کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
سلام دوستان من چند سوال داشتم
اول اينكه ميخواستم هتل رو در ابوظبي بگيرم نزديك nmc اما با توجه به اينكه هزينه مديكال با دلي بكسان هست و دبي كار رو زودتر انجام ميده متوجه دم بهتر هست برم دبي
آيا زمان تحويل نتايج آزمايشات در دبي كمتر هست؟ به نظرتون بهترين كار چي هستش؟
سوال بعديم اينه كه اگه ويزاي يكضرب بگيرم نميتونم آدرس پستي بدم و از موسسات بخوام تا برام بفرستم ؟ چون اگه بخوام بمونم ١٠ شب بايد هتل باشم و برام خيلي هزينه داره
پاسخ
تشکر کنندگان: p3000
(2017-04-06 ساعت 20:32)fn_glor نوشته:  
(2017-04-06 ساعت 03:04)hosseinkht نوشته:  سلام

براي ماه آوريل و مي در سفارت ابوظبي، كسي از دوستان نامه مصاحبه دريافت كرده؟
سلام من برای 17 می وقت مصاحبه دارم
سلام
آرزوی موفقیت دوست عزیز من 9 می وقت دارم.
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinkht
(2017-04-08 ساعت 12:27)Nilfarghv نوشته:  سلام دوستان من چند سوال داشتم
اول اينكه ميخواستم هتل رو در ابوظبي بگيرم نزديك nmc اما با توجه به اينكه هزينه مديكال با دلي بكسان هست و دبي كار رو زودتر انجام ميده متوجه دم بهتر هست برم دبي
آيا زمان تحويل نتايج آزمايشات در دبي كمتر هست؟ به نظرتون بهترين كار چي هستش؟
سوال بعديم اينه كه اگه ويزاي يكضرب بگيرم نميتونم آدرس پستي بدم و از موسسات بخوام تا برام بفرستم ؟ چون اگه بخوام بمونم ١٠ شب بايد هتل باشم و برام خيلي هزينه داره

سلام دوست عزیز
من از هر دو مرکز جدیدا سوال کردم. اگه فرزند زیر 15 سال داشته باشید دبی زودتر از ابوظبی جواب میده و همانطور که گفتید هزینه هاشون مشابه هم هست.
اگر انشاله ویزای یک ضرب بگیرید که پاستون رو ازتون میگیرند برای صدور ویزا. شما مجبور هستید بمونید تا پاستون به دستتون برسه و بتونید برگردید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
[quote='ahm368' pid='725092' dateline='1474615178']
ابوظبي - 20 نوامبر
به اميد موفقيت همه دوستان و همراهان

با تبریک و ارزوی موفقیت
مادر من لاتاری ببرنده شدن و اواخر اردیبهشت ابوظبی مصاحبه دارن. بعد از اتمام می تونیم برگردیم و یا چند روز باید منتظر باشیم. می تونم اطلاعاتی رو از نحوه ثبت نام بگیرم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-10 ساعت 11:33)alii1974 نوشته:  
(2016-09-23 ساعت 11:49)ahm368 نوشته:  ابوظبي - 20 نوامبر
به اميد موفقيت همه دوستان و همراهان

با تبریک و ارزوی موفقیت
مادر من لاتاری ببرنده شدن و اواخر اردیبهشت ابوظبی مصاحبه دارن. بعد از اتمام می تونیم برگردیم و یا چند روز باید منتظر باشیم. می تونم اطلاعاتی رو از نحوه ثبت نام بگیرم؟

سلام. دوست عزیز اگر مادرتون ویزای یکضرب بگیرند باید تقریبا 3-4 روزی رو بمونید اونجا چون پاسپورتشون رو میگیره سفارت. اگر هم AP بشن که میتونید برگردید.
کیس: ‎2017AS38XX‎
تعداد اعضاء : 2 نفر
تاریخ مشاهده نتیجه: 3 May
تاریخ ارسال فرم: 24 May
کارنت شدن کیس: 12 Dec
تاریخ نامه دوم:  ‎20 Dec
محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ابوظبی
تاریخ مصاحبه : 21 Feb
ویزا دریافت شد. Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام

میخواستم بدونم کسی از دوستان هست که تاریخ 9 می وقت سفارت داشته باشه و بخواد با تاکسی یا اون آقای ایرانی بره ابوظبی؟
ما دو نفر هستیم.

اگر دوستانی هستند که همان روز مصاحبه از دبی به ابوظبی رفتند تجربشون رو بگن که چه راهی بهتره و کم هزینه تره ممنون میشم.

سپاس
کیس: ‎2017AS28xx
تاریخ مشاهده نتیجه: اکتبر
تاریخ ارسال فرم: اکتبر
محل مصاحبه: ابو ظبی
تاریخ ارسال مجدد: اواخر ژانویه
دريافت نامه دوم: 28 مارچ
زمان مصاحبه: 9 می
تعداد: ۱ نفر معمار
ويزاى يكضرب
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-15 ساعت 20:49)elikad نوشته:  سلام

میخواستم بدونم کسی از دوستان هست که تاریخ 9 می وقت سفارت داشته باشه و بخواد با تاکسی یا اون آقای ایرانی بره ابوظبی؟
ما دو نفر هستیم.

اگر دوستانی هستند که همان روز مصاحبه از دبی به ابوظبی رفتند تجربشون رو بگن که چه راهی بهتره و کم هزینه تره ممنون میشم.

سپاس
دوست عزیز شما جهت ترانسفر از دبی به ابوظبی با حسین آقا هماهنگ کن من خودم چند روز پیش باهاش رفتم ابوظبی بسیار انسان خوب و شریفی هستند دوستان زیادی باهاشون رفتم همه هم راضی هستند اونجا به ما کمک و راهنمایی هم کردن ، شمارشان هم تو همین قسمت هستش صفحات قبلی. موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: elikad
(2017-03-15 ساعت 12:05)Lotous نوشته:  سلام.ممنون از همگی. خیلی سریعتر تحویل دادن امروز گرفتمممممم
(2017-03-14 ساعت 16:34)parham_p83 نوشته:  
(2017-03-13 ساعت 15:31)Lotous نوشته:  سلام من امروز وقت سفارت داشتم قبول شدم ولی پاسپورتم بهم بر نگردوندن و آدرس پست هم تو دوبی دادم. کسی میدونه چند روز طول میکشه پاسم بیاد؟

3 روز دیگه پاستون می تونین از پست تحویل بگیرین
مبارکت باشه

سلام
منم تبریک میگم
یه سوال دارم کسی که AP میخوره و برمیگرده مثلا 2 ماه بعد که کلیر شد دوباره باید بره به اون محل پست خونه ای که ثبت نام کرده و پاسپورت رو تحویل بده و بعد چند روز بهش بدن؟؟؟ مراحلش چجوریه؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-18 ساعت 12:23)mehrshad.k.a نوشته:  
(2017-03-15 ساعت 12:05)Lotous نوشته:  سلام.ممنون از همگی. خیلی سریعتر تحویل دادن امروز گرفتمممممم
(2017-03-14 ساعت 16:34)parham_p83 نوشته:  3 روز دیگه پاستون می تونین از پست تحویل بگیرین
مبارکت باشه

سلام
منم تبریک میگم
یه سوال دارم کسی که AP میخوره و برمیگرده مثلا 2 ماه بعد که کلیر شد دوباره باید بره به اون محل پست خونه ای که ثبت نام کرده و پاسپورت رو تحویل بده و بعد چند روز بهش بدن؟؟؟ مراحلش چجوریه؟؟؟؟

سلام
دوستان کسی جواب سوال منو نمیدونه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز شما پاسپورت و تحویل سفارت میدید و از پست تحویل میگیرید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی برای 25 می وقت مصاحبه داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-03 ساعت 03:02)nice نوشته:  
(2016-09-26 ساعت 22:10)farid993 نوشته:  انگار از امسال امارات هم باید برای دریافت پاسپورت از طریق پست عمل کرد مثل انکارا. متاسفانه یادم رفته که کجا لینک سایتش رو دیدم از بس هی ادم به سایتها مختلف سر میزنه چیزی یادش نمیمونه :دی
در هر صورت این سایتی هست که باید داخلش ثبت نام کرد و منطقه ی پستی برای دریافت پاسپورت رو مشخص کرد من هنوز ثبت نام نکردم واسه همین مطمئن نیستم که میشه دوبی رو هم انتخاب کرد یا نه
این ادرس سایت(انگلیسی):
https://ais.usvisa-info.com/en-ae/iv
اینم به فارسی:
https://ais.usvisa-info.com/fa-ae/iv
مراحل هم که دقیقا عین انکاراس و میتونید از تاپیک های سالهای گذشته کمک بگیرید البته چیز خاصی نداره! مشخصات رو میخواد و باجه ی پستی که خودتون انتخاب میکنید
سلام،
سوال من هم اینه که ایا در نامه دعوت به مصاحبه( نامه دوم) فقط درصورتیکه از ما خواسته شده  باشه باید قبل از مصاحبه در وبسایت سفارت رجیستر بشیم وبعد یک local post office رو درشهری که مصاحبه داریم انتخاب کنیم (برای دریافت پاسپورت و ویزا) ؟
یا اینکه این رجیستر شدن در وبسایت سفارت محل مصاحبه برای همه الزامی است و نیاز نیست منتظر دستور برای رجیستر شدن بمونیم؟
سلام
در نامه دوم صحبتی از انتخاب صندوق پستی نیست داخل سایت سفارت هم چیزی ننوشته میشه راهنمایی کنید که چرا باید در سایت فوق ثبت نام کرد و چرا بعد از دریافت نامه دوم دوستان توصیه به ثبت نام می کنند؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
چطوري ميشه وقت مديكال از nmc گرفت؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-26 ساعت 17:17)reza1364 نوشته:  چطوري ميشه وقت مديكال از nmc گرفت؟

با ایمیل یا تلفن
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان:
ميشه مراحل وقت گرفتن nmc را بيشتر توضيح بدين..كجا ايميل بزنيم؟چه متني بايد ايميل كنيم.متشكرم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان