کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
(2017-04-26 ساعت 21:45)reza1364 نوشته:  ميشه مراحل وقت گرفتن nmc را بيشتر توضيح بدين..كجا ايميل بزنيم؟چه متني بايد ايميل كنيم.متشكرم

اگر سفرنامۀ من یا سایر دوستان رو بخونین کامل متوجه می شین. البته چیز خاصی هم نیست. توی گوگل NMC رو سرچ کنین، سایت رو پیدا کنین، هم شماره تلفنش هست و هم آدرس ایمیل. توی سایت خود سفارت ابوظبی هم شماره تلفن و آدرسشون هست. بسته به تاریخ مصاحبه و اعضای پرونده و نوع سفر (دوبی یا ابوظبی) یکی از مراکز رو انتخاب کنین، تاریخ مورد نظرتون رو بهشون اعلام کنین و وقت بگیرین. البته NMC دوبی نیازی به وقت گرفتن نداره و تفریباً هر وقت برین بهرحال کارتون راه میفته، اما محض اطمینان خاطر بهتره روزش رو باهاشون هماهنگ کنین. همۀ این موارد در سفرنامۀ من و سایر دوستان هست. حتی متن نامه رو هم اگر در تاپیک مربوطه بگردین پیدا می کنین.

موفق باشید
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان:
ميشه يه نمونه از درخواست وقت واسه nmc در ابوظبي بذاريد..چند روز زودتر از مصاحبه بايد اونجا باشم..شايعم شده كه nmc در ابوظبي كار سفارتو انجام نميده..با تشكر مجدد
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
دوتا خبر خوب دارم واسه دوستانی که دبی مدیکال داشتند و در ضمن فرزند بین ۲ تا ۱۲ سال داشتن ،

اول اینکه ، مدیکال بچه ها هم مثل بزرگترها شده ونیازی به ۴ رو زودتر رفتن نیست
دوم اینکه ، هزینه مدیکال بچه ها شده ۳۵۰ درهم

لطفاً اگر شما هم خبر خوبی داشتید ما رو در جریان بگذارید
موفق باشید
انرژی مثبت ++++++++++++++++
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: POUA ، AbbasHTC ، storagemeter ، خوش لحن ، sheghi ، Ali--usa ، annnna
(2017-04-27 ساعت 21:55)Paniz888 نوشته:  سلام دوستان عزیز
دوتا خبر خوب دارم واسه دوستانی که دبی مدیکال داشتند و در ضمن فرزند بین ۲ تا ۱۲ سال داشتن ،

موفق باشید

سلام من 25 اپریل یک ایمیل دریافت کردم (چون قبلش درخواست هزینه و روند کار رو کرده بودم ) عنوان کرده آزمایش کودکان 4 روز طول میکشه و هزینه 650 درهم است . شما از کجا این اطلاعاتو گرفتین لطفا توضیح بیشتری بدین .ممنون
مصاحبه 4 جون
ap
پاسخ
تشکر کنندگان:
این هم ایمیل از طرف NMC دوبی 25 اپریل (3 روز پیش)

Dear Sir / Madam,

Thank you for choosing the NMC Medical Centre , Deira for your US medicals.

BOOKING YOUR APPOINTMENT

You can book your appointment for the US Medical by email or phone. However, in the event that no appointments are available you can come in as a walk-in client.

If you come with an appointment the entire process includingexaminations investigation will take approximately 3-4 hours.

If you walk-in without prior appointment waiting time will increase and your medical may take more than 4 hours. All walk in clients should arrive before 9.00 am.

We are located at the Al Safiya Bldg, Sallahudin Road, Opp Abu Hail Metro Station, Deira- Dubai. UAE.

We are open on all days except Friday.

For booking your appointment please email to appointmentdeiradxb@nmc.ae stating you name, contact number and preferred date and time of appointment. An email confirming your appointing or requesting alternative timing will be sent to you.

Alternatively you call +971-4-2339966/67 and speak to our receptionist who will be happy to assist you.

DOCUMENTATION REQUIREMENT

The following documents are required for the US Medical:

· Original Passports and three copies of your passport

· 6 passport size photographs (35 mm x 45 mm) with white background,

· Vaccination Record in English (if any) &

· Embassy Appointment Letter,

·

· You will be required to provide the following:

· Present Address of Residence and Postal Code of Residence,

· Intended US City and State of residence,

· Intended US Address and postal code and

· Email address,

Please bring your eyeglasses (if any).

THE MEDICAL PROCESS

On the day of the medical please report to the reception desk with the mentioned documents.

Your will meet panel physical where you will be required to provide relevant health history followed by an examination.

You may be required to complete certain mandatory vaccinations. The need for vaccination is assessed by the physician based on clinical history, age and past history of vaccination. If vaccination is required, separate charges shall apply.

Following this you will be required to undergo an x-ray and provide a blood sample for testing

You will be accompanied and guided by a nurse throughout the process.

There is no need to come fasting for the examination or investigations.

COMPLETION OF REPORT OF MEDICAL

Adults (applicant aged 14 years and 6months or more):

If tests are completed before 12 noon, completed reports shall be available for collection on the next working day in the evening, provided the clinical examination, X-ray and blood tests are all normal.

If tests are completed after 12 noon, completed reports shall be available for collection on the next to next working day in the morning at around 12noon, provided the clinical examination, X-ray and blood tests are all normal.

Any abnormal test result would require further evaluation and the result will be delayed further investigations. In such even you will be advised on the possible availability of your result.

In case of certain abnormalities notedin chest x-ray which require further investigation(sputum culture for AFB), issuance of the report will be delayed by 8-10 weeks.

Request for urgent reports (same day reporting, provided tests are completed before 9.00am) may be entertained in select cases. Urgent charges will apply in these cases.

Children (applicant between 2 years and 14 years and 6months):

Children require a mandatory blood test for tuberculosis. This test is reported after four days.

For children completed reports shall be available for collection after four days,

COSTS

The cost for the US Medical for adult applicants is AED 975. This includes consultation and examination, x-ray and blood test and urine test.

For urgent reports, mentioned earlier, the charges are AED 1350. Urgent charges are non-refundable in the event the test results are abnormal and further testing is required.

For children the cost for examination and blood test for tuberculosis is AED 650.

Vaccinations, if required, are charged separately depending on the type of vaccination required.

Kindly let us know when you want the appointment so that we can book it for you.

Thank you and Good Day!

Best Regards,

Anisa.

New Medical Centre L.L.C. Dubai

PO Box: 7832, Deira, Dubai, UAE

Tel: +971-4-2689800/ 2339900

Appointments: +971-4-2339966/67

Fax : +971-4-2682353/ 2698997

Email :appointmentdeiradxb@nmc.ae

Web :www.nmchealthcare.com[/align][/align]
مصاحبه 4 جون
ap
پاسخ
تشکر کنندگان:

موفق باشید
سلام اگر مطمئن هستید منبع خبر را بفرمایید اگر نه اطلاعاتی ندید که دیگران از مصاحبه جا بمانند .
مصاحبه 4 جون
ap
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007
(2017-04-29 ساعت 19:42)farzad54 نوشته:  

موفق باشید
سلام اگر مطمئن هستید منبع خبر را بفرمایید اگر نه اطلاعاتی ندید که دیگران از مصاحبه جا بمانند .
سلام يكي از دوستان من هم از دبي تماس گرفتن و همين مطلب رو اعلام كردند شما هم براي اطمينان بيشتر مي تونيد با بيمارستان دبي تماس بگيريد. يا مي تونيد ايميل بزنيد و وقت جديد بگيريد مطمئن باشيد ايندفعه دو روز قبل از مصاحبه بهتون وقت ميدن

پاسخ
تشکر کنندگان: farzad54 ، امیر007 ، علیا
من امروز دوباره به مرکز nmcدبی ایمیل زدم و درخواست روند انجام آزمایشات را دادم و همون ایمیل قبلی در جواب اومد و تغییری نداشتن .حالا ممکنه درخواست وقت ملاقات بخواهیم برای بچه ها فقط دو روز وقت در نظر بگیرن ؟ اگر کسی در این خصوص به نتیجه ای رسید حتما لطفا اطلاع رسانی کنه .ممنون
مصاحبه 4 جون
ap
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
مصاحبه من از آنکارا به ایوظبی تغغیر کرده توسط kcc و چند روز پیش برای پست https://ais.usvisa-info.com/en-ae/iv رجیستر کردم مراحلش اوکی بود فقط تاریخ مصاحبه من به اشتباه  june 2004 نمایش داد به جای 2017 و روزش هم همینطور تو سایت http://www.abudhabiivo.net/contactus.aspx نیز مشکل را اعلام کردم ولی جوابی ندادند کسی میدونه که این مورد میتونه مشکل ساز بشه یا نه ( با وجود نامه دوم صحیح ) و آیا ایمیل دیگری از سفارت ابوظبی هست که مربوط به این کار باشه که ایمیل بزنم.

کسی هست که 4 june مصاحبه داشته باشه ؟

با آرزوی گرفتن ویزا برای همه
متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من برای پیکاپ پاسپورت رجیستر کردم و تاریخ اشتباهی رو نسبت به روز مصاحبه بهم داد .بعد از چند رو یک ایمیل آمده و اعلام کرده قرار ملاقات کنسل هست و گفته برید تو همون سایتی که رجستر کردید اطلاعات بیشتر بگیرید من روفتم دیدم روز مصاحبه درست شده و طبق نامه دوم هست و یک ایمیل دیگه هم اومد و تاریخ مصاحبه رو توش زده . چیزی که نگرانم کرده تون نامه کنسلیه نفهمیدم منظورش چیه چون بجای اینکه روز اشتباهی رو که سیستم در پیکاپ پاسپورت ثبت کرده کنسل کنه روز مصاحبه اصلی رو کنسل اعلام کرده .لطفا اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه .ممنون
مصاحبه 4 جون
ap
پاسخ
تشکر کنندگان:
Smile 
(2017-05-04 ساعت 15:56)farzad54 نوشته:  سلام من برای پیکاپ پاسپورت رجیستر کردم و تاریخ اشتباهی رو نسبت به روز مصاحبه بهم داد .بعد از چند رو یک ایمیل آمده و اعلام کرده قرار ملاقات کنسل هست و گفته برید تو همون سایتی که رجستر کردید اطلاعات بیشتر بگیرید من روفتم دیدم روز مصاحبه درست شده و طبق نامه دوم هست و یک ایمیل دیگه هم اومد و تاریخ مصاحبه رو توش زده . چیزی که نگرانم کرده تون نامه کنسلیه نفهمیدم منظورش چیه چون بجای اینکه روز اشتباهی رو که سیستم در پیکاپ پاسپورت ثبت کرده کنسل کنه روز مصاحبه اصلی رو کنسل اعلام کرده .لطفا اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه .ممنون
سلام آقا فرزاد
دقیقا برای منم همین اتفاق افتاد 1 ایمیل فرستاده بودن که کنسله ولی بعد ایمیل اومد که تاریخ درست بود و تو سایت پست هم که لاکین کردم دیدم تاریخ درسته من فکر می کنم وقتی اینا تو سیستم دیتابیس تغییر دادن یعنی تاریخ اشتباه ما رو اصلاح کردن این ایمیل کنسلی اتوماتیک ارسال شده و جای نگرانی نیست ( ولی خدایی خودم اول که ایمیل باز کردم داشتم سکته رو می زدم ) Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: farzad54
سلام من با سفآرت تماس گرفتم طرف فارسی زیاد خوب صحبت نمی کرد ولی گفت سیستم و چک کردم زمان مصاحبه درست بود بعد سایت سفارت رو داد گفت از طریق ایمیل سایت میتوانی ایمیل بزنی که من تو سایت چیزی پیدا نکردم و به همین نتیجه شما رسیدم .من هم داشتم سکته میزدم گفتم نکنه ترامپ دوباره چیزی گفته دیدن نه .
مصاحبه 4 جون
ap
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان از دوستان که ای پی خوردن کسی کلییر شده یا اصلا کیسش آپدیت شده ممنون میشم جوابم بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-24 ساعت 02:56)feroo نوشته:  سلام دوستان
من برای مصاحبه باید از قبل مدارکم رو برای سفارت پست کنم یا نیازی نیست؟
ممنون ميشم جواب بدين

(2016-10-05 ساعت 05:41)Hmzr نوشته:  من فكر نميكنم اصلا ثبت نام براي برندگان لاتاري در سايت سفارت ابوظبي ‎https://ais.usvisa-info.com/en-ae/iv‎ امكان پذير و لازم باشه به اين دليل كه اگر با سايت سفارت انكارا مقايسه كنيد ميبينيد كه گزينه ‎I have received a letter to register or schedule a Diversity Lottery visa appointment.‎ در سايت سفارت ابوظبي وجود نداره

سلام
من هم چنین نظری دارم چون این گزینه رو نداره اما از طرفی در فرم مربوط به امارات گفته شده باید ثبت نام کنید. به نظر گزینه ی اول به diversity visa  نزدیکتره چون به نامه از طرف kcc اشاره کرده. حالا سوال اینکه جریان پست چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام حتما در سایت سفارت با همون آدرسی گه نوشتید در بالا ثبت نام کنید و بعد یه اداره پست رو تو ابوظبی یا اگر در دوبی هتل میگیرید در دوبی انتخاب کنید (خودش گزینه داره نمی خواد دنبال اداره پست خاصی باشید). بعد از ثبت نام یه فرم میده که باید پرینت بگیرید اگر تاریخ مصاحبه با مصاحبه اصلی فرق داشت نگران نشین خودشون بعد از 3 روز درستش میکنن و ایمیل میدن بهتون دوباره برید و پرینت جدید بگیرید .
این برگه پرینت را حتما روز مصاحبه از شما می خوان . البته همه این کارها را زمانی انجام بدید که نامه دوم را گرفته باشید!!!!
گزینه زیر را انتخاب کنید :

I have received a Consular interview appointment date from the National Visa Center (NVC), Kentucky Consular Center (KCC), or the Co
nsular Section and I have been instructed to register my appointment on this site
مصاحبه 4 جون
ap
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان