کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری DV-2017
تا آماده شدن کامل تاپیکهای 2017، می توانید اطلاعات مورد نیاز را در تاپیکهای 2016 جستجو کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html
(2017-01-25 ساعت 15:10)arhsabour نوشته:  
(2017-01-25 ساعت 14:29)Kami R نوشته:  یه خبر بد
Sad
امیددارم واسه برندگان این سری مشکلی پیش نیاد

رویترز: ترامپ احکامی برای محدودیت سفر از بعضی کشورها شامل ایران صادر می کند

خبرگزاری رویترز به نقل از منابع آگاه گزارش می دهد که دونالد ترامپ قصد دارد روز چهارشنبه(95/11/6) احکامی برای محدود کردن مهاجرت از بعضی کشورها که ظاهرا شامل ایران هم خواهد شد امضا کند.
این خبرگزاری به نقل از "دستیاران نمایندگان کنگره و کارشناسان مهاجرت" که نخواستند نامشان فاش شود نوشت که رئیس جمهور آمریکا چندین حکم در زمینه مهاجرت صادر خواهد کرد.
بنابه این گزارش انتظار می رود این احکام شامل محدود کردن ورود به آمریکا برای پناهجویان و بعضی از افرادی از عراق، ایران، لیبی، سومالی، سودان، سوریه و یمن باشد که ویزای آمریکا دارند.

دوست عزیز بعید میدونم این محدودیت شامل لاتاری بشه چون این قانون از اختیارات رییس جمهور نیست و برای تصمیم گیریش زمان نیاز داره.
امیدتون را از دست ندین و با انرزی ادامه بدید

وضعیت کیس من بدتر هست! همسرم آنجاست و من اینجا گیر افتادم
امیدوارم که خیلی جدی نباشه ولی از این پوپولیست، هر چی بگی بر می آد
امروز برنامه نوبت شما ساعت 7:15 به این خبر اختصاص داره
ببینیم اخبار اولیه چی میگه
F2A
جامانده2015
ارسال
پانزدهم Feb2016
تایید دریافت
هجدهم Feb2016
آپروو بعد از 895 روز
Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-25 ساعت 15:10)arhsabour نوشته:  
(2017-01-25 ساعت 14:29)Kami R نوشته:  یه خبر بد
Sad
امیددارم واسه برندگان این سری مشکلی پیش نیاد

رویترز: ترامپ احکامی برای محدودیت سفر از بعضی کشورها شامل ایران صادر می کند

دوست عزیز بعید میدونم این محدودیت شامل لاتاری بشه چون این قانون از اختیارات رییس جمهور نیست و برای تصمیم گیریش زمان نیاز داره.
امیدتون را از دست ندین و با انرزی ادامه بدید

در ضمن این فرمان اجرایی، یه چیزی تو مایه های حکم حکومتی خودمون هست! زمانی نمیبره و شاید هم با قوانین فعلی همخوانی نداشته باشه ولی اجراش الزامی هست Sad
F2A
جامانده2015
ارسال
پانزدهم Feb2016
تایید دریافت
هجدهم Feb2016
آپروو بعد از 895 روز
Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
ترامپ صدور ویزا برای شهروندان ایرانی و چند کشور دیگر را یک ماه 'متوقف می کند'
.
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، صدور هر گونه ویزا برای شهروندان ایران و چند کشور دیگر را به مدت ۳۰ روز "متوقف می کند." این تصمیم شامل ویزاهای مهاجرت و غیرمهاجرت می شود اما بر وضعیت کسانی که دارای کارت سبز آمریکا یا شهروندی این کشور هستند اثری نخواهد داشت.
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، Mrcivil
با سلام

آخرین خبر :

بر اساس اطلاعیه های روزانه وب سایت کاخ سفید آخرین اطلاعیه مربوط به احداث دیوار مرزی با مکزیک است و هنوز هیچ اطلاعیه رسمی برای محدودیت ویزا امضا و صادر نشده است.

لینک اطلاعیه ها و دستورات رسمی ریاست جمهوری در سایت کاخ سفید :

‎https://www.whitehouse.gov/briefing-room...ive-orders‎

‎@ParizTravel‎

این مطلب رو شرکت پاریز تراول چند دقیقه پیش ارائه کرد

در پناه خدا

#بحث#
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، onasiss
سلام به همگی امروز ۲ نفر ارمنستان ویزای یکضرب گرفتن نگران نباشین ! آفیس گفته ما از گفته های ترامپ خبر نداریم ‎....
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: onasiss ، mrticoen ، a_cute65
سلام به همه دوستان. این تجربه من از حدود 1 سال مهاجرت با خانواده ام است که براتون میگم. اول از همه خودتون رو مجهز کنید. به زبان و تخصص . که هر چقدر هم زبانتون خوب باشه باز هم کمه. دوم بشینید و سنگ هاتون رو با خودتون وابکنید که واسه چی دارید میاید. اگه با این دید که قراره بیاید اینجا و هر شب یک تفریح جالب و هیجان انگیز داشته باشید و ‎...‎ سرابی بیش نیست. بدونید حداقل 3 سال سخت جلو روتونه. من خودم تازه 30 درصد مسیر رو رفتم. با وجود اینکه زبانم خوب بود و مهندس کامپیوتر هم بودم تازه 4 ماه پیش کار تخصصی پیدا کردم و قبلش توی کارخونه کار میکردم. اگه از سختی نمیترسید و کار براتون عار نیست و اگه اهل تحمل کردن سختیها و تلاش و تلاش و تلاش کردن به امید روزهای خوب هستید فکر کنم بله اومدن خوبه. راستش برای ما که گرین کارت داشتیم اینکه رییس جمهور اوباما باشه یا ترامپ من تفاوتی ندیدم. منظورم از لحاظ زندگی داخل آمریکاست. والا برای خارج آمریکا که روی پرزیدنت قبلی ما رو سفید کرده استاد در جنجال.بعد هم که اگر آدمهای حساس و عاشق فامیلی هستید مطمئنا بعد از 1 ماه که شیرینی سفر و جاذبه هاش عادی میشه بعد از هر تماس تلفنی شروع به گریه خواهید کرد. متاسفانه در قبال مهاجرت فقط میشه گفت گروهی از انسانها هستند که با علم به مشکلات و سختی ها ریسک ان را قبول میکنند. بدانید مهاجرت کار انسانهای شجاع است. وقتی این رو میگم خیال نکنید دارم از خودم تعریف میکنم. منظورم از مهاجر کسیه که حداقل 5 سال از مهاجرتش گذشته و یواش یواش داره خودش رو با جامعه جدید وفق میده نه کسی که 1 سال میاد و همه پس انداز 10 سالش تو ایران رو میخوره و نه اینجایی میشه نه اونجایی.
جوانب کار رو بسنجید و اول با عقل دوم با عقل و سوم با قلبتون تصمیم بگیرید. متاسفانه مهاجرت نسخه یکسان نداره و شرایط هر شخص و شهر ورود و شانس و ‎...‎ او همه چی دخیله.
ببخشید که از هر دری سخنی شد . خواستم مختصر به همه چیز اشاره ای بکنم
شماره کیس  2016as16xx
تاریخ رویت قبولی: 14 جولای 2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :۳
ارسال فرمهای سری اول: ۱۷ جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه:  ژانویه ۲۰۱۶
دریافت ویزا: یکضرب
ورود به آمریکا: می ۲۰۱۶ بوستون
دریافت گرین کارت: 
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا حالا ۳۰ میلیون ناقابل
پاسخ
تشکر کنندگان: خوش لحن ، Paniz888 ، saeidsh ، mrticoen ، rezr ، a_cute65 ، hameddjj ، barsa ، copol ، شاپرک ، pishtaz611
با سلام خدمت دوستان گرامی
نمی دونم مطرح کردن این سوال در این تایپک درست است یا نه ولی شما ببخشید
من تنهایی تو لاتاری 2018 شرکت کردم ولی خواست خدا بود ازدواج کردم و الان تو دوران نامزدی هستیم تا مرداد 96 و ازدواجمون سنتی بود بدون هیچ اشنایی قبلی می خواستم ببینم اگه خدا خواست قبول شدم تو لاتاری 2018 پرونده ام چه جوری میشه با تشکر و احترام
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
(2016-12-13 ساعت 07:18)modichan نوشته:  
(2016-12-12 ساعت 14:47)Mehrad_Bk نوشته:  
(2016-08-19 ساعت 11:36)alex2018 نوشته:  واقعا ممنونم از محبت شما تو آدرسی که فرمودین رفتم اما نتونسم نکته ای که فرمودین را پیدا کنم که مثلا کجا گفته تا 2100؟
سلام عزيز ما هم جزو برندگان ٢٠١٧ هستيم و كيس نامبرمون 57xx ميخواستم ببينم شما سفارتتون رو كجا درخواست كرديد؟!
اگه بتونيم بيشتر درارتباط باشيم ممنون ميشم
موفق باشي

سلام من هم شماره کیسم 58xx هست. فعلا سفارت گوانگژو رو انتخاب کردم. شما چطور؟ راستی ویزا بولتن جدید اعلام شد. از ایران تا شماره 3950 کارنت شدند.

سلام خوشحال میشم کمک کنم من اکتبر مصاحبه رفتم العان ۵ ماهه تو کلییرم شمارت پیام خصوصی بده تماس بگیرم
پاسخ
(2017-03-15 ساعت 21:43)niopdc نوشته:  
(2016-12-13 ساعت 07:18)modichan نوشته:  
(2016-12-12 ساعت 14:47)Mehrad_Bk نوشته:  سلام عزيز ما هم جزو برندگان ٢٠١٧ هستيم و كيس نامبرمون 57xx ميخواستم ببينم شما سفارتتون رو كجا درخواست كرديد؟!
اگه بتونيم بيشتر درارتباط باشيم ممنون ميشم
موفق باشي

سلام من هم شماره کیسم 58xx هست. فعلا سفارت گوانگژو رو انتخاب کردم. شما چطور؟ راستی ویزا بولتن جدید اعلام شد. از ایران تا شماره 3950 کارنت شدند.

سلام خوشحال میشم کمک کنم من اکتبر مصاحبه رفتم العان ۵ ماهه تو کلییرم شمارت پیام خصوصی بده تماس بگیرم

شما کدوم سفارت بودید؟
پاسخ
سلام دوستان میشه راهنمایی بفرمایید که بعد از کارنت شدن و دریافت نامه دوم چه کارهایی باید انجام بدیم؟ممنون میشم با جزییات بفرمایید
پاسخ
(2017-03-16 ساعت 00:42)modichan نوشته:  
(2017-03-15 ساعت 21:43)niopdc نوشته:  
(2016-12-13 ساعت 07:18)modichan نوشته:  سلام من هم شماره کیسم 58xx هست. فعلا سفارت گوانگژو رو انتخاب کردم. شما چطور؟ راستی ویزا بولتن جدید اعلام شد. از ایران تا شماره 3950 کارنت شدند.

شما کدوم سفارت بودید؟

انکارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-18 ساعت 14:32)niopdc نوشته:  
(2017-03-16 ساعت 00:42)modichan نوشته:  
(2017-03-15 ساعت 21:43)niopdc نوشته:  سلام خوشحال میشم کمک کنم من اکتبر مصاحبه رفتم العان ۵ ماهه تو کلییرم شمارت پیام خصوصی بده تماس بگیرم

شما کدوم سفارت بودید؟

انکارا

سلام این اخبارتون برای کی هستش؟؟ الان تا 6300 کارنت شدن
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
آیا برندگان ۲۰۱۷در دو مرحله اعلام شدند
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-29 ساعت 14:52)پ ث نوشته:  سلام
آیا برندگان ۲۰۱۷در دو مرحله اعلام شدند
با تشکر

سلام
بعله!
البته صحبت برمیگرده به اواخر تابستان!
برای ۲۰۱۷ یکبار در اردیبهشت و یکبار حدودا در اوخر تابستان برنده انتخاب شد
حدود کیس ۴۰۰۰
ویزا یکضرب ۲۲ مارچ
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
سلام من نمیدونم جای درستیه این سوالو بپرسم یا نه.ولی تکلیف لاتاری امسال که تا 18ساعت دیکه قراره اعلام بشه برای ایران هنوز معلوم نیست؟
لاتاری???
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان