرکت کردید و از نظر تایم چقدر تو راه بودید؟ کلا شرایط قابل اعتماد و مساعد بود براتون؟
(2017-01-19 ساعت 11:58)ssahar نوشته:  من باحسین اقا رفتم کیسم تک نفره بود معلوم نیست اون روز کسه دیگه هم بخواد بره سفارت یانه شانسیه,روز من کسای دیگه هم بودن  ولی با نفرات دیگه اومده بودن, منم مجبور بودم 350روخودم بدم,

ساعت4:15حرکت کردیم,حدودیک ساعت ونیم تو مسیر بودیم,اولین نفرهم بودم برامصاحبه,همه چیز اوکی بود حسین اقا هم ادم خوب وخوش برخوردی بودن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-22 ساعت 00:51)Nooshan نوشته:  سلام دوستان

نامه ما اومده و برأي ١٦ اسفندماه ٩٥ مصاحبه در ابوظبي داريم. من و همسرم بهمراه پسر و دخترم. ميشه لطفا راجع به تور ارزان قيمت و اينكه بهتره به دوبي بريم و يا به ابوظبي راهنماييمون كنيد؟ و با توجه به اينكه ما دوشنبه مصاحبه داريم، بهتره چند روز قبل در اونجا حاضر باشيم؟

متشكرم

سلام دوست عزیز

مبارک باشه! Smile

دربارۀ تور باید با توجه به زمان (که کمی قبل از عید هم هست) از چندین آژانس تحقیق کنید تا بهترین قیمت رو پیدا کنین. برای مدیکال هم بسته به سن فرزندانتون باید بین 3 تا 5 روز قبل از مصاحبه اونجا باشین.

شما می تونین دوبی مدیکال بدین و اقامت داشته باشین و صبح روز مصاحبه از اونجا به ابوظبی برین و برگردین؛
یا اینکه از اول ابوظبی برین، همونجا مدیکال بدین، بمونین و مصاحبه بشین (بدون نیاز به سفر بین شهری در روز مصاحبه).
یا ترکیبی از این دو!

به نظر من خوبه تجربۀ دوستان رو که در سفرنامه هاشون نوشتن مطالعه کنین تا با خوندن چند مورد بتونین با توجه به شرایط خودتون به بهترین جمعبندی و نتیجه برسین.

موفق باشید.
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
اگر در سفر به امارات و دبی نیاز به راهنمایی و یا کمک داشتید خوشحال میشم درخدمتتون باشم .
Skill : Design And Develop Website
Live in : Dubai
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-25 ساعت 12:15)TiredAdmin نوشته:  
(2016-10-25 ساعت 10:46)mazdak770 نوشته:  
(2016-10-19 ساعت 20:09)farid993 نوشته:  ما Immigrant Visa هستیم از نوع Diversity
دوست من چقدر سخت میگیری Big Grin  اول اینکه توی خود سایت سفارت ابوظبی هست این مطلب دوم اینکه کلهم اجمعین سه دقیقه بیشتر از وقت شما رو که نمیگیره Big Grin
https://abudhabi.usembassy.gov/visa_deli...rvice.html

شماره ی کیستون رو فقط پنج عدد از سمت راست رو وارد کنید و بقیه صفرها رو حذف کنید مثلا اگه کیس نامبرتون 2111 عه میشه اینجوری:
2017AS02111

مال منم نمیشناسه
is not ready for an appointment.

اولا که شماره کیس رو کامل بزنید. ثانیا تو اون مرحله is not ready for an appointment رو میزنه شما اون مرحله رو رد میکنید و خطا il نمیده. در صفحه بعدی میرید پست رو انتخاب میکنید و قرار ملاقاتتون رو هم نشونتون میده. برای بنده که اینطوری بود. کیس نامبر رو هم ناقص بزنید که کلا یه خطا با نوشته قرمز میده با این معنی که شماره کیس ولید نیست.

سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من یه بچه یک سال و نیم دارم اینجور که متوجه شدم برای بچه های زیر دو سال آزمایش سل ندارن و نیازی نیست که چهار روز زودتر بریم
اگه از دوستان کسی هست که این مورد رو تایید میکنه و تجربه مشابه داشته لطفا بگه
ممنون و با آرزوی موفقیت برای همه
شماره کیس:  2017as40XX
تعداد افراد منظور در کیس:3نفر
تاریخ رویت قبولی : اولین روز اعلام
تاریخ ارسال فرم:9 می
تاریخ انلاک و ارسال مجدد:october
کارنت:ژانويه
تاریخ دریافت نامه دوم:٢٠ژانويه
تاریخ مصاحبه:٦مارچ
محل مصاحبه:ابوظبي
نتیجه:AP
مقصد:انشالله florida
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، کسی می دونه هزینه تمدید مدیکال چقدر هست؟ کمتره یا باید مثل بار اول هزینش رو کامل داد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
با توجه به دستور جديد ترامپ تكليف ماهايي كه تاريخ مصاحبمون كمتر از يك ماهه ديگست. (تقريبن دو هفته ديگه) چي ميشه؟ يعني مصاحبمون لغو ميشه؟ چه شرايط پر استرسيه ???
شماره کیس: ‎2017AS32XX  ‎
تاریخ رویت قبولی:  ‎2016 ‎July 12‎
برنده اصلی: همسر (مرد)
تعداد افراد کیس:  2
کنسولگری:  آنکارا تغییر به ابوظبی توسط خودمون
تاریخ ارسال فرم:   ‎2016 ‎July 14
کارنت شدن کیس: 2016 9Nov‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎20 Dec 2016
تاریخ مصاحبه: ‎2017 ‎Feb 12
نتیجه مصاحبه: AP‎
21 جولای دوخطی
23جولای آپدیت و تبدیل به یک خطی و OR
مقصد: هیوستون شاید هم دالاس
issued: 09.09.2017
visa: 09.14.2017
arrival to USA: 10.10.2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-26 ساعت 00:01)MOZHDEHHHHHH نوشته:  سلام دوستان
با توجه به دستور جديد ترامپ تكليف ماهايي كه تاريخ مصاحبمون كمتر از يك ماهه ديگست. (تقريبن دو هفته ديگه) چي ميشه؟ يعني مصاحبمون لغو ميشه؟ چه شرايط پر استرسيه ???

سلام به نظرم بايد يكي دوروز اجازه بديم تا خودشونم تكليف خودشونو بدونن بعد با ايميل ازشون بپرسيم البته اگه خودشون بخوان مصاحبه رو تغيير بدن مسلما ظرف همين يكي دو روز اعلام ميكنن
شماره کیس:  2017as40XX
تعداد افراد منظور در کیس:3نفر
تاریخ رویت قبولی : اولین روز اعلام
تاریخ ارسال فرم:9 می
تاریخ انلاک و ارسال مجدد:october
کارنت:ژانويه
تاریخ دریافت نامه دوم:٢٠ژانويه
تاریخ مصاحبه:٦مارچ
محل مصاحبه:ابوظبي
نتیجه:AP
مقصد:انشالله florida
پاسخ