کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری DV-2017
تا آماده شدن کامل تاپیکهای 2017، می توانید اطلاعات مورد نیاز را در تاپیکهای 2016 جستجو کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html
من هر کاری میکنم میگه اطلاعات غلطه.
من عکسی که برای امسال فرستادم همون عکسه که برای 2016 ارسال کردم.به خاطر عکس تکراری این امکان وجود داره که منو از دیتا بیس شون حذف کرده باشن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-04 ساعت 19:52)masod3 نوشته:  جالبه من دوباره برنده شدم...هم ۲۰۱۶ هم ۲۰۱۷ اینم از شانس ما? کیس نامبر ۴۶xx

خدا شانس بده.
من تا چند روز پیش عقیده داشتم که قرعه کشی لاتاری کاملا تصادفیه و حرف بعضی ها که می گفت سال اولی ها شانس بیشتری دارند و سال های بعد شانس کمتر میشه قبول نمی کردم ولی بعد از چند سال شرکت در لاتاری دارم به این نتیجه میرسم که ظاهرا اون حرف ها خیلی هم بی اساس نیست.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، nazi56 ، sorkhfam ، barsa
سلام دوستان عزیز
من برنده لاتاری 2015بودم که با اختلاف 30شماره کارنت نشدیم و بازماندیم
امسال هم فعلا قبول نشدیم
سال پیش هم شرکت نکرده بودیم
هنوز پشت دریم و لی واقعا آنقدر سال پیش به من بد گذشت که اصلا دوست نداشتم آن تجربه را دوباره داشته باشم و انگار دو سال زندگیم را از دست دادم و کلی مشکل پیدا کردم
اما هر چه بود گذشت پس به دوستان مجددا پیشنهاد می کنم که برنده شدن به منزله گرفتن ویزا نیست پس خیلی با احتیاط با این مسله برخورد کنند.
با امید به موفقیت همگی
پاسخ
(2016-05-05 ساعت 16:27)victor2016 نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 19:52)masod3 نوشته:  جالبه من دوباره برنده شدم...هم ۲۰۱۶ هم ۲۰۱۷ اینم از شانس ما? کیس نامبر ۴۶xx

خدا شانس بده.
من تا چند روز پیش عقیده داشتم که قرعه کشی لاتاری کاملا تصادفیه و حرف بعضی ها که می گفت سال اولی ها شانس بیشتری دارند و سال های بعد شانس کمتر میشه قبول نمی کردم ولی بعد از چند سال شرکت در لاتاری دارم به این نتیجه میرسم که ظاهرا اون حرف ها خیلی هم بی اساس نیست.

راستش منم به همين نتيجه رسبدم چه طور ميشه يه نفر سه بار يا دوبار برنده بشه،نشون ميده خيلي هم تصادفي نيست
پاسخ
تشکر کنندگان: sorkhfam
برای رفع خطای The information entered is not valid، در مشاهده نتایج و بازیابی کانفرمیشن نامبر:

1. در ورود اطلاعات دقت کنید.
اگه تایپ میکنید، به حروف و اعداد مشابه دقت کنید و همه حالات رو امتحان کنید.
اگه copy/paste میکنید، ممکنه کاراکترهای اضافی مثل فاصله هم کپی بشه

2. ممکنه در فرم ثبت نام FirstName، LastName و MiddleName رو جابجا نوشته باشید و یا حتی NO زده باشید.
همه حالات رو امتحان کنید. (مخصوصاً اگه اسم شما از چند کلمه تشکبل شده)

3. اطلاعات رو از روی فرم ثبت نام وارد کنید.
ممکنه اطلاعاتی که در ثبت نام وارد کردید، اشتباه باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: hamedDV ، نسل سوخته ، matin.sh ، sorkhfam ، jalayevatan
(2016-05-05 ساعت 16:23)mojtaba-1989 نوشته:  من هر کاری میکنم میگه اطلاعات غلطه.
من عکسی که برای امسال فرستادم همون عکسه که برای 2016 ارسال کردم.به خاطر عکس تکراری این امکان وجود داره که منو از دیتا بیس شون حذف کرده باشن؟

کسی بخاطر استفاده از عکس دوره های قبل حذف نمیشه.
حتی تعدادی از برنده های دوره قبل، برای ثبت نام از عکسی که سالهای قبل فرستاده بودن، استفاده کردن

به کیسهایی که بخاطر تقلب و ... در لاتاری شرکت داده نمیشن، پیام HAS NOT BEEN SELECTED نشون داده میشه
پاسخ
سلام
اینکه میگید چن سال پشت هم برنده شدن نشونه تصادفی بودنش نیس زیاد به نظر من درست نیس
ما یه همسایه داشتیم کارگری بود ک اومد سقف خونمونو درست کرد به اصرار پدرم رفت تو یه همین صندوق های ماهیانه ثبت نام کرد باورتون نمیشه سه ماه پشت هم هشت میلیون هشت میلیون از صندوق برنده شد
در صورتی که فکر نمیکردیم انقد خوش شانس باشه . یک کارگر ساده با یه خانوم بیمار .
شانسه دیگه Smile
تبریک میگم به برنده های عزیز .
پاسخ
تشکر کنندگان: mrlzdh ، Moslem.Lotfi ، sepideh1234 ، nazi56 ، jalayevatan
(2016-05-05 ساعت 17:15)Kaveh نوشته:  

حتی تعدادی از برنده های دوره قبل، برای ثبت نام از عکسی که سالهای قبل فرستاده بودن، استفاده کردن

به کیسهایی که بخاطر تقلب و ... در لاتاری شرکت داده نمیشن، پیام HAS NOT BEEN SELECTED نشون داده میشه

دوست عزيز شما مطمئن هستيد كساني كه بخاطر تقلب و ... در لاتاری شرکت داده نمیشن، پیام HAS NOT BEEN SELECTED نشون داده میشه؟
خدايا دستمو رها نكن...
من مامانِ دوتا پسر كوچولو... كه خيلي بهت احتياج داره دورت بگردم...تو دستمو بگير...
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، leader-m
(2016-05-05 ساعت 16:53)رامشه نوشته:  سلام دوستان عزیز
من  برنده لاتاری  2015بودم که با اختلاف 30شماره کارنت نشدیم و بازماندیم
امسال  هم فعلا قبول نشدیم
هنوز پشت دریم و لی واقعا آنقدر سال پیش به من بد گذشت که اصلا دوست نداشتم آن تجربه را دوباره داشته باشم و انگار دو سال زندگیم را از دست دادم و کلی مشکل پیدا کردم
اما هر چه بود گذشت پس به دوستان مجددا پیشنهاد می کنم  که برنده شدن به منزله گرفتن ویزا نیست پس خیلی با احتیاط با این مسله برخورد کنند.
با امید به موفقیت همگی

سلام. من بعد از مدتهای زیاد پست میگذارم.امسال قبول نشدم و دیگه مثل پارسال ناراحت نیستم.کلا بیخیال لاتاری شدم.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

پاسخ
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، m.ghoreishi
(2016-05-05 ساعت 16:53)رامشه نوشته:  سلام دوستان عزیز
من  برنده لاتاری  2015بودم که با اختلاف 30شماره کارنت نشدیم و بازماندیم
امسال  هم فعلا قبول نشدیم
اما هر چه بود گذشت پس به دوستان مجددا پیشنهاد می کنم  که برنده شدن به منزله گرفتن ویزا نیست پس خیلی با احتیاط با این مسله برخورد کنند.
با امید به موفقیت همگی

سلام رامشه جان
من شما را خوب یادمه وقتی کارنت نشدید چقدر نارحت بودید
اما بدترین حالت واسه ما اتفاق افتاد که با کلی هزینه رفتیم سفارت و سر خورده باز گشتیم
امیدوارم 2018 برنده بشید دوست عزیز
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin2737 ، Moslem.Lotfi ، حامد ، mehre cyrus ، m.ghoreishi ، sepideh1234 ، tamana2016
(2016-05-05 ساعت 18:47)Zohreh.1361 نوشته:  
(2016-05-05 ساعت 17:15)Kaveh نوشته:  به کیسهایی که بخاطر تقلب و ... در لاتاری شرکت داده نمیشن، پیام HAS NOT BEEN SELECTED نشون داده میشه
دوست عزيز شما مطمئن هستيد كساني كه بخاطر تقلب و ... در لاتاری شرکت داده نمیشن، پیام HAS NOT BEEN SELECTED نشون داده میشه؟
بله. ساختار سیستم اعلام نتایج طوری هست که فقط 2 حالت داره:
برای کسانی که انتخاب شدند، نامه قبولی و برای سایر افراد (انتخاب نشده و حذف شده بعلت تخلف) پیام HAS NOT BEEN SELECTED نشون میده
* اطلاعات افراد متقلب از سیستم حذف نمیشه (یعنی خطای ‎The information entered is not‎ valid نمیگیرن)
پاسخ
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، sherwean001 ، jalayevatan
Big Grin 
(2016-05-04 ساعت 10:27)soruosh نوشته:  سلام دوستان عزیز

به اطلاع می رساند برای بار سوم لاتاری قبول شدیم .
ضمن تبریک به همه کسانی که قبول شدند ، زندگی در اینجا هم جریان دارد ، با توجه به تجربه من خودتان را برای آنجا هم آماده کنید ولی همه کارهای اینجا را به امید اینکه " دارم میرم " رها نکنید.
سایت  مهاجر سرا را هر روز چک کنید و اطلاعات بگیرید ، از دست هیچ وکیلی کاری بر نمی اید فقط مهاجر سرا و مدیران زحمتکش خیلی بدردتان می خورند . من کمال تشکر را از آنان دارم .
من کیس نامبرم امسال 72XX است .

جالبه هر سال کیس نامبر شما بالاست  امیدوارم امسال ویزا بگیرید و  با این شانس توی پاور بال یک میلیارد دلاری آمریکا برنده بشید و همچنین امیدوارم سرنوشت با این کیس نامبرها قصد زجر کش کردن شما رو نداشته باشه Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، jalayevatan
(2016-05-05 ساعت 17:15)Kaveh نوشته:  

یعنی الان برای من زده has been not selceted ?یعنی تقلب کردیم؟ !

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
پاسخ
تشکر کنندگان:
ضمن تبریک به دوستان قبول شده اگر کسی از اهواز قبول شده میتونه رو کمک بنده حساب کنه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
پاسخ
سلام
دوستان وقت تون بخیر من که کانفرمیشن خودمو وارد میکنم ، میگه اشتباه یعنی معتبر نیست
The information entered is not valid.
چه کنم کسی میتونه مال منو چک کنه
من حتی وارد قسمت بازیابی کانفرمشن هم میرم ایمیل منو نمی پذیره !!!!!!!!!!!!!11
پاسخ
تشکر کنندگان: Moslem.Lotfi ، hamedDV ، Azarakhsh43

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان