کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری DV-2017
تا آماده شدن کامل تاپیکهای 2017، می توانید اطلاعات مورد نیاز را در تاپیکهای 2016 جستجو کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html
(2016-05-05 ساعت 21:49)hameddjj نوشته:  
(2016-05-05 ساعت 17:15)Kaveh نوشته:  
(2016-05-05 ساعت 16:23)mojtaba-1989 نوشته:  من هر کاری میکنم میگه اطلاعات غلطه.
من عکسی که برای امسال فرستادم همون عکسه که برای 2016 ارسال کردم.به خاطر عکس تکراری این امکان وجود داره که منو از دیتا بیس شون حذف کرده باشن؟

کسی بخاطر استفاده از عکس دوره های قبل حذف نمیشه.
حتی تعدادی از برنده های دوره قبل، برای ثبت نام از عکسی که سالهای قبل فرستاده بودن، استفاده کردن

به کیسهایی که بخاطر تقلب و ... در لاتاری شرکت داده نمیشن، پیام HAS NOT BEEN SELECTED نشون داده میشه
یعنی الان برای من زده  has been not selceted ?یعنی تقلب کردیم؟ !
پیام HAS NOT BEEN SELECTED فقط نشون میده که جز انتخاب شدگان نبودید!
اگه کار خاصی برای افزایش شانس انجام ندادید (مثل اکثر شرکت کنندگان)، دریافت این پیام بخاطر تقلب نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: Moslem.Lotfi ، soruosh ، حاجی واشنتن ، jalayevatan
(2016-05-04 ساعت 19:52)masod3 نوشته:  جالبه من دوباره برنده شدم...هم ۲۰۱۶ هم ۲۰۱۷ اینم از شانس ما? کیس نامبر ۴۶xx

(2016-05-04 ساعت 15:28)reza_17173 نوشته:  یکی 17 ساله می نویسه قبول نمیشه. یه دوست دیگمون این سومین باره که قبول میشه؟!!!!!!
من که تقرییا ایمان پیدا کردم این قضیه کاملا شانسی نیست.

من به شخصه به طور جدی دارم به این مسئله فکر میکنم!
بالاخره یا با فامیل ما مشکل دارن یا عکسمون همیشه مشکل داشته یا سنتمون یا مدرکمون بالاخره یه چیزی بوده که دوستان هر سال برنده میشن ما 18 ساله .....
حالا 2013 بگیم بعله بالاخره شانس داشتن خیلیا شانس دارن!
2015 بگیم تقدیر الهی بوده فلان بوده بیسار بوده ...
دیگه 2017 رو چی بگیم؟؟؟؟ آیا واقعا عقل سالم شما اجازه میده باور کنید این شانسه؟
من که شک دارم! جدی میگم!   Cool At
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: Moslem.Lotfi ، darabi ، حاجی واشنتن ، nazi56 ، jalayevatan ، admiral.arash
سلام
من از برندگان لاتاري ‎2017‎ هستم در ضمن خانواده من در سال ‎2010‎ براي گرين كارتم اقدام كردن فكر كنم تا يكسال ديگه نوبتم بشه
سوالم اينه
‎: 1‎ اگر پرونده لاتاري دنبال كنم اون پرونده خانواده براي من اشكال ايجاد مي كنه ؟
‎: 2‎ من نامزدي دارم كه موضوع ازدواج به خاطر كيس خانواده عقب انداختم تا گرين كارت بگيرم بعد از 2 سال مي تونم بيارمش امريكا حالا كه لاتاري برنده شدم اگه لاتاري ادامه بدم مي تونم عقد كنم با هم وارد امريكا بشيم و ديگه بي خيال كيس خانواده بشم آيا درست محاسبه مي كنم ؟
لطفا راهنمایی کنید
2017AS*****4**
پاسخ
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، Moslem.Lotfi ، aaraam ، nazi56 ، sherwean001
(2016-05-06 ساعت 01:53)niopdc نوشته:  سلام
من از برندگان لاتاري ‎2017‎ هستم در ضمن خانواده من در سال ‎2010‎ براي گرين كارتم اقدام كردن فكر كنم تا يكسال ديگه نوبتم بشه
سوالم اينه
‎: 1‎ اگر پرونده لاتاري دنبال كنم اون پرونده خانواده براي من اشكال ايجاد مي كنه ؟
‎: 2‎ من نامزدي دارم كه موضوع ازدواج به خاطر كيس خانواده عقب انداختم تا گرين كارت بگيرم بعد از 2 سال مي تونم بيارمش امريكا حالا كه لاتاري برنده شدم اگه لاتاري ادامه بدم مي تونم عقد كنم با هم وارد امريكا بشيم و ديگه بي خيال كيس خانواده بشم آيا درست محاسبه مي كنم ؟
لطفا راهنمایی کنید
2017AS*****4**

موضوع اول: خیر مشکلی ایجاد نمیشه!
موضوع دوم: من پیشنهاد میکنم با نامزدتون ازدواج کنید چرا که با توجه به کیس نامبرتون به احتمال زیاد بهتون ویزا خواهد رسید پس شانستون برای دریافت سریع تر گرین کارت بهتره! Cool
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: Moslem.Lotfi ، alireza976 ، jalayevatan
بعد از 12سال
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.بازم به امید سالِ بعد !
پاسخ
تشکر کنندگان: Moslem.Lotfi ، alireza976 ، hameddjj ، aram_hpanahi ، jalayevatan
نمی دونم که اجازه دارم اینجا این متن را بگذارم یا نه! اگرنه که دوستان مدیر هر جور صلاح میدونند درستش کنند....
سلام به برنده و حتی غیر برنده! امیدوارم که خداوند خیر تمام و کمال برای همه تون مقدر کرده باشه.
هر دو گروه باید بدونند که این آخر راه نیست. نه اونی که برنده شده خرش از پل گذشته و دیگه با پیرهن گل گلی میره لب دریا و ماهیگیری می کنه ( مثل فیلم هالیوودی ها) و نه اون کسی که حتی برای بار n ام برنده نشده، زندگیش تباه شده و هیچ امیدی نداره.
هر دو گروه همون مسایل و دغدغه های همه انسانها را خواهند داشت ولی در مسیرها و مکانهای متفاوت. این برادر کوچک شما به عنوان کسی که 4 ساله درگیر این پروژه هستم موارد بالا را از صمیم قلب خدمتتون عرض کردم و امیدوارم روحیه و امیدتون را در هردو حالت حفظ و تقویت کنید. می تونم بگم برنده ها کارشون سخت تره. چون در مسیر روزمره و دیفالت زندگیشون تغییرات بزرگی در حال وقوعه و باید خودشون را برای حل مشکلات پیشرو آماده کنند.
چند تا توصیه هم بکنم و مجلس تمام! لازم نیست از موقعی که نتیجه را دیدید به همه در و همسایه و خاله و عمه و ... جار بزنید. این مسیر خیلی تلاطم داره. باید خودتون را براش آماده کنید بدون فشار بیرونی و در هر مرحله اش که چندین انتخاب در برابرتونه با ذهن آرام و بدون تشویش و خجالت و رودربایسی تصمیم بگیرید. اگر زوجید یا خانواده، قبل از شروع به هر کاری حتی خوشحالی یک جلسه کاملا رسمی بگذارید با هم و سنگ هاتون را وابکنید. نظر تک تک نفرات را لحاظ کنید و بحث کنید و دلایل منطقی ارایه کنید و بعد از یک جمع بندی عاقلانه و بدون هول شدن از قضیه « آمریکا، آمریکا ما داریم می آییم» شروع به انجام کارهای روتین این فرایند کنید که ساده ترین قسمت کاره! این قضیه بدلیل جلوگیری از مشاجره و مجادله در سختی های آینده است و همه گروه همراه باید مسولیت قبول کنند و تن به مشکلات بدهند و با همکاری هم حلش کنند. از فردای شروع پروسه شروع به زبان آموزی کنید. دیر هم هست تازه! خدا هم که بشید تازه اینجا می بینید نصف حرفهای طرفی که توی صورتش زل زدید و نود درصد آدمی که تلفنی باهاش حرف میزنید را نمی فهمید و فقط دارید لبخند می زنید و می گید ok پول و پله هم جور کنید. بسته به توانتون البته که به قول عارفی این گران کارده!!! نه گرین کارد. در رشته تخصصی تون مطالعه فراگیر و بروز بکنید. اینجا قضیه از گهواره تا گوره. یارو داره می میره، باید بره ۲۰۰ دلار بده و در امتحان نمی دونم چی چی شرکت کنه تا سرتیفیکیت کوفت را بگیره و دوزار روی حقوقش بره یا اینکه از رقیبش عقب نمونه. کارمندهایی را دیدم که بعد از رفتن رئیسشون در ساعت چهار تا ساعت هشت و نه وامی ایستند و بدون اضافه کاری کار می کنند که سیستم ازشون راضی باشه.... بسته به سنتون چک آپ کاملی از خودتون انجام بدهید و هر کاری لازمه، مخصوصا دندون پزشکی را در ایران انجام بدهید. داستان محل فرود با چتر هم داستان خیلی مهمیه که تا دوستان نیومدند براساس تصورات و ببخشید توهمات و شنیده ها و یک کلاغ چل کلاغها و سرچ در گوگل و تریپ ادوایزر، حرفهایی می زنند. ولی اینجا یک چیز حرف اول را میزنه، کار..... اگر توی ایران میگن صبرکن زن بگیری تا بگم اهل کجایی، اینجا کارت مشخص می کنه کجایی هستی. حتی برای خودشون، ما که تازه از گرد راه رسیدیم. پس با مطالعه کامل از روی منطق و مشورت با آدمهای قابل اعتماد محل فرود را انتخاب کنید.
اگر رفیق شفیقی دارید که میشه بهش اتکا کرد اولویت را به اون بدهید. هنوز هم میشه به مرام انسانها اعتماد کرد. خیلی سخت نگیرید. شرمنده از پر حرفی امید موفقیت برای همه هموطنهای گل در تمامی عالم را دارم
حق راهنما و راهگشاتون باشه
2012, Bay Area, CA
پاسخ
(2016-05-05 ساعت 21:58)majidgbox نوشته:  سلام
دوستان وقت تون بخیر من که کانفرمیشن خودمو وارد میکنم ، میگه اشتباه یعنی معتبر نیست
The information entered is not valid.
چه کنم کسی میتونه مال منو چک کنه
من حتی وارد قسمت بازیابی کانفرمشن هم میرم ایمیل منو نمی پذیره !!!!!!!!!!!!!11
سلام آقا مجید این مشکلو من هم دارم اتفاقاَ در سایر تاپیکها هم دیدم مشکلتان را مطرح کردید والله خود من هم گیج و مبهوت موندم که چرا کانفیرمیشن نامبر همسرم را که گمش کرده ایم هر کاری می کنیم و با روشهای مختلف اطلاعات را هر طوری وارد می کنیم اصلاَ نمیاره همش میگه information entered is not valid  فکر کنم راه حل نهایی اش یک نامه به kcc باشه من تا روز سه شنبه صبر می کنم بعد یه نامه به kcc می نویسم پیشنهاد من اینه که حتماَ تو هم همین کار را بکن
پاسخ
تشکر کنندگان: majidgbox
دوستان لطفا دقت بفرمائید اگر در رویت نتیجه دچار مشکل هستید
شاید به دلایل زیر باشد :
1 _ در نوشتن صحیح confirmation number دقت کنید حرف o رو اشتابا 0 تایپ نکنید . فقط فامیل خود را وارد کنید اسم کوچک نیاز ندارد .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سعی کنید بدون استفاده از فیلتر شکن و با در دست داشتن چک پرینت ثبت نام دنبال نتایج لاتاری باشید .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سوالم اينه
لطفا راهنمایی کنید
2017AS*****4**

سلام دوست عزیز تبریک میگم باتوجه به پایین بودن کیس نامبرتون احتمال زیاد در اکتبر مصاحبه دارید سریع عقد کنید تابتونيد همسرتون روهم همراهتون ببرید البته اگه به پرونده تون اطمینان دارید منظورم داشتن دیپلم کامل و موارد دیگه البته باید افيسر روقانع کنید که ازدواجتون به خاطر لاتاری نبوده یعنی عکس و ایمیل و مدارکی که نشون بده مدت زیادی هست که باهم درارتباط هستید به امید خدا راحت ویزا می گیرید موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سوالم اينه
لطفا راهنمایی کنید
2017AS*****4**

1. خیر. چون هر دو کیس، مهاجرتی هست، مشکلی ایجاد نمیکنه
2. بله. اگه با کیس لاتاری اقدام کنید همسرتون هم میتونه ویزای مهاجرتی بگیره و همراه شما وارد آمریکا بشه

اینو هم در نظر داشته باشید که کیس F2B شما حدود یکسال بعد کارنت میشه و نگرانی بایت کلیرنس طولانی ندارید چون مهلت نداره و هر وقت کلیر شدین، میتونید ویزا بگیرید.
حتی در بدترین حالت اگه retrogression اتفاق بیافته پروسه کمی بیشتر طول میکشه ولی بالاخره ویزای مهاجرتی رو دریافت میکنید.
ولی در کیس لاتاری به خاطر مهلت زمانی و احتمال کلیرنس طولانی، تضمینی برای گرفتن ویزا وجود نداره و اگه تا آخر سپتامبر 2017 نتونستید ویزا بگیرید، کیس بسته میشه

از طرفی اگه قبل از سیتیزن شدن شخصی که درخواست F2B داده (پدر یا مادر) ازدواج کنید، کیس F2B بسته میشه
و اگه بعد از سیتیزن شدن درخواست دهنده ازدواج کنید، کیستون به F3 تبدیل میشه و کارنت شدن حدود 5 سال بیشتر طول میکشه!

توصیه میکنم به تنهایی (مجرد) برای کیس لاتاری اقدام کنید و بعد از ورود به آمریکا و دریافت گرین کارت (از طریق F2B یا لاتاری) ازدواج کنید و
بعد با خیال راحت برای همسرتون درخواست F2A بدید که حدود 2 سال طول میکشه
.
پاسخ
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، soruosh ، jalayevatan
(2016-05-04 ساعت 12:25)sabmn نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 04:36)حسین اسماعیلی نوشته:  سلام
من تو لاتاری ۲۰۱۷ برنده شدم
هنوز باورم نمیشه
فقط اینو میدونم که خیلی خوشحالم

سلام بنده هم برنده شدم شما رو به لیست دوستان اضافه کردم!

سلام بنده هم لاتاری ۲۰۱۷ قبول شدم. فقط برای پر گردن فرم راهنمایی می خوام. استرس دارم که اشتباه پر نکنم.
کسی میشه راهنمایی کنه؟؟
کیس: ‎2017AS38XX‎
تعداد اعضاء : 2 نفر
تاریخ مشاهده نتیجه: 3 May
تاریخ ارسال فرم: 24 May
کارنت شدن کیس: 12 Dec
تاریخ نامه دوم:  ‎20 Dec
محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ابوظبی
تاریخ مصاحبه : 21 Feb
ویزا دریافت شد. Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: aaraam ، dd7472003 ، aram_hpanahi ، soruosh ، nazi56 ، sorkhfam
با سلام

آیا کسی که برنده لاتاری میشه حتما باید در این سایت ثبت نام کنه ؟ http://www.onetonline.org/
اگر لازم به ثبت نام است روش را بفرمایید . ممنون متشکر از لطف شما
کتگوری : F3
اپلای : AUG2004
کیس نامبر : ANK2010
فرم DS-261 : در تاريخ ١٨ فبريه ٢٠١٥
پرداخت ١٢٠$ بعد از آن پرداخت دوتا ٣٢٥$ و تكميل فرم DS-260 و ترجمه مدارك و ارسال مدارك به NVC
در تاريخ ١١ مى ٢٠١٥ ايميل از NVC براى تاييد مدارك ارسالى
مصاحبه در ۲۹ مارچ آنکارا
منتظر پروسه طولانی کلیر
۸ اگست آپدیت دو خطی در سایت ceac
اتمام پروسه كلير ٢٩ آگست
دريافت ويزا ٣١ آگست
بردن لاتاری ۲۰۱۷ توسط همسرم بعد از سالها کیس نامبر++2017AS22 آنکارا (آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟!)
کامپلیت فرم DS-260 جدید در ۳۱ می و ارسال به KCC
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-06 ساعت 14:59)shahram es نوشته:  با سلام

آیا کسی که برنده لاتاری میشه حتما باید در این سایت ثبت نام کنه ؟ http://www.onetonline.org/
اگر لازم به ثبت نام است روش را بفرمایید . ممنون متشکر از لطف شما
خیر نیازی نیست این ساین برای کسانی که دیپلم دوازده ساله نداشته باشند
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان: shahram es ، aram_hpanahi
دوستان عزیز

بین آنکارا و ایروان و ابوظبی کدام سفارت بهتر است ؟
من خودم البته برای ویزای خانوادگی آنکارا مصاحبه شدم به نظرم منظم بود اما مشمول AP شدم البته سن ۴۶ و سربازی رفتم ارتش خدمت کردم .
کتگوری : F3
اپلای : AUG2004
کیس نامبر : ANK2010
فرم DS-261 : در تاريخ ١٨ فبريه ٢٠١٥
پرداخت ١٢٠$ بعد از آن پرداخت دوتا ٣٢٥$ و تكميل فرم DS-260 و ترجمه مدارك و ارسال مدارك به NVC
در تاريخ ١١ مى ٢٠١٥ ايميل از NVC براى تاييد مدارك ارسالى
مصاحبه در ۲۹ مارچ آنکارا
منتظر پروسه طولانی کلیر
۸ اگست آپدیت دو خطی در سایت ceac
اتمام پروسه كلير ٢٩ آگست
دريافت ويزا ٣١ آگست
بردن لاتاری ۲۰۱۷ توسط همسرم بعد از سالها کیس نامبر++2017AS22 آنکارا (آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟!)
کامپلیت فرم DS-260 جدید در ۳۱ می و ارسال به KCC
پاسخ
تشکر کنندگان: aram_hpanahi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان