کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
(2017-01-22 ساعت 00:51)Nooshan نوشته:  سلام دوستان

نامه ما اومده و برأي ١٦ اسفندماه ٩٥ مصاحبه در ابوظبي داريم. من و همسرم بهمراه پسر و دخترم. ميشه لطفا راجع به تور ارزان قيمت و اينكه بهتره به دوبي بريم و يا به ابوظبي راهنماييمون كنيد؟ و با توجه به اينكه ما دوشنبه مصاحبه داريم، بهتره چند روز قبل در اونجا حاضر باشيم؟

متشكرم

سلام
من امروز تلفني وقت گرفتم و ايميلشو برام فرستادند خانمي هست به نام فاطمه لشكري كه كاملا به فارسي مسلطه زنگ بزنيد وقت بگيريد
ما هم مثل شما همون ١٦اسفند وقت مصاحبه داريم فقط براي بچه هاي ٢تا ١٤ سال آزمايش سل انجام ميدن و طبيعتا بايد چها روز زودتر بريد براي مديكال ولي براي مارو چون بچه مون يك سال ونيمشه گفت شنبه بياييد تا يكشنبه شب آماده ميشه.شما هم اگه بچه تون بين و تا چهار ه سالشونه بايد. زودتر بريد اگرنه كه نيازي نيست و همون شنبه تشريف ببريد
شماره کیس:  2017as40XX
تعداد افراد منظور در کیس:3نفر
تاریخ رویت قبولی : اولین روز اعلام
تاریخ ارسال فرم:9 می
تاریخ انلاک و ارسال مجدد:october
کارنت:ژانويه
تاریخ دریافت نامه دوم:٢٠ژانويه
تاریخ مصاحبه:٦مارچ
محل مصاحبه:ابوظبي
نتیجه:AP
مقصد:انشالله florida
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان گرامی سلام..
امروز یکی از دوستانی که کیس لاتاری بودن مصاحبه داشتن و ای پی شدن..و طی تماسی که با ایشون داشتم بهم گفتن که خودشون شخصا از افیسر در مورد این جریانات سوال کرده و افیسر بهشون گفته که هنوز هیچ دستوری به ما داده نشده و کارا طبق روال عادی داره پیش میره.
پس فعلا جای نگرانی نیست و توکلتون به خدا باشه..
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، MOZHDEHHHHHH ، aminrahimi
سلام دوستان
تاريخ مصاحبه من با خانمم ١٢ اسفند هستش
ميخواستم بدونم برا مديكال و اقامت و رفت و آمد به ابوظبي چيكار بايد كنم
اگه كسي ميتونه كمكم كنه
ممنون ميشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان توکل به خدا،همون خدایی که اسم ما رو تو لاتاری در اورد همون هم بقیه کارهارو درست میکنه، پیروز باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-26 ساعت 23:50)m.ahadi نوشته:  سلام دوستان
اگه كسي ميتونه كمكم كنه
ممنون ميشم

شما اگر مثلا مصاحبه تون پنج شنبه باشه بايد صبح روز سه شنبه تشريف ببريد براي مديكال كه تا چهارشنبه شب جوابش آماده بشه.اگه دوبي تشريف ببريد بايد روز مصاحبه صبح خيلي زود بريد ابوظبي اگرم كه در ابوظبي اقامت داشته باشيد كه ديگه هيچ .ولي در كل چون چندروز اونجا بايد باشيد وقصد تفريح هم داشته باشيد دوبي بهتره.موفق باشيد
شماره کیس:  2017as40XX
تعداد افراد منظور در کیس:3نفر
تاریخ رویت قبولی : اولین روز اعلام
تاریخ ارسال فرم:9 می
تاریخ انلاک و ارسال مجدد:october
کارنت:ژانويه
تاریخ دریافت نامه دوم:٢٠ژانويه
تاریخ مصاحبه:٦مارچ
محل مصاحبه:ابوظبي
نتیجه:AP
مقصد:انشالله florida
پاسخ
تشکر کنندگان: moh.moh
(2017-01-26 ساعت 23:50)m.ahadi نوشته:  سلام دوستان
اگه كسي ميتونه كمكم كنه
ممنون ميشم

سلام لطفا امضاتون رو تکمیل کنید شماره کیس تاریخ مصاحبه شرایط کیس و ...
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH
(2017-01-26 ساعت 16:30)fn_glor نوشته:  سلام
دوستان هیچگاه مایوس نشوید.

سلام لطفا امضاتون رو تکمیل کنید شماره کیس تاریخ مصاحبه شرایط کیس و ‎...
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
تاریخ مصاحبه من واسه ۱ فروردین روز سه شنبه هست،من از الان باید وقت مدیکال بگیرم؟؟؟برای پست هم الان ثبت نام رو انجام بدم؟؟؟یه سوال دیگه اینکه برای مدیکال شنبه صبح اونجا باشم یا یکشنبه صبح؟
ممنون میشم جواب بدین
پاسخ
(2017-01-27 ساعت 23:00)faegheh_niazmand نوشته:  سلام دوستان
تاریخ مصاحبه من واسه ۱ فروردین روز سه شنبه هست،من از الان باید وقت مدیکال بگیرم؟؟؟برای پست هم الان ثبت نام رو انجام بدم؟؟؟یه سوال دیگه اینکه برای مدیکال شنبه صبح اونجا باشم یا یکشنبه صبح؟
ممنون میشم جواب بدین

سلام
براي ثبت نام پست توي تاپيكش بچه ها گفتن دو سه هفته قبل از تاريخ مصاحبه ثبت نام كنيد كه كيس نامبرتون روبشناسه ولي من به شخصه يه ماه قبلاز تاريخ رجيستركردم و مشكليهم نبود. براي مديكال هم بعضي دوستان گفتن وقت قبلي نياز نيست ولي ميتونيد يك ماه قبل ايميل بدين. من خودم امروز ايميل دادم.
موفق باشيد و لطفن امضاتون رو هم بگذاريد.
شماره کیس: ‎2017AS32XX  ‎
تاریخ رویت قبولی:  ‎2016 ‎July 12‎
برنده اصلی: همسر (مرد)
تعداد افراد کیس:  2
کنسولگری:  آنکارا تغییر به ابوظبی توسط خودمون
تاریخ ارسال فرم:   ‎2016 ‎July 14
کارنت شدن کیس: 2016 9Nov‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎20 Dec 2016
تاریخ مصاحبه: ‎2017 ‎Feb 12
نتیجه مصاحبه: AP‎
21 جولای دوخطی
23جولای آپدیت و تبدیل به یک خطی و OR
مقصد: هیوستون شاید هم دالاس
issued: 09.09.2017
visa: 09.14.2017
arrival to USA: 10.10.2017
پاسخ
تشکر کنندگان: faegheh_niazmand
(2016-10-11 ساعت 14:19)omidevatan نوشته:  
(2016-10-11 ساعت 14:03)AbbasHTC نوشته:  دوستان گرامي سلام عليكم.
خدمت اون دسته از دوستاني كه مثل بنده فرزند دارند و ميدونند كه جواب مديكال فرزندشون ٤-٥ روز طول ميكشه تا اماده بشه ميتونن يه كاري بكنند.
حالا اون كار چيه ؟ ميگم خدمتتون
اون كار اينه كه خودشون و همسرشون تشريف ببرند مديكالي كه نزديك ايستگاه مترو ابوهيل هست ،مثلا صبح اگه تشريف ببرند مديكال جوابش تا فردا عصر اون روز اماده ميشه و فرزند گراميشون رو بعد از اينكه مديكال خودشون انجام شد ببرن كلينيك دكتر مروستي مثلا ساعت ٥ عصر همون روز.جواب مديكال فرزندشون رو فرداي همون روز بهشون ميدن.
نتيجه اخلاقي اينكه دوستان محترم با اين كار ٢-٣ روز تو هزينه سفرشون صرفه جويي ميشه.
هزينه مديكال در مديكال ايستگاه ابوهيل نفري ٩٧٥ درهم هستش و هزينه مديكال كلينيك دكتر مروستي ٩٣٠ درهم هستش.
اشتباه نكنين براي أدماي بزرگ تو كلينيك دكتر مروستي هزينه نفري ١٦٣٠ درهمه...

دوست عزیز سلام
ممنون از اطلاع رسانیتون
با توجه به اهمیت موضوع و ارزشمند بودن اون دو سه روز کاری، میشه اطلاعات بیشتری در مورد کلینیک دکتر مروستی بدین. آدرس و روند کار؟
آخه من شنیده بودم که این آزمایشه سل هست که واسه بچه ها لازمه و مدیکال رو طولانی تر می کنه؟
ممنون

(2017-01-27 ساعت 23:23)MOZHDEHHHHHH نوشته:  
(2017-01-27 ساعت 23:00)faegheh_niazmand نوشته:  سلام دوستان
ممنون میشم جواب بدین

سلام
براي ثبت نام پست توي تاپيكش بچه ها گفتن دو سه هفته قبل از تاريخ مصاحبه ثبت نام كنيد كه كيس نامبرتون روبشناسه ولي من به شخصه يه ماه قبلاز تاريخ رجيستركردم و مشكليهم نبود. براي مديكال هم بعضي دوستان گفتن وقت قبلي نياز نيست ولي ميتونيد يك ماه قبل ايميل بدين. من خودم امروز ايميل دادم.
موفق باشيد و  لطفن امضاتون رو هم بگذاريد.

از کجا میتونم مراحل ثبت نام پست رو ببینم؟؟؟
یه قسمت شماره تلفن میخواد،شماره کجا رو باید بدم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
موفق باشيد و  لطفن امضاتون رو هم بگذاريد.
[/quote]

از کجا میتونم مراحل ثبت نام پست رو ببینم؟؟؟
یه قسمت شماره تلفن میخواد،شماره کجا رو باید بدم؟
[/quote]

سلام

1. به این لینک مراجعه کنید:
‎https://ais.usvisa-info.com/en-ae/iv/inf...v_services‎

2. گزینه اول را انتخاب کنید:
‎I have received a Consular interview appointment date from the National Visa Center (NVC), Kentucky Consular Center (KCC), or the Consular Section and I have been instructed to register my appointment on this site.‎

3. مشخصات اکانت جدید را وارد کنید.

4. در صفحه بعد (‎Select IV Service‎) گزینه دوم را انتخاب کنید:
‎I ‎have received a letter from the consular section with instructions to schedule an immigrant visa‎ appointment.‎

مراحل بعد مشابه آنکارا هست که میتونید راهنمای تصویری رو در این لینک ببینید:
‎https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid670555
پاسخ
(2017-01-27 ساعت 01:34)میثم ارونی نوشته:  سلام،دوستان من پنجشنبه مصاحبه دارم

سلام لطفا ما رو از نتایج مطلع کنید ببینیم آیا تو این سه ماه مصاحبه و بررسی AP انجام میشه یا نه؟
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ، من ٥فوريه مصاحبه دارم ، بنظرتون مصاحبه ها برقراره، سفارت ابوظبي كه جواب ايميل منو نميده تلفنش هم يه بند اشغاله، اگه كسي تو اين چندروزه مصاحبه داره خبربده
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان ما امروز كنسولگري ابوظبي مصاحبه داشتيم. حتي نذاشتن داخل بشيم. گفتن سايت travel.state.gov  را چك كنين. براي مصاحبه نياين. مديكال ندين. چون مديكالتون ٦ ماه بيشتر زمان نداره. وقتي تو سايت travel.state.gov گفتن كه آزاد شده وقت بگيرين بعد بياين.  فقط بايد صبر كنيم.
پاسخ
تشکر کنندگان: mrticoen ، feidom30 ، moh.moh
(2017-01-29 ساعت 09:12)parham_p83 نوشته:  دوستان ما امروز كنسولگري دبي مصاحبه داشتيم. حتي نذاشتن داخل بشيم. گفتن سايت travel.state.gov  را چك كنين. براي مصاحبه نياين. مديكال ندين. چون مديكالتون ٦ ماه بيشتر زمان نداره. وقتي تو سايت travel.state.gov گفتن كه آزاد شده وقت بگيرين بعد بياين.  فقط بايد صبر كنيم.

سلام شما سفارتدبي بودين يا ابوظبي؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان